AJUR CUP - Velikonoční pomlázka ( MG Jednotlivkyně ) Hradec Králové 23. duben 2011 ( SK MG Ajur Hradec Králové )

Kategorie Závodících
Kadetky mladší 1. švihadlo 2. míč 7
Kadetky starší 1. míč 2. stuha 17
Dorostenky 1. obruč 2. kužele 8

KADETKY MLADŠÍ

1. švihadlo  
2. míč  
Místo Jméno závodnice Cel. zn. Výs. D A E S Výs. D A E S
1 Šlosarová Michaela (TJ Spartak Přerov) 35,200 18,125 3,825 6,700 7,600   17,075 2,875 6,650 7,550  
2 Kapounková Karolína (SK TRASKO Vyškov) 32,975 16,825 3,875 6,200 6,750   16,150 2,850 5,900 7,400  
3 Suchomelová Dana (SK TRASKO Vyškov) 32,375 16,700 3,250 6,500 6,950   15,675 2,625 5,900 7,150  
4 Chlebečková Kateřina (SC 80 Chomutov) 30,650 15,975 2,475 6,550 6,950   14,675 2,075 6,150 6,850 0,40
5 Fousková Nikol (GSK Ústí nad Labem) 30,300 15,150 2,800 5,900 6,450   15,150 2,350 6,100 6,700  
6 Řeháková Markéta (SK MG Ajur Hradec Králové) 29,550 15,525 1,975 6,050 7,500   14,025 1,475 5,700 6,850  
7 Svozilová Klára (TJ Sokol Velký Týnec) 25,175 12,925 1,825 5,400 5,700   12,250 1,550 5,250 5,850 0,40

KADETKY STARŠÍ

1. míč  
2. stuha  
Místo Jméno závodnice Cel. zn. Výs. D A E S Výs. D A E S
1 Hanušová Kateřina (GSK Ústí nad Labem) 37,150 19,375 4,175 7,250 7,950   17,775 3,525 6,600 7,650  
2 Borovcová Karin (TJ Sokol Praha 7) 36,275 18,900 3,700 7,000 8,200   17,375 3,775 6,000 7,600  
3 Volfová Kateřina (TJ Sokol Praha 7) 35,225 18,300 3,750 6,700 7,850   16,925 3,125 6,450 7,350  
4 Kašpaříková Veronika (TJ Slavoj Bruntál) 35,000 17,425 2,725 6,700 8,000   17,575 3,625 6,550 7,400  
5 Nohelová Veronika (SK TRASKO Vyškov) 34,275 17,325 3,525 6,550 7,250   16,950 3,500 6,150 7,300  
6 Opletalová Eliška (TJ Spartak Přerov) 34,100 18,100 3,600 6,800 7,700   16,000 2,900 6,350 6,750  
7 Wotavová Aneta (SC 80 Chomutov) 32,050 15,825 2,475 6,200 7,150   16,225 2,675 6,050 7,500  
8 Charvátová Monika (SC 80 Chomutov) 31,950 15,975 2,675 6,100 7,200   15,975 2,975 5,850 7,150  
9 Matsakyanová Victorie (TJ JM Chodov Praha) 31,450 15,050 2,650 6,050 6,350   16,400 3,200 6,050 7,150  
10 Trněná Eliška (SK TRASKO Vyškov) 31,375 17,150 3,150 6,350 7,650   14,225 2,925 5,050 6,250  
11 Vaisová Adéla (TJ JM Chodov Praha) 28,925 14,875 2,025 5,750 7,100   14,050 1,500 5,700 6,850  
12 Teichmanová Anna (SK MG Ajur Hradec Králové) 28,475 14,225 2,025 5,600 6,600   14,250 1,750 5,700 6,800  
13 Brabencová Sandra (GSK Ústí nad Labem) 27,825 13,600 1,550 5,750 6,300   14,225 2,025 5,950 6,250  
14 Kociánová Markéta (GSK Ústí nad Labem) 26,325 13,700 2,100 5,350 6,250   12,625 1,525 5,250 5,850  
15 Hajdůchová Sabina (Sokol Dobruška) 26,200 13,125 1,375 5,300 6,450   13,075 1,025 5,500 6,550  
16 Saglová Tereza (TJ JM Chodov Praha) 26,025 13,000 1,550 5,300 6,150   13,025 1,525 5,250 6,250  
17 Chrabrová Marie (SK MG Ajur Hradec Králové) 24,100 12,575 0,975 5,200 6,400   11,525 1,075 4,750 5,700  

DOROSTENKY

1. obruč  
2. kužele  
Místo Jméno závodnice Cel. zn. Výs. D A E S Výs. D A E S
1 Skálová Markéta (TJ JM Chodov Praha) 38,800 19,950 5,000 7,050 7,900   18,850 4,000 7,100 7,750  
2 Koplíková Pavlína (TJ Spartak Přerov) 38,200 19,700 4,200 7,250 8,250   18,500 3,950 6,850 7,700  
3 Štaudrová Petra (SK TRASKO Vyškov) 37,750 18,375 4,175 6,650 7,550   19,375 4,175 7,150 8,050  
4 Tilcerová Klára (SC 80 Chomutov) 35,725 17,350 3,500 6,650 7,200   18,375 3,675 6,850 7,850  
5 Havierniková Tereza (TJ Spartak Přerov) 34,800 17,175 3,275 6,800 7,100   17,625 3,225 6,700 7,700  
6 Palánová Michaela (SK Jihlava) 33,075 17,050 2,950 6,300 7,800   16,025 1,975 6,400 7,650  
7 Zikmundová Klára (TJ JM Chodov Praha) 32,525 16,150 2,950 6,300 7,100 0,20 16,375 2,825 6,450 7,100  
8 Vaňková Lucie (SC 80 Chomutov) 30,375 15,750 3,150 6,350 6,250   14,625 2,725 6,200 5,700