Creative Caps Cup ( MG Společné skladby ) Přerov 29. říjen 2011 ( TJ Spartak Přerov )

Kategorie Závodících
0. kategorie 1. provedení bez náčiní 2. provedení bez náčiní 3
1. kategorie 1. provedení bez náčiní 2. provedení bez náčiní 9
Naděje mladší 1. provedení lib. náčiní 2. provedení lib. náčiní 12
Juniorky 1. provedení 5 švihadel 2. provedení 5 švihadel 3

0. KATEGORIE

1. provedení bez náčiní  
2. provedení bez náčiní  
Místo Jméno závodnice Cel. zn. Výs. D A E S Výs. D A E S
1 TJ Slavoj Bruntál 17,250 8,950 2,200   6,750   8,300 2,100   6,200  
2 SK TRASKO Vyškov 16,650 8,350 2,850   5,500   8,300 2,600   5,700  
3 SK MG Veselí nad Moravou 16,100 8,350 2,250   6,100   7,750 2,350   5,400  

1. KATEGORIE

1. provedení bez náčiní  
2. provedení bez náčiní  
Místo Jméno závodnice Cel. zn. Výs. D A E S Výs. D A E S
1 SKP MG Brno I 24,450 12,300 4,500   7,800   12,150 4,600   7,550  
2 SK MG BAVER Třebíč 21,250 10,750 4,050   6,700   10,500 3,750   6,750  
3 SK TRASKO Vyškov 20,300 10,800 3,600   7,200   9,500 3,250   6,250  
4 TJ Spartak Přerov 19,700 10,050 3,050   7,000   9,650 3,100   6,550  
5 SSK Vítkovice 19,650 10,050 3,250   6,800   9,600 3,050   6,550  
6 SK MG Veselí nad Moravou 19,350 10,250 3,000   7,250   9,100 2,700   6,400  
7 SKMG Máj České Budějovice 19,000 9,550 3,250   6,300   9,450 2,950   6,500  
8 SKP MG Brno II 17,900 8,850 2,850   6,000   9,050 2,850   6,200  
9 TJ Sokol Bedřichov 17,150 8,600 2,600   6,000   8,550 2,650   5,900  

NADĚJE MLADŠÍ

1. provedení lib. náčiní  
2. provedení lib. náčiní  
Místo Jméno závodnice Cel. zn. Výs. D A E S Výs. D A E S
1 SK MG Havířov 35,275 17,300 3,200 6,850 7,650 0,40 17,975 3,475 6,950 7,550  
2 SK MG Mantila Brno 30,925 15,175 2,375 6,400 6,400   15,750 2,750 6,200 6,800  
3 SSK Vítkovice 29,925 14,800 2,350 6,200 6,250   15,125 2,375 6,500 6,250  
4 SKMG Máj České Budějovice 29,700 15,375 2,725 6,350 6,500 0,20 14,325 2,425 6,300 5,800 0,20
5 SK TRASKO Vyškov 29,650 14,650 2,800 5,600 6,250   15,000 2,500 5,950 6,550  
6 TJ Sokol Bedřichov 29,050 14,550 2,600 6,050 5,900   14,500 2,600 6,050 5,850  
7 ASPV Brno II 28,125 14,050 2,650 6,000 5,800 0,40 14,075 2,425 6,050 6,000 0,40
8 TJ Spartak Přerov 27,325 13,425 2,025 5,800 6,200 0,60 13,900 2,050 6,050 6,500 0,70
9 Sziget DSE 26,850 13,450 1,600 5,550 6,300   13,400 1,250 5,700 6,450  
10 SK MG Veselí nad Moravou 25,375 11,575 1,275 5,450 5,650 0,80 13,800 2,250 5,100 6,450  
11 ASPV Brno I 23,350 12,825 2,325 5,700 5,200 0,40 10,525 1,575 4,950 4,400 0,40
12 SKP MG Brno 23,225 12,125 1,875 5,150 5,100   11,100 1,650 5,350 4,700 0,60

JUNIORKY

1. provedení 5 švihadel  
2. provedení 5 švihadel  
Místo Jméno závodnice Cel. zn. Výs. D A E S Výs. D A E S
1 SK TRASKO Vyškov 35,600 17,250 3,800 6,800 6,650   18,350 4,600 7,000 6,750  
2 TJ Tesla Brno 33,625 16,525 3,675 6,550 6,300   17,100 4,000 6,600 6,500  
3 SKMG Máj České Budějovice 31,675 15,825 3,475 6,600 5,750   15,850 3,650 6,450 5,750