Mistrovství ČR kadetek a dorostenek 2011 ( MG Jednotlivkyně ) Žďár nad Sázavou 7. květen 2011 ( TJ Žďas Žďár nad Sázavou )

Kategorie Závodících
Kadetky mladší 1998-1999 1. švihadlo 2. míč 3. obruč 25
Kadetky starší 1. stuha 2. míč 3. obruč 30
Dorostenky 1. obruč 2. stuha 3. kužele 24

KADETKY MLADŠÍ 1998-1999

1. švihadlo  
2. míč  
3. obruč  
Místo Jméno závodnice Cel. zn. Výs. D A E S Výs. D A E S Výs. D A E S
1 Šlosarová Michaela (TJ Spartak Přerov) 55,075 17,325 3,525 6,800 7,000   18,725 3,975 7,200 7,550   19,025 3,875 7,350 7,800   1998
2 Plchová Adéla (SK TRASKO Vyškov) 53,500 17,900 3,750 6,800 7,350   16,650 3,250 6,550 6,850   18,950 4,600 6,900 7,450   1999, švihadlo 1., obruč 2., míč 6.
3 Vacková Petra (SK Motorlet Praha) 52,950 17,400 3,150 6,800 7,450   16,825 3,025 6,700 7,100   18,725 3,675 7,200 7,850   1998
4 Strnadová Hana (TJ Sokol Písek) 52,625 16,800 2,550 6,950 7,300   18,225 3,575 7,000 7,650   17,600 3,050 7,050 7,500   1998
5 Suchomelová Dana (SK TRASKO Vyškov) 52,350 17,300 2,950 6,750 7,600   16,750 2,850 6,600 7,300   18,300 3,750 6,900 7,650   1999, švihadlo 4., obruč 4., míč 5.
6 Kapounková Karolína (SK TRASKO Vyškov) 51,075 16,325 3,025 6,350 6,950   17,225 2,875 6,850 7,500   17,525 3,475 6,800 7,250   1998, míč 3., švihadlo 6., obruč 6.
7 Burdová Michaela (Slavia SK Rapid Plzeň) 47,975 16,325 3,225 6,400 6,700   16,025 2,925 6,350 6,750   15,625 2,675 6,200 6,750   1998
8 Špičková Anna (TJ Slavia Karlovy Vary) 47,750 15,750 2,100 6,400 7,250   15,700 2,400 6,350 6,950   16,300 2,700 6,450 7,150   1998
9 Platzová Daniela (Slavia SK Rapid Plzeň) 47,725 15,675 2,825 6,350 6,500   15,625 2,975 5,950 6,700   16,425 3,175 6,300 6,950   1998
10 Wichterlová Johana (SK Motorlet Praha) 46,875 16,250 2,600 6,500 7,150   14,825 1,975 6,200 6,650   15,800 2,400 6,550 6,850   1999
11 Chlebečková Kateřina (SC 80 Chomutov) 46,820 15,450 2,250 6,350 6,850   15,675 2,425 6,350 6,900   15,695 2,850 6,345 6,500   1999
12 Kaprelová Soňa (SKP MG Brno) 46,800 14,550 2,550 5,800 6,200   16,150 3,250 6,200 6,700   16,100 3,500 6,150 6,450   1998
13 Studňařová Tereza (SK TRASKO Vyškov) 46,625 15,525 2,575 6,250 6,700   15,800 2,800 6,250 6,750   15,300 2,650 6,350 6,300   1999, míč 8., švihadlo 11., obruč 14.
14 Bernatová Kristina (TJ Slavia Karlovy Vary) 45,500 15,450 1,900 6,300 7,250   14,500 1,600 6,350 6,550   15,550 2,100 6,300 7,150   1998
15 Musílková Erika (TJ Sokol Královské Vinohrady Praha) 45,250 15,500 2,300 6,300 6,900   15,150 2,350 6,050 6,750   14,600 1,500 6,200 6,900   1999
16 Fousková Nikol (GSK Ústí nad Labem) 43,950 13,775 2,175 5,700 5,900   15,475 2,375 6,300 6,800   14,700 2,600 6,100 6,000   1998
17 Ševčíková Tereza (GSK Tábor) 28,900 13,800 2,000 5,750 6,050   15,100 2,600 5,950 6,550             1998
18 Guthová Tereza (TJ Sokol Královské Vinohrady Praha) 28,400 14,275 1,825 5,950 6,500   14,125 2,025 5,900 6,400             1999
19 Prokopová Nikol (TJ Sokol Hodkovičky) 28,350 14,450 2,000 5,800 6,650   13,900 1,750 5,950 6,200             1999
20 Bojanovská Gabriela (TJ Žďas Žďár nad Sázavou) 27,500 13,500 1,800 5,350 6,350   14,400 2,700 5,500 6,200             1999
21 Bestová Anna (SK Motorlet Praha) 27,425 13,900 1,150 6,200 6,550   13,525 1,675 6,000 6,250 0,40           1999
22 Němečková Kateřina (SK Jihlava) 25,825 13,450 2,150 5,950 5,350   12,375 1,475 5,150 5,750             1999
23 Řeháková Markéta (SK MG Ajur Hradec Králové) 25,450 13,550 1,300 5,950 6,300   11,900 1,450 5,250 5,400 0,20           1999
24 Seidlerová Vendula (TJ Žďas Žďár nad Sázavou) 24,975 12,425 1,775 5,050 5,600   12,550 1,900 5,400 5,250             1998
25 Chrástková Eliška (SKMG Máj České Budějovice) 24,350 12,600 1,450 5,850 5,300   11,750 1,300 5,250 5,200             1999
  Svozilová Klára (TJ Sokol Velký Týnec) - Odstoupila                                  

KADETKY STARŠÍ

1. stuha  
2. míč  
3. obruč  
Místo Jméno závodnice Cel. zn. Výs. D A E S Výs. D A E S Výs. D A E S
1 Nohelová Veronika (SK TRASKO Vyškov) 54,375 16,600 3,050 6,800 6,750   18,275 3,975 7,150 7,150   19,500 4,550 7,450 7,500   1997, míč 1., obruč 1., stuha 3.
2 Kašpaříková Veronika (TJ Slavoj Bruntál) 53,175 16,950 3,400 6,750 6,800   17,325 3,325 6,850 7,150   18,900 4,100 7,400 7,400   1996
3 Borovcová Karin (TJ Sokol Praha 7) 52,550 17,800 3,250 7,150 7,400   16,150 3,050 6,350 6,750   18,600 3,950 7,150 7,500   1996
4 Pavlíková Michaela (SK TRASKO Vyškov) 51,775 15,100 3,450 5,650 6,000   17,825 3,775 6,900 7,150   18,850 4,350 7,200 7,300   1996, míč 2., obruč 3., stuha 11.
5 Roubalová Johana (SK MG Veselí nad Moravou) 50,175 15,800 2,750 6,750 6,300   17,075 3,475 6,600 7,000   17,300 3,000 6,950 7,050   1997
6 Hanušová Kateřina (GSK Ústí nad Labem) 49,300 16,225 3,075 6,450 6,700   16,575 2,975 6,550 7,050   16,500 3,000 6,500 7,000   1996
7 Volfová Kateřina (TJ Sokol Praha 7) 48,650 16,375 3,175 6,600 6,600   15,475 2,675 6,550 6,250   16,800 3,550 6,500 6,750   1996
8 Trněná Eliška (SK TRASKO Vyškov) 48,475 15,350 2,950 6,150 6,250   16,775 3,325 6,550 6,900   16,350 3,150 6,450 6,750   1996, obruč 8., míč 9., stuha 10.,
9 Fořtová Denisa (T.J.SOKOL Milevsko) 48,150 15,950 2,550 6,500 6,900   16,125 3,175 6,050 6,900   16,075 2,675 6,500 6,900   1997
10 Vernerová Nikola (TJ Sokol Sportcentrum Jablonec) 46,975 15,400 2,500 6,500 6,400   15,225 1,975 6,500 6,750   16,350 2,850 6,700 6,800   1997
11 Vališová Veronika (GSK Tábor) 46,625 15,375 2,325 6,250 6,800   15,775 2,175 6,550 7,050   15,475 2,325 6,400 6,750   1996
12 Matsakyanová Victorie (TJ JM Chodov Praha) 46,600 14,225 1,975 6,250 6,000   16,850 2,800 6,800 7,250   15,525 2,325 6,450 6,750   1997
13 Opletalová Eliška (TJ Spartak Přerov) 46,225 14,900 2,500 6,200 6,200   15,850 3,000 6,400 6,450   15,475 3,125 6,100 6,250   1997
14 Charvátová Monika (SC 80 Chomutov) 44,025 14,600 2,000 6,150 6,450   14,350 2,350 5,900 6,100   15,075 2,625 6,050 6,400   1997
15 Mertová Jana (SSK Vítkovice) 43,250 14,550 1,650 6,100 6,800   14,150 2,300 5,600 6,250   14,550 2,400 6,000 6,150   1996
16 Sajtlová Tereza (TJ Sokol Písek) 43,125 14,650 2,600 6,150 5,900   14,200 2,300 5,850 6,050   14,275 2,575 5,800 5,900   1997
17 Dybalová Klára (SSK Vítkovice) 28,625 13,575 1,775 5,650 6,150   15,050 2,600 6,000 6,450             1996
18 Bohuslavová Simona (SK TRASKO Vyškov) 28,525 15,050 2,250 6,150 6,650   13,475 2,075 5,750 5,850             1997, stuha 12.,
19 Koucká Alice (TJ Sokol Sportcentrum Jablonec) 28,225 13,875 1,625 6,000 6,250   14,350 2,100 6,000 6,250             1996
20 Vostárková Markéta (SK Triumf Praha) 27,525 13,150 1,400 6,050 5,900 0,20 14,375 2,225 5,850 6,300             1997
21 Květoňová Sára (SSK Vítkovice) 27,375 11,875 2,175 5,250 4,850 0,40 15,500 2,500 6,400 6,600             1996
22 Teichmanová Anna (SK MG Ajur Hradec Králové) 26,975 13,575 1,825 5,550 6,200   13,400 1,650 5,550 6,200             1997
23 Haišmanová Martina (Slavia SK Rapid Plzeň) 24,925 10,550 1,050 5,300 4,200   14,375 2,475 5,900 6,000             1997
24 Suková Eliška (TJ Jiskra Humpolec) 24,800 11,175 1,275 4,850 5,050   13,625 2,325 5,400 5,900             1997
25 Koucká Kateřina (TJ Sokol Sportcentrum Jablonec) 24,550 10,175 1,775 4,050 5,050 0,70 14,375 1,825 5,900 6,650             1997
26 Sovová Nikola (TJ Slavoj Plzeň) 24,275 11,325 1,175 5,000 5,150   12,950 1,750 5,800 5,400             1997
27 Čermáková Simona (TJ Žďas Žďár nad Sázavou) 24,000 11,850 1,450 4,950 5,450   12,150 1,600 5,150 5,400             1997
28 Hajdůchová Sabina (Sokol Dobruška) 22,275 11,000 0,800 4,900 5,300   11,275 1,025 4,950 5,300             1997
28 Casková Zdeňka (SK Jihlava) 22,275 10,525 0,725 4,900 4,900   11,750 1,300 5,350 5,100             1996
30 Chrabrová Marie (SK MG Ajur Hradec Králové) 20,775 9,825 0,575 4,600 4,650   10,950 1,250 4,650 5,050             1997

DOROSTENKY

1. obruč  
2. stuha  
3. kužele  
Místo Jméno závodnice Cel. zn. Výs. D A E S Výs. D A E S Výs. D A E S
1 Skálová Markéta (TJ JM Chodov Praha) 58,600 20,050 5,600 7,150 7,300   19,250 4,250 7,300 7,700   19,300 4,600 7,200 7,500   1993
2 Gabrielová Linda (TJ Sokol Praha 7) 57,200 19,475 4,375 7,400 7,700   18,675 4,075 7,350 7,250   19,050 4,450 7,250 7,350   1992
3 Svobodová Eliška (TJ Žďas Žďár nad Sázavou) 56,825 18,825 4,625 7,000 7,200   18,075 3,825 7,050 7,200   19,925 4,725 7,350 7,850   1992
4 Koplíková Pavlína (TJ Spartak Přerov) 52,125 17,900 3,800 6,900 6,200   15,850 3,300 6,450 6,500 0,40 18,375 3,825 7,100 7,450   1993
5 Karlová Lada (TJ Sokol Písek) 52,100 18,475 4,325 6,850 7,300   15,650 3,100 6,450 6,900   17,975 3,525 7,200 7,250   1991
6 Dobšáková Lucie (SKP MG Brno) 52,000 17,600 4,100 6,750 6,750   16,875 3,375 6,800 6,700   17,525 3,725 7,000 6,800   1994
7 Štaudrová Petra (SK TRASKO Vyškov) 51,300 16,150 3,200 6,400 6,550   16,925 3,275 6,750 6,900   18,225 3,875 6,950 7,400   1994, kužely 5., stuha 5., obruč 15.
8 Bubínková Linda (TJ Sokol Praha 7) 51,125 16,875 3,525 6,750 6,600   17,000 3,400 6,850 6,750   17,250 3,700 6,550 7,000   1995
9 Souhradová Kristýna (RG PROACTIVE Milevsko) 51,075 17,675 3,625 6,900 7,150   16,650 3,500 6,500 6,650   16,750 3,450 6,600 6,700   1995
10 Plassová Denisa (TJ Sokol Bedřichov) 49,325 18,475 4,225 7,050 7,200   14,375 2,375 6,350 5,850 0,20 16,475 3,475 6,500 6,500   1994
11 Střechovská Barbora (TJ Tesla Brno) 48,325 16,400 3,550 6,450 6,400   15,750 3,400 6,400 5,950   16,175 3,075 6,600 6,700 0,20 1993
12 Kocová Kateřina (TJ Slavoj Plzeň) 48,000 16,900 3,600 6,650 6,650   16,000 2,850 6,600 6,550   15,100 2,600 6,350 6,350 0,20 1993
13 Tilcerová Klára (SC 80 Chomutov) 47,875 16,550 3,500 6,450 6,600   15,350 2,300 6,250 6,800   15,975 2,425 6,600 6,950   1995
14 Buchtelová Martina (SK MG Veselí nad Moravou) 46,875 15,450 2,850 6,200 6,400   15,225 2,675 6,350 6,200   16,200 3,150 6,350 6,700   1995
15 Simkovičová Eva (TJ Sokol Bedřichov) 46,750 16,850 3,650 6,400 6,800   14,700 2,450 6,100 6,150   15,200 2,250 6,450 6,500   1991
16 Paldusová Martina (TJ Sokol Sportcentrum Jablonec) 45,950 16,750 3,400 6,700 6,650   15,250 2,750 6,300 6,210   13,950 2,350 5,900 5,700   1994
17 Havierniková Tereza (TJ Spartak Přerov) 30,650 15,400 2,900 6,350 6,150   15,250 3,050 6,200 6,000             1995
18 Volnerová Martina (Slávia DDM Plzeň) 30,175 15,550 3,300 6,250 6,000   14,625 2,425 6,300 6,100             1988
19 Kozáková Markéta (TJ Žďas Žďár nad Sázavou) 29,700 15,875 3,075 6,300 6,500   13,825 1,625 6,250 5,950             1995
20 Palánová Michaela (SK Jihlava) 29,225 14,600 3,050 6,150 5,800   14,625 2,175 6,100 6,350             1995
21 Hublová Anna (SK Triumf Praha) 28,975 14,175 2,475 5,900 5,800   14,800 2,500 6,150 6,150             1995
22 Vaňková Lucie (SC 80 Chomutov) 28,050 14,425 2,875 5,800 5,950 0,20 13,625 1,825 6,000 5,800             1995
23 Kováčová Kristýna (TJ Sokol Plzeň IV) 27,625 13,600 2,550 5,650 5,400   14,025 2,325 5,850 5,850             1994
24 Beránková Aneta (TJ Slavoj Plzeň) 25,250 13,050 1,850 5,850 5,350   12,200 1,300 5,750 5,150             1995