O pohár města Vyškova 2011 ( MG Jednotlivkyně ) Vyškov 16. duben 2011 ( SK TRASKO Vyškov )

Kategorie Závodících
Ročník 2005 a mladší 11 1. bez náčiní  
Ročník 2004 18 1. bez náčiní  
Ročník 2003 24 1. bez náčiní  
Ročník 2002 16 1. bez náčiní 2. lib. náčiní
Naděje mladší 2001 9 1. bez náčiní 2. lib. náčiní
Naděje mladší 2000 12 1. bez náčiní 2. lib. náčiní
Kadetky mladší 10 1. obruč 2. lib. náčiní
Kadetky starší 8 1. míč 2. lib. náčiní
Dorostenky 3 1. kužele 2. lib. náčiní
Adresa haly: Sportovní hala ZŠ Purkyňova 39, Vyškov

ROČNÍK 2005 A MLADŠÍ

1. bez náčiní  
Místo Jméno závodnice Cel. zn. Výs. D1 D2 D A E S
1 Hanzen Leyla Rose (Slovensko - TJ Rapid Bratislava) 11,650 11,650 0,50 0,00 0,250 5,500 5,900  
2 Hlinomazová Sofie (SK MG Mantila Brno) 11,050 11,050 0,40 0,00 0,200 5,000 5,850  
3 Pazderová Žaneta (SK TRASKO Vyškov) 10,650 10,650 0,60 0,00 0,300 5,000 5,350  
4 Gumenyuk Veronika (TJ Tesla Brno) 10,500 10,500 0,50 0,00 0,250 4,850 5,400  
5 Tkáčová Anuška (SK MG Mantila Brno) 10,325 10,325 0,45 0,00 0,225 4,950 5,150  
6 Laurenčíková Lea (Slovensko - ŠG Nitra) 10,275 10,275 0,15 0,00 0,075 4,800 5,400  
7 Jelínková Karolína (SK TRASKO Vyškov) 10,200 10,200 0,60 0,00 0,300 4,700 5,200  
8 Janoušková Tereza (SK MG Mantila Brno) 10,000 10,000 0,30 0,00 0,150 4,750 5,100  
9 Némethová Rebeka (Slovensko - ŠG Nitra) 9,825 9,825 0,25 0,00 0,125 4,600 5,100  
10 Prokšová Anna (TJ Sokol Bedřichov) 9,100 9,100 0,20 0,00 0,100 4,450 4,550  
11 Týrová Alžbeta (Slovensko - ŠG Nitra) 8,775 8,775 0,25 0,00 0,125 4,200 4,450  
  Kouřilová Berenika (SK Provo Brno) - Odstoupila                
  Jakischová Leticia (Slovensko - ŠG Nitra) - Odstoupila                

ROČNÍK 2004

1. bez náčiní  
Místo Jméno závodnice Cel. zn. Výs. D1 D2 D A E S
1 Kelemenová Kristína (Slovensko - ŠG Nitra) 11,050 11,050 0,70 0,00 0,350 4,950 5,750  
2 Trgalová Helena (SK TRASKO Vyškov) 10,925 10,925 0,55 0,00 0,275 5,150 5,500  
3 Paludová Michaela (SK TRASKO Vyškov) 10,825 10,825 0,85 0,00 0,425 4,900 5,500  
4 Zemanová Lucie (SK TRASKO Vyškov) 10,775 10,775 0,85 0,00 0,425 5,000 5,350  
5 Milotová Alice (TJ Tesla Brno) 10,750 10,750 0,70 0,00 0,350 5,100 5,300  
5 Rákosová Eliška (SK MG Mantila Brno) 10,750 10,750 0,80 0,00 0,400 5,200 5,150  
6 Nesvadbová Martina (SK Provo Brno) 10,525 10,525 0,65 0,00 0,325 4,900 5,300  
7 Rešková Monika (SK MG Mantila Brno) 10,500 10,500 0,90 0,00 0,450 4,850 5,200  
8 Sládková Nicol (SK TRASKO Vyškov) 10,475 10,475 0,85 0,00 0,425 4,800 5,250  
9 Pytlová Alena (SK GiTy MS Brno) 10,400 10,400 0,40 0,00 0,200 4,850 5,350  
9 Šamánková Sára (ASPV Brno) 10,400 10,400 0,60 0,00 0,300 5,000 5,100  
10 Slováčková Tereza (SK MG Mantila Brno) 10,225 10,225 0,55 0,00 0,275 4,800 5,150  
11 Riegerová Viktória (Slovensko - TJ Rapid Bratislava) 10,075 10,075 0,35 0,00 0,175 4,900 5,000  
12 Peková Denisa (SK Provo Brno) 9,950 9,950 0,40 0,00 0,200 4,750 5,000  
13 Smatanová Ria (Slovensko - Danubia Bratislava) 9,925 9,925 0,45 0,00 0,225 4,850 4,850  
14 Havlíčková Nela (SK Provo Brno) 9,900 9,900 0,30 0,00 0,150 4,800 4,950  
15 Dolinská Michaela (Slovensko - TJ Sokol Bratislava I. Vinohrady) 9,800 9,800 0,60 0,00 0,300 4,650 4,850  
16 Krejčová Diana (SK GiTy MS Brno) 9,750 9,750 0,50 0,00 0,250 4,600 4,900  
  Mokrá Simona (TJ Žďas Žďár nad Sázavou) - Odstoupila                
  Topinková Simona (TJ Žďas Žďár nad Sázavou) - Odstoupila                
  Valeková Maiara (Slovensko - TJ Rapid Bratislava) - Odstoupila                

ROČNÍK 2003

1. bez náčiní  
Místo Jméno závodnice Cel. zn. Výs. D1 D2 D A E S
1 Kubíčková Běla (SK TRASKO Vyškov) 12,025 12,025 1,35 0,00 0,675 5,450 5,900  
2 Tkáčová Eliška (SK MG Mantila Brno) 12,000 12,000 1,30 0,00 0,650 5,500 5,850  
3 Tallová Nikoleta (Slovensko - SZMG ) 11,775 11,775 1,25 0,00 0,625 5,450 5,700  
4 Ducarová Anna (SK Provo Brno) 11,500 11,500 1,10 0,00 0,550 5,100 5,850  
5 Wunschová Veronika (SK MG Mantila Brno) 11,475 11,475 1,25 0,00 0,625 5,550 5,300  
6 Žáčková Klára (SK TRASKO Vyškov) 11,400 11,400 1,20 0,00 0,600 5,250 5,550  
6 Matejková Miroslava (Slovensko - SZMG ) 11,400 11,400 1,10 0,00 0,550 5,400 5,450  
7 Štanglová Tereza (SK MG Mantila Brno) 11,225 11,225 0,95 0,00 0,475 5,250 5,500  
8 Konečná Kateřina (SK TRASKO Vyškov) 11,050 11,050 0,90 0,00 0,450 5,300 5,300  
9 Gajárková Barbora (ASPV Brno) 10,600 10,600 0,60 0,00 0,300 5,050 5,250  
9 Malovcová Margaréta (Slovensko - TJ Rapid Bratislava) 10,600 10,600 0,70 0,00 0,350 5,000 5,250  
10 Hledíková Tereza (SK TRASKO Vyškov) 10,575 10,575 0,95 0,00 0,475 5,000 5,100  
11 Petkovská Eliška (ASPV Brno) 10,500 10,500 0,90 0,00 0,450 4,850 5,200  
12 Břoušková Michaela (SK GiTy MS Brno) 10,450 10,450 0,40 0,00 0,200 5,050 5,200  
12 Komrsová Kateřina (TJ Sokol Bedřichov) 10,450 10,450 0,80 0,00 0,400 4,950 5,100  
12 Řehková Darina (SK TRASKO Vyškov) 10,450 10,450 0,40 0,00 0,200 5,000 5,250  
13 Novotná Tamara (Slovensko - TJ Rapid Bratislava) 10,400 10,400 0,50 0,00 0,250 4,950 5,200  
13 Nosáľová Lujza (Slovensko - TJ Sokol Bratislava I. Vinohrady) 10,400 10,400 1,00 0,00 0,500 4,850 5,050  
13 Lejsková Kristýna (TJ Sokol Bedřichov) 10,400 10,400 0,70 0,00 0,350 4,950 5,100  
14 Nixová Anna (SK GiTy MS Brno) 10,375 10,375 0,75 0,00 0,375 5,000 5,000  
15 Opálková Klára (TJ Tesla Brno) 10,275 10,275 0,55 0,00 0,275 5,000 5,000  
16 Zounková Eliška (ASPV Brno) 10,250 10,250 1,00 0,00 0,500 4,850 4,900  
17 Prágerová Zara (Slovensko - Danubia Bratislava) 10,150 10,150 0,50 0,00 0,250 4,750 5,150  
18 Hoňková Patricie (SK Provo Brno) 9,625 9,625 0,35 0,00 0,175 4,650 4,800  
  Bogárová Margaréta (Slovensko - TJ Sokol Bratislava I. Vinohrady) - Odstoupila                
  Klementová Barbora (SKP MG Brno) - Odstoupila                
  Funtová Michaela (Slovensko - ŠG Nitra) - Odstoupila                

ROČNÍK 2002

1. bez náčiní  
2. lib. náčiní  
Místo Jméno závodnice Cel. zn. Výs. D1 D2 D A E S Výs. D1 D2 D A E S
1 Chamzina Alina (ASPV Brno) 28,725 14,225 1,95 0,00 0,975 6,450 6,800   14,500 1,50 3,10 2,300 6,200 6,000  
2 Kolouchová Sabina (SK MG Mantila Brno) 27,725 12,600 1,50 0,00 0,750 5,850 6,000   15,125 1,45 4,20 2,825 6,200 6,100  
3 Šťastná Kristýna (SK TRASKO Vyškov) 26,575 12,550 1,40 0,00 0,700 5,800 6,050   14,025 1,60 3,65 2,625 5,850 5,550  
4 Lingerová Nicole (SK Provo Brno) 26,425 13,000 1,50 0,00 0,750 6,050 6,200   13,425 1,20 2,85 2,025 5,600 5,800  
5 Kalovská Viktorie (SK MG Mantila Brno) 26,200 12,675 1,45 0,00 0,725 6,050 5,900   13,525 1,25 2,90 2,075 5,900 5,550  
6 Novosadová Lucia (Slovensko - SZMG ) 26,050 13,300 1,20 0,00 0,600 6,450 6,250   12,750 0,65 2,65 1,650 5,450 5,650  
7 Hájková Natália (Slovensko - Danubia Bratislava) 25,800 12,700 1,40 0,00 0,700 6,050 5,950   13,100 1,10 3,20 2,150 5,500 5,450  
8 Rothová Sandra (Slovensko - SZMG ) 25,600 12,750 1,50 0,00 0,750 5,800 6,200   12,850 0,80 3,20 2,000 5,150 5,700  
9 Butórová Alexandra (Slovensko - ŠG Nitra) 25,200 13,000 1,20 0,00 0,600 6,100 6,300   12,200 1,00 1,50 1,250 5,500 5,450  
10 Grosmanová Markéta (SK MG Mantila Brno) 25,150 12,575 1,25 0,00 0,625 6,000 5,950   12,575 1,10 2,65 1,875 5,350 5,350  
11 Vysekalová Lucie (ASPV Brno) 24,650 12,425 1,15 0,00 0,575 5,950 5,900   12,225 0,85 2,90 1,875 5,250 5,100  
12 Crhonková Adéla (SK TRASKO Vyškov) 22,525 11,950 1,00 0,00 0,500 5,700 5,750   10,575 0,70 2,25 1,475 4,700 4,400  
13 Tőrőková Kiara (Slovensko - ŠG Nitra) 22,050 11,825 0,85 0,00 0,425 5,700 5,700   10,225 0,30 1,15 0,725 4,650 4,850  
14 Műllerová Eva (ASPV Brno) 21,925 10,900 0,80 0,00 0,400 5,100 5,400   11,025 0,20 2,25 1,225 4,800 5,000  
15 Šoošová Vanesa (Slovensko - SZMG ) 21,275 12,025 1,25 0,00 0,625 5,800 5,600   9,250 0,70 1,30 1,000 4,250 4,000  
16 Špičková Lucie (ASPV Brno) 20,400 11,125 0,85 0,00 0,425 5,100 5,600   9,275 0,50 1,75 1,125 4,350 4,000 0,2
  Pešlová Daniela (SKP MG Brno) - Odstoupila                              
  Vítková Klára (SKP MG Brno) - Odstoupila                              

NADĚJE MLADŠÍ 2001

1. bez náčiní  
2. lib. náčiní  
Místo Jméno závodnice Cel. zn. Výs. D1 D2 D A E S Výs. D1 D2 D A E S
1 Ličková Barbora (SK MG Mantila Brno) 29,700 14,475 2,45 0,00 1,225 6,500 6,750   15,225 2,20 3,55 2,875 6,350 6,000  
2 Bukvaldová Kateřina (SK MG Mantila Brno) 29,100 14,025 2,35 0,00 1,175 6,300 6,550   15,075 2,25 3,70 2,975 6,100 6,000  
3 Štěpánková Denisa (SK MG Mantila Brno) 28,825 13,175 1,75 0,00 0,875 6,050 6,250   15,650 2,20 4,40 3,300 6,300 6,050  
4 Urbancová Markéta (SK TRASKO Vyškov) 27,500 13,900 1,90 0,00 0,950 6,300 6,650   13,600 1,90 3,20 2,550 5,750 5,300  
5 Duchoslavová Alexandra (SK GiTy MS Brno) 26,900 13,350 2,10 0,00 1,050 6,050 6,250   13,550 1,85 2,35 2,100 5,900 5,550  
6 Fiedlerová (TJ Sokol Bedřichov) 25,900 12,475 1,25 0,00 0,625 5,900 5,950   13,425 1,05 3,20 2,125 5,900 5,400  
7 Gottvaldová Denisa (SK TRASKO Vyškov) 25,350 12,825 1,95 0,00 0,975 5,950 5,900   12,525 1,25 2,70 1,975 5,650 4,900  
8 Paludová Markéta (SK TRASKO Vyškov) 25,025 12,800 2,10 0,00 1,050 5,750 6,000   12,225 1,25 2,30 1,775 5,450 5,000  
9 Caklová Věra (TJ Sokol Bedřichov) 22,900 11,550 1,30 0,00 0,650 5,500 5,400   11,350 0,30 2,60 1,450 5,400 4,500  
  Somogyiová Laura (Slovensko - SZMG ) - Odstoupila                              

NADĚJE MLADŠÍ 2000

1. bez náčiní  
2. lib. náčiní  
Místo Jméno závodnice Cel. zn. Výs. D1 D2 D A E S Výs. D1 D2 D A E S
1 Šťastná Natálie (SK TRASKO Vyškov) 17,850 8,675 1,95 0,00 0,975   7,700   9,175 1,75 2,80 2,275   6,900  
2 Hanusová Nicol (Slovensko - Danubia Bratislava) 17,525 9,125 2,85 0,00 1,425   7,700   8,400 3,00 3,10 3,050   6,250 0,9
3 Steltenpohlová Klára (Slovensko - Danubia Bratislava) 17,475 8,550 2,80 0,00 1,400   7,150   8,925 1,75 3,00 2,375   6,550  
4 Týrová Katarína (Slovensko - ŠG Nitra) 16,150 7,900 1,70 0,00 0,850   7,050   8,250 1,15 2,85 2,000   6,250  
5 Přibylová Natálie (T.J.SOKOL Milevsko) 15,825 8,075 1,65 0,00 0,825   7,250   7,750 1,30 2,30 1,800   6,150 0,2
6 Sedláková Šárka (SK MG Mantila Brno) 15,675 7,475 1,45 0,00 0,725   6,750   8,200 1,50 2,30 1,900   6,300  
7 Hájková Nicole (SK MG Mantila Brno) 15,650 7,800 1,70 0,00 0,850   6,950   7,850 1,05 2,25 1,650   6,200  
7 Dedíková Melánia (Slovensko - TJ Sokol Bratislava I. Vinohrady) 15,650 7,775 1,75 0,00 0,875   6,900   7,875 1,50 2,45 1,975   5,900  
8 Gregorová Gabriela (SK GiTy MS Brno) 15,300 7,375 0,75 0,00 0,375   7,000   7,925 1,00 2,65 1,825   6,100  
9 Klímová Petra (SK MG Mantila Brno) 15,000 7,550 1,40 0,00 0,700   6,850   7,450 1,25 1,75 1,500   5,950  
10 Pazderová Eliška (SK TRASKO Vyškov) 14,450 7,600 1,60 0,00 0,800   6,800   6,850 1,25 2,65 1,950   5,100 0,2
11 Pešková Eliška (TJ Žďas Žďár nad Sázavou) 12,375 6,875 0,85 0,00 0,425   6,450   5,500 0,50 0,70 0,600   5,100 0,2
  Vašíčková Amálie (SK GiTy MS Brno) - Odstoupila                              
  Kašnová Aneta (TJ Sokol Bedřichov) - Odstoupila                              
  Tesaříková Zuzana (ASPV Brno) - Odstoupila                              
  Řiháčková Barbora (SKP MG Brno) - Odstoupila                              
  Horáková Barbora (ASPV Brno) - Odstoupila                              

KADETKY MLADŠÍ

1. obruč  
2. lib. náčiní  
Místo Jméno závodnice Cel. zn. Výs. D1 D2 D A E S Výs. D1 D2 D A E S
1 Plchová Adéla (SK TRASKO Vyškov) 21,350 10,825 2,50 5,55 4,025   6,800   10,525 2,10 5,45 3,775   6,750  
2 Kapounková Karolína (SK TRASKO Vyškov) 21,050 10,700 2,00 5,30 3,650   7,050   10,350 1,70 5,50 3,600   6,750  
3 Suchomelová Dana (SK TRASKO Vyškov) 20,350 10,650 2,55 4,85 3,700   6,950   9,700 2,20 4,70 3,450   6,250  
4 Učňová Alena (Slovensko - TJ Rapid Bratislava) 20,175 10,100 1,40 5,20 3,300   6,800   10,075 2,05 4,30 3,175   6,900  
5 Studňařová Tereza (SK TRASKO Vyškov) 18,925 10,200 2,00 5,00 3,500   6,700   8,725 1,65 3,90 2,775   5,950  
6 Grejtáková Júlia (Slovensko - TJ Sokol Bratislava I. Vinohrady) 16,800 8,350 1,80 3,10 2,450   5,900   8,450 1,40 3,80 2,600   5,850  
7 Zourková Sabina (SK TRASKO Vyškov) 16,600 8,800 1,80 3,40 2,600   6,200   7,800 1,05 2,35 1,700   6,100  
8 Vávrová Esther (Slovensko - TJ Sokol Bratislava I. Vinohrady) 16,100 8,800 1,60 3,80 2,700   6,100   7,300 1,35 1,25 1,300   6,000  
9 Bojanovská Gabriela (TJ Žďas Žďár nad Sázavou) 15,625 8,125 1,60 2,35 1,975   6,150   7,500 0,90 2,80 1,850   6,050 0,4
10 Jelínková Kristýna (SK TRASKO Vyškov) 14,250 7,200 0,70 1,90 1,300   5,900   7,050 0,75 1,95 1,350   5,700  
  Seidlerová Vendula (TJ Žďas Žďár nad Sázavou) - Odstoupila                              
  Heldesová Silva (SKP MG Brno) - Odstoupila                              
  Horáková Natálie (TJ Tesla Brno) - Odstoupila                              

KADETKY STARŠÍ

1. míč  
2. lib. náčiní  
Místo Jméno závodnice Cel. zn. Výs. D1 D2 D A E S Výs. D1 D2 D A E S
1 Nohelová Veronika (SK TRASKO Vyškov) 23,025 10,625 2,75 5,30 4,025   6,600   12,400 3,20 6,90 5,050   7,350  
2 Pavlíková Michaela (SK TRASKO Vyškov) 21,900 11,200 2,85 5,75 4,300   6,900   10,700 2,60 5,90 4,250   6,650 0,2
3 Trněná Eliška (SK TRASKO Vyškov) 21,800 10,875 2,50 5,05 3,775   7,100   10,925 2,45 5,60 4,025   6,900  
4 Olejárová Sára (Slovensko - Danubia Bratislava) 20,225 9,800 2,50 3,50 3,000   6,800   10,425 2,70 5,25 3,975   6,450  
5 Fořtová Denisa (T.J.SOKOL Milevsko) 19,400 9,975 2,35 3,70 3,025   6,950   9,425 1,45 3,90 2,675   6,750  
6 Bohuslavová Simona (SK TRASKO Vyškov) 19,375 9,125 2,05 4,20 3,125   6,000   10,250 2,20 4,80 3,500   6,750  
7 Mošanská Kateřina (T.J.SOKOL Milevsko) 17,075 8,500 1,20 3,30 2,250   6,250   8,575 1,50 3,15 2,325   6,250  
8 Mészárosová Dominika (Slovensko - TJ Sokol Bratislava I. Vinohrady) 15,575 8,225 1,10 2,85 1,975   6,250   7,350 1,20 1,50 1,350   6,000  
  Vašínová Karolína (TJ Tesla Brno) - Odstoupila                              
  Taušová Anna (SK TRASKO Vyškov) - Odstoupila                              
  Čermáková Simona (TJ Žďas Žďár nad Sázavou) - Odstoupila                              

DOROSTENKY

1. kužele  
2. lib. náčiní  
Místo Jméno závodnice Cel. zn. Výs. D1 D2 D A E S Výs. D1 D2 D A E S
1 Štaudrová Petra (SK TRASKO Vyškov) 23,225 11,600 3,35 5,35 4,350   7,250   11,625 3,20 6,25 4,725   6,900  
2 Svobodová Eliška (TJ Žďas Žďár nad Sázavou) 21,675 11,225 3,05 5,10 4,075   7,150   10,450 2,35 4,95 3,650   6,800  
3 Kozáková Markéta (TJ Žďas Žďár nad Sázavou) 15,600 7,850 1,20 1,90 1,550   6,300   7,750 1,45 3,15 2,300   5,850 0,4
  Ilievová Kristýna (T.J.SOKOL Milevsko) - Odstoupila                              
  Dobšáková Lucie (SKP MG Brno) - Odstoupila                              
  Střechovská Barbora (TJ Tesla Brno) - Odstoupila                              

Známky rozhodčích

Hanzen Leyla Rose (Slovensko - TJ Rapid Bratislava) Ročník 2005 a mladší - Známky rozhodčích

Sestava Známka Známka Jméno a oddíl
1. bez náčiní I.A1 6,0 Červinková Jaroslava ( TJ Tesla Brno )
1. bez náčiní I.A2 5,5 Chamzina Ludmila ( ASPV Brno )
1. bez náčiní I.A3 5,3 Burišková Jana ( SK MG Mantila Brno )
1. bez náčiní I.A4 5,5 Ondrušková Tatiana ( TJ Rapid Bratislava )
1. bez náčiní I.D11 0,2 Surková Iva ( SK TRASKO Vyškov )
1. bez náčiní I.D12 0,8 Kleinerová Soňa ( SK MG Mantila Brno )
1. bez náčiní I.D21 0,0 Kučerová Iveta ( ASPV Brno )
1. bez náčiní I.D22 0,0 Menšíková Liběna ( TJ Sokol Bedřichov )
1. bez náčiní I.E1 5,2 Štaudrová Jana ( SK TRASKO Vyškov )
1. bez náčiní I.E2 5,6 Holá Mária ( ŠG Nitra )
1. bez náčiní I.E3 6,2 Prokešová Jana ( SK Provo Brno )
1. bez náčiní I.E4 6,9 Bottlíková Hana ( Danubia Bratislava )

Hlinomazová Sofie (SK MG Mantila Brno) Ročník 2005 a mladší - Známky rozhodčích

Sestava Známka Známka Jméno a oddíl
1. bez náčiní I.A1 5,0 Červinková Jaroslava ( TJ Tesla Brno )
1. bez náčiní I.A2 5,0 Chamzina Ludmila ( ASPV Brno )
1. bez náčiní I.A3 5,0 Burišková Jana ( SK MG Mantila Brno )
1. bez náčiní I.A4 5,0 Ondrušková Tatiana ( TJ Rapid Bratislava )
1. bez náčiní I.D11 0,4 Surková Iva ( SK TRASKO Vyškov )
1. bez náčiní I.D12 0,4 Kleinerová Soňa ( SK MG Mantila Brno )
1. bez náčiní I.D21 0,0 Kučerová Iveta ( ASPV Brno )
1. bez náčiní I.D22 0,0 Menšíková Liběna ( TJ Sokol Bedřichov )
1. bez náčiní I.E1 5,7 Štaudrová Jana ( SK TRASKO Vyškov )
1. bez náčiní I.E2 5,5 Holá Mária ( ŠG Nitra )
1. bez náčiní I.E3 6,0 Prokešová Jana ( SK Provo Brno )
1. bez náčiní I.E4 6,3 Bottlíková Hana ( Danubia Bratislava )

Pazderová Žaneta (SK TRASKO Vyškov) Ročník 2005 a mladší - Známky rozhodčích

Sestava Známka Známka Jméno a oddíl
1. bez náčiní I.A1 5,0 Červinková Jaroslava ( TJ Tesla Brno )
1. bez náčiní I.A2 5,0 Chamzina Ludmila ( ASPV Brno )
1. bez náčiní I.A3 4,9 Burišková Jana ( SK MG Mantila Brno )
1. bez náčiní I.A4 5,0 Ondrušková Tatiana ( TJ Rapid Bratislava )
1. bez náčiní I.D11 0,8 Surková Iva ( SK TRASKO Vyškov )
1. bez náčiní I.D12 0,4 Kleinerová Soňa ( SK MG Mantila Brno )
1. bez náčiní I.D21 0,0 Kučerová Iveta ( ASPV Brno )
1. bez náčiní I.D22 0,0 Menšíková Liběna ( TJ Sokol Bedřichov )
1. bez náčiní I.E1 5,6 Štaudrová Jana ( SK TRASKO Vyškov )
1. bez náčiní I.E2 5,1 Holá Mária ( ŠG Nitra )
1. bez náčiní I.E3 4,6 Prokešová Jana ( SK Provo Brno )
1. bez náčiní I.E4 6,5 Bottlíková Hana ( Danubia Bratislava )

Gumenyuk Veronika (TJ Tesla Brno) Ročník 2005 a mladší - Známky rozhodčích

Sestava Známka Známka Jméno a oddíl
1. bez náčiní I.A1 5,5 Červinková Jaroslava ( TJ Tesla Brno )
1. bez náčiní I.A2 4,6 Chamzina Ludmila ( ASPV Brno )
1. bez náčiní I.A3 4,1 Burišková Jana ( SK MG Mantila Brno )
1. bez náčiní I.A4 5,1 Ondrušková Tatiana ( TJ Rapid Bratislava )
1. bez náčiní I.D11 0,7 Surková Iva ( SK TRASKO Vyškov )
1. bez náčiní I.D12 0,3 Kleinerová Soňa ( SK MG Mantila Brno )
1. bez náčiní I.D21 0,0 Kučerová Iveta ( ASPV Brno )
1. bez náčiní I.D22 0,0 Menšíková Liběna ( TJ Sokol Bedřichov )
1. bez náčiní I.E1 5,5 Štaudrová Jana ( SK TRASKO Vyškov )
1. bez náčiní I.E2 5,3 Holá Mária ( ŠG Nitra )
1. bez náčiní I.E3 4,9 Prokešová Jana ( SK Provo Brno )
1. bez náčiní I.E4 5,9 Bottlíková Hana ( Danubia Bratislava )

Tkáčová Anuška (SK MG Mantila Brno) Ročník 2005 a mladší - Známky rozhodčích

Sestava Známka Známka Jméno a oddíl
1. bez náčiní I.A1 4,5 Červinková Jaroslava ( TJ Tesla Brno )
1. bez náčiní I.A2 4,9 Chamzina Ludmila ( ASPV Brno )
1. bez náčiní I.A3 5,3 Burišková Jana ( SK MG Mantila Brno )
1. bez náčiní I.A4 5,0 Ondrušková Tatiana ( TJ Rapid Bratislava )
1. bez náčiní I.D11 0,5 Surková Iva ( SK TRASKO Vyškov )
1. bez náčiní I.D12 0,4 Kleinerová Soňa ( SK MG Mantila Brno )
1. bez náčiní I.D21 0,0 Kučerová Iveta ( ASPV Brno )
1. bez náčiní I.D22 0,0 Menšíková Liběna ( TJ Sokol Bedřichov )
1. bez náčiní I.E1 5,0 Štaudrová Jana ( SK TRASKO Vyškov )
1. bez náčiní I.E2 5,1 Holá Mária ( ŠG Nitra )
1. bez náčiní I.E3 5,2 Prokešová Jana ( SK Provo Brno )
1. bez náčiní I.E4 6,2 Bottlíková Hana ( Danubia Bratislava )

Laurenčíková Lea (Slovensko - ŠG Nitra) Ročník 2005 a mladší - Známky rozhodčích

Sestava Známka Známka Jméno a oddíl
1. bez náčiní I.A1 5,1 Červinková Jaroslava ( TJ Tesla Brno )
1. bez náčiní I.A2 5,0 Chamzina Ludmila ( ASPV Brno )
1. bez náčiní I.A3 4,6 Burišková Jana ( SK MG Mantila Brno )
1. bez náčiní I.A4 4,5 Ondrušková Tatiana ( TJ Rapid Bratislava )
1. bez náčiní I.D11 0,0 Surková Iva ( SK TRASKO Vyškov )
1. bez náčiní I.D12 0,3 Kleinerová Soňa ( SK MG Mantila Brno )
1. bez náčiní I.D21 0,0 Kučerová Iveta ( ASPV Brno )
1. bez náčiní I.D22 0,0 Menšíková Liběna ( TJ Sokol Bedřichov )
1. bez náčiní I.E1 5,5 Štaudrová Jana ( SK TRASKO Vyškov )
1. bez náčiní I.E2 5,3 Holá Mária ( ŠG Nitra )
1. bez náčiní I.E3 4,4 Prokešová Jana ( SK Provo Brno )
1. bez náčiní I.E4 5,7 Bottlíková Hana ( Danubia Bratislava )

Jelínková Karolína (SK TRASKO Vyškov) Ročník 2005 a mladší - Známky rozhodčích

Sestava Známka Známka Jméno a oddíl
1. bez náčiní I.A1 4,6 Červinková Jaroslava ( TJ Tesla Brno )
1. bez náčiní I.A2 4,9 Chamzina Ludmila ( ASPV Brno )
1. bez náčiní I.A3 4,6 Burišková Jana ( SK MG Mantila Brno )
1. bez náčiní I.A4 4,8 Ondrušková Tatiana ( TJ Rapid Bratislava )
1. bez náčiní I.D11 0,7 Surková Iva ( SK TRASKO Vyškov )
1. bez náčiní I.D12 0,5 Kleinerová Soňa ( SK MG Mantila Brno )
1. bez náčiní I.D21 0,0 Kučerová Iveta ( ASPV Brno )
1. bez náčiní I.D22 0,0 Menšíková Liběna ( TJ Sokol Bedřichov )
1. bez náčiní I.E1 5,2 Štaudrová Jana ( SK TRASKO Vyškov )
1. bez náčiní I.E2 5,2 Holá Mária ( ŠG Nitra )
1. bez náčiní I.E3 4,2 Prokešová Jana ( SK Provo Brno )
1. bez náčiní I.E4 5,5 Bottlíková Hana ( Danubia Bratislava )

Janoušková Tereza (SK MG Mantila Brno) Ročník 2005 a mladší - Známky rozhodčích

Sestava Známka Známka Jméno a oddíl
1. bez náčiní I.A1 4,4 Červinková Jaroslava ( TJ Tesla Brno )
1. bez náčiní I.A2 5,1 Chamzina Ludmila ( ASPV Brno )
1. bez náčiní I.A3 4,8 Burišková Jana ( SK MG Mantila Brno )
1. bez náčiní I.A4 4,7 Ondrušková Tatiana ( TJ Rapid Bratislava )
1. bez náčiní I.D11 0,4 Surková Iva ( SK TRASKO Vyškov )
1. bez náčiní I.D12 0,2 Kleinerová Soňa ( SK MG Mantila Brno )
1. bez náčiní I.D21 0,0 Kučerová Iveta ( ASPV Brno )
1. bez náčiní I.D22 0,0 Menšíková Liběna ( TJ Sokol Bedřichov )
1. bez náčiní I.E1 5,2 Štaudrová Jana ( SK TRASKO Vyškov )
1. bez náčiní I.E2 5,0 Holá Mária ( ŠG Nitra )
1. bez náčiní I.E3 5,0 Prokešová Jana ( SK Provo Brno )
1. bez náčiní I.E4 6,0 Bottlíková Hana ( Danubia Bratislava )

Némethová Rebeka (Slovensko - ŠG Nitra) Ročník 2005 a mladší - Známky rozhodčích

Sestava Známka Známka Jméno a oddíl
1. bez náčiní I.A1 4,8 Červinková Jaroslava ( TJ Tesla Brno )
1. bez náčiní I.A2 5,0 Chamzina Ludmila ( ASPV Brno )
1. bez náčiní I.A3 4,2 Burišková Jana ( SK MG Mantila Brno )
1. bez náčiní I.A4 4,4 Ondrušková Tatiana ( TJ Rapid Bratislava )
1. bez náčiní I.D11 0,2 Surková Iva ( SK TRASKO Vyškov )
1. bez náčiní I.D12 0,3 Kleinerová Soňa ( SK MG Mantila Brno )
1. bez náčiní I.D21 0,0 Kučerová Iveta ( ASPV Brno )
1. bez náčiní I.D22 0,0 Menšíková Liběna ( TJ Sokol Bedřichov )
1. bez náčiní I.E1 4,9 Štaudrová Jana ( SK TRASKO Vyškov )
1. bez náčiní I.E2 5,3 Holá Mária ( ŠG Nitra )
1. bez náčiní I.E3 4,5 Prokešová Jana ( SK Provo Brno )
1. bez náčiní I.E4 5,3 Bottlíková Hana ( Danubia Bratislava )

Prokšová Anna (TJ Sokol Bedřichov) Ročník 2005 a mladší - Známky rozhodčích

Sestava Známka Známka Jméno a oddíl
1. bez náčiní I.A1 4,2 Červinková Jaroslava ( TJ Tesla Brno )
1. bez náčiní I.A2 4,7 Chamzina Ludmila ( ASPV Brno )
1. bez náčiní I.A3 3,7 Burišková Jana ( SK MG Mantila Brno )
1. bez náčiní I.A4 5,1 Ondrušková Tatiana ( TJ Rapid Bratislava )
1. bez náčiní I.D11 0,2 Surková Iva ( SK TRASKO Vyškov )
1. bez náčiní I.D12 0,2 Kleinerová Soňa ( SK MG Mantila Brno )
1. bez náčiní I.D21 0,0 Kučerová Iveta ( ASPV Brno )
1. bez náčiní I.D22 0,0 Menšíková Liběna ( TJ Sokol Bedřichov )
1. bez náčiní I.E1 4,5 Štaudrová Jana ( SK TRASKO Vyškov )
1. bez náčiní I.E2 4,9 Holá Mária ( ŠG Nitra )
1. bez náčiní I.E3 4,4 Prokešová Jana ( SK Provo Brno )
1. bez náčiní I.E4 4,6 Bottlíková Hana ( Danubia Bratislava )

Týrová Alžbeta (Slovensko - ŠG Nitra) Ročník 2005 a mladší - Známky rozhodčích

Sestava Známka Známka Jméno a oddíl
1. bez náčiní I.A1 4,0 Červinková Jaroslava ( TJ Tesla Brno )
1. bez náčiní I.A2 4,5 Chamzina Ludmila ( ASPV Brno )
1. bez náčiní I.A3 3,8 Burišková Jana ( SK MG Mantila Brno )
1. bez náčiní I.A4 4,4 Ondrušková Tatiana ( TJ Rapid Bratislava )
1. bez náčiní I.D11 0,4 Surková Iva ( SK TRASKO Vyškov )
1. bez náčiní I.D12 0,1 Kleinerová Soňa ( SK MG Mantila Brno )
1. bez náčiní I.D21 0,0 Kučerová Iveta ( ASPV Brno )
1. bez náčiní I.D22 0,0 Menšíková Liběna ( TJ Sokol Bedřichov )
1. bez náčiní I.E1 4,7 Štaudrová Jana ( SK TRASKO Vyškov )
1. bez náčiní I.E2 4,9 Holá Mária ( ŠG Nitra )
1. bez náčiní I.E3 3,5 Prokešová Jana ( SK Provo Brno )
1. bez náčiní I.E4 4,2 Bottlíková Hana ( Danubia Bratislava )



Kelemenová Kristína (Slovensko - ŠG Nitra) Ročník 2004 - Známky rozhodčích

Sestava Známka Známka Jméno a oddíl
1. bez náčiní I.A1 5,7 Červinková Jaroslava ( TJ Tesla Brno )
1. bez náčiní I.A2 5,0 Chamzina Ludmila ( ASPV Brno )
1. bez náčiní I.A3 4,9 Burišková Jana ( SK MG Mantila Brno )
1. bez náčiní I.A4 4,8 Ondrušková Tatiana ( TJ Rapid Bratislava )
1. bez náčiní I.D11 0,9 Surková Iva ( SK TRASKO Vyškov )
1. bez náčiní I.D12 0,5 Kleinerová Soňa ( SK MG Mantila Brno )
1. bez náčiní I.D21 0,0 Kučerová Iveta ( ASPV Brno )
1. bez náčiní I.D22 0,0 Menšíková Liběna ( TJ Sokol Bedřichov )
1. bez náčiní I.E1 5,8 Štaudrová Jana ( SK TRASKO Vyškov )
1. bez náčiní I.E2 5,7 Holá Mária ( ŠG Nitra )
1. bez náčiní I.E3 4,4 Prokešová Jana ( SK Provo Brno )
1. bez náčiní I.E4 6,1 Bottlíková Hana ( Danubia Bratislava )

Trgalová Helena (SK TRASKO Vyškov) Ročník 2004 - Známky rozhodčích

Sestava Známka Známka Jméno a oddíl
1. bez náčiní I.A1 5,1 Červinková Jaroslava ( TJ Tesla Brno )
1. bez náčiní I.A2 5,4 Chamzina Ludmila ( ASPV Brno )
1. bez náčiní I.A3 5,2 Burišková Jana ( SK MG Mantila Brno )
1. bez náčiní I.A4 4,9 Ondrušková Tatiana ( TJ Rapid Bratislava )
1. bez náčiní I.D11 0,7 Surková Iva ( SK TRASKO Vyškov )
1. bez náčiní I.D12 0,4 Kleinerová Soňa ( SK MG Mantila Brno )
1. bez náčiní I.D21 0,0 Kučerová Iveta ( ASPV Brno )
1. bez náčiní I.D22 0,0 Menšíková Liběna ( TJ Sokol Bedřichov )
1. bez náčiní I.E1 5,8 Štaudrová Jana ( SK TRASKO Vyškov )
1. bez náčiní I.E2 5,2 Holá Mária ( ŠG Nitra )
1. bez náčiní I.E3 4,7 Prokešová Jana ( SK Provo Brno )
1. bez náčiní I.E4 6,3 Bottlíková Hana ( Danubia Bratislava )

Paludová Michaela (SK TRASKO Vyškov) Ročník 2004 - Známky rozhodčích

Sestava Známka Známka Jméno a oddíl
1. bez náčiní I.A1 5,2 Červinková Jaroslava ( TJ Tesla Brno )
1. bez náčiní I.A2 4,7 Chamzina Ludmila ( ASPV Brno )
1. bez náčiní I.A3 4,9 Burišková Jana ( SK MG Mantila Brno )
1. bez náčiní I.A4 4,9 Ondrušková Tatiana ( TJ Rapid Bratislava )
1. bez náčiní I.D11 0,9 Surková Iva ( SK TRASKO Vyškov )
1. bez náčiní I.D12 0,8 Kleinerová Soňa ( SK MG Mantila Brno )
1. bez náčiní I.D21 0,0 Kučerová Iveta ( ASPV Brno )
1. bez náčiní I.D22 0,0 Menšíková Liběna ( TJ Sokol Bedřichov )
1. bez náčiní I.E1 5,8 Štaudrová Jana ( SK TRASKO Vyškov )
1. bez náčiní I.E2 5,2 Holá Mária ( ŠG Nitra )
1. bez náčiní I.E3 4,9 Prokešová Jana ( SK Provo Brno )
1. bez náčiní I.E4 6,1 Bottlíková Hana ( Danubia Bratislava )

Zemanová Lucie (SK TRASKO Vyškov) Ročník 2004 - Známky rozhodčích

Sestava Známka Známka Jméno a oddíl
1. bez náčiní I.A1 5,2 Červinková Jaroslava ( TJ Tesla Brno )
1. bez náčiní I.A2 4,9 Chamzina Ludmila ( ASPV Brno )
1. bez náčiní I.A3 5,1 Burišková Jana ( SK MG Mantila Brno )
1. bez náčiní I.A4 4,8 Ondrušková Tatiana ( TJ Rapid Bratislava )
1. bez náčiní I.D11 0,9 Surková Iva ( SK TRASKO Vyškov )
1. bez náčiní I.D12 0,8 Kleinerová Soňa ( SK MG Mantila Brno )
1. bez náčiní I.D21 0,0 Kučerová Iveta ( ASPV Brno )
1. bez náčiní I.D22 0,0 Menšíková Liběna ( TJ Sokol Bedřichov )
1. bez náčiní I.E1 5,6 Štaudrová Jana ( SK TRASKO Vyškov )
1. bez náčiní I.E2 5,1 Holá Mária ( ŠG Nitra )
1. bez náčiní I.E3 4,8 Prokešová Jana ( SK Provo Brno )
1. bez náčiní I.E4 6,3 Bottlíková Hana ( Danubia Bratislava )

Milotová Alice (TJ Tesla Brno) Ročník 2004 - Známky rozhodčích

Sestava Známka Známka Jméno a oddíl
1. bez náčiní I.A1 5,6 Červinková Jaroslava ( TJ Tesla Brno )
1. bez náčiní I.A2 5,3 Chamzina Ludmila ( ASPV Brno )
1. bez náčiní I.A3 4,7 Burišková Jana ( SK MG Mantila Brno )
1. bez náčiní I.A4 4,9 Ondrušková Tatiana ( TJ Rapid Bratislava )
1. bez náčiní I.D11 0,8 Surková Iva ( SK TRASKO Vyškov )
1. bez náčiní I.D12 0,6 Kleinerová Soňa ( SK MG Mantila Brno )
1. bez náčiní I.D21 0,0 Kučerová Iveta ( ASPV Brno )
1. bez náčiní I.D22 0,0 Menšíková Liběna ( TJ Sokol Bedřichov )
1. bez náčiní I.E1 5,3 Štaudrová Jana ( SK TRASKO Vyškov )
1. bez náčiní I.E2 5,3 Holá Mária ( ŠG Nitra )
1. bez náčiní I.E3 4,6 Prokešová Jana ( SK Provo Brno )
1. bez náčiní I.E4 6,4 Bottlíková Hana ( Danubia Bratislava )

Rákosová Eliška (SK MG Mantila Brno) Ročník 2004 - Známky rozhodčích

Sestava Známka Známka Jméno a oddíl
1. bez náčiní I.A1 5,0 Červinková Jaroslava ( TJ Tesla Brno )
1. bez náčiní I.A2 5,1 Chamzina Ludmila ( ASPV Brno )
1. bez náčiní I.A3 5,4 Burišková Jana ( SK MG Mantila Brno )
1. bez náčiní I.A4 5,3 Ondrušková Tatiana ( TJ Rapid Bratislava )
1. bez náčiní I.D11 0,7 Surková Iva ( SK TRASKO Vyškov )
1. bez náčiní I.D12 0,9 Kleinerová Soňa ( SK MG Mantila Brno )
1. bez náčiní I.D21 0,0 Kučerová Iveta ( ASPV Brno )
1. bez náčiní I.D22 0,0 Menšíková Liběna ( TJ Sokol Bedřichov )
1. bez náčiní I.E1 5,1 Štaudrová Jana ( SK TRASKO Vyškov )
1. bez náčiní I.E2 5,0 Holá Mária ( ŠG Nitra )
1. bez náčiní I.E3 5,2 Prokešová Jana ( SK Provo Brno )
1. bez náčiní I.E4 5,7 Bottlíková Hana ( Danubia Bratislava )

Nesvadbová Martina (SK Provo Brno) Ročník 2004 - Známky rozhodčích

Sestava Známka Známka Jméno a oddíl
1. bez náčiní I.A1 4,9 Červinková Jaroslava ( TJ Tesla Brno )
1. bez náčiní I.A2 4,9 Chamzina Ludmila ( ASPV Brno )
1. bez náčiní I.A3 4,8 Burišková Jana ( SK MG Mantila Brno )
1. bez náčiní I.A4 4,9 Ondrušková Tatiana ( TJ Rapid Bratislava )
1. bez náčiní I.D11 0,8 Surková Iva ( SK TRASKO Vyškov )
1. bez náčiní I.D12 0,5 Kleinerová Soňa ( SK MG Mantila Brno )
1. bez náčiní I.D21 0,0 Kučerová Iveta ( ASPV Brno )
1. bez náčiní I.D22 0,0 Menšíková Liběna ( TJ Sokol Bedřichov )
1. bez náčiní I.E1 5,4 Štaudrová Jana ( SK TRASKO Vyškov )
1. bez náčiní I.E2 5,2 Holá Mária ( ŠG Nitra )
1. bez náčiní I.E3 4,9 Prokešová Jana ( SK Provo Brno )
1. bez náčiní I.E4 5,8 Bottlíková Hana ( Danubia Bratislava )

Rešková Monika (SK MG Mantila Brno) Ročník 2004 - Známky rozhodčích

Sestava Známka Známka Jméno a oddíl
1. bez náčiní I.A1 4,6 Červinková Jaroslava ( TJ Tesla Brno )
1. bez náčiní I.A2 5,0 Chamzina Ludmila ( ASPV Brno )
1. bez náčiní I.A3 5,1 Burišková Jana ( SK MG Mantila Brno )
1. bez náčiní I.A4 4,7 Ondrušková Tatiana ( TJ Rapid Bratislava )
1. bez náčiní I.D11 0,9 Surková Iva ( SK TRASKO Vyškov )
1. bez náčiní I.D12 0,9 Kleinerová Soňa ( SK MG Mantila Brno )
1. bez náčiní I.D21 0,0 Kučerová Iveta ( ASPV Brno )
1. bez náčiní I.D22 0,0 Menšíková Liběna ( TJ Sokol Bedřichov )
1. bez náčiní I.E1 5,1 Štaudrová Jana ( SK TRASKO Vyškov )
1. bez náčiní I.E2 5,3 Holá Mária ( ŠG Nitra )
1. bez náčiní I.E3 4,7 Prokešová Jana ( SK Provo Brno )
1. bez náčiní I.E4 6,0 Bottlíková Hana ( Danubia Bratislava )

Sládková Nicol (SK TRASKO Vyškov) Ročník 2004 - Známky rozhodčích

Sestava Známka Známka Jméno a oddíl
1. bez náčiní I.A1 4,9 Červinková Jaroslava ( TJ Tesla Brno )
1. bez náčiní I.A2 5,3 Chamzina Ludmila ( ASPV Brno )
1. bez náčiní I.A3 4,7 Burišková Jana ( SK MG Mantila Brno )
1. bez náčiní I.A4 4,5 Ondrušková Tatiana ( TJ Rapid Bratislava )
1. bez náčiní I.D11 0,9 Surková Iva ( SK TRASKO Vyškov )
1. bez náčiní I.D12 0,8 Kleinerová Soňa ( SK MG Mantila Brno )
1. bez náčiní I.D21 0,0 Kučerová Iveta ( ASPV Brno )
1. bez náčiní I.D22 0,0 Menšíková Liběna ( TJ Sokol Bedřichov )
1. bez náčiní I.E1 5,5 Štaudrová Jana ( SK TRASKO Vyškov )
1. bez náčiní I.E2 5,0 Holá Mária ( ŠG Nitra )
1. bez náčiní I.E3 4,2 Prokešová Jana ( SK Provo Brno )
1. bez náčiní I.E4 6,0 Bottlíková Hana ( Danubia Bratislava )

Pytlová Alena (SK GiTy MS Brno) Ročník 2004 - Známky rozhodčích

Sestava Známka Známka Jméno a oddíl
1. bez náčiní I.A1 5,2 Červinková Jaroslava ( TJ Tesla Brno )
1. bez náčiní I.A2 4,8 Chamzina Ludmila ( ASPV Brno )
1. bez náčiní I.A3 4,9 Burišková Jana ( SK MG Mantila Brno )
1. bez náčiní I.A4 4,6 Ondrušková Tatiana ( TJ Rapid Bratislava )
1. bez náčiní I.D11 0,4 Surková Iva ( SK TRASKO Vyškov )
1. bez náčiní I.D12 0,4 Kleinerová Soňa ( SK MG Mantila Brno )
1. bez náčiní I.D21 0,0 Kučerová Iveta ( ASPV Brno )
1. bez náčiní I.D22 0,0 Menšíková Liběna ( TJ Sokol Bedřichov )
1. bez náčiní I.E1 5,5 Štaudrová Jana ( SK TRASKO Vyškov )
1. bez náčiní I.E2 5,6 Holá Mária ( ŠG Nitra )
1. bez náčiní I.E3 4,5 Prokešová Jana ( SK Provo Brno )
1. bez náčiní I.E4 5,2 Bottlíková Hana ( Danubia Bratislava )

Šamánková Sára (ASPV Brno) Ročník 2004 - Známky rozhodčích

Sestava Známka Známka Jméno a oddíl
1. bez náčiní I.A1 5,0 Červinková Jaroslava ( TJ Tesla Brno )
1. bez náčiní I.A2 5,2 Chamzina Ludmila ( ASPV Brno )
1. bez náčiní I.A3 4,8 Burišková Jana ( SK MG Mantila Brno )
1. bez náčiní I.A4 5,0 Ondrušková Tatiana ( TJ Rapid Bratislava )
1. bez náčiní I.D11 0,8 Surková Iva ( SK TRASKO Vyškov )
1. bez náčiní I.D12 0,4 Kleinerová Soňa ( SK MG Mantila Brno )
1. bez náčiní I.D21 0,0 Kučerová Iveta ( ASPV Brno )
1. bez náčiní I.D22 0,0 Menšíková Liběna ( TJ Sokol Bedřichov )
1. bez náčiní I.E1 5,0 Štaudrová Jana ( SK TRASKO Vyškov )
1. bez náčiní I.E2 5,2 Holá Mária ( ŠG Nitra )
1. bez náčiní I.E3 4,5 Prokešová Jana ( SK Provo Brno )
1. bez náčiní I.E4 5,9 Bottlíková Hana ( Danubia Bratislava )

Slováčková Tereza (SK MG Mantila Brno) Ročník 2004 - Známky rozhodčích

Sestava Známka Známka Jméno a oddíl
1. bez náčiní I.A1 4,8 Červinková Jaroslava ( TJ Tesla Brno )
1. bez náčiní I.A2 4,8 Chamzina Ludmila ( ASPV Brno )
1. bez náčiní I.A3 5,3 Burišková Jana ( SK MG Mantila Brno )
1. bez náčiní I.A4 4,8 Ondrušková Tatiana ( TJ Rapid Bratislava )
1. bez náčiní I.D11 0,5 Surková Iva ( SK TRASKO Vyškov )
1. bez náčiní I.D12 0,6 Kleinerová Soňa ( SK MG Mantila Brno )
1. bez náčiní I.D21 0,0 Kučerová Iveta ( ASPV Brno )
1. bez náčiní I.D22 0,0 Menšíková Liběna ( TJ Sokol Bedřichov )
1. bez náčiní I.E1 5,2 Štaudrová Jana ( SK TRASKO Vyškov )
1. bez náčiní I.E2 5,1 Holá Mária ( ŠG Nitra )
1. bez náčiní I.E3 4,3 Prokešová Jana ( SK Provo Brno )
1. bez náčiní I.E4 5,9 Bottlíková Hana ( Danubia Bratislava )

Riegerová Viktória (Slovensko - TJ Rapid Bratislava) Ročník 2004 - Známky rozhodčích

Sestava Známka Známka Jméno a oddíl
1. bez náčiní I.A1 5,1 Červinková Jaroslava ( TJ Tesla Brno )
1. bez náčiní I.A2 4,9 Chamzina Ludmila ( ASPV Brno )
1. bez náčiní I.A3 4,8 Burišková Jana ( SK MG Mantila Brno )
1. bez náčiní I.A4 4,9 Ondrušková Tatiana ( TJ Rapid Bratislava )
1. bez náčiní I.D11 0,5 Surková Iva ( SK TRASKO Vyškov )
1. bez náčiní I.D12 0,2 Kleinerová Soňa ( SK MG Mantila Brno )
1. bez náčiní I.D21 0,0 Kučerová Iveta ( ASPV Brno )
1. bez náčiní I.D22 0,0 Menšíková Liběna ( TJ Sokol Bedřichov )
1. bez náčiní I.E1 5,0 Štaudrová Jana ( SK TRASKO Vyškov )
1. bez náčiní I.E2 5,0 Holá Mária ( ŠG Nitra )
1. bez náčiní I.E3 4,8 Prokešová Jana ( SK Provo Brno )
1. bez náčiní I.E4 6,0 Bottlíková Hana ( Danubia Bratislava )

Peková Denisa (SK Provo Brno) Ročník 2004 - Známky rozhodčích

Sestava Známka Známka Jméno a oddíl
1. bez náčiní I.A1 4,8 Červinková Jaroslava ( TJ Tesla Brno )
1. bez náčiní I.A2 4,9 Chamzina Ludmila ( ASPV Brno )
1. bez náčiní I.A3 4,6 Burišková Jana ( SK MG Mantila Brno )
1. bez náčiní I.A4 4,7 Ondrušková Tatiana ( TJ Rapid Bratislava )
1. bez náčiní I.D11 0,4 Surková Iva ( SK TRASKO Vyškov )
1. bez náčiní I.D12 0,4 Kleinerová Soňa ( SK MG Mantila Brno )
1. bez náčiní I.D21 0,0 Kučerová Iveta ( ASPV Brno )
1. bez náčiní I.D22 0,0 Menšíková Liběna ( TJ Sokol Bedřichov )
1. bez náčiní I.E1 4,9 Štaudrová Jana ( SK TRASKO Vyškov )
1. bez náčiní I.E2 5,1 Holá Mária ( ŠG Nitra )
1. bez náčiní I.E3 4,7 Prokešová Jana ( SK Provo Brno )
1. bez náčiní I.E4 5,5 Bottlíková Hana ( Danubia Bratislava )

Smatanová Ria (Slovensko - Danubia Bratislava) Ročník 2004 - Známky rozhodčích

Sestava Známka Známka Jméno a oddíl
1. bez náčiní I.A1 4,9 Červinková Jaroslava ( TJ Tesla Brno )
1. bez náčiní I.A2 4,8 Chamzina Ludmila ( ASPV Brno )
1. bez náčiní I.A3 5,0 Burišková Jana ( SK MG Mantila Brno )
1. bez náčiní I.A4 4,7 Ondrušková Tatiana ( TJ Rapid Bratislava )
1. bez náčiní I.D11 0,6 Surková Iva ( SK TRASKO Vyškov )
1. bez náčiní I.D12 0,3 Kleinerová Soňa ( SK MG Mantila Brno )
1. bez náčiní I.D21 0,0 Kučerová Iveta ( ASPV Brno )
1. bez náčiní I.D22 0,0 Menšíková Liběna ( TJ Sokol Bedřichov )
1. bez náčiní I.E1 4,8 Štaudrová Jana ( SK TRASKO Vyškov )
1. bez náčiní I.E2 4,9 Holá Mária ( ŠG Nitra )
1. bez náčiní I.E3 4,2 Prokešová Jana ( SK Provo Brno )
1. bez náčiní I.E4 5,3 Bottlíková Hana ( Danubia Bratislava )

Havlíčková Nela (SK Provo Brno) Ročník 2004 - Známky rozhodčích

Sestava Známka Známka Jméno a oddíl
1. bez náčiní I.A1 4,8 Červinková Jaroslava ( TJ Tesla Brno )
1. bez náčiní I.A2 4,9 Chamzina Ludmila ( ASPV Brno )
1. bez náčiní I.A3 4,8 Burišková Jana ( SK MG Mantila Brno )
1. bez náčiní I.A4 4,8 Ondrušková Tatiana ( TJ Rapid Bratislava )
1. bez náčiní I.D11 0,4 Surková Iva ( SK TRASKO Vyškov )
1. bez náčiní I.D12 0,2 Kleinerová Soňa ( SK MG Mantila Brno )
1. bez náčiní I.D21 0,0 Kučerová Iveta ( ASPV Brno )
1. bez náčiní I.D22 0,0 Menšíková Liběna ( TJ Sokol Bedřichov )
1. bez náčiní I.E1 5,0 Štaudrová Jana ( SK TRASKO Vyškov )
1. bez náčiní I.E2 4,9 Holá Mária ( ŠG Nitra )
1. bez náčiní I.E3 4,5 Prokešová Jana ( SK Provo Brno )
1. bez náčiní I.E4 5,5 Bottlíková Hana ( Danubia Bratislava )

Dolinská Michaela (Slovensko - TJ Sokol Bratislava I. Vinohrady) Ročník 2004 - Známky rozhodčích

Sestava Známka Známka Jméno a oddíl
1. bez náčiní I.A1 4,7 Červinková Jaroslava ( TJ Tesla Brno )
1. bez náčiní I.A2 5,1 Chamzina Ludmila ( ASPV Brno )
1. bez náčiní I.A3 4,6 Burišková Jana ( SK MG Mantila Brno )
1. bez náčiní I.A4 4,5 Ondrušková Tatiana ( TJ Rapid Bratislava )
1. bez náčiní I.D11 0,8 Surková Iva ( SK TRASKO Vyškov )
1. bez náčiní I.D12 0,4 Kleinerová Soňa ( SK MG Mantila Brno )
1. bez náčiní I.D21 0,0 Kučerová Iveta ( ASPV Brno )
1. bez náčiní I.D22 0,0 Menšíková Liběna ( TJ Sokol Bedřichov )
1. bez náčiní I.E1 4,9 Štaudrová Jana ( SK TRASKO Vyškov )
1. bez náčiní I.E2 4,8 Holá Mária ( ŠG Nitra )
1. bez náčiní I.E3 4,5 Prokešová Jana ( SK Provo Brno )
1. bez náčiní I.E4 5,8 Bottlíková Hana ( Danubia Bratislava )

Krejčová Diana (SK GiTy MS Brno) Ročník 2004 - Známky rozhodčích

Sestava Známka Známka Jméno a oddíl
1. bez náčiní I.A1 4,6 Červinková Jaroslava ( TJ Tesla Brno )
1. bez náčiní I.A2 4,8 Chamzina Ludmila ( ASPV Brno )
1. bez náčiní I.A3 4,2 Burišková Jana ( SK MG Mantila Brno )
1. bez náčiní I.A4 4,6 Ondrušková Tatiana ( TJ Rapid Bratislava )
1. bez náčiní I.D11 0,5 Surková Iva ( SK TRASKO Vyškov )
1. bez náčiní I.D12 0,5 Kleinerová Soňa ( SK MG Mantila Brno )
1. bez náčiní I.D21 0,0 Kučerová Iveta ( ASPV Brno )
1. bez náčiní I.D22 0,0 Menšíková Liběna ( TJ Sokol Bedřichov )
1. bez náčiní I.E1 4,8 Štaudrová Jana ( SK TRASKO Vyškov )
1. bez náčiní I.E2 5,0 Holá Mária ( ŠG Nitra )
1. bez náčiní I.E3 3,9 Prokešová Jana ( SK Provo Brno )
1. bez náčiní I.E4 5,2 Bottlíková Hana ( Danubia Bratislava )




Kubíčková Běla (SK TRASKO Vyškov) Ročník 2003 - Známky rozhodčích

Sestava Známka Známka Jméno a oddíl
1. bez náčiní I.A1 5,8 Červinková Jaroslava ( TJ Tesla Brno )
1. bez náčiní I.A2 5,5 Chamzina Ludmila ( ASPV Brno )
1. bez náčiní I.A3 5,3 Burišková Jana ( SK MG Mantila Brno )
1. bez náčiní I.A4 5,4 Ondrušková Tatiana ( TJ Rapid Bratislava )
1. bez náčiní I.D11 1,5 Surková Iva ( SK TRASKO Vyškov )
1. bez náčiní I.D12 1,2 Kleinerová Soňa ( SK MG Mantila Brno )
1. bez náčiní I.D21 0,0 Kučerová Iveta ( ASPV Brno )
1. bez náčiní I.D22 0,0 Menšíková Liběna ( TJ Sokol Bedřichov )
1. bez náčiní I.E1 6,0 Štaudrová Jana ( SK TRASKO Vyškov )
1. bez náčiní I.E2 5,5 Holá Mária ( ŠG Nitra )
1. bez náčiní I.E3 5,8 Prokešová Jana ( SK Provo Brno )
1. bez náčiní I.E4 6,7 Bottlíková Hana ( Danubia Bratislava )

Tkáčová Eliška (SK MG Mantila Brno) Ročník 2003 - Známky rozhodčích

Sestava Známka Známka Jméno a oddíl
1. bez náčiní I.A1 5,5 Červinková Jaroslava ( TJ Tesla Brno )
1. bez náčiní I.A2 5,4 Chamzina Ludmila ( ASPV Brno )
1. bez náčiní I.A3 5,8 Burišková Jana ( SK MG Mantila Brno )
1. bez náčiní I.A4 5,5 Ondrušková Tatiana ( TJ Rapid Bratislava )
1. bez náčiní I.D11 1,3 Surková Iva ( SK TRASKO Vyškov )
1. bez náčiní I.D12 1,3 Kleinerová Soňa ( SK MG Mantila Brno )
1. bez náčiní I.D21 0,0 Kučerová Iveta ( ASPV Brno )
1. bez náčiní I.D22 0,0 Menšíková Liběna ( TJ Sokol Bedřichov )
1. bez náčiní I.E1 5,7 Štaudrová Jana ( SK TRASKO Vyškov )
1. bez náčiní I.E2 5,6 Holá Mária ( ŠG Nitra )
1. bez náčiní I.E3 6,0 Prokešová Jana ( SK Provo Brno )
1. bez náčiní I.E4 6,6 Bottlíková Hana ( Danubia Bratislava )

Tallová Nikoleta (Slovensko - SZMG ) Ročník 2003 - Známky rozhodčích

Sestava Známka Známka Jméno a oddíl
1. bez náčiní I.A1 5,9 Červinková Jaroslava ( TJ Tesla Brno )
1. bez náčiní I.A2 5,5 Chamzina Ludmila ( ASPV Brno )
1. bez náčiní I.A3 5,4 Burišková Jana ( SK MG Mantila Brno )
1. bez náčiní I.A4 5,3 Ondrušková Tatiana ( TJ Rapid Bratislava )
1. bez náčiní I.D11 1,3 Surková Iva ( SK TRASKO Vyškov )
1. bez náčiní I.D12 1,2 Kleinerová Soňa ( SK MG Mantila Brno )
1. bez náčiní I.D21 0,0 Kučerová Iveta ( ASPV Brno )
1. bez náčiní I.D22 0,0 Menšíková Liběna ( TJ Sokol Bedřichov )
1. bez náčiní I.E1 5,5 Štaudrová Jana ( SK TRASKO Vyškov )
1. bez náčiní I.E2 5,6 Holá Mária ( ŠG Nitra )
1. bez náčiní I.E3 5,8 Prokešová Jana ( SK Provo Brno )
1. bez náčiní I.E4 6,4 Bottlíková Hana ( Danubia Bratislava )

Ducarová Anna (SK Provo Brno) Ročník 2003 - Známky rozhodčích

Sestava Známka Známka Jméno a oddíl
1. bez náčiní I.A1 5,8 Červinková Jaroslava ( TJ Tesla Brno )
1. bez náčiní I.A2 5,1 Chamzina Ludmila ( ASPV Brno )
1. bez náčiní I.A3 5,1 Burišková Jana ( SK MG Mantila Brno )
1. bez náčiní I.A4 4,8 Ondrušková Tatiana ( TJ Rapid Bratislava )
1. bez náčiní I.D11 1,2 Surková Iva ( SK TRASKO Vyškov )
1. bez náčiní I.D12 1,0 Kleinerová Soňa ( SK MG Mantila Brno )
1. bez náčiní I.D21 0,0 Kučerová Iveta ( ASPV Brno )
1. bez náčiní I.D22 0,0 Menšíková Liběna ( TJ Sokol Bedřichov )
1. bez náčiní I.E1 5,7 Štaudrová Jana ( SK TRASKO Vyškov )
1. bez náčiní I.E2 5,6 Holá Mária ( ŠG Nitra )
1. bez náčiní I.E3 6,0 Prokešová Jana ( SK Provo Brno )
1. bez náčiní I.E4 6,2 Bottlíková Hana ( Danubia Bratislava )

Wunschová Veronika (SK MG Mantila Brno) Ročník 2003 - Známky rozhodčích

Sestava Známka Známka Jméno a oddíl
1. bez náčiní I.A1 5,8 Červinková Jaroslava ( TJ Tesla Brno )
1. bez náčiní I.A2 5,0 Chamzina Ludmila ( ASPV Brno )
1. bez náčiní I.A3 5,8 Burišková Jana ( SK MG Mantila Brno )
1. bez náčiní I.A4 5,3 Ondrušková Tatiana ( TJ Rapid Bratislava )
1. bez náčiní I.D11 1,2 Surková Iva ( SK TRASKO Vyškov )
1. bez náčiní I.D12 1,3 Kleinerová Soňa ( SK MG Mantila Brno )
1. bez náčiní I.D21 0,0 Kučerová Iveta ( ASPV Brno )
1. bez náčiní I.D22 0,0 Menšíková Liběna ( TJ Sokol Bedřichov )
1. bez náčiní I.E1 5,1 Štaudrová Jana ( SK TRASKO Vyškov )
1. bez náčiní I.E2 5,1 Holá Mária ( ŠG Nitra )
1. bez náčiní I.E3 5,5 Prokešová Jana ( SK Provo Brno )
1. bez náčiní I.E4 6,6 Bottlíková Hana ( Danubia Bratislava )

Matejková Miroslava (Slovensko - SZMG ) Ročník 2003 - Známky rozhodčích

Sestava Známka Známka Jméno a oddíl
1. bez náčiní I.A1 5,6 Červinková Jaroslava ( TJ Tesla Brno )
1. bez náčiní I.A2 5,3 Chamzina Ludmila ( ASPV Brno )
1. bez náčiní I.A3 5,4 Burišková Jana ( SK MG Mantila Brno )
1. bez náčiní I.A4 5,4 Ondrušková Tatiana ( TJ Rapid Bratislava )
1. bez náčiní I.D11 1,2 Surková Iva ( SK TRASKO Vyškov )
1. bez náčiní I.D12 1,0 Kleinerová Soňa ( SK MG Mantila Brno )
1. bez náčiní I.D21 0,0 Kučerová Iveta ( ASPV Brno )
1. bez náčiní I.D22 0,0 Menšíková Liběna ( TJ Sokol Bedřichov )
1. bez náčiní I.E1 5,3 Štaudrová Jana ( SK TRASKO Vyškov )
1. bez náčiní I.E2 5,0 Holá Mária ( ŠG Nitra )
1. bez náčiní I.E3 5,6 Prokešová Jana ( SK Provo Brno )
1. bez náčiní I.E4 6,5 Bottlíková Hana ( Danubia Bratislava )

Žáčková Klára (SK TRASKO Vyškov) Ročník 2003 - Známky rozhodčích

Sestava Známka Známka Jméno a oddíl
1. bez náčiní I.A1 5,2 Červinková Jaroslava ( TJ Tesla Brno )
1. bez náčiní I.A2 5,0 Chamzina Ludmila ( ASPV Brno )
1. bez náčiní I.A3 5,3 Burišková Jana ( SK MG Mantila Brno )
1. bez náčiní I.A4 5,3 Ondrušková Tatiana ( TJ Rapid Bratislava )
1. bez náčiní I.D11 1,3 Surková Iva ( SK TRASKO Vyškov )
1. bez náčiní I.D12 1,1 Kleinerová Soňa ( SK MG Mantila Brno )
1. bez náčiní I.D21 0,0 Kučerová Iveta ( ASPV Brno )
1. bez náčiní I.D22 0,0 Menšíková Liběna ( TJ Sokol Bedřichov )
1. bez náčiní I.E1 5,8 Štaudrová Jana ( SK TRASKO Vyškov )
1. bez náčiní I.E2 5,2 Holá Mária ( ŠG Nitra )
1. bez náčiní I.E3 5,3 Prokešová Jana ( SK Provo Brno )
1. bez náčiní I.E4 6,2 Bottlíková Hana ( Danubia Bratislava )

Štanglová Tereza (SK MG Mantila Brno) Ročník 2003 - Známky rozhodčích

Sestava Známka Známka Jméno a oddíl
1. bez náčiní I.A1 5,2 Červinková Jaroslava ( TJ Tesla Brno )
1. bez náčiní I.A2 5,3 Chamzina Ludmila ( ASPV Brno )
1. bez náčiní I.A3 5,5 Burišková Jana ( SK MG Mantila Brno )
1. bez náčiní I.A4 5,2 Ondrušková Tatiana ( TJ Rapid Bratislava )
1. bez náčiní I.D11 0,8 Surková Iva ( SK TRASKO Vyškov )
1. bez náčiní I.D12 1,1 Kleinerová Soňa ( SK MG Mantila Brno )
1. bez náčiní I.D21 0,0 Kučerová Iveta ( ASPV Brno )
1. bez náčiní I.D22 0,0 Menšíková Liběna ( TJ Sokol Bedřichov )
1. bez náčiní I.E1 5,2 Štaudrová Jana ( SK TRASKO Vyškov )
1. bez náčiní I.E2 5,3 Holá Mária ( ŠG Nitra )
1. bez náčiní I.E3 5,7 Prokešová Jana ( SK Provo Brno )
1. bez náčiní I.E4 6,8 Bottlíková Hana ( Danubia Bratislava )

Konečná Kateřina (SK TRASKO Vyškov) Ročník 2003 - Známky rozhodčích

Sestava Známka Známka Jméno a oddíl
1. bez náčiní I.A1 5,3 Červinková Jaroslava ( TJ Tesla Brno )
1. bez náčiní I.A2 5,4 Chamzina Ludmila ( ASPV Brno )
1. bez náčiní I.A3 5,3 Burišková Jana ( SK MG Mantila Brno )
1. bez náčiní I.A4 5,0 Ondrušková Tatiana ( TJ Rapid Bratislava )
1. bez náčiní I.D11 1,0 Surková Iva ( SK TRASKO Vyškov )
1. bez náčiní I.D12 0,8 Kleinerová Soňa ( SK MG Mantila Brno )
1. bez náčiní I.D21 0,0 Kučerová Iveta ( ASPV Brno )
1. bez náčiní I.D22 0,0 Menšíková Liběna ( TJ Sokol Bedřichov )
1. bez náčiní I.E1 5,5 Štaudrová Jana ( SK TRASKO Vyškov )
1. bez náčiní I.E2 5,1 Holá Mária ( ŠG Nitra )
1. bez náčiní I.E3 5,0 Prokešová Jana ( SK Provo Brno )
1. bez náčiní I.E4 6,2 Bottlíková Hana ( Danubia Bratislava )

Gajárková Barbora (ASPV Brno) Ročník 2003 - Známky rozhodčích

Sestava Známka Známka Jméno a oddíl
1. bez náčiní I.A1 5,4 Červinková Jaroslava ( TJ Tesla Brno )
1. bez náčiní I.A2 5,1 Chamzina Ludmila ( ASPV Brno )
1. bez náčiní I.A3 5,0 Burišková Jana ( SK MG Mantila Brno )
1. bez náčiní I.A4 5,0 Ondrušková Tatiana ( TJ Rapid Bratislava )
1. bez náčiní I.D11 0,5 Surková Iva ( SK TRASKO Vyškov )
1. bez náčiní I.D12 0,7 Kleinerová Soňa ( SK MG Mantila Brno )
1. bez náčiní I.D21 0,0 Kučerová Iveta ( ASPV Brno )
1. bez náčiní I.D22 0,0 Menšíková Liběna ( TJ Sokol Bedřichov )
1. bez náčiní I.E1 5,2 Štaudrová Jana ( SK TRASKO Vyškov )
1. bez náčiní I.E2 5,3 Holá Mária ( ŠG Nitra )
1. bez náčiní I.E3 4,9 Prokešová Jana ( SK Provo Brno )
1. bez náčiní I.E4 6,5 Bottlíková Hana ( Danubia Bratislava )

Malovcová Margaréta (Slovensko - TJ Rapid Bratislava) Ročník 2003 - Známky rozhodčích

Sestava Známka Známka Jméno a oddíl
1. bez náčiní I.A1 5,0 Červinková Jaroslava ( TJ Tesla Brno )
1. bez náčiní I.A2 5,0 Chamzina Ludmila ( ASPV Brno )
1. bez náčiní I.A3 4,8 Burišková Jana ( SK MG Mantila Brno )
1. bez náčiní I.A4 5,0 Ondrušková Tatiana ( TJ Rapid Bratislava )
1. bez náčiní I.D11 0,9 Surková Iva ( SK TRASKO Vyškov )
1. bez náčiní I.D12 0,5 Kleinerová Soňa ( SK MG Mantila Brno )
1. bez náčiní I.D21 0,0 Kučerová Iveta ( ASPV Brno )
1. bez náčiní I.D22 0,0 Menšíková Liběna ( TJ Sokol Bedřichov )
1. bez náčiní I.E1 5,0 Štaudrová Jana ( SK TRASKO Vyškov )
1. bez náčiní I.E2 5,2 Holá Mária ( ŠG Nitra )
1. bez náčiní I.E3 5,3 Prokešová Jana ( SK Provo Brno )
1. bez náčiní I.E4 6,3 Bottlíková Hana ( Danubia Bratislava )

Hledíková Tereza (SK TRASKO Vyškov) Ročník 2003 - Známky rozhodčích

Sestava Známka Známka Jméno a oddíl
1. bez náčiní I.A1 5,1 Červinková Jaroslava ( TJ Tesla Brno )
1. bez náčiní I.A2 4,9 Chamzina Ludmila ( ASPV Brno )
1. bez náčiní I.A3 5,4 Burišková Jana ( SK MG Mantila Brno )
1. bez náčiní I.A4 4,7 Ondrušková Tatiana ( TJ Rapid Bratislava )
1. bez náčiní I.D11 1,2 Surková Iva ( SK TRASKO Vyškov )
1. bez náčiní I.D12 0,7 Kleinerová Soňa ( SK MG Mantila Brno )
1. bez náčiní I.D21 0,0 Kučerová Iveta ( ASPV Brno )
1. bez náčiní I.D22 0,0 Menšíková Liběna ( TJ Sokol Bedřichov )
1. bez náčiní I.E1 5,1 Štaudrová Jana ( SK TRASKO Vyškov )
1. bez náčiní I.E2 5,1 Holá Mária ( ŠG Nitra )
1. bez náčiní I.E3 4,7 Prokešová Jana ( SK Provo Brno )
1. bez náčiní I.E4 6,0 Bottlíková Hana ( Danubia Bratislava )

Petkovská Eliška (ASPV Brno) Ročník 2003 - Známky rozhodčích

Sestava Známka Známka Jméno a oddíl
1. bez náčiní I.A1 5,0 Červinková Jaroslava ( TJ Tesla Brno )
1. bez náčiní I.A2 5,1 Chamzina Ludmila ( ASPV Brno )
1. bez náčiní I.A3 4,3 Burišková Jana ( SK MG Mantila Brno )
1. bez náčiní I.A4 4,7 Ondrušková Tatiana ( TJ Rapid Bratislava )
1. bez náčiní I.D11 0,9 Surková Iva ( SK TRASKO Vyškov )
1. bez náčiní I.D12 0,9 Kleinerová Soňa ( SK MG Mantila Brno )
1. bez náčiní I.D21 0,0 Kučerová Iveta ( ASPV Brno )
1. bez náčiní I.D22 0,0 Menšíková Liběna ( TJ Sokol Bedřichov )
1. bez náčiní I.E1 5,4 Štaudrová Jana ( SK TRASKO Vyškov )
1. bez náčiní I.E2 5,0 Holá Mária ( ŠG Nitra )
1. bez náčiní I.E3 4,8 Prokešová Jana ( SK Provo Brno )
1. bez náčiní I.E4 5,7 Bottlíková Hana ( Danubia Bratislava )

Břoušková Michaela (SK GiTy MS Brno) Ročník 2003 - Známky rozhodčích

Sestava Známka Známka Jméno a oddíl
1. bez náčiní I.A1 5,2 Červinková Jaroslava ( TJ Tesla Brno )
1. bez náčiní I.A2 5,0 Chamzina Ludmila ( ASPV Brno )
1. bez náčiní I.A3 5,1 Burišková Jana ( SK MG Mantila Brno )
1. bez náčiní I.A4 4,7 Ondrušková Tatiana ( TJ Rapid Bratislava )
1. bez náčiní I.D11 0,4 Surková Iva ( SK TRASKO Vyškov )
1. bez náčiní I.D12 0,4 Kleinerová Soňa ( SK MG Mantila Brno )
1. bez náčiní I.D21 0,0 Kučerová Iveta ( ASPV Brno )
1. bez náčiní I.D22 0,0 Menšíková Liběna ( TJ Sokol Bedřichov )
1. bez náčiní I.E1 5,1 Štaudrová Jana ( SK TRASKO Vyškov )
1. bez náčiní I.E2 5,3 Holá Mária ( ŠG Nitra )
1. bez náčiní I.E3 4,5 Prokešová Jana ( SK Provo Brno )
1. bez náčiní I.E4 5,8 Bottlíková Hana ( Danubia Bratislava )

Komrsová Kateřina (TJ Sokol Bedřichov) Ročník 2003 - Známky rozhodčích

Sestava Známka Známka Jméno a oddíl
1. bez náčiní I.A1 5,5 Červinková Jaroslava ( TJ Tesla Brno )
1. bez náčiní I.A2 5,0 Chamzina Ludmila ( ASPV Brno )
1. bez náčiní I.A3 4,9 Burišková Jana ( SK MG Mantila Brno )
1. bez náčiní I.A4 4,8 Ondrušková Tatiana ( TJ Rapid Bratislava )
1. bez náčiní I.D11 0,8 Surková Iva ( SK TRASKO Vyškov )
1. bez náčiní I.D12 0,8 Kleinerová Soňa ( SK MG Mantila Brno )
1. bez náčiní I.D21 0,0 Kučerová Iveta ( ASPV Brno )
1. bez náčiní I.D22 0,0 Menšíková Liběna ( TJ Sokol Bedřichov )
1. bez náčiní I.E1 5,0 Štaudrová Jana ( SK TRASKO Vyškov )
1. bez náčiní I.E2 5,2 Holá Mária ( ŠG Nitra )
1. bez náčiní I.E3 5,0 Prokešová Jana ( SK Provo Brno )
1. bez náčiní I.E4 5,9 Bottlíková Hana ( Danubia Bratislava )

Řehková Darina (SK TRASKO Vyškov) Ročník 2003 - Známky rozhodčích

Sestava Známka Známka Jméno a oddíl
1. bez náčiní I.A1 5,0 Červinková Jaroslava ( TJ Tesla Brno )
1. bez náčiní I.A2 5,0 Chamzina Ludmila ( ASPV Brno )
1. bez náčiní I.A3 5,2 Burišková Jana ( SK MG Mantila Brno )
1. bez náčiní I.A4 5,0 Ondrušková Tatiana ( TJ Rapid Bratislava )
1. bez náčiní I.D11 0,4 Surková Iva ( SK TRASKO Vyškov )
1. bez náčiní I.D12 0,4 Kleinerová Soňa ( SK MG Mantila Brno )
1. bez náčiní I.D21 0,0 Kučerová Iveta ( ASPV Brno )
1. bez náčiní I.D22 0,0 Menšíková Liběna ( TJ Sokol Bedřichov )
1. bez náčiní I.E1 5,4 Štaudrová Jana ( SK TRASKO Vyškov )
1. bez náčiní I.E2 5,0 Holá Mária ( ŠG Nitra )
1. bez náčiní I.E3 5,1 Prokešová Jana ( SK Provo Brno )
1. bez náčiní I.E4 6,4 Bottlíková Hana ( Danubia Bratislava )

Lejsková Kristýna (TJ Sokol Bedřichov) Ročník 2003 - Známky rozhodčích

Sestava Známka Známka Jméno a oddíl
1. bez náčiní I.A1 5,2 Červinková Jaroslava ( TJ Tesla Brno )
1. bez náčiní I.A2 4,9 Chamzina Ludmila ( ASPV Brno )
1. bez náčiní I.A3 5,0 Burišková Jana ( SK MG Mantila Brno )
1. bez náčiní I.A4 4,8 Ondrušková Tatiana ( TJ Rapid Bratislava )
1. bez náčiní I.D11 0,8 Surková Iva ( SK TRASKO Vyškov )
1. bez náčiní I.D12 0,6 Kleinerová Soňa ( SK MG Mantila Brno )
1. bez náčiní I.D21 0,0 Kučerová Iveta ( ASPV Brno )
1. bez náčiní I.D22 0,0 Menšíková Liběna ( TJ Sokol Bedřichov )
1. bez náčiní I.E1 5,2 Štaudrová Jana ( SK TRASKO Vyškov )
1. bez náčiní I.E2 5,0 Holá Mária ( ŠG Nitra )
1. bez náčiní I.E3 4,9 Prokešová Jana ( SK Provo Brno )
1. bez náčiní I.E4 5,9 Bottlíková Hana ( Danubia Bratislava )

Nosáľová Lujza (Slovensko - TJ Sokol Bratislava I. Vinohrady) Ročník 2003 - Známky rozhodčích

Sestava Známka Známka Jméno a oddíl
1. bez náčiní I.A1 4,8 Červinková Jaroslava ( TJ Tesla Brno )
1. bez náčiní I.A2 4,9 Chamzina Ludmila ( ASPV Brno )
1. bez náčiní I.A3 5,1 Burišková Jana ( SK MG Mantila Brno )
1. bez náčiní I.A4 4,8 Ondrušková Tatiana ( TJ Rapid Bratislava )
1. bez náčiní I.D11 1,2 Surková Iva ( SK TRASKO Vyškov )
1. bez náčiní I.D12 0,8 Kleinerová Soňa ( SK MG Mantila Brno )
1. bez náčiní I.D21 0,0 Kučerová Iveta ( ASPV Brno )
1. bez náčiní I.D22 0,0 Menšíková Liběna ( TJ Sokol Bedřichov )
1. bez náčiní I.E1 5,1 Štaudrová Jana ( SK TRASKO Vyškov )
1. bez náčiní I.E2 5,0 Holá Mária ( ŠG Nitra )
1. bez náčiní I.E3 4,8 Prokešová Jana ( SK Provo Brno )
1. bez náčiní I.E4 6,2 Bottlíková Hana ( Danubia Bratislava )

Novotná Tamara (Slovensko - TJ Rapid Bratislava) Ročník 2003 - Známky rozhodčích

Sestava Známka Známka Jméno a oddíl
1. bez náčiní I.A1 5,1 Červinková Jaroslava ( TJ Tesla Brno )
1. bez náčiní I.A2 4,9 Chamzina Ludmila ( ASPV Brno )
1. bez náčiní I.A3 4,8 Burišková Jana ( SK MG Mantila Brno )
1. bez náčiní I.A4 5,0 Ondrušková Tatiana ( TJ Rapid Bratislava )
1. bez náčiní I.D11 0,6 Surková Iva ( SK TRASKO Vyškov )
1. bez náčiní I.D12 0,4 Kleinerová Soňa ( SK MG Mantila Brno )
1. bez náčiní I.D21 0,0 Kučerová Iveta ( ASPV Brno )
1. bez náčiní I.D22 0,0 Menšíková Liběna ( TJ Sokol Bedřichov )
1. bez náčiní I.E1 5,0 Štaudrová Jana ( SK TRASKO Vyškov )
1. bez náčiní I.E2 5,1 Holá Mária ( ŠG Nitra )
1. bez náčiní I.E3 5,3 Prokešová Jana ( SK Provo Brno )
1. bez náčiní I.E4 6,3 Bottlíková Hana ( Danubia Bratislava )

Nixová Anna (SK GiTy MS Brno) Ročník 2003 - Známky rozhodčích

Sestava Známka Známka Jméno a oddíl
1. bez náčiní I.A1 5,1 Červinková Jaroslava ( TJ Tesla Brno )
1. bez náčiní I.A2 5,0 Chamzina Ludmila ( ASPV Brno )
1. bez náčiní I.A3 5,0 Burišková Jana ( SK MG Mantila Brno )
1. bez náčiní I.A4 4,5 Ondrušková Tatiana ( TJ Rapid Bratislava )
1. bez náčiní I.D11 0,9 Surková Iva ( SK TRASKO Vyškov )
1. bez náčiní I.D12 0,6 Kleinerová Soňa ( SK MG Mantila Brno )
1. bez náčiní I.D21 0,0 Kučerová Iveta ( ASPV Brno )
1. bez náčiní I.D22 0,0 Menšíková Liběna ( TJ Sokol Bedřichov )
1. bez náčiní I.E1 5,0 Štaudrová Jana ( SK TRASKO Vyškov )
1. bez náčiní I.E2 5,0 Holá Mária ( ŠG Nitra )
1. bez náčiní I.E3 4,4 Prokešová Jana ( SK Provo Brno )
1. bez náčiní I.E4 5,9 Bottlíková Hana ( Danubia Bratislava )

Opálková Klára (TJ Tesla Brno) Ročník 2003 - Známky rozhodčích

Sestava Známka Známka Jméno a oddíl
1. bez náčiní I.A1 5,3 Červinková Jaroslava ( TJ Tesla Brno )
1. bez náčiní I.A2 5,1 Chamzina Ludmila ( ASPV Brno )
1. bez náčiní I.A3 4,9 Burišková Jana ( SK MG Mantila Brno )
1. bez náčiní I.A4 4,6 Ondrušková Tatiana ( TJ Rapid Bratislava )
1. bez náčiní I.D11 0,6 Surková Iva ( SK TRASKO Vyškov )
1. bez náčiní I.D12 0,5 Kleinerová Soňa ( SK MG Mantila Brno )
1. bez náčiní I.D21 0,0 Kučerová Iveta ( ASPV Brno )
1. bez náčiní I.D22 0,0 Menšíková Liběna ( TJ Sokol Bedřichov )
1. bez náčiní I.E1 5,2 Štaudrová Jana ( SK TRASKO Vyškov )
1. bez náčiní I.E2 4,8 Holá Mária ( ŠG Nitra )
1. bez náčiní I.E3 4,7 Prokešová Jana ( SK Provo Brno )
1. bez náčiní I.E4 5,8 Bottlíková Hana ( Danubia Bratislava )

Zounková Eliška (ASPV Brno) Ročník 2003 - Známky rozhodčích

Sestava Známka Známka Jméno a oddíl
1. bez náčiní I.A1 4,9 Červinková Jaroslava ( TJ Tesla Brno )
1. bez náčiní I.A2 5,1 Chamzina Ludmila ( ASPV Brno )
1. bez náčiní I.A3 4,8 Burišková Jana ( SK MG Mantila Brno )
1. bez náčiní I.A4 4,8 Ondrušková Tatiana ( TJ Rapid Bratislava )
1. bez náčiní I.D11 1,1 Surková Iva ( SK TRASKO Vyškov )
1. bez náčiní I.D12 0,9 Kleinerová Soňa ( SK MG Mantila Brno )
1. bez náčiní I.D21 0,0 Kučerová Iveta ( ASPV Brno )
1. bez náčiní I.D22 0,0 Menšíková Liběna ( TJ Sokol Bedřichov )
1. bez náčiní I.E1 4,9 Štaudrová Jana ( SK TRASKO Vyškov )
1. bez náčiní I.E2 4,9 Holá Mária ( ŠG Nitra )
1. bez náčiní I.E3 4,7 Prokešová Jana ( SK Provo Brno )
1. bez náčiní I.E4 5,6 Bottlíková Hana ( Danubia Bratislava )

Prágerová Zara (Slovensko - Danubia Bratislava) Ročník 2003 - Známky rozhodčích

Sestava Známka Známka Jméno a oddíl
1. bez náčiní I.A1 4,8 Červinková Jaroslava ( TJ Tesla Brno )
1. bez náčiní I.A2 5,1 Chamzina Ludmila ( ASPV Brno )
1. bez náčiní I.A3 4,2 Burišková Jana ( SK MG Mantila Brno )
1. bez náčiní I.A4 4,7 Ondrušková Tatiana ( TJ Rapid Bratislava )
1. bez náčiní I.D11 0,7 Surková Iva ( SK TRASKO Vyškov )
1. bez náčiní I.D12 0,3 Kleinerová Soňa ( SK MG Mantila Brno )
1. bez náčiní I.D21 0,0 Kučerová Iveta ( ASPV Brno )
1. bez náčiní I.D22 0,0 Menšíková Liběna ( TJ Sokol Bedřichov )
1. bez náčiní I.E1 5,2 Štaudrová Jana ( SK TRASKO Vyškov )
1. bez náčiní I.E2 5,1 Holá Mária ( ŠG Nitra )
1. bez náčiní I.E3 5,1 Prokešová Jana ( SK Provo Brno )
1. bez náčiní I.E4 6,1 Bottlíková Hana ( Danubia Bratislava )

Hoňková Patricie (SK Provo Brno) Ročník 2003 - Známky rozhodčích

Sestava Známka Známka Jméno a oddíl
1. bez náčiní I.A1 4,6 Červinková Jaroslava ( TJ Tesla Brno )
1. bez náčiní I.A2 4,9 Chamzina Ludmila ( ASPV Brno )
1. bez náčiní I.A3 4,2 Burišková Jana ( SK MG Mantila Brno )
1. bez náčiní I.A4 4,7 Ondrušková Tatiana ( TJ Rapid Bratislava )
1. bez náčiní I.D11 0,5 Surková Iva ( SK TRASKO Vyškov )
1. bez náčiní I.D12 0,2 Kleinerová Soňa ( SK MG Mantila Brno )
1. bez náčiní I.D21 0,0 Kučerová Iveta ( ASPV Brno )
1. bez náčiní I.D22 0,0 Menšíková Liběna ( TJ Sokol Bedřichov )
1. bez náčiní I.E1 4,8 Štaudrová Jana ( SK TRASKO Vyškov )
1. bez náčiní I.E2 4,8 Holá Mária ( ŠG Nitra )
1. bez náčiní I.E3 4,5 Prokešová Jana ( SK Provo Brno )
1. bez náčiní I.E4 5,0 Bottlíková Hana ( Danubia Bratislava )




Chamzina Alina (ASPV Brno) Ročník 2002 - Známky rozhodčích

Sestava Známka Známka Jméno a oddíl
1. bez náčiní I.A1 7,0 Červinková Jaroslava ( TJ Tesla Brno )
1. bez náčiní I.A2 6,7 Chamzina Ludmila ( ASPV Brno )
1. bez náčiní I.A3 6,2 Burišková Jana ( SK MG Mantila Brno )
1. bez náčiní I.A4 6,1 Ondrušková Tatiana ( TJ Rapid Bratislava )
1. bez náčiní I.D11 2,2 Surková Iva ( SK TRASKO Vyškov )
1. bez náčiní I.D12 1,7 Kleinerová Soňa ( SK MG Mantila Brno )
1. bez náčiní I.D21 0,0 Kučerová Iveta ( ASPV Brno )
1. bez náčiní I.D22 0,0 Menšíková Liběna ( TJ Sokol Bedřichov )
1. bez náčiní I.E1 6,6 Štaudrová Jana ( SK TRASKO Vyškov )
1. bez náčiní I.E2 6,5 Holá Mária ( ŠG Nitra )
1. bez náčiní I.E3 7,0 Prokešová Jana ( SK Provo Brno )
1. bez náčiní I.E4 7,0 Bottlíková Hana ( Danubia Bratislava )
2. lib. náčiní I.A1 6,6 Červinková Jaroslava ( TJ Tesla Brno )
2. lib. náčiní I.A2 6,4 Chamzina Ludmila ( ASPV Brno )
2. lib. náčiní I.A3 5,0 Burišková Jana ( SK MG Mantila Brno )
2. lib. náčiní I.A4 6,0 Ondrušková Tatiana ( TJ Rapid Bratislava )
2. lib. náčiní I.D11 1,6 Surková Iva ( SK TRASKO Vyškov )
2. lib. náčiní I.D12 1,4 Kleinerová Soňa ( SK MG Mantila Brno )
2. lib. náčiní I.D21 3,4 Kučerová Iveta ( ASPV Brno )
2. lib. náčiní I.D22 2,8 Menšíková Liběna ( TJ Sokol Bedřichov )
2. lib. náčiní I.E1 6,2 Štaudrová Jana ( SK TRASKO Vyškov )
2. lib. náčiní I.E2 6,0 Holá Mária ( ŠG Nitra )
2. lib. náčiní I.E3 5,8 Prokešová Jana ( SK Provo Brno )
2. lib. náčiní I.E4 6,0 Bottlíková Hana ( Danubia Bratislava )

Kolouchová Sabina (SK MG Mantila Brno) Ročník 2002 - Známky rozhodčích

Sestava Známka Známka Jméno a oddíl
1. bez náčiní I.A1 5,6 Červinková Jaroslava ( TJ Tesla Brno )
1. bez náčiní I.A2 6,1 Chamzina Ludmila ( ASPV Brno )
1. bez náčiní I.A3 6,3 Burišková Jana ( SK MG Mantila Brno )
1. bez náčiní I.A4 5,1 Ondrušková Tatiana ( TJ Rapid Bratislava )
1. bez náčiní I.D11 1,5 Surková Iva ( SK TRASKO Vyškov )
1. bez náčiní I.D12 1,5 Kleinerová Soňa ( SK MG Mantila Brno )
1. bez náčiní I.D21 0,0 Kučerová Iveta ( ASPV Brno )
1. bez náčiní I.D22 0,0 Menšíková Liběna ( TJ Sokol Bedřichov )
1. bez náčiní I.E1 5,9 Štaudrová Jana ( SK TRASKO Vyškov )
1. bez náčiní I.E2 5,7 Holá Mária ( ŠG Nitra )
1. bez náčiní I.E3 6,1 Prokešová Jana ( SK Provo Brno )
1. bez náčiní I.E4 6,5 Bottlíková Hana ( Danubia Bratislava )
2. lib. náčiní I.A1 6,0 Červinková Jaroslava ( TJ Tesla Brno )
2. lib. náčiní I.A2 6,4 Chamzina Ludmila ( ASPV Brno )
2. lib. náčiní I.A3 6,7 Burišková Jana ( SK MG Mantila Brno )
2. lib. náčiní I.A4 5,6 Ondrušková Tatiana ( TJ Rapid Bratislava )
2. lib. náčiní I.D11 1,5 Surková Iva ( SK TRASKO Vyškov )
2. lib. náčiní I.D12 1,4 Kleinerová Soňa ( SK MG Mantila Brno )
2. lib. náčiní I.D21 3,9 Kučerová Iveta ( ASPV Brno )
2. lib. náčiní I.D22 4,5 Menšíková Liběna ( TJ Sokol Bedřichov )
2. lib. náčiní I.E1 6,2 Štaudrová Jana ( SK TRASKO Vyškov )
2. lib. náčiní I.E2 5,9 Holá Mária ( ŠG Nitra )
2. lib. náčiní I.E3 6,0 Prokešová Jana ( SK Provo Brno )
2. lib. náčiní I.E4 6,2 Bottlíková Hana ( Danubia Bratislava )

Šťastná Kristýna (SK TRASKO Vyškov) Ročník 2002 - Známky rozhodčích

Sestava Známka Známka Jméno a oddíl
1. bez náčiní I.A1 5,6 Červinková Jaroslava ( TJ Tesla Brno )
1. bez náčiní I.A2 6,4 Chamzina Ludmila ( ASPV Brno )
1. bez náčiní I.A3 6,0 Burišková Jana ( SK MG Mantila Brno )
1. bez náčiní I.A4 5,4 Ondrušková Tatiana ( TJ Rapid Bratislava )
1. bez náčiní I.D11 1,6 Surková Iva ( SK TRASKO Vyškov )
1. bez náčiní I.D12 1,2 Kleinerová Soňa ( SK MG Mantila Brno )
1. bez náčiní I.D21 0,0 Kučerová Iveta ( ASPV Brno )
1. bez náčiní I.D22 0,0 Menšíková Liběna ( TJ Sokol Bedřichov )
1. bez náčiní I.E1 6,3 Štaudrová Jana ( SK TRASKO Vyškov )
1. bez náčiní I.E2 5,8 Holá Mária ( ŠG Nitra )
1. bez náčiní I.E3 5,4 Prokešová Jana ( SK Provo Brno )
1. bez náčiní I.E4 6,3 Bottlíková Hana ( Danubia Bratislava )
2. lib. náčiní I.A1 6,0 Červinková Jaroslava ( TJ Tesla Brno )
2. lib. náčiní I.A2 6,0 Chamzina Ludmila ( ASPV Brno )
2. lib. náčiní I.A3 5,7 Burišková Jana ( SK MG Mantila Brno )
2. lib. náčiní I.A4 5,3 Ondrušková Tatiana ( TJ Rapid Bratislava )
2. lib. náčiní I.D11 1,7 Surková Iva ( SK TRASKO Vyškov )
2. lib. náčiní I.D12 1,5 Kleinerová Soňa ( SK MG Mantila Brno )
2. lib. náčiní I.D21 3,8 Kučerová Iveta ( ASPV Brno )
2. lib. náčiní I.D22 3,5 Menšíková Liběna ( TJ Sokol Bedřichov )
2. lib. náčiní I.E1 5,8 Štaudrová Jana ( SK TRASKO Vyškov )
2. lib. náčiní I.E2 5,5 Holá Mária ( ŠG Nitra )
2. lib. náčiní I.E3 5,5 Prokešová Jana ( SK Provo Brno )
2. lib. náčiní I.E4 5,6 Bottlíková Hana ( Danubia Bratislava )

Lingerová Nicole (SK Provo Brno) Ročník 2002 - Známky rozhodčích

Sestava Známka Známka Jméno a oddíl
1. bez náčiní I.A1 6,2 Červinková Jaroslava ( TJ Tesla Brno )
1. bez náčiní I.A2 6,3 Chamzina Ludmila ( ASPV Brno )
1. bez náčiní I.A3 5,9 Burišková Jana ( SK MG Mantila Brno )
1. bez náčiní I.A4 5,6 Ondrušková Tatiana ( TJ Rapid Bratislava )
1. bez náčiní I.D11 1,6 Surková Iva ( SK TRASKO Vyškov )
1. bez náčiní I.D12 1,4 Kleinerová Soňa ( SK MG Mantila Brno )
1. bez náčiní I.D21 0,0 Kučerová Iveta ( ASPV Brno )
1. bez náčiní I.D22 0,0 Menšíková Liběna ( TJ Sokol Bedřichov )
1. bez náčiní I.E1 6,1 Štaudrová Jana ( SK TRASKO Vyškov )
1. bez náčiní I.E2 6,0 Holá Mária ( ŠG Nitra )
1. bez náčiní I.E3 6,7 Prokešová Jana ( SK Provo Brno )
1. bez náčiní I.E4 6,3 Bottlíková Hana ( Danubia Bratislava )
2. lib. náčiní I.A1 5,9 Červinková Jaroslava ( TJ Tesla Brno )
2. lib. náčiní I.A2 6,0 Chamzina Ludmila ( ASPV Brno )
2. lib. náčiní I.A3 5,3 Burišková Jana ( SK MG Mantila Brno )
2. lib. náčiní I.A4 4,9 Ondrušková Tatiana ( TJ Rapid Bratislava )
2. lib. náčiní I.D11 1,3 Surková Iva ( SK TRASKO Vyškov )
2. lib. náčiní I.D12 1,1 Kleinerová Soňa ( SK MG Mantila Brno )
2. lib. náčiní I.D21 2,8 Kučerová Iveta ( ASPV Brno )
2. lib. náčiní I.D22 2,9 Menšíková Liběna ( TJ Sokol Bedřichov )
2. lib. náčiní I.E1 5,7 Štaudrová Jana ( SK TRASKO Vyškov )
2. lib. náčiní I.E2 5,9 Holá Mária ( ŠG Nitra )
2. lib. náčiní I.E3 6,0 Prokešová Jana ( SK Provo Brno )
2. lib. náčiní I.E4 5,0 Bottlíková Hana ( Danubia Bratislava )

Kalovská Viktorie (SK MG Mantila Brno) Ročník 2002 - Známky rozhodčích

Sestava Známka Známka Jméno a oddíl
1. bez náčiní I.A1 5,8 Červinková Jaroslava ( TJ Tesla Brno )
1. bez náčiní I.A2 6,3 Chamzina Ludmila ( ASPV Brno )
1. bez náčiní I.A3 6,3 Burišková Jana ( SK MG Mantila Brno )
1. bez náčiní I.A4 5,5 Ondrušková Tatiana ( TJ Rapid Bratislava )
1. bez náčiní I.D11 1,3 Surková Iva ( SK TRASKO Vyškov )
1. bez náčiní I.D12 1,6 Kleinerová Soňa ( SK MG Mantila Brno )
1. bez náčiní I.D21 0,0 Kučerová Iveta ( ASPV Brno )
1. bez náčiní I.D22 0,0 Menšíková Liběna ( TJ Sokol Bedřichov )
1. bez náčiní I.E1 5,8 Štaudrová Jana ( SK TRASKO Vyškov )
1. bez náčiní I.E2 5,9 Holá Mária ( ŠG Nitra )
1. bez náčiní I.E3 5,9 Prokešová Jana ( SK Provo Brno )
1. bez náčiní I.E4 6,5 Bottlíková Hana ( Danubia Bratislava )
2. lib. náčiní I.A1 6,0 Červinková Jaroslava ( TJ Tesla Brno )
2. lib. náčiní I.A2 5,9 Chamzina Ludmila ( ASPV Brno )
2. lib. náčiní I.A3 5,9 Burišková Jana ( SK MG Mantila Brno )
2. lib. náčiní I.A4 5,0 Ondrušková Tatiana ( TJ Rapid Bratislava )
2. lib. náčiní I.D11 1,1 Surková Iva ( SK TRASKO Vyškov )
2. lib. náčiní I.D12 1,4 Kleinerová Soňa ( SK MG Mantila Brno )
2. lib. náčiní I.D21 2,6 Kučerová Iveta ( ASPV Brno )
2. lib. náčiní I.D22 3,2 Menšíková Liběna ( TJ Sokol Bedřichov )
2. lib. náčiní I.E1 5,7 Štaudrová Jana ( SK TRASKO Vyškov )
2. lib. náčiní I.E2 5,8 Holá Mária ( ŠG Nitra )
2. lib. náčiní I.E3 5,0 Prokešová Jana ( SK Provo Brno )
2. lib. náčiní I.E4 5,4 Bottlíková Hana ( Danubia Bratislava )

Novosadová Lucia (Slovensko - SZMG ) Ročník 2002 - Známky rozhodčích

Sestava Známka Známka Jméno a oddíl
1. bez náčiní I.A1 6,9 Červinková Jaroslava ( TJ Tesla Brno )
1. bez náčiní I.A2 6,5 Chamzina Ludmila ( ASPV Brno )
1. bez náčiní I.A3 6,4 Burišková Jana ( SK MG Mantila Brno )
1. bez náčiní I.A4 5,6 Ondrušková Tatiana ( TJ Rapid Bratislava )
1. bez náčiní I.D11 1,2 Surková Iva ( SK TRASKO Vyškov )
1. bez náčiní I.D12 1,2 Kleinerová Soňa ( SK MG Mantila Brno )
1. bez náčiní I.D21 0,0 Kučerová Iveta ( ASPV Brno )
1. bez náčiní I.D22 0,0 Menšíková Liběna ( TJ Sokol Bedřichov )
1. bez náčiní I.E1 6,0 Štaudrová Jana ( SK TRASKO Vyškov )
1. bez náčiní I.E2 5,6 Holá Mária ( ŠG Nitra )
1. bez náčiní I.E3 6,5 Prokešová Jana ( SK Provo Brno )
1. bez náčiní I.E4 7,1 Bottlíková Hana ( Danubia Bratislava )
2. lib. náčiní I.A1 5,7 Červinková Jaroslava ( TJ Tesla Brno )
2. lib. náčiní I.A2 6,2 Chamzina Ludmila ( ASPV Brno )
2. lib. náčiní I.A3 5,2 Burišková Jana ( SK MG Mantila Brno )
2. lib. náčiní I.A4 5,0 Ondrušková Tatiana ( TJ Rapid Bratislava )
2. lib. náčiní I.D11 0,8 Surková Iva ( SK TRASKO Vyškov )
2. lib. náčiní I.D12 0,5 Kleinerová Soňa ( SK MG Mantila Brno )
2. lib. náčiní I.D21 2,6 Kučerová Iveta ( ASPV Brno )
2. lib. náčiní I.D22 2,7 Menšíková Liběna ( TJ Sokol Bedřichov )
2. lib. náčiní I.E1 5,7 Štaudrová Jana ( SK TRASKO Vyškov )
2. lib. náčiní I.E2 5,7 Holá Mária ( ŠG Nitra )
2. lib. náčiní I.E3 5,1 Prokešová Jana ( SK Provo Brno )
2. lib. náčiní I.E4 5,6 Bottlíková Hana ( Danubia Bratislava )

Hájková Natália (Slovensko - Danubia Bratislava) Ročník 2002 - Známky rozhodčích

Sestava Známka Známka Jméno a oddíl
1. bez náčiní I.A1 6,0 Červinková Jaroslava ( TJ Tesla Brno )
1. bez náčiní I.A2 6,1 Chamzina Ludmila ( ASPV Brno )
1. bez náčiní I.A3 6,1 Burišková Jana ( SK MG Mantila Brno )
1. bez náčiní I.A4 5,3 Ondrušková Tatiana ( TJ Rapid Bratislava )
1. bez náčiní I.D11 1,5 Surková Iva ( SK TRASKO Vyškov )
1. bez náčiní I.D12 1,3 Kleinerová Soňa ( SK MG Mantila Brno )
1. bez náčiní I.D21 0,0 Kučerová Iveta ( ASPV Brno )
1. bez náčiní I.D22 0,0 Menšíková Liběna ( TJ Sokol Bedřichov )
1. bez náčiní I.E1 5,9 Štaudrová Jana ( SK TRASKO Vyškov )
1. bez náčiní I.E2 6,0 Holá Mária ( ŠG Nitra )
1. bez náčiní I.E3 5,7 Prokešová Jana ( SK Provo Brno )
1. bez náčiní I.E4 6,4 Bottlíková Hana ( Danubia Bratislava )
2. lib. náčiní I.A1 5,7 Červinková Jaroslava ( TJ Tesla Brno )
2. lib. náčiní I.A2 6,4 Chamzina Ludmila ( ASPV Brno )
2. lib. náčiní I.A3 5,3 Burišková Jana ( SK MG Mantila Brno )
2. lib. náčiní I.A4 4,8 Ondrušková Tatiana ( TJ Rapid Bratislava )
2. lib. náčiní I.D11 1,1 Surková Iva ( SK TRASKO Vyškov )
2. lib. náčiní I.D12 1,1 Kleinerová Soňa ( SK MG Mantila Brno )
2. lib. náčiní I.D21 2,9 Kučerová Iveta ( ASPV Brno )
2. lib. náčiní I.D22 3,5 Menšíková Liběna ( TJ Sokol Bedřichov )
2. lib. náčiní I.E1 5,9 Štaudrová Jana ( SK TRASKO Vyškov )
2. lib. náčiní I.E2 5,7 Holá Mária ( ŠG Nitra )
2. lib. náčiní I.E3 4,9 Prokešová Jana ( SK Provo Brno )
2. lib. náčiní I.E4 5,2 Bottlíková Hana ( Danubia Bratislava )

Rothová Sandra (Slovensko - SZMG ) Ročník 2002 - Známky rozhodčích

Sestava Známka Známka Jméno a oddíl
1. bez náčiní I.A1 6,4 Červinková Jaroslava ( TJ Tesla Brno )
1. bez náčiní I.A2 5,9 Chamzina Ludmila ( ASPV Brno )
1. bez náčiní I.A3 5,7 Burišková Jana ( SK MG Mantila Brno )
1. bez náčiní I.A4 5,7 Ondrušková Tatiana ( TJ Rapid Bratislava )
1. bez náčiní I.D11 1,3 Surková Iva ( SK TRASKO Vyškov )
1. bez náčiní I.D12 1,7 Kleinerová Soňa ( SK MG Mantila Brno )
1. bez náčiní I.D21 0,0 Kučerová Iveta ( ASPV Brno )
1. bez náčiní I.D22 0,0 Menšíková Liběna ( TJ Sokol Bedřichov )
1. bez náčiní I.E1 6,0 Štaudrová Jana ( SK TRASKO Vyškov )
1. bez náčiní I.E2 5,9 Holá Mária ( ŠG Nitra )
1. bez náčiní I.E3 6,4 Prokešová Jana ( SK Provo Brno )
1. bez náčiní I.E4 6,8 Bottlíková Hana ( Danubia Bratislava )
2. lib. náčiní I.A1 5,2 Červinková Jaroslava ( TJ Tesla Brno )
2. lib. náčiní I.A2 6,1 Chamzina Ludmila ( ASPV Brno )
2. lib. náčiní I.A3 4,9 Burišková Jana ( SK MG Mantila Brno )
2. lib. náčiní I.A4 5,1 Ondrušková Tatiana ( TJ Rapid Bratislava )
2. lib. náčiní I.D11 0,8 Surková Iva ( SK TRASKO Vyškov )
2. lib. náčiní I.D12 0,8 Kleinerová Soňa ( SK MG Mantila Brno )
2. lib. náčiní I.D21 3,0 Kučerová Iveta ( ASPV Brno )
2. lib. náčiní I.D22 3,4 Menšíková Liběna ( TJ Sokol Bedřichov )
2. lib. náčiní I.E1 6,3 Štaudrová Jana ( SK TRASKO Vyškov )
2. lib. náčiní I.E2 6,0 Holá Mária ( ŠG Nitra )
2. lib. náčiní I.E3 4,7 Prokešová Jana ( SK Provo Brno )
2. lib. náčiní I.E4 5,4 Bottlíková Hana ( Danubia Bratislava )

Butórová Alexandra (Slovensko - ŠG Nitra) Ročník 2002 - Známky rozhodčích

Sestava Známka Známka Jméno a oddíl
1. bez náčiní I.A1 6,0 Červinková Jaroslava ( TJ Tesla Brno )
1. bez náčiní I.A2 6,3 Chamzina Ludmila ( ASPV Brno )
1. bez náčiní I.A3 6,2 Burišková Jana ( SK MG Mantila Brno )
1. bez náčiní I.A4 5,5 Ondrušková Tatiana ( TJ Rapid Bratislava )
1. bez náčiní I.D11 1,4 Surková Iva ( SK TRASKO Vyškov )
1. bez náčiní I.D12 1,0 Kleinerová Soňa ( SK MG Mantila Brno )
1. bez náčiní I.D21 0,0 Kučerová Iveta ( ASPV Brno )
1. bez náčiní I.D22 0,0 Menšíková Liběna ( TJ Sokol Bedřichov )
1. bez náčiní I.E1 6,3 Štaudrová Jana ( SK TRASKO Vyškov )
1. bez náčiní I.E2 6,3 Holá Mária ( ŠG Nitra )
1. bez náčiní I.E3 6,0 Prokešová Jana ( SK Provo Brno )
1. bez náčiní I.E4 6,4 Bottlíková Hana ( Danubia Bratislava )
2. lib. náčiní I.A1 5,7 Červinková Jaroslava ( TJ Tesla Brno )
2. lib. náčiní I.A2 6,2 Chamzina Ludmila ( ASPV Brno )
2. lib. náčiní I.A3 5,3 Burišková Jana ( SK MG Mantila Brno )
2. lib. náčiní I.A4 5,0 Ondrušková Tatiana ( TJ Rapid Bratislava )
2. lib. náčiní I.D11 1,2 Surková Iva ( SK TRASKO Vyškov )
2. lib. náčiní I.D12 0,8 Kleinerová Soňa ( SK MG Mantila Brno )
2. lib. náčiní I.D21 1,4 Kučerová Iveta ( ASPV Brno )
2. lib. náčiní I.D22 1,6 Menšíková Liběna ( TJ Sokol Bedřichov )
2. lib. náčiní I.E1 5,5 Štaudrová Jana ( SK TRASKO Vyškov )
2. lib. náčiní I.E2 6,2 Holá Mária ( ŠG Nitra )
2. lib. náčiní I.E3 4,9 Prokešová Jana ( SK Provo Brno )
2. lib. náčiní I.E4 5,4 Bottlíková Hana ( Danubia Bratislava )

Grosmanová Markéta (SK MG Mantila Brno) Ročník 2002 - Známky rozhodčích

Sestava Známka Známka Jméno a oddíl
1. bez náčiní I.A1 6,0 Červinková Jaroslava ( TJ Tesla Brno )
1. bez náčiní I.A2 6,4 Chamzina Ludmila ( ASPV Brno )
1. bez náčiní I.A3 5,2 Burišková Jana ( SK MG Mantila Brno )
1. bez náčiní I.A4 6,0 Ondrušková Tatiana ( TJ Rapid Bratislava )
1. bez náčiní I.D11 1,3 Surková Iva ( SK TRASKO Vyškov )
1. bez náčiní I.D12 1,2 Kleinerová Soňa ( SK MG Mantila Brno )
1. bez náčiní I.D21 0,0 Kučerová Iveta ( ASPV Brno )
1. bez náčiní I.D22 0,0 Menšíková Liběna ( TJ Sokol Bedřichov )
1. bez náčiní I.E1 5,9 Štaudrová Jana ( SK TRASKO Vyškov )
1. bez náčiní I.E2 6,0 Holá Mária ( ŠG Nitra )
1. bez náčiní I.E3 5,0 Prokešová Jana ( SK Provo Brno )
1. bez náčiní I.E4 6,5 Bottlíková Hana ( Danubia Bratislava )
2. lib. náčiní I.A1 5,6 Červinková Jaroslava ( TJ Tesla Brno )
2. lib. náčiní I.A2 6,0 Chamzina Ludmila ( ASPV Brno )
2. lib. náčiní I.A3 5,1 Burišková Jana ( SK MG Mantila Brno )
2. lib. náčiní I.A4 5,0 Ondrušková Tatiana ( TJ Rapid Bratislava )
2. lib. náčiní I.D11 0,9 Surková Iva ( SK TRASKO Vyškov )
2. lib. náčiní I.D12 1,3 Kleinerová Soňa ( SK MG Mantila Brno )
2. lib. náčiní I.D21 2,5 Kučerová Iveta ( ASPV Brno )
2. lib. náčiní I.D22 2,8 Menšíková Liběna ( TJ Sokol Bedřichov )
2. lib. náčiní I.E1 5,5 Štaudrová Jana ( SK TRASKO Vyškov )
2. lib. náčiní I.E2 5,3 Holá Mária ( ŠG Nitra )
2. lib. náčiní I.E3 5,2 Prokešová Jana ( SK Provo Brno )
2. lib. náčiní I.E4 5,4 Bottlíková Hana ( Danubia Bratislava )

Vysekalová Lucie (ASPV Brno) Ročník 2002 - Známky rozhodčích

Sestava Známka Známka Jméno a oddíl
1. bez náčiní I.A1 6,0 Červinková Jaroslava ( TJ Tesla Brno )
1. bez náčiní I.A2 5,9 Chamzina Ludmila ( ASPV Brno )
1. bez náčiní I.A3 6,0 Burišková Jana ( SK MG Mantila Brno )
1. bez náčiní I.A4 5,2 Ondrušková Tatiana ( TJ Rapid Bratislava )
1. bez náčiní I.D11 1,1 Surková Iva ( SK TRASKO Vyškov )
1. bez náčiní I.D12 1,2 Kleinerová Soňa ( SK MG Mantila Brno )
1. bez náčiní I.D21 0,0 Kučerová Iveta ( ASPV Brno )
1. bez náčiní I.D22 0,0 Menšíková Liběna ( TJ Sokol Bedřichov )
1. bez náčiní I.E1 5,9 Štaudrová Jana ( SK TRASKO Vyškov )
1. bez náčiní I.E2 5,7 Holá Mária ( ŠG Nitra )
1. bez náčiní I.E3 5,9 Prokešová Jana ( SK Provo Brno )
1. bez náčiní I.E4 6,7 Bottlíková Hana ( Danubia Bratislava )
2. lib. náčiní I.A1 5,5 Červinková Jaroslava ( TJ Tesla Brno )
2. lib. náčiní I.A2 5,9 Chamzina Ludmila ( ASPV Brno )
2. lib. náčiní I.A3 5,0 Burišková Jana ( SK MG Mantila Brno )
2. lib. náčiní I.A4 4,8 Ondrušková Tatiana ( TJ Rapid Bratislava )
2. lib. náčiní I.D11 0,9 Surková Iva ( SK TRASKO Vyškov )
2. lib. náčiní I.D12 0,8 Kleinerová Soňa ( SK MG Mantila Brno )
2. lib. náčiní I.D21 3,2 Kučerová Iveta ( ASPV Brno )
2. lib. náčiní I.D22 2,6 Menšíková Liběna ( TJ Sokol Bedřichov )
2. lib. náčiní I.E1 5,1 Štaudrová Jana ( SK TRASKO Vyškov )
2. lib. náčiní I.E2 5,2 Holá Mária ( ŠG Nitra )
2. lib. náčiní I.E3 5,0 Prokešová Jana ( SK Provo Brno )
2. lib. náčiní I.E4 5,1 Bottlíková Hana ( Danubia Bratislava )

Crhonková Adéla (SK TRASKO Vyškov) Ročník 2002 - Známky rozhodčích

Sestava Známka Známka Jméno a oddíl
1. bez náčiní I.A1 5,5 Červinková Jaroslava ( TJ Tesla Brno )
1. bez náčiní I.A2 5,9 Chamzina Ludmila ( ASPV Brno )
1. bez náčiní I.A3 6,2 Burišková Jana ( SK MG Mantila Brno )
1. bez náčiní I.A4 5,0 Ondrušková Tatiana ( TJ Rapid Bratislava )
1. bez náčiní I.D11 1,3 Surková Iva ( SK TRASKO Vyškov )
1. bez náčiní I.D12 0,7 Kleinerová Soňa ( SK MG Mantila Brno )
1. bez náčiní I.D21 0,0 Kučerová Iveta ( ASPV Brno )
1. bez náčiní I.D22 0,0 Menšíková Liběna ( TJ Sokol Bedřichov )
1. bez náčiní I.E1 5,9 Štaudrová Jana ( SK TRASKO Vyškov )
1. bez náčiní I.E2 5,6 Holá Mária ( ŠG Nitra )
1. bez náčiní I.E3 5,3 Prokešová Jana ( SK Provo Brno )
1. bez náčiní I.E4 6,4 Bottlíková Hana ( Danubia Bratislava )
2. lib. náčiní I.A1 4,4 Červinková Jaroslava ( TJ Tesla Brno )
2. lib. náčiní I.A2 4,9 Chamzina Ludmila ( ASPV Brno )
2. lib. náčiní I.A3 4,7 Burišková Jana ( SK MG Mantila Brno )
2. lib. náčiní I.A4 4,7 Ondrušková Tatiana ( TJ Rapid Bratislava )
2. lib. náčiní I.D11 1,0 Surková Iva ( SK TRASKO Vyškov )
2. lib. náčiní I.D12 0,4 Kleinerová Soňa ( SK MG Mantila Brno )
2. lib. náčiní I.D21 2,0 Kučerová Iveta ( ASPV Brno )
2. lib. náčiní I.D22 2,5 Menšíková Liběna ( TJ Sokol Bedřichov )
2. lib. náčiní I.E1 4,3 Štaudrová Jana ( SK TRASKO Vyškov )
2. lib. náčiní I.E2 4,5 Holá Mária ( ŠG Nitra )
2. lib. náčiní I.E3 4,1 Prokešová Jana ( SK Provo Brno )
2. lib. náčiní I.E4 4,9 Bottlíková Hana ( Danubia Bratislava )

Tőrőková Kiara (Slovensko - ŠG Nitra) Ročník 2002 - Známky rozhodčích

Sestava Známka Známka Jméno a oddíl
1. bez náčiní I.A1 5,8 Červinková Jaroslava ( TJ Tesla Brno )
1. bez náčiní I.A2 6,0 Chamzina Ludmila ( ASPV Brno )
1. bez náčiní I.A3 5,6 Burišková Jana ( SK MG Mantila Brno )
1. bez náčiní I.A4 4,9 Ondrušková Tatiana ( TJ Rapid Bratislava )
1. bez náčiní I.D11 1,0 Surková Iva ( SK TRASKO Vyškov )
1. bez náčiní I.D12 0,7 Kleinerová Soňa ( SK MG Mantila Brno )
1. bez náčiní I.D21 0,0 Kučerová Iveta ( ASPV Brno )
1. bez náčiní I.D22 0,0 Menšíková Liběna ( TJ Sokol Bedřichov )
1. bez náčiní I.E1 5,9 Štaudrová Jana ( SK TRASKO Vyškov )
1. bez náčiní I.E2 5,5 Holá Mária ( ŠG Nitra )
1. bez náčiní I.E3 4,9 Prokešová Jana ( SK Provo Brno )
1. bez náčiní I.E4 6,0 Bottlíková Hana ( Danubia Bratislava )
2. lib. náčiní I.A1 4,6 Červinková Jaroslava ( TJ Tesla Brno )
2. lib. náčiní I.A2 4,9 Chamzina Ludmila ( ASPV Brno )
2. lib. náčiní I.A3 3,9 Burišková Jana ( SK MG Mantila Brno )
2. lib. náčiní I.A4 4,7 Ondrušková Tatiana ( TJ Rapid Bratislava )
2. lib. náčiní I.D11 0,4 Surková Iva ( SK TRASKO Vyškov )
2. lib. náčiní I.D12 0,2 Kleinerová Soňa ( SK MG Mantila Brno )
2. lib. náčiní I.D21 1,3 Kučerová Iveta ( ASPV Brno )
2. lib. náčiní I.D22 1,0 Menšíková Liběna ( TJ Sokol Bedřichov )
2. lib. náčiní I.E1 4,9 Štaudrová Jana ( SK TRASKO Vyškov )
2. lib. náčiní I.E2 4,9 Holá Mária ( ŠG Nitra )
2. lib. náčiní I.E3 3,8 Prokešová Jana ( SK Provo Brno )
2. lib. náčiní I.E4 4,8 Bottlíková Hana ( Danubia Bratislava )

Műllerová Eva (ASPV Brno) Ročník 2002 - Známky rozhodčích

Sestava Známka Známka Jméno a oddíl
1. bez náčiní I.A1 5,1 Červinková Jaroslava ( TJ Tesla Brno )
1. bez náčiní I.A2 5,3 Chamzina Ludmila ( ASPV Brno )
1. bez náčiní I.A3 5,1 Burišková Jana ( SK MG Mantila Brno )
1. bez náčiní I.A4 4,8 Ondrušková Tatiana ( TJ Rapid Bratislava )
1. bez náčiní I.D11 0,9 Surková Iva ( SK TRASKO Vyškov )
1. bez náčiní I.D12 0,7 Kleinerová Soňa ( SK MG Mantila Brno )
1. bez náčiní I.D21 0,0 Kučerová Iveta ( ASPV Brno )
1. bez náčiní I.D22 0,0 Menšíková Liběna ( TJ Sokol Bedřichov )
1. bez náčiní I.E1 5,2 Štaudrová Jana ( SK TRASKO Vyškov )
1. bez náčiní I.E2 5,0 Holá Mária ( ŠG Nitra )
1. bez náčiní I.E3 5,6 Prokešová Jana ( SK Provo Brno )
1. bez náčiní I.E4 6,6 Bottlíková Hana ( Danubia Bratislava )
2. lib. náčiní I.A1 4,4 Červinková Jaroslava ( TJ Tesla Brno )
2. lib. náčiní I.A2 5,0 Chamzina Ludmila ( ASPV Brno )
2. lib. náčiní I.A3 5,3 Burišková Jana ( SK MG Mantila Brno )
2. lib. náčiní I.A4 4,6 Ondrušková Tatiana ( TJ Rapid Bratislava )
2. lib. náčiní I.D11 0,2 Surková Iva ( SK TRASKO Vyškov )
2. lib. náčiní I.D12 0,2 Kleinerová Soňa ( SK MG Mantila Brno )
2. lib. náčiní I.D21 2,5 Kučerová Iveta ( ASPV Brno )
2. lib. náčiní I.D22 2,0 Menšíková Liběna ( TJ Sokol Bedřichov )
2. lib. náčiní I.E1 5,1 Štaudrová Jana ( SK TRASKO Vyškov )
2. lib. náčiní I.E2 5,0 Holá Mária ( ŠG Nitra )
2. lib. náčiní I.E3 4,5 Prokešová Jana ( SK Provo Brno )
2. lib. náčiní I.E4 5,0 Bottlíková Hana ( Danubia Bratislava )

Šoošová Vanesa (Slovensko - SZMG ) Ročník 2002 - Známky rozhodčích

Sestava Známka Známka Jméno a oddíl
1. bez náčiní I.A1 5,6 Červinková Jaroslava ( TJ Tesla Brno )
1. bez náčiní I.A2 6,1 Chamzina Ludmila ( ASPV Brno )
1. bez náčiní I.A3 6,0 Burišková Jana ( SK MG Mantila Brno )
1. bez náčiní I.A4 4,8 Ondrušková Tatiana ( TJ Rapid Bratislava )
1. bez náčiní I.D11 1,3 Surková Iva ( SK TRASKO Vyškov )
1. bez náčiní I.D12 1,2 Kleinerová Soňa ( SK MG Mantila Brno )
1. bez náčiní I.D21 0,0 Kučerová Iveta ( ASPV Brno )
1. bez náčiní I.D22 0,0 Menšíková Liběna ( TJ Sokol Bedřichov )
1. bez náčiní I.E1 5,7 Štaudrová Jana ( SK TRASKO Vyškov )
1. bez náčiní I.E2 5,4 Holá Mária ( ŠG Nitra )
1. bez náčiní I.E3 5,5 Prokešová Jana ( SK Provo Brno )
1. bez náčiní I.E4 6,4 Bottlíková Hana ( Danubia Bratislava )
2. lib. náčiní I.A1 4,0 Červinková Jaroslava ( TJ Tesla Brno )
2. lib. náčiní I.A2 4,9 Chamzina Ludmila ( ASPV Brno )
2. lib. náčiní I.A3 3,8 Burišková Jana ( SK MG Mantila Brno )
2. lib. náčiní I.A4 4,5 Ondrušková Tatiana ( TJ Rapid Bratislava )
2. lib. náčiní I.D11 0,5 Surková Iva ( SK TRASKO Vyškov )
2. lib. náčiní I.D12 0,9 Kleinerová Soňa ( SK MG Mantila Brno )
2. lib. náčiní I.D21 1,3 Kučerová Iveta ( ASPV Brno )
2. lib. náčiní I.D22 1,3 Menšíková Liběna ( TJ Sokol Bedřichov )
2. lib. náčiní I.E1 4,3 Štaudrová Jana ( SK TRASKO Vyškov )
2. lib. náčiní I.E2 4,0 Holá Mária ( ŠG Nitra )
2. lib. náčiní I.E3 4,0 Prokešová Jana ( SK Provo Brno )
2. lib. náčiní I.E4 4,0 Bottlíková Hana ( Danubia Bratislava )

Špičková Lucie (ASPV Brno) Ročník 2002 - Známky rozhodčích

Sestava Známka Známka Jméno a oddíl
1. bez náčiní I.A1 5,4 Červinková Jaroslava ( TJ Tesla Brno )
1. bez náčiní I.A2 5,3 Chamzina Ludmila ( ASPV Brno )
1. bez náčiní I.A3 4,9 Burišková Jana ( SK MG Mantila Brno )
1. bez náčiní I.A4 4,8 Ondrušková Tatiana ( TJ Rapid Bratislava )
1. bez náčiní I.D11 1,0 Surková Iva ( SK TRASKO Vyškov )
1. bez náčiní I.D12 0,7 Kleinerová Soňa ( SK MG Mantila Brno )
1. bez náčiní I.D21 0,0 Kučerová Iveta ( ASPV Brno )
1. bez náčiní I.D22 0,0 Menšíková Liběna ( TJ Sokol Bedřichov )
1. bez náčiní I.E1 5,9 Štaudrová Jana ( SK TRASKO Vyškov )
1. bez náčiní I.E2 5,3 Holá Mária ( ŠG Nitra )
1. bez náčiní I.E3 5,3 Prokešová Jana ( SK Provo Brno )
1. bez náčiní I.E4 5,9 Bottlíková Hana ( Danubia Bratislava )
2. lib. náčiní I.A1 4,4 Červinková Jaroslava ( TJ Tesla Brno )
2. lib. náčiní I.A2 5,0 Chamzina Ludmila ( ASPV Brno )
2. lib. náčiní I.A3 3,9 Burišková Jana ( SK MG Mantila Brno )
2. lib. náčiní I.A4 4,3 Ondrušková Tatiana ( TJ Rapid Bratislava )
2. lib. náčiní I.D11 0,6 Surková Iva ( SK TRASKO Vyškov )
2. lib. náčiní I.D12 0,4 Kleinerová Soňa ( SK MG Mantila Brno )
2. lib. náčiní I.D21 1,9 Kučerová Iveta ( ASPV Brno )
2. lib. náčiní I.D22 1,6 Menšíková Liběna ( TJ Sokol Bedřichov )
2. lib. náčiní I.E1 4,5 Štaudrová Jana ( SK TRASKO Vyškov )
2. lib. náčiní I.E2 4,2 Holá Mária ( ŠG Nitra )
2. lib. náčiní I.E3 3,8 Prokešová Jana ( SK Provo Brno )
2. lib. náčiní I.E4 3,8 Bottlíková Hana ( Danubia Bratislava )



Ličková Barbora (SK MG Mantila Brno) Naděje mladší 2001 - Známky rozhodčích

Sestava Známka Známka Jméno a oddíl
1. bez náčiní I.A1 6,6 Červinková Jaroslava ( TJ Tesla Brno )
1. bez náčiní I.A2 6,5 Chamzina Ludmila ( ASPV Brno )
1. bez náčiní I.A3 6,5 Burišková Jana ( SK MG Mantila Brno )
1. bez náčiní I.A4 6,2 Ondrušková Tatiana ( TJ Rapid Bratislava )
1. bez náčiní I.D11 2,4 Surková Iva ( SK TRASKO Vyškov )
1. bez náčiní I.D12 2,5 Kleinerová Soňa ( SK MG Mantila Brno )
1. bez náčiní I.D21 0,0 Kučerová Iveta ( ASPV Brno )
1. bez náčiní I.D22 0,0 Menšíková Liběna ( TJ Sokol Bedřichov )
1. bez náčiní I.E1 6,5 Štaudrová Jana ( SK TRASKO Vyškov )
1. bez náčiní I.E2 6,5 Holá Mária ( ŠG Nitra )
1. bez náčiní I.E3 7,0 Prokešová Jana ( SK Provo Brno )
1. bez náčiní I.E4 7,1 Bottlíková Hana ( Danubia Bratislava )
2. lib. náčiní I.A1 6,9 Červinková Jaroslava ( TJ Tesla Brno )
2. lib. náčiní I.A2 6,3 Chamzina Ludmila ( ASPV Brno )
2. lib. náčiní I.A3 6,4 Burišková Jana ( SK MG Mantila Brno )
2. lib. náčiní I.A4 5,7 Ondrušková Tatiana ( TJ Rapid Bratislava )
2. lib. náčiní I.D11 2,2 Surková Iva ( SK TRASKO Vyškov )
2. lib. náčiní I.D12 2,2 Kleinerová Soňa ( SK MG Mantila Brno )
2. lib. náčiní I.D21 3,7 Kučerová Iveta ( ASPV Brno )
2. lib. náčiní I.D22 3,4 Menšíková Liběna ( TJ Sokol Bedřichov )
2. lib. náčiní I.E1 6,5 Štaudrová Jana ( SK TRASKO Vyškov )
2. lib. náčiní I.E2 6,0 Holá Mária ( ŠG Nitra )
2. lib. náčiní I.E3 6,0 Prokešová Jana ( SK Provo Brno )
2. lib. náčiní I.E4 5,5 Bottlíková Hana ( Danubia Bratislava )

Bukvaldová Kateřina (SK MG Mantila Brno) Naděje mladší 2001 - Známky rozhodčích

Sestava Známka Známka Jméno a oddíl
1. bez náčiní I.A1 6,6 Červinková Jaroslava ( TJ Tesla Brno )
1. bez náčiní I.A2 6,6 Chamzina Ludmila ( ASPV Brno )
1. bez náčiní I.A3 6,0 Burišková Jana ( SK MG Mantila Brno )
1. bez náčiní I.A4 5,8 Ondrušková Tatiana ( TJ Rapid Bratislava )
1. bez náčiní I.D11 2,1 Surková Iva ( SK TRASKO Vyškov )
1. bez náčiní I.D12 2,6 Kleinerová Soňa ( SK MG Mantila Brno )
1. bez náčiní I.D21 0,0 Kučerová Iveta ( ASPV Brno )
1. bez náčiní I.D22 0,0 Menšíková Liběna ( TJ Sokol Bedřichov )
1. bez náčiní I.E1 6,5 Štaudrová Jana ( SK TRASKO Vyškov )
1. bez náčiní I.E2 6,3 Holá Mária ( ŠG Nitra )
1. bez náčiní I.E3 6,6 Prokešová Jana ( SK Provo Brno )
1. bez náčiní I.E4 6,7 Bottlíková Hana ( Danubia Bratislava )
2. lib. náčiní I.A1 6,2 Červinková Jaroslava ( TJ Tesla Brno )
2. lib. náčiní I.A2 6,4 Chamzina Ludmila ( ASPV Brno )
2. lib. náčiní I.A3 6,0 Burišková Jana ( SK MG Mantila Brno )
2. lib. náčiní I.A4 5,6 Ondrušková Tatiana ( TJ Rapid Bratislava )
2. lib. náčiní I.D11 2,1 Surková Iva ( SK TRASKO Vyškov )
2. lib. náčiní I.D12 2,4 Kleinerová Soňa ( SK MG Mantila Brno )
2. lib. náčiní I.D21 4,0 Kučerová Iveta ( ASPV Brno )
2. lib. náčiní I.D22 3,4 Menšíková Liběna ( TJ Sokol Bedřichov )
2. lib. náčiní I.E1 6,0 Štaudrová Jana ( SK TRASKO Vyškov )
2. lib. náčiní I.E2 5,9 Holá Mária ( ŠG Nitra )
2. lib. náčiní I.E3 6,0 Prokešová Jana ( SK Provo Brno )
2. lib. náčiní I.E4 6,1 Bottlíková Hana ( Danubia Bratislava )

Štěpánková Denisa (SK MG Mantila Brno) Naděje mladší 2001 - Známky rozhodčích

Sestava Známka Známka Jméno a oddíl
1. bez náčiní I.A1 5,8 Červinková Jaroslava ( TJ Tesla Brno )
1. bez náčiní I.A2 6,3 Chamzina Ludmila ( ASPV Brno )
1. bez náčiní I.A3 7,0 Burišková Jana ( SK MG Mantila Brno )
1. bez náčiní I.A4 5,6 Ondrušková Tatiana ( TJ Rapid Bratislava )
1. bez náčiní I.D11 1,6 Surková Iva ( SK TRASKO Vyškov )
1. bez náčiní I.D12 1,9 Kleinerová Soňa ( SK MG Mantila Brno )
1. bez náčiní I.D21 0,0 Kučerová Iveta ( ASPV Brno )
1. bez náčiní I.D22 0,0 Menšíková Liběna ( TJ Sokol Bedřichov )
1. bez náčiní I.E1 6,0 Štaudrová Jana ( SK TRASKO Vyškov )
1. bez náčiní I.E2 5,6 Holá Mária ( ŠG Nitra )
1. bez náčiní I.E3 6,5 Prokešová Jana ( SK Provo Brno )
1. bez náčiní I.E4 6,9 Bottlíková Hana ( Danubia Bratislava )
2. lib. náčiní I.A1 6,2 Červinková Jaroslava ( TJ Tesla Brno )
2. lib. náčiní I.A2 6,4 Chamzina Ludmila ( ASPV Brno )
2. lib. náčiní I.A3 6,5 Burišková Jana ( SK MG Mantila Brno )
2. lib. náčiní I.A4 5,5 Ondrušková Tatiana ( TJ Rapid Bratislava )
2. lib. náčiní I.D11 2,1 Surková Iva ( SK TRASKO Vyškov )
2. lib. náčiní I.D12 2,3 Kleinerová Soňa ( SK MG Mantila Brno )
2. lib. náčiní I.D21 4,1 Kučerová Iveta ( ASPV Brno )
2. lib. náčiní I.D22 4,7 Menšíková Liběna ( TJ Sokol Bedřichov )
2. lib. náčiní I.E1 6,2 Štaudrová Jana ( SK TRASKO Vyškov )
2. lib. náčiní I.E2 5,9 Holá Mária ( ŠG Nitra )
2. lib. náčiní I.E3 6,2 Prokešová Jana ( SK Provo Brno )
2. lib. náčiní I.E4 5,6 Bottlíková Hana ( Danubia Bratislava )

Urbancová Markéta (SK TRASKO Vyškov) Naděje mladší 2001 - Známky rozhodčích

Sestava Známka Známka Jméno a oddíl
1. bez náčiní I.A1 6,9 Červinková Jaroslava ( TJ Tesla Brno )
1. bez náčiní I.A2 6,5 Chamzina Ludmila ( ASPV Brno )
1. bez náčiní I.A3 6,1 Burišková Jana ( SK MG Mantila Brno )
1. bez náčiní I.A4 5,8 Ondrušková Tatiana ( TJ Rapid Bratislava )
1. bez náčiní I.D11 2,0 Surková Iva ( SK TRASKO Vyškov )
1. bez náčiní I.D12 1,8 Kleinerová Soňa ( SK MG Mantila Brno )
1. bez náčiní I.D21 0,0 Kučerová Iveta ( ASPV Brno )
1. bez náčiní I.D22 0,0 Menšíková Liběna ( TJ Sokol Bedřichov )
1. bez náčiní I.E1 6,8 Štaudrová Jana ( SK TRASKO Vyškov )
1. bez náčiní I.E2 6,0 Holá Mária ( ŠG Nitra )
1. bez náčiní I.E3 6,6 Prokešová Jana ( SK Provo Brno )
1. bez náčiní I.E4 6,7 Bottlíková Hana ( Danubia Bratislava )
2. lib. náčiní I.A1 5,6 Červinková Jaroslava ( TJ Tesla Brno )
2. lib. náčiní I.A2 6,0 Chamzina Ludmila ( ASPV Brno )
2. lib. náčiní I.A3 5,9 Burišková Jana ( SK MG Mantila Brno )
2. lib. náčiní I.A4 5,0 Ondrušková Tatiana ( TJ Rapid Bratislava )
2. lib. náčiní I.D11 1,8 Surková Iva ( SK TRASKO Vyškov )
2. lib. náčiní I.D12 2,0 Kleinerová Soňa ( SK MG Mantila Brno )
2. lib. náčiní I.D21 3,1 Kučerová Iveta ( ASPV Brno )
2. lib. náčiní I.D22 3,3 Menšíková Liběna ( TJ Sokol Bedřichov )
2. lib. náčiní I.E1 5,5 Štaudrová Jana ( SK TRASKO Vyškov )
2. lib. náčiní I.E2 5,2 Holá Mária ( ŠG Nitra )
2. lib. náčiní I.E3 4,5 Prokešová Jana ( SK Provo Brno )
2. lib. náčiní I.E4 5,4 Bottlíková Hana ( Danubia Bratislava )

Duchoslavová Alexandra (SK GiTy MS Brno) Naděje mladší 2001 - Známky rozhodčích

Sestava Známka Známka Jméno a oddíl
1. bez náčiní I.A1 6,9 Červinková Jaroslava ( TJ Tesla Brno )
1. bez náčiní I.A2 6,3 Chamzina Ludmila ( ASPV Brno )
1. bez náčiní I.A3 5,8 Burišková Jana ( SK MG Mantila Brno )
1. bez náčiní I.A4 5,2 Ondrušková Tatiana ( TJ Rapid Bratislava )
1. bez náčiní I.D11 2,1 Surková Iva ( SK TRASKO Vyškov )
1. bez náčiní I.D12 2,1 Kleinerová Soňa ( SK MG Mantila Brno )
1. bez náčiní I.D21 0,0 Kučerová Iveta ( ASPV Brno )
1. bez náčiní I.D22 0,0 Menšíková Liběna ( TJ Sokol Bedřichov )
1. bez náčiní I.E1 6,5 Štaudrová Jana ( SK TRASKO Vyškov )
1. bez náčiní I.E2 6,4 Holá Mária ( ŠG Nitra )
1. bez náčiní I.E3 5,4 Prokešová Jana ( SK Provo Brno )
1. bez náčiní I.E4 6,1 Bottlíková Hana ( Danubia Bratislava )
2. lib. náčiní I.A1 6,1 Červinková Jaroslava ( TJ Tesla Brno )
2. lib. náčiní I.A2 6,2 Chamzina Ludmila ( ASPV Brno )
2. lib. náčiní I.A3 5,7 Burišková Jana ( SK MG Mantila Brno )
2. lib. náčiní I.A4 5,0 Ondrušková Tatiana ( TJ Rapid Bratislava )
2. lib. náčiní I.D11 2,0 Surková Iva ( SK TRASKO Vyškov )
2. lib. náčiní I.D12 1,7 Kleinerová Soňa ( SK MG Mantila Brno )
2. lib. náčiní I.D21 2,3 Kučerová Iveta ( ASPV Brno )
2. lib. náčiní I.D22 2,4 Menšíková Liběna ( TJ Sokol Bedřichov )
2. lib. náčiní I.E1 5,9 Štaudrová Jana ( SK TRASKO Vyškov )
2. lib. náčiní I.E2 5,7 Holá Mária ( ŠG Nitra )
2. lib. náčiní I.E3 4,6 Prokešová Jana ( SK Provo Brno )
2. lib. náčiní I.E4 5,4 Bottlíková Hana ( Danubia Bratislava )

Fiedlerová (TJ Sokol Bedřichov) Naděje mladší 2001 - Známky rozhodčích

Sestava Známka Známka Jméno a oddíl
1. bez náčiní I.A1 6,0 Červinková Jaroslava ( TJ Tesla Brno )
1. bez náčiní I.A2 6,0 Chamzina Ludmila ( ASPV Brno )
1. bez náčiní I.A3 5,8 Burišková Jana ( SK MG Mantila Brno )
1. bez náčiní I.A4 5,2 Ondrušková Tatiana ( TJ Rapid Bratislava )
1. bez náčiní I.D11 1,4 Surková Iva ( SK TRASKO Vyškov )
1. bez náčiní I.D12 1,1 Kleinerová Soňa ( SK MG Mantila Brno )
1. bez náčiní I.D21 0,0 Kučerová Iveta ( ASPV Brno )
1. bez náčiní I.D22 0,0 Menšíková Liběna ( TJ Sokol Bedřichov )
1. bez náčiní I.E1 6,0 Štaudrová Jana ( SK TRASKO Vyškov )
1. bez náčiní I.E2 5,9 Holá Mária ( ŠG Nitra )
1. bez náčiní I.E3 5,5 Prokešová Jana ( SK Provo Brno )
1. bez náčiní I.E4 6,2 Bottlíková Hana ( Danubia Bratislava )
2. lib. náčiní I.A1 6,0 Červinková Jaroslava ( TJ Tesla Brno )
2. lib. náčiní I.A2 6,3 Chamzina Ludmila ( ASPV Brno )
2. lib. náčiní I.A3 5,8 Burišková Jana ( SK MG Mantila Brno )
2. lib. náčiní I.A4 5,0 Ondrušková Tatiana ( TJ Rapid Bratislava )
2. lib. náčiní I.D11 1,1 Surková Iva ( SK TRASKO Vyškov )
2. lib. náčiní I.D12 1,0 Kleinerová Soňa ( SK MG Mantila Brno )
2. lib. náčiní I.D21 2,9 Kučerová Iveta ( ASPV Brno )
2. lib. náčiní I.D22 3,5 Menšíková Liběna ( TJ Sokol Bedřichov )
2. lib. náčiní I.E1 5,7 Štaudrová Jana ( SK TRASKO Vyškov )
2. lib. náčiní I.E2 5,8 Holá Mária ( ŠG Nitra )
2. lib. náčiní I.E3 4,8 Prokešová Jana ( SK Provo Brno )
2. lib. náčiní I.E4 5,1 Bottlíková Hana ( Danubia Bratislava )

Gottvaldová Denisa (SK TRASKO Vyškov) Naděje mladší 2001 - Známky rozhodčích

Sestava Známka Známka Jméno a oddíl
1. bez náčiní I.A1 5,9 Červinková Jaroslava ( TJ Tesla Brno )
1. bez náčiní I.A2 6,3 Chamzina Ludmila ( ASPV Brno )
1. bez náčiní I.A3 6,0 Burišková Jana ( SK MG Mantila Brno )
1. bez náčiní I.A4 5,1 Ondrušková Tatiana ( TJ Rapid Bratislava )
1. bez náčiní I.D11 1,8 Surková Iva ( SK TRASKO Vyškov )
1. bez náčiní I.D12 2,1 Kleinerová Soňa ( SK MG Mantila Brno )
1. bez náčiní I.D21 0,0 Kučerová Iveta ( ASPV Brno )
1. bez náčiní I.D22 0,0 Menšíková Liběna ( TJ Sokol Bedřichov )
1. bez náčiní I.E1 6,1 Štaudrová Jana ( SK TRASKO Vyškov )
1. bez náčiní I.E2 5,8 Holá Mária ( ŠG Nitra )
1. bez náčiní I.E3 5,7 Prokešová Jana ( SK Provo Brno )
1. bez náčiní I.E4 6,0 Bottlíková Hana ( Danubia Bratislava )
2. lib. náčiní I.A1 5,9 Červinková Jaroslava ( TJ Tesla Brno )
2. lib. náčiní I.A2 6,0 Chamzina Ludmila ( ASPV Brno )
2. lib. náčiní I.A3 5,4 Burišková Jana ( SK MG Mantila Brno )
2. lib. náčiní I.A4 4,8 Ondrušková Tatiana ( TJ Rapid Bratislava )
2. lib. náčiní I.D11 1,4 Surková Iva ( SK TRASKO Vyškov )
2. lib. náčiní I.D12 1,1 Kleinerová Soňa ( SK MG Mantila Brno )
2. lib. náčiní I.D21 2,5 Kučerová Iveta ( ASPV Brno )
2. lib. náčiní I.D22 2,9 Menšíková Liběna ( TJ Sokol Bedřichov )
2. lib. náčiní I.E1 5,4 Štaudrová Jana ( SK TRASKO Vyškov )
2. lib. náčiní I.E2 5,1 Holá Mária ( ŠG Nitra )
2. lib. náčiní I.E3 4,7 Prokešová Jana ( SK Provo Brno )
2. lib. náčiní I.E4 4,0 Bottlíková Hana ( Danubia Bratislava )

Paludová Markéta (SK TRASKO Vyškov) Naděje mladší 2001 - Známky rozhodčích

Sestava Známka Známka Jméno a oddíl
1. bez náčiní I.A1 5,6 Červinková Jaroslava ( TJ Tesla Brno )
1. bez náčiní I.A2 5,9 Chamzina Ludmila ( ASPV Brno )
1. bez náčiní I.A3 5,9 Burišková Jana ( SK MG Mantila Brno )
1. bez náčiní I.A4 5,3 Ondrušková Tatiana ( TJ Rapid Bratislava )
1. bez náčiní I.D11 2,1 Surková Iva ( SK TRASKO Vyškov )
1. bez náčiní I.D12 2,1 Kleinerová Soňa ( SK MG Mantila Brno )
1. bez náčiní I.D21 0,0 Kučerová Iveta ( ASPV Brno )
1. bez náčiní I.D22 0,0 Menšíková Liběna ( TJ Sokol Bedřichov )
1. bez náčiní I.E1 6,1 Štaudrová Jana ( SK TRASKO Vyškov )
1. bez náčiní I.E2 5,9 Holá Mária ( ŠG Nitra )
1. bez náčiní I.E3 5,9 Prokešová Jana ( SK Provo Brno )
1. bez náčiní I.E4 6,5 Bottlíková Hana ( Danubia Bratislava )
2. lib. náčiní I.A1 5,4 Červinková Jaroslava ( TJ Tesla Brno )
2. lib. náčiní I.A2 6,2 Chamzina Ludmila ( ASPV Brno )
2. lib. náčiní I.A3 5,5 Burišková Jana ( SK MG Mantila Brno )
2. lib. náčiní I.A4 5,0 Ondrušková Tatiana ( TJ Rapid Bratislava )
2. lib. náčiní I.D11 1,2 Surková Iva ( SK TRASKO Vyškov )
2. lib. náčiní I.D12 1,3 Kleinerová Soňa ( SK MG Mantila Brno )
2. lib. náčiní I.D21 2,4 Kučerová Iveta ( ASPV Brno )
2. lib. náčiní I.D22 2,2 Menšíková Liběna ( TJ Sokol Bedřichov )
2. lib. náčiní I.E1 5,2 Štaudrová Jana ( SK TRASKO Vyškov )
2. lib. náčiní I.E2 4,9 Holá Mária ( ŠG Nitra )
2. lib. náčiní I.E3 5,0 Prokešová Jana ( SK Provo Brno )
2. lib. náčiní I.E4 5,0 Bottlíková Hana ( Danubia Bratislava )

Caklová Věra (TJ Sokol Bedřichov) Naděje mladší 2001 - Známky rozhodčích

Sestava Známka Známka Jméno a oddíl
1. bez náčiní I.A1 5,8 Červinková Jaroslava ( TJ Tesla Brno )
1. bez náčiní I.A2 6,0 Chamzina Ludmila ( ASPV Brno )
1. bez náčiní I.A3 5,2 Burišková Jana ( SK MG Mantila Brno )
1. bez náčiní I.A4 5,0 Ondrušková Tatiana ( TJ Rapid Bratislava )
1. bez náčiní I.D11 1,4 Surková Iva ( SK TRASKO Vyškov )
1. bez náčiní I.D12 1,2 Kleinerová Soňa ( SK MG Mantila Brno )
1. bez náčiní I.D21 0,0 Kučerová Iveta ( ASPV Brno )
1. bez náčiní I.D22 0,0 Menšíková Liběna ( TJ Sokol Bedřichov )
1. bez náčiní I.E1 5,6 Štaudrová Jana ( SK TRASKO Vyškov )
1. bez náčiní I.E2 5,2 Holá Mária ( ŠG Nitra )
1. bez náčiní I.E3 5,0 Prokešová Jana ( SK Provo Brno )
1. bez náčiní I.E4 5,9 Bottlíková Hana ( Danubia Bratislava )
2. lib. náčiní I.A1 5,6 Červinková Jaroslava ( TJ Tesla Brno )
2. lib. náčiní I.A2 5,8 Chamzina Ludmila ( ASPV Brno )
2. lib. náčiní I.A3 5,2 Burišková Jana ( SK MG Mantila Brno )
2. lib. náčiní I.A4 4,9 Ondrušková Tatiana ( TJ Rapid Bratislava )
2. lib. náčiní I.D11 0,4 Surková Iva ( SK TRASKO Vyškov )
2. lib. náčiní I.D12 0,2 Kleinerová Soňa ( SK MG Mantila Brno )
2. lib. náčiní I.D21 2,6 Kučerová Iveta ( ASPV Brno )
2. lib. náčiní I.D22 2,6 Menšíková Liběna ( TJ Sokol Bedřichov )
2. lib. náčiní I.E1 4,3 Štaudrová Jana ( SK TRASKO Vyškov )
2. lib. náčiní I.E2 4,5 Holá Mária ( ŠG Nitra )
2. lib. náčiní I.E3 4,5 Prokešová Jana ( SK Provo Brno )
2. lib. náčiní I.E4 5,2 Bottlíková Hana ( Danubia Bratislava )


Šťastná Natálie (SK TRASKO Vyškov) Naděje mladší 2000 - Známky rozhodčích

Sestava Známka Známka Jméno a oddíl
1. bez náčiní I.A1   Červinková Jaroslava ( TJ Tesla Brno )
1. bez náčiní I.A2   Chamzina Ludmila ( ASPV Brno )
1. bez náčiní I.A3   Burišková Jana ( SK MG Mantila Brno )
1. bez náčiní I.A4   Ondrušková Tatiana ( TJ Rapid Bratislava )
1. bez náčiní II.D11 2,0 Surková Iva ( SK TRASKO Vyškov )
1. bez náčiní II.D12 1,9 Bottlíková Hana ( Danubia Bratislava )
1. bez náčiní II.D21 0,0 Gavrilová Jana ( ŠG Nitra )
1. bez náčiní II.D22 0,0 Sovová Zdena ( SK GiTy MS Brno )
1. bez náčiní II.E1 7,6 Štaudrová Jana ( SK TRASKO Vyškov )
1. bez náčiní II.E2 7,8 Šindelářová A ( T.J.SOKOL Milevsko )
1. bez náčiní II.E3 6,4 Klímová Kateřina ( SK MG Mantila Brno )
1. bez náčiní II.E4 7,9 Svobodová Hana ( TJ Žďas Žďár nad Sázavou )
2. lib. náčiní I.A1   Červinková Jaroslava ( TJ Tesla Brno )
2. lib. náčiní I.A2   Chamzina Ludmila ( ASPV Brno )
2. lib. náčiní I.A3   Burišková Jana ( SK MG Mantila Brno )
2. lib. náčiní I.A4   Ondrušková Tatiana ( TJ Rapid Bratislava )
2. lib. náčiní II.D11 1,9 Surková Iva ( SK TRASKO Vyškov )
2. lib. náčiní II.D12 1,6 Bottlíková Hana ( Danubia Bratislava )
2. lib. náčiní II.D21 2,8 Gavrilová Jana ( ŠG Nitra )
2. lib. náčiní II.D22 2,8 Sovová Zdena ( SK GiTy MS Brno )
2. lib. náčiní II.E1 7,0 Štaudrová Jana ( SK TRASKO Vyškov )
2. lib. náčiní II.E2 7,1 Šindelářová A ( T.J.SOKOL Milevsko )
2. lib. náčiní II.E3 6,8 Klímová Kateřina ( SK MG Mantila Brno )
2. lib. náčiní II.E4 6,8 Svobodová Hana ( TJ Žďas Žďár nad Sázavou )

Hanusová Nicol (Slovensko - Danubia Bratislava) Naděje mladší 2000 - Známky rozhodčích

Sestava Známka Známka Jméno a oddíl
1. bez náčiní I.A1   Červinková Jaroslava ( TJ Tesla Brno )
1. bez náčiní I.A2   Chamzina Ludmila ( ASPV Brno )
1. bez náčiní I.A3   Burišková Jana ( SK MG Mantila Brno )
1. bez náčiní I.A4   Ondrušková Tatiana ( TJ Rapid Bratislava )
1. bez náčiní II.D11 3,0 Surková Iva ( SK TRASKO Vyškov )
1. bez náčiní II.D12 2,7 Bottlíková Hana ( Danubia Bratislava )
1. bez náčiní II.D21 0,0 Gavrilová Jana ( ŠG Nitra )
1. bez náčiní II.D22 0,0 Sovová Zdena ( SK GiTy MS Brno )
1. bez náčiní II.E1 7,8 Štaudrová Jana ( SK TRASKO Vyškov )
1. bez náčiní II.E2 8,3 Šindelářová A ( T.J.SOKOL Milevsko )
1. bez náčiní II.E3 6,9 Klímová Kateřina ( SK MG Mantila Brno )
1. bez náčiní II.E4 7,6 Svobodová Hana ( TJ Žďas Žďár nad Sázavou )
2. lib. náčiní I.A1   Červinková Jaroslava ( TJ Tesla Brno )
2. lib. náčiní I.A2   Chamzina Ludmila ( ASPV Brno )
2. lib. náčiní I.A3   Burišková Jana ( SK MG Mantila Brno )
2. lib. náčiní I.A4   Ondrušková Tatiana ( TJ Rapid Bratislava )
2. lib. náčiní II.D11 3,0 Surková Iva ( SK TRASKO Vyškov )
2. lib. náčiní II.D12 3,0 Bottlíková Hana ( Danubia Bratislava )
2. lib. náčiní II.D21 3,1 Gavrilová Jana ( ŠG Nitra )
2. lib. náčiní II.D22 3,1 Sovová Zdena ( SK GiTy MS Brno )
2. lib. náčiní II.E1 6,0 Štaudrová Jana ( SK TRASKO Vyškov )
2. lib. náčiní II.E2 6,5 Šindelářová A ( T.J.SOKOL Milevsko )
2. lib. náčiní II.E3 6,3 Klímová Kateřina ( SK MG Mantila Brno )
2. lib. náčiní II.E4 6,2 Svobodová Hana ( TJ Žďas Žďár nad Sázavou )

Steltenpohlová Klára (Slovensko - Danubia Bratislava) Naděje mladší 2000 - Známky rozhodčích

Sestava Známka Známka Jméno a oddíl
1. bez náčiní I.A1   Červinková Jaroslava ( TJ Tesla Brno )
1. bez náčiní I.A2   Chamzina Ludmila ( ASPV Brno )
1. bez náčiní I.A3   Burišková Jana ( SK MG Mantila Brno )
1. bez náčiní I.A4   Ondrušková Tatiana ( TJ Rapid Bratislava )
1. bez náčiní II.D11 3,0 Surková Iva ( SK TRASKO Vyškov )
1. bez náčiní II.D12 2,6 Bottlíková Hana ( Danubia Bratislava )
1. bez náčiní II.D21 0,0 Gavrilová Jana ( ŠG Nitra )
1. bez náčiní II.D22 0,0 Sovová Zdena ( SK GiTy MS Brno )
1. bez náčiní II.E1 7,6 Štaudrová Jana ( SK TRASKO Vyškov )
1. bez náčiní II.E2 7,3 Šindelářová A ( T.J.SOKOL Milevsko )
1. bez náčiní II.E3 7,0 Klímová Kateřina ( SK MG Mantila Brno )
1. bez náčiní II.E4 6,9 Svobodová Hana ( TJ Žďas Žďár nad Sázavou )
2. lib. náčiní I.A1   Červinková Jaroslava ( TJ Tesla Brno )
2. lib. náčiní I.A2   Chamzina Ludmila ( ASPV Brno )
2. lib. náčiní I.A3   Burišková Jana ( SK MG Mantila Brno )
2. lib. náčiní I.A4   Ondrušková Tatiana ( TJ Rapid Bratislava )
2. lib. náčiní II.D11 1,8 Surková Iva ( SK TRASKO Vyškov )
2. lib. náčiní II.D12 1,7 Bottlíková Hana ( Danubia Bratislava )
2. lib. náčiní II.D21 3,3 Gavrilová Jana ( ŠG Nitra )
2. lib. náčiní II.D22 2,7 Sovová Zdena ( SK GiTy MS Brno )
2. lib. náčiní II.E1 6,3 Štaudrová Jana ( SK TRASKO Vyškov )
2. lib. náčiní II.E2 6,9 Šindelářová A ( T.J.SOKOL Milevsko )
2. lib. náčiní II.E3 6,1 Klímová Kateřina ( SK MG Mantila Brno )
2. lib. náčiní II.E4 6,8 Svobodová Hana ( TJ Žďas Žďár nad Sázavou )

Týrová Katarína (Slovensko - ŠG Nitra) Naděje mladší 2000 - Známky rozhodčích

Sestava Známka Známka Jméno a oddíl
1. bez náčiní I.A1   Červinková Jaroslava ( TJ Tesla Brno )
1. bez náčiní I.A2   Chamzina Ludmila ( ASPV Brno )
1. bez náčiní I.A3   Burišková Jana ( SK MG Mantila Brno )
1. bez náčiní I.A4   Ondrušková Tatiana ( TJ Rapid Bratislava )
1. bez náčiní II.D11 1,9 Surková Iva ( SK TRASKO Vyškov )
1. bez náčiní II.D12 1,5 Bottlíková Hana ( Danubia Bratislava )
1. bez náčiní II.D21 0,0 Gavrilová Jana ( ŠG Nitra )
1. bez náčiní II.D22 0,0 Sovová Zdena ( SK GiTy MS Brno )
1. bez náčiní II.E1 7,0 Štaudrová Jana ( SK TRASKO Vyškov )
1. bez náčiní II.E2 7,5 Šindelářová A ( T.J.SOKOL Milevsko )
1. bez náčiní II.E3 7,0 Klímová Kateřina ( SK MG Mantila Brno )
1. bez náčiní II.E4 7,1 Svobodová Hana ( TJ Žďas Žďár nad Sázavou )
2. lib. náčiní I.A1   Červinková Jaroslava ( TJ Tesla Brno )
2. lib. náčiní I.A2   Chamzina Ludmila ( ASPV Brno )
2. lib. náčiní I.A3   Burišková Jana ( SK MG Mantila Brno )
2. lib. náčiní I.A4   Ondrušková Tatiana ( TJ Rapid Bratislava )
2. lib. náčiní II.D11 1,2 Surková Iva ( SK TRASKO Vyškov )
2. lib. náčiní II.D12 1,1 Bottlíková Hana ( Danubia Bratislava )
2. lib. náčiní II.D21 3,1 Gavrilová Jana ( ŠG Nitra )
2. lib. náčiní II.D22 2,6 Sovová Zdena ( SK GiTy MS Brno )
2. lib. náčiní II.E1 6,1 Štaudrová Jana ( SK TRASKO Vyškov )
2. lib. náčiní II.E2 6,2 Šindelářová A ( T.J.SOKOL Milevsko )
2. lib. náčiní II.E3 6,4 Klímová Kateřina ( SK MG Mantila Brno )
2. lib. náčiní II.E4 6,3 Svobodová Hana ( TJ Žďas Žďár nad Sázavou )

Přibylová Natálie (T.J.SOKOL Milevsko) Naděje mladší 2000 - Známky rozhodčích

Sestava Známka Známka Jméno a oddíl
1. bez náčiní I.A1   Červinková Jaroslava ( TJ Tesla Brno )
1. bez náčiní I.A2   Chamzina Ludmila ( ASPV Brno )
1. bez náčiní I.A3   Burišková Jana ( SK MG Mantila Brno )
1. bez náčiní I.A4   Ondrušková Tatiana ( TJ Rapid Bratislava )
1. bez náčiní II.D11 1,7 Surková Iva ( SK TRASKO Vyškov )
1. bez náčiní II.D12 1,6 Bottlíková Hana ( Danubia Bratislava )
1. bez náčiní II.D21 0,0 Gavrilová Jana ( ŠG Nitra )
1. bez náčiní II.D22 0,0 Sovová Zdena ( SK GiTy MS Brno )
1. bez náčiní II.E1 7,6 Štaudrová Jana ( SK TRASKO Vyškov )
1. bez náčiní II.E2 7,2 Šindelářová A ( T.J.SOKOL Milevsko )
1. bez náčiní II.E3 6,9 Klímová Kateřina ( SK MG Mantila Brno )
1. bez náčiní II.E4 7,3 Svobodová Hana ( TJ Žďas Žďár nad Sázavou )
2. lib. náčiní I.A1   Červinková Jaroslava ( TJ Tesla Brno )
2. lib. náčiní I.A2   Chamzina Ludmila ( ASPV Brno )
2. lib. náčiní I.A3   Burišková Jana ( SK MG Mantila Brno )
2. lib. náčiní I.A4   Ondrušková Tatiana ( TJ Rapid Bratislava )
2. lib. náčiní II.D11 1,5 Surková Iva ( SK TRASKO Vyškov )
2. lib. náčiní II.D12 1,1 Bottlíková Hana ( Danubia Bratislava )
2. lib. náčiní II.D21 2,4 Gavrilová Jana ( ŠG Nitra )
2. lib. náčiní II.D22 2,2 Sovová Zdena ( SK GiTy MS Brno )
2. lib. náčiní II.E1 6,0 Štaudrová Jana ( SK TRASKO Vyškov )
2. lib. náčiní II.E2 6,4 Šindelářová A ( T.J.SOKOL Milevsko )
2. lib. náčiní II.E3 6,3 Klímová Kateřina ( SK MG Mantila Brno )
2. lib. náčiní II.E4 5,8 Svobodová Hana ( TJ Žďas Žďár nad Sázavou )

Sedláková Šárka (SK MG Mantila Brno) Naděje mladší 2000 - Známky rozhodčích

Sestava Známka Známka Jméno a oddíl
1. bez náčiní I.A1   Červinková Jaroslava ( TJ Tesla Brno )
1. bez náčiní I.A2   Chamzina Ludmila ( ASPV Brno )
1. bez náčiní I.A3   Burišková Jana ( SK MG Mantila Brno )
1. bez náčiní I.A4   Ondrušková Tatiana ( TJ Rapid Bratislava )
1. bez náčiní II.D11 1,7 Surková Iva ( SK TRASKO Vyškov )
1. bez náčiní II.D12 1,2 Bottlíková Hana ( Danubia Bratislava )
1. bez náčiní II.D21 0,0 Gavrilová Jana ( ŠG Nitra )
1. bez náčiní II.D22 0,0 Sovová Zdena ( SK GiTy MS Brno )
1. bez náčiní II.E1 6,8 Štaudrová Jana ( SK TRASKO Vyškov )
1. bez náčiní II.E2 6,3 Šindelářová A ( T.J.SOKOL Milevsko )
1. bez náčiní II.E3 6,7 Klímová Kateřina ( SK MG Mantila Brno )
1. bez náčiní II.E4 6,8 Svobodová Hana ( TJ Žďas Žďár nad Sázavou )
2. lib. náčiní I.A1   Červinková Jaroslava ( TJ Tesla Brno )
2. lib. náčiní I.A2   Chamzina Ludmila ( ASPV Brno )
2. lib. náčiní I.A3   Burišková Jana ( SK MG Mantila Brno )
2. lib. náčiní I.A4   Ondrušková Tatiana ( TJ Rapid Bratislava )
2. lib. náčiní II.D11 1,6 Surková Iva ( SK TRASKO Vyškov )
2. lib. náčiní II.D12 1,4 Bottlíková Hana ( Danubia Bratislava )
2. lib. náčiní II.D21 2,3 Gavrilová Jana ( ŠG Nitra )
2. lib. náčiní II.D22 2,3 Sovová Zdena ( SK GiTy MS Brno )
2. lib. náčiní II.E1 6,4 Štaudrová Jana ( SK TRASKO Vyškov )
2. lib. náčiní II.E2 6,4 Šindelářová A ( T.J.SOKOL Milevsko )
2. lib. náčiní II.E3 6,2 Klímová Kateřina ( SK MG Mantila Brno )
2. lib. náčiní II.E4 6,1 Svobodová Hana ( TJ Žďas Žďár nad Sázavou )

Dedíková Melánia (Slovensko - TJ Sokol Bratislava I. Vinohrady) Naděje mladší 2000 - Známky rozhodčích

Sestava Známka Známka Jméno a oddíl
1. bez náčiní I.A1   Červinková Jaroslava ( TJ Tesla Brno )
1. bez náčiní I.A2   Chamzina Ludmila ( ASPV Brno )
1. bez náčiní I.A3   Burišková Jana ( SK MG Mantila Brno )
1. bez náčiní I.A4   Ondrušková Tatiana ( TJ Rapid Bratislava )
1. bez náčiní II.D11 1,8 Surková Iva ( SK TRASKO Vyškov )
1. bez náčiní II.D12 1,7 Bottlíková Hana ( Danubia Bratislava )
1. bez náčiní II.D21 0,0 Gavrilová Jana ( ŠG Nitra )
1. bez náčiní II.D22 0,0 Sovová Zdena ( SK GiTy MS Brno )
1. bez náčiní II.E1 7,8 Štaudrová Jana ( SK TRASKO Vyškov )
1. bez náčiní II.E2 7,2 Šindelářová A ( T.J.SOKOL Milevsko )
1. bez náčiní II.E3 6,2 Klímová Kateřina ( SK MG Mantila Brno )
1. bez náčiní II.E4 6,6 Svobodová Hana ( TJ Žďas Žďár nad Sázavou )
2. lib. náčiní I.A1   Červinková Jaroslava ( TJ Tesla Brno )
2. lib. náčiní I.A2   Chamzina Ludmila ( ASPV Brno )
2. lib. náčiní I.A3   Burišková Jana ( SK MG Mantila Brno )
2. lib. náčiní I.A4   Ondrušková Tatiana ( TJ Rapid Bratislava )
2. lib. náčiní II.D11 1,5 Surková Iva ( SK TRASKO Vyškov )
2. lib. náčiní II.D12 1,5 Bottlíková Hana ( Danubia Bratislava )
2. lib. náčiní II.D21 2,5 Gavrilová Jana ( ŠG Nitra )
2. lib. náčiní II.D22 2,4 Sovová Zdena ( SK GiTy MS Brno )
2. lib. náčiní II.E1 6,0 Štaudrová Jana ( SK TRASKO Vyškov )
2. lib. náčiní II.E2 6,1 Šindelářová A ( T.J.SOKOL Milevsko )
2. lib. náčiní II.E3 5,8 Klímová Kateřina ( SK MG Mantila Brno )
2. lib. náčiní II.E4 4,9 Svobodová Hana ( TJ Žďas Žďár nad Sázavou )

Hájková Nicole (SK MG Mantila Brno) Naděje mladší 2000 - Známky rozhodčích

Sestava Známka Známka Jméno a oddíl
1. bez náčiní I.A1   Červinková Jaroslava ( TJ Tesla Brno )
1. bez náčiní I.A2   Chamzina Ludmila ( ASPV Brno )
1. bez náčiní I.A3   Burišková Jana ( SK MG Mantila Brno )
1. bez náčiní I.A4   Ondrušková Tatiana ( TJ Rapid Bratislava )
1. bez náčiní II.D11 1,7 Surková Iva ( SK TRASKO Vyškov )
1. bez náčiní II.D12 1,7 Bottlíková Hana ( Danubia Bratislava )
1. bez náčiní II.D21 0,0 Gavrilová Jana ( ŠG Nitra )
1. bez náčiní II.D22 0,0 Sovová Zdena ( SK GiTy MS Brno )
1. bez náčiní II.E1 7,0 Štaudrová Jana ( SK TRASKO Vyškov )
1. bez náčiní II.E2 7,3 Šindelářová A ( T.J.SOKOL Milevsko )
1. bez náčiní II.E3 6,4 Klímová Kateřina ( SK MG Mantila Brno )
1. bez náčiní II.E4 6,9 Svobodová Hana ( TJ Žďas Žďár nad Sázavou )
2. lib. náčiní I.A1   Červinková Jaroslava ( TJ Tesla Brno )
2. lib. náčiní I.A2   Chamzina Ludmila ( ASPV Brno )
2. lib. náčiní I.A3   Burišková Jana ( SK MG Mantila Brno )
2. lib. náčiní I.A4   Ondrušková Tatiana ( TJ Rapid Bratislava )
2. lib. náčiní II.D11 1,0 Surková Iva ( SK TRASKO Vyškov )
2. lib. náčiní II.D12 1,1 Bottlíková Hana ( Danubia Bratislava )
2. lib. náčiní II.D21 2,1 Gavrilová Jana ( ŠG Nitra )
2. lib. náčiní II.D22 2,4 Sovová Zdena ( SK GiTy MS Brno )
2. lib. náčiní II.E1 6,4 Štaudrová Jana ( SK TRASKO Vyškov )
2. lib. náčiní II.E2 6,3 Šindelářová A ( T.J.SOKOL Milevsko )
2. lib. náčiní II.E3 6,1 Klímová Kateřina ( SK MG Mantila Brno )
2. lib. náčiní II.E4 5,8 Svobodová Hana ( TJ Žďas Žďár nad Sázavou )

Gregorová Gabriela (SK GiTy MS Brno) Naděje mladší 2000 - Známky rozhodčích

Sestava Známka Známka Jméno a oddíl
1. bez náčiní I.A1   Červinková Jaroslava ( TJ Tesla Brno )
1. bez náčiní I.A2   Chamzina Ludmila ( ASPV Brno )
1. bez náčiní I.A3   Burišková Jana ( SK MG Mantila Brno )
1. bez náčiní I.A4   Ondrušková Tatiana ( TJ Rapid Bratislava )
1. bez náčiní II.D11 1,0 Surková Iva ( SK TRASKO Vyškov )
1. bez náčiní II.D12 0,5 Bottlíková Hana ( Danubia Bratislava )
1. bez náčiní II.D21 0,0 Gavrilová Jana ( ŠG Nitra )
1. bez náčiní II.D22 0,0 Sovová Zdena ( SK GiTy MS Brno )
1. bez náčiní II.E1 6,8 Štaudrová Jana ( SK TRASKO Vyškov )
1. bez náčiní II.E2 8,0 Šindelářová A ( T.J.SOKOL Milevsko )
1. bez náčiní II.E3 6,5 Klímová Kateřina ( SK MG Mantila Brno )
1. bez náčiní II.E4 7,2 Svobodová Hana ( TJ Žďas Žďár nad Sázavou )
2. lib. náčiní I.A1   Červinková Jaroslava ( TJ Tesla Brno )
2. lib. náčiní I.A2   Chamzina Ludmila ( ASPV Brno )
2. lib. náčiní I.A3   Burišková Jana ( SK MG Mantila Brno )
2. lib. náčiní I.A4   Ondrušková Tatiana ( TJ Rapid Bratislava )
2. lib. náčiní II.D11 1,3 Surková Iva ( SK TRASKO Vyškov )
2. lib. náčiní II.D12 0,7 Bottlíková Hana ( Danubia Bratislava )
2. lib. náčiní II.D21 2,8 Gavrilová Jana ( ŠG Nitra )
2. lib. náčiní II.D22 2,5 Sovová Zdena ( SK GiTy MS Brno )
2. lib. náčiní II.E1 6,0 Štaudrová Jana ( SK TRASKO Vyškov )
2. lib. náčiní II.E2 6,2 Šindelářová A ( T.J.SOKOL Milevsko )
2. lib. náčiní II.E3 5,9 Klímová Kateřina ( SK MG Mantila Brno )
2. lib. náčiní II.E4 6,3 Svobodová Hana ( TJ Žďas Žďár nad Sázavou )

Klímová Petra (SK MG Mantila Brno) Naděje mladší 2000 - Známky rozhodčích

Sestava Známka Známka Jméno a oddíl
1. bez náčiní I.A1   Červinková Jaroslava ( TJ Tesla Brno )
1. bez náčiní I.A2   Chamzina Ludmila ( ASPV Brno )
1. bez náčiní I.A3   Burišková Jana ( SK MG Mantila Brno )
1. bez náčiní I.A4   Ondrušková Tatiana ( TJ Rapid Bratislava )
1. bez náčiní II.D11 1,6 Surková Iva ( SK TRASKO Vyškov )
1. bez náčiní II.D12 1,2 Bottlíková Hana ( Danubia Bratislava )
1. bez náčiní II.D21 0,0 Gavrilová Jana ( ŠG Nitra )
1. bez náčiní II.D22 0,0 Sovová Zdena ( SK GiTy MS Brno )
1. bez náčiní II.E1 7,0 Štaudrová Jana ( SK TRASKO Vyškov )
1. bez náčiní II.E2 6,8 Šindelářová A ( T.J.SOKOL Milevsko )
1. bez náčiní II.E3 6,6 Klímová Kateřina ( SK MG Mantila Brno )
1. bez náčiní II.E4 6,9 Svobodová Hana ( TJ Žďas Žďár nad Sázavou )
2. lib. náčiní I.A1   Červinková Jaroslava ( TJ Tesla Brno )
2. lib. náčiní I.A2   Chamzina Ludmila ( ASPV Brno )
2. lib. náčiní I.A3   Burišková Jana ( SK MG Mantila Brno )
2. lib. náčiní I.A4   Ondrušková Tatiana ( TJ Rapid Bratislava )
2. lib. náčiní II.D11 1,3 Surková Iva ( SK TRASKO Vyškov )
2. lib. náčiní II.D12 1,2 Bottlíková Hana ( Danubia Bratislava )
2. lib. náčiní II.D21 1,8 Gavrilová Jana ( ŠG Nitra )
2. lib. náčiní II.D22 1,7 Sovová Zdena ( SK GiTy MS Brno )
2. lib. náčiní II.E1 6,0 Štaudrová Jana ( SK TRASKO Vyškov )
2. lib. náčiní II.E2 6,0 Šindelářová A ( T.J.SOKOL Milevsko )
2. lib. náčiní II.E3 5,9 Klímová Kateřina ( SK MG Mantila Brno )
2. lib. náčiní II.E4 5,2 Svobodová Hana ( TJ Žďas Žďár nad Sázavou )

Pazderová Eliška (SK TRASKO Vyškov) Naděje mladší 2000 - Známky rozhodčích

Sestava Známka Známka Jméno a oddíl
1. bez náčiní I.A1   Červinková Jaroslava ( TJ Tesla Brno )
1. bez náčiní I.A2   Chamzina Ludmila ( ASPV Brno )
1. bez náčiní I.A3   Burišková Jana ( SK MG Mantila Brno )
1. bez náčiní I.A4   Ondrušková Tatiana ( TJ Rapid Bratislava )
1. bez náčiní II.D11 1,7 Surková Iva ( SK TRASKO Vyškov )
1. bez náčiní II.D12 1,5 Bottlíková Hana ( Danubia Bratislava )
1. bez náčiní II.D21 0,0 Gavrilová Jana ( ŠG Nitra )
1. bez náčiní II.D22 0,0 Sovová Zdena ( SK GiTy MS Brno )
1. bez náčiní II.E1 7,0 Štaudrová Jana ( SK TRASKO Vyškov )
1. bez náčiní II.E2 6,6 Šindelářová A ( T.J.SOKOL Milevsko )
1. bez náčiní II.E3 6,4 Klímová Kateřina ( SK MG Mantila Brno )
1. bez náčiní II.E4 7,1 Svobodová Hana ( TJ Žďas Žďár nad Sázavou )
2. lib. náčiní I.A1   Červinková Jaroslava ( TJ Tesla Brno )
2. lib. náčiní I.A2   Chamzina Ludmila ( ASPV Brno )
2. lib. náčiní I.A3   Burišková Jana ( SK MG Mantila Brno )
2. lib. náčiní I.A4   Ondrušková Tatiana ( TJ Rapid Bratislava )
2. lib. náčiní II.D11 1,4 Surková Iva ( SK TRASKO Vyškov )
2. lib. náčiní II.D12 1,1 Bottlíková Hana ( Danubia Bratislava )
2. lib. náčiní II.D21 2,6 Gavrilová Jana ( ŠG Nitra )
2. lib. náčiní II.D22 2,7 Sovová Zdena ( SK GiTy MS Brno )
2. lib. náčiní II.E1 5,1 Štaudrová Jana ( SK TRASKO Vyškov )
2. lib. náčiní II.E2 4,7 Šindelářová A ( T.J.SOKOL Milevsko )
2. lib. náčiní II.E3 6,0 Klímová Kateřina ( SK MG Mantila Brno )
2. lib. náčiní II.E4 5,1 Svobodová Hana ( TJ Žďas Žďár nad Sázavou )

Pešková Eliška (TJ Žďas Žďár nad Sázavou) Naděje mladší 2000 - Známky rozhodčích

Sestava Známka Známka Jméno a oddíl
1. bez náčiní I.A1   Červinková Jaroslava ( TJ Tesla Brno )
1. bez náčiní I.A2   Chamzina Ludmila ( ASPV Brno )
1. bez náčiní I.A3   Burišková Jana ( SK MG Mantila Brno )
1. bez náčiní I.A4   Ondrušková Tatiana ( TJ Rapid Bratislava )
1. bez náčiní II.D11 1,1 Surková Iva ( SK TRASKO Vyškov )
1. bez náčiní II.D12 0,6 Bottlíková Hana ( Danubia Bratislava )
1. bez náčiní II.D21 0,0 Gavrilová Jana ( ŠG Nitra )
1. bez náčiní II.D22 0,0 Sovová Zdena ( SK GiTy MS Brno )
1. bez náčiní II.E1 6,5 Štaudrová Jana ( SK TRASKO Vyškov )
1. bez náčiní II.E2 7,0 Šindelářová A ( T.J.SOKOL Milevsko )
1. bez náčiní II.E3 5,8 Klímová Kateřina ( SK MG Mantila Brno )
1. bez náčiní II.E4 6,4 Svobodová Hana ( TJ Žďas Žďár nad Sázavou )
2. lib. náčiní I.A1   Červinková Jaroslava ( TJ Tesla Brno )
2. lib. náčiní I.A2   Chamzina Ludmila ( ASPV Brno )
2. lib. náčiní I.A3   Burišková Jana ( SK MG Mantila Brno )
2. lib. náčiní I.A4   Ondrušková Tatiana ( TJ Rapid Bratislava )
2. lib. náčiní II.D11 0,7 Surková Iva ( SK TRASKO Vyškov )
2. lib. náčiní II.D12 0,3 Bottlíková Hana ( Danubia Bratislava )
2. lib. náčiní II.D21 0,5 Gavrilová Jana ( ŠG Nitra )
2. lib. náčiní II.D22 0,9 Sovová Zdena ( SK GiTy MS Brno )
2. lib. náčiní II.E1 4,8 Štaudrová Jana ( SK TRASKO Vyškov )
2. lib. náčiní II.E2 5,8 Šindelářová A ( T.J.SOKOL Milevsko )
2. lib. náčiní II.E3 5,4 Klímová Kateřina ( SK MG Mantila Brno )
2. lib. náčiní II.E4 4,8 Svobodová Hana ( TJ Žďas Žďár nad Sázavou )






Plchová Adéla (SK TRASKO Vyškov) Kadetky mladší - Známky rozhodčích

Sestava Známka Známka Jméno a oddíl
1. obruč I.A1   Červinková Jaroslava ( TJ Tesla Brno )
1. obruč I.A2   Chamzina Ludmila ( ASPV Brno )
1. obruč I.A3   Burišková Jana ( SK MG Mantila Brno )
1. obruč I.A4   Ondrušková Tatiana ( TJ Rapid Bratislava )
1. obruč II.D11 2,5 Surková Iva ( SK TRASKO Vyškov )
1. obruč II.D12 2,5 Bottlíková Hana ( Danubia Bratislava )
1. obruč III.D21 5,6 Kapounková Kateřina ( SK TRASKO Vyškov )
1. obruč III.D22 5,5 Sovová Zdena ( SK GiTy MS Brno )
1. obruč II.E1 6,8 Štaudrová Jana ( SK TRASKO Vyškov )
1. obruč II.E2 6,6 Šindelářová A ( T.J.SOKOL Milevsko )
1. obruč II.E3 6,8 Klímová Kateřina ( SK MG Mantila Brno )
1. obruč II.E4 7,3 Svobodová Hana ( TJ Žďas Žďár nad Sázavou )
2. lib. náčiní I.A1   Červinková Jaroslava ( TJ Tesla Brno )
2. lib. náčiní I.A2   Chamzina Ludmila ( ASPV Brno )
2. lib. náčiní I.A3   Burišková Jana ( SK MG Mantila Brno )
2. lib. náčiní I.A4   Ondrušková Tatiana ( TJ Rapid Bratislava )
2. lib. náčiní II.D11 2,1 Surková Iva ( SK TRASKO Vyškov )
2. lib. náčiní II.D12 2,1 Bottlíková Hana ( Danubia Bratislava )
2. lib. náčiní III.D21 5,5 Kapounková Kateřina ( SK TRASKO Vyškov )
2. lib. náčiní III.D22 5,4 Sovová Zdena ( SK GiTy MS Brno )
2. lib. náčiní II.E1 6,6 Štaudrová Jana ( SK TRASKO Vyškov )
2. lib. náčiní II.E2 6,6 Šindelářová A ( T.J.SOKOL Milevsko )
2. lib. náčiní II.E3 6,9 Klímová Kateřina ( SK MG Mantila Brno )
2. lib. náčiní II.E4 7,5 Svobodová Hana ( TJ Žďas Žďár nad Sázavou )

Kapounková Karolína (SK TRASKO Vyškov) Kadetky mladší - Známky rozhodčích

Sestava Známka Známka Jméno a oddíl
1. obruč I.A1   Červinková Jaroslava ( TJ Tesla Brno )
1. obruč I.A2   Chamzina Ludmila ( ASPV Brno )
1. obruč I.A3   Burišková Jana ( SK MG Mantila Brno )
1. obruč I.A4   Ondrušková Tatiana ( TJ Rapid Bratislava )
1. obruč II.D11 2,1 Surková Iva ( SK TRASKO Vyškov )
1. obruč II.D12 1,9 Bottlíková Hana ( Danubia Bratislava )
1. obruč III.D21 5,0 Kapounková Kateřina ( SK TRASKO Vyškov )
1. obruč III.D22 5,6 Sovová Zdena ( SK GiTy MS Brno )
1. obruč II.E1 7,0 Štaudrová Jana ( SK TRASKO Vyškov )
1. obruč II.E2 6,6 Šindelářová A ( T.J.SOKOL Milevsko )
1. obruč II.E3 7,1 Klímová Kateřina ( SK MG Mantila Brno )
1. obruč II.E4 7,2 Svobodová Hana ( TJ Žďas Žďár nad Sázavou )
2. lib. náčiní I.A1   Červinková Jaroslava ( TJ Tesla Brno )
2. lib. náčiní I.A2   Chamzina Ludmila ( ASPV Brno )
2. lib. náčiní I.A3   Burišková Jana ( SK MG Mantila Brno )
2. lib. náčiní I.A4   Ondrušková Tatiana ( TJ Rapid Bratislava )
2. lib. náčiní II.D11 2,0 Surková Iva ( SK TRASKO Vyškov )
2. lib. náčiní II.D12 1,4 Bottlíková Hana ( Danubia Bratislava )
2. lib. náčiní III.D21 5,4 Kapounková Kateřina ( SK TRASKO Vyškov )
2. lib. náčiní III.D22 5,6 Sovová Zdena ( SK GiTy MS Brno )
2. lib. náčiní II.E1 6,8 Štaudrová Jana ( SK TRASKO Vyškov )
2. lib. náčiní II.E2 6,6 Šindelářová A ( T.J.SOKOL Milevsko )
2. lib. náčiní II.E3 6,7 Klímová Kateřina ( SK MG Mantila Brno )
2. lib. náčiní II.E4 7,1 Svobodová Hana ( TJ Žďas Žďár nad Sázavou )

Suchomelová Dana (SK TRASKO Vyškov) Kadetky mladší - Známky rozhodčích

Sestava Známka Známka Jméno a oddíl
1. obruč I.A1   Červinková Jaroslava ( TJ Tesla Brno )
1. obruč I.A2   Chamzina Ludmila ( ASPV Brno )
1. obruč I.A3   Burišková Jana ( SK MG Mantila Brno )
1. obruč I.A4   Ondrušková Tatiana ( TJ Rapid Bratislava )
1. obruč II.D11 2,6 Surková Iva ( SK TRASKO Vyškov )
1. obruč II.D12 2,5 Bottlíková Hana ( Danubia Bratislava )
1. obruč III.D21 4,8 Kapounková Kateřina ( SK TRASKO Vyškov )
1. obruč III.D22 4,9 Sovová Zdena ( SK GiTy MS Brno )
1. obruč II.E1 7,0 Štaudrová Jana ( SK TRASKO Vyškov )
1. obruč II.E2 6,7 Šindelářová A ( T.J.SOKOL Milevsko )
1. obruč II.E3 7,2 Klímová Kateřina ( SK MG Mantila Brno )
1. obruč II.E4 6,9 Svobodová Hana ( TJ Žďas Žďár nad Sázavou )
2. lib. náčiní I.A1   Červinková Jaroslava ( TJ Tesla Brno )
2. lib. náčiní I.A2   Chamzina Ludmila ( ASPV Brno )
2. lib. náčiní I.A3   Burišková Jana ( SK MG Mantila Brno )
2. lib. náčiní I.A4   Ondrušková Tatiana ( TJ Rapid Bratislava )
2. lib. náčiní II.D11 2,5 Surková Iva ( SK TRASKO Vyškov )
2. lib. náčiní II.D12 1,9 Bottlíková Hana ( Danubia Bratislava )
2. lib. náčiní III.D21 4,5 Kapounková Kateřina ( SK TRASKO Vyškov )
2. lib. náčiní III.D22 4,9 Sovová Zdena ( SK GiTy MS Brno )
2. lib. náčiní II.E1 6,2 Štaudrová Jana ( SK TRASKO Vyškov )
2. lib. náčiní II.E2 6,3 Šindelářová A ( T.J.SOKOL Milevsko )
2. lib. náčiní II.E3 6,2 Klímová Kateřina ( SK MG Mantila Brno )
2. lib. náčiní II.E4 7,3 Svobodová Hana ( TJ Žďas Žďár nad Sázavou )

Učňová Alena (Slovensko - TJ Rapid Bratislava) Kadetky mladší - Známky rozhodčích

Sestava Známka Známka Jméno a oddíl
1. obruč I.A1   Červinková Jaroslava ( TJ Tesla Brno )
1. obruč I.A2   Chamzina Ludmila ( ASPV Brno )
1. obruč I.A3   Burišková Jana ( SK MG Mantila Brno )
1. obruč I.A4   Ondrušková Tatiana ( TJ Rapid Bratislava )
1. obruč II.D11 1,4 Surková Iva ( SK TRASKO Vyškov )
1. obruč II.D12 1,4 Bottlíková Hana ( Danubia Bratislava )
1. obruč III.D21 5,3 Kapounková Kateřina ( SK TRASKO Vyškov )
1. obruč III.D22 5,1 Sovová Zdena ( SK GiTy MS Brno )
1. obruč II.E1 6,6 Štaudrová Jana ( SK TRASKO Vyškov )
1. obruč II.E2 6,9 Šindelářová A ( T.J.SOKOL Milevsko )
1. obruč II.E3 7,3 Klímová Kateřina ( SK MG Mantila Brno )
1. obruč II.E4 6,7 Svobodová Hana ( TJ Žďas Žďár nad Sázavou )
2. lib. náčiní I.A1   Červinková Jaroslava ( TJ Tesla Brno )
2. lib. náčiní I.A2   Chamzina Ludmila ( ASPV Brno )
2. lib. náčiní I.A3   Burišková Jana ( SK MG Mantila Brno )
2. lib. náčiní I.A4   Ondrušková Tatiana ( TJ Rapid Bratislava )
2. lib. náčiní II.D11 2,3 Surková Iva ( SK TRASKO Vyškov )
2. lib. náčiní II.D12 1,8 Bottlíková Hana ( Danubia Bratislava )
2. lib. náčiní III.D21 4,2 Kapounková Kateřina ( SK TRASKO Vyškov )
2. lib. náčiní III.D22 4,4 Sovová Zdena ( SK GiTy MS Brno )
2. lib. náčiní II.E1 6,9 Štaudrová Jana ( SK TRASKO Vyškov )
2. lib. náčiní II.E2 6,9 Šindelářová A ( T.J.SOKOL Milevsko )
2. lib. náčiní II.E3 6,8 Klímová Kateřina ( SK MG Mantila Brno )
2. lib. náčiní II.E4 7,0 Svobodová Hana ( TJ Žďas Žďár nad Sázavou )

Studňařová Tereza (SK TRASKO Vyškov) Kadetky mladší - Známky rozhodčích

Sestava Známka Známka Jméno a oddíl
1. obruč I.A1   Červinková Jaroslava ( TJ Tesla Brno )
1. obruč I.A2   Chamzina Ludmila ( ASPV Brno )
1. obruč I.A3   Burišková Jana ( SK MG Mantila Brno )
1. obruč I.A4   Ondrušková Tatiana ( TJ Rapid Bratislava )
1. obruč II.D11 2,1 Surková Iva ( SK TRASKO Vyškov )
1. obruč II.D12 1,9 Bottlíková Hana ( Danubia Bratislava )
1. obruč III.D21 4,9 Kapounková Kateřina ( SK TRASKO Vyškov )
1. obruč III.D22 5,1 Sovová Zdena ( SK GiTy MS Brno )
1. obruč II.E1 6,8 Štaudrová Jana ( SK TRASKO Vyškov )
1. obruč II.E2 6,6 Šindelářová A ( T.J.SOKOL Milevsko )
1. obruč II.E3 5,9 Klímová Kateřina ( SK MG Mantila Brno )
1. obruč II.E4 7,1 Svobodová Hana ( TJ Žďas Žďár nad Sázavou )
2. lib. náčiní I.A1   Červinková Jaroslava ( TJ Tesla Brno )
2. lib. náčiní I.A2   Chamzina Ludmila ( ASPV Brno )
2. lib. náčiní I.A3   Burišková Jana ( SK MG Mantila Brno )
2. lib. náčiní I.A4   Ondrušková Tatiana ( TJ Rapid Bratislava )
2. lib. náčiní II.D11 1,7 Surková Iva ( SK TRASKO Vyškov )
2. lib. náčiní II.D12 1,6 Bottlíková Hana ( Danubia Bratislava )
2. lib. náčiní III.D21 3,9 Kapounková Kateřina ( SK TRASKO Vyškov )
2. lib. náčiní III.D22 3,9 Sovová Zdena ( SK GiTy MS Brno )
2. lib. náčiní II.E1 6,0 Štaudrová Jana ( SK TRASKO Vyškov )
2. lib. náčiní II.E2 5,9 Šindelářová A ( T.J.SOKOL Milevsko )
2. lib. náčiní II.E3 5,8 Klímová Kateřina ( SK MG Mantila Brno )
2. lib. náčiní II.E4 6,3 Svobodová Hana ( TJ Žďas Žďár nad Sázavou )

Grejtáková Júlia (Slovensko - TJ Sokol Bratislava I. Vinohrady) Kadetky mladší - Známky rozhodčích

Sestava Známka Známka Jméno a oddíl
1. obruč I.A1   Červinková Jaroslava ( TJ Tesla Brno )
1. obruč I.A2   Chamzina Ludmila ( ASPV Brno )
1. obruč I.A3   Burišková Jana ( SK MG Mantila Brno )
1. obruč I.A4   Ondrušková Tatiana ( TJ Rapid Bratislava )
1. obruč II.D11 1,9 Surková Iva ( SK TRASKO Vyškov )
1. obruč II.D12 1,7 Bottlíková Hana ( Danubia Bratislava )
1. obruč III.D21 3,1 Kapounková Kateřina ( SK TRASKO Vyškov )
1. obruč III.D22 3,1 Sovová Zdena ( SK GiTy MS Brno )
1. obruč II.E1 6,0 Štaudrová Jana ( SK TRASKO Vyškov )
1. obruč II.E2 5,8 Šindelářová A ( T.J.SOKOL Milevsko )
1. obruč II.E3 5,7 Klímová Kateřina ( SK MG Mantila Brno )
1. obruč II.E4 6,5 Svobodová Hana ( TJ Žďas Žďár nad Sázavou )
2. lib. náčiní I.A1   Červinková Jaroslava ( TJ Tesla Brno )
2. lib. náčiní I.A2   Chamzina Ludmila ( ASPV Brno )
2. lib. náčiní I.A3   Burišková Jana ( SK MG Mantila Brno )
2. lib. náčiní I.A4   Ondrušková Tatiana ( TJ Rapid Bratislava )
2. lib. náčiní II.D11 1,3 Surková Iva ( SK TRASKO Vyškov )
2. lib. náčiní II.D12 1,5 Bottlíková Hana ( Danubia Bratislava )
2. lib. náčiní III.D21 3,8 Kapounková Kateřina ( SK TRASKO Vyškov )
2. lib. náčiní III.D22 3,8 Sovová Zdena ( SK GiTy MS Brno )
2. lib. náčiní II.E1 5,6 Štaudrová Jana ( SK TRASKO Vyškov )
2. lib. náčiní II.E2 5,7 Šindelářová A ( T.J.SOKOL Milevsko )
2. lib. náčiní II.E3 6,1 Klímová Kateřina ( SK MG Mantila Brno )
2. lib. náčiní II.E4 6,0 Svobodová Hana ( TJ Žďas Žďár nad Sázavou )

Zourková Sabina (SK TRASKO Vyškov) Kadetky mladší - Známky rozhodčích

Sestava Známka Známka Jméno a oddíl
1. obruč I.A1   Červinková Jaroslava ( TJ Tesla Brno )
1. obruč I.A2   Chamzina Ludmila ( ASPV Brno )
1. obruč I.A3   Burišková Jana ( SK MG Mantila Brno )
1. obruč I.A4   Ondrušková Tatiana ( TJ Rapid Bratislava )
1. obruč II.D11 1,8 Surková Iva ( SK TRASKO Vyškov )
1. obruč II.D12 1,8 Bottlíková Hana ( Danubia Bratislava )
1. obruč III.D21 3,3 Kapounková Kateřina ( SK TRASKO Vyškov )
1. obruč III.D22 3,5 Sovová Zdena ( SK GiTy MS Brno )
1. obruč II.E1 6,0 Štaudrová Jana ( SK TRASKO Vyškov )
1. obruč II.E2 6,2 Šindelářová A ( T.J.SOKOL Milevsko )
1. obruč II.E3 6,2 Klímová Kateřina ( SK MG Mantila Brno )
1. obruč II.E4 7,0 Svobodová Hana ( TJ Žďas Žďár nad Sázavou )
2. lib. náčiní I.A1   Červinková Jaroslava ( TJ Tesla Brno )
2. lib. náčiní I.A2   Chamzina Ludmila ( ASPV Brno )
2. lib. náčiní I.A3   Burišková Jana ( SK MG Mantila Brno )
2. lib. náčiní I.A4   Ondrušková Tatiana ( TJ Rapid Bratislava )
2. lib. náčiní II.D11 1,1 Surková Iva ( SK TRASKO Vyškov )
2. lib. náčiní II.D12 1,0 Bottlíková Hana ( Danubia Bratislava )
2. lib. náčiní III.D21 2,3 Kapounková Kateřina ( SK TRASKO Vyškov )
2. lib. náčiní III.D22 2,4 Sovová Zdena ( SK GiTy MS Brno )
2. lib. náčiní II.E1 6,0 Štaudrová Jana ( SK TRASKO Vyškov )
2. lib. náčiní II.E2 6,2 Šindelářová A ( T.J.SOKOL Milevsko )
2. lib. náčiní II.E3 5,7 Klímová Kateřina ( SK MG Mantila Brno )
2. lib. náčiní II.E4 6,5 Svobodová Hana ( TJ Žďas Žďár nad Sázavou )

Vávrová Esther (Slovensko - TJ Sokol Bratislava I. Vinohrady) Kadetky mladší - Známky rozhodčích

Sestava Známka Známka Jméno a oddíl
1. obruč I.A1   Červinková Jaroslava ( TJ Tesla Brno )
1. obruč I.A2   Chamzina Ludmila ( ASPV Brno )
1. obruč I.A3   Burišková Jana ( SK MG Mantila Brno )
1. obruč I.A4   Ondrušková Tatiana ( TJ Rapid Bratislava )
1. obruč II.D11 1,5 Surková Iva ( SK TRASKO Vyškov )
1. obruč II.D12 1,7 Bottlíková Hana ( Danubia Bratislava )
1. obruč III.D21 3,8 Kapounková Kateřina ( SK TRASKO Vyškov )
1. obruč III.D22 3,8 Sovová Zdena ( SK GiTy MS Brno )
1. obruč II.E1 6,1 Štaudrová Jana ( SK TRASKO Vyškov )
1. obruč II.E2 6,0 Šindelářová A ( T.J.SOKOL Milevsko )
1. obruč II.E3 6,1 Klímová Kateřina ( SK MG Mantila Brno )
1. obruč II.E4 6,9 Svobodová Hana ( TJ Žďas Žďár nad Sázavou )
2. lib. náčiní I.A1   Červinková Jaroslava ( TJ Tesla Brno )
2. lib. náčiní I.A2   Chamzina Ludmila ( ASPV Brno )
2. lib. náčiní I.A3   Burišková Jana ( SK MG Mantila Brno )
2. lib. náčiní I.A4   Ondrušková Tatiana ( TJ Rapid Bratislava )
2. lib. náčiní II.D11 1,5 Surková Iva ( SK TRASKO Vyškov )
2. lib. náčiní II.D12 1,2 Bottlíková Hana ( Danubia Bratislava )
2. lib. náčiní III.D21 1,3 Kapounková Kateřina ( SK TRASKO Vyškov )
2. lib. náčiní III.D22 1,2 Sovová Zdena ( SK GiTy MS Brno )
2. lib. náčiní II.E1 6,0 Štaudrová Jana ( SK TRASKO Vyškov )
2. lib. náčiní II.E2 6,0 Šindelářová A ( T.J.SOKOL Milevsko )
2. lib. náčiní II.E3 5,8 Klímová Kateřina ( SK MG Mantila Brno )
2. lib. náčiní II.E4 6,6 Svobodová Hana ( TJ Žďas Žďár nad Sázavou )

Bojanovská Gabriela (TJ Žďas Žďár nad Sázavou) Kadetky mladší - Známky rozhodčích

Sestava Známka Známka Jméno a oddíl
1. obruč I.A1   Červinková Jaroslava ( TJ Tesla Brno )
1. obruč I.A2   Chamzina Ludmila ( ASPV Brno )
1. obruč I.A3   Burišková Jana ( SK MG Mantila Brno )
1. obruč I.A4   Ondrušková Tatiana ( TJ Rapid Bratislava )
1. obruč II.D11 1,6 Surková Iva ( SK TRASKO Vyškov )
1. obruč II.D12 1,6 Bottlíková Hana ( Danubia Bratislava )
1. obruč III.D21 2,4 Kapounková Kateřina ( SK TRASKO Vyškov )
1. obruč III.D22 2,3 Sovová Zdena ( SK GiTy MS Brno )
1. obruč II.E1 6,0 Štaudrová Jana ( SK TRASKO Vyškov )
1. obruč II.E2 6,5 Šindelářová A ( T.J.SOKOL Milevsko )
1. obruč II.E3 6,3 Klímová Kateřina ( SK MG Mantila Brno )
1. obruč II.E4 5,9 Svobodová Hana ( TJ Žďas Žďár nad Sázavou )
2. lib. náčiní I.A1   Červinková Jaroslava ( TJ Tesla Brno )
2. lib. náčiní I.A2   Chamzina Ludmila ( ASPV Brno )
2. lib. náčiní I.A3   Burišková Jana ( SK MG Mantila Brno )
2. lib. náčiní I.A4   Ondrušková Tatiana ( TJ Rapid Bratislava )
2. lib. náčiní II.D11 1,0 Surková Iva ( SK TRASKO Vyškov )
2. lib. náčiní II.D12 0,8 Bottlíková Hana ( Danubia Bratislava )
2. lib. náčiní III.D21 2,5 Kapounková Kateřina ( SK TRASKO Vyškov )
2. lib. náčiní III.D22 3,1 Sovová Zdena ( SK GiTy MS Brno )
2. lib. náčiní II.E1 6,0 Štaudrová Jana ( SK TRASKO Vyškov )
2. lib. náčiní II.E2 6,1 Šindelářová A ( T.J.SOKOL Milevsko )
2. lib. náčiní II.E3 5,4 Klímová Kateřina ( SK MG Mantila Brno )
2. lib. náčiní II.E4 6,8 Svobodová Hana ( TJ Žďas Žďár nad Sázavou )

Jelínková Kristýna (SK TRASKO Vyškov) Kadetky mladší - Známky rozhodčích

Sestava Známka Známka Jméno a oddíl
1. obruč I.A1   Červinková Jaroslava ( TJ Tesla Brno )
1. obruč I.A2   Chamzina Ludmila ( ASPV Brno )
1. obruč I.A3   Burišková Jana ( SK MG Mantila Brno )
1. obruč I.A4   Ondrušková Tatiana ( TJ Rapid Bratislava )
1. obruč II.D11 0,9 Surková Iva ( SK TRASKO Vyškov )
1. obruč II.D12 0,5 Bottlíková Hana ( Danubia Bratislava )
1. obruč III.D21 1,8 Kapounková Kateřina ( SK TRASKO Vyškov )
1. obruč III.D22 2,0 Sovová Zdena ( SK GiTy MS Brno )
1. obruč II.E1 5,2 Štaudrová Jana ( SK TRASKO Vyškov )
1. obruč II.E2 5,9 Šindelářová A ( T.J.SOKOL Milevsko )
1. obruč II.E3 5,9 Klímová Kateřina ( SK MG Mantila Brno )
1. obruč II.E4 6,1 Svobodová Hana ( TJ Žďas Žďár nad Sázavou )
2. lib. náčiní I.A1   Červinková Jaroslava ( TJ Tesla Brno )
2. lib. náčiní I.A2   Chamzina Ludmila ( ASPV Brno )
2. lib. náčiní I.A3   Burišková Jana ( SK MG Mantila Brno )
2. lib. náčiní I.A4   Ondrušková Tatiana ( TJ Rapid Bratislava )
2. lib. náčiní II.D11 0,8 Surková Iva ( SK TRASKO Vyškov )
2. lib. náčiní II.D12 0,7 Bottlíková Hana ( Danubia Bratislava )
2. lib. náčiní III.D21 1,8 Kapounková Kateřina ( SK TRASKO Vyškov )
2. lib. náčiní III.D22 2,1 Sovová Zdena ( SK GiTy MS Brno )
2. lib. náčiní II.E1 5,8 Štaudrová Jana ( SK TRASKO Vyškov )
2. lib. náčiní II.E2 5,5 Šindelářová A ( T.J.SOKOL Milevsko )
2. lib. náčiní II.E3 5,6 Klímová Kateřina ( SK MG Mantila Brno )
2. lib. náčiní II.E4 6,1 Svobodová Hana ( TJ Žďas Žďár nad Sázavou )




Nohelová Veronika (SK TRASKO Vyškov) Kadetky starší - Známky rozhodčích

Sestava Známka Známka Jméno a oddíl
1. míč I.A1   Červinková Jaroslava ( TJ Tesla Brno )
1. míč I.A2   Chamzina Ludmila ( ASPV Brno )
1. míč I.A3   Burišková Jana ( SK MG Mantila Brno )
1. míč I.A4   Ondrušková Tatiana ( TJ Rapid Bratislava )
1. míč II.D11 3,0 Surková Iva ( SK TRASKO Vyškov )
1. míč II.D12 2,5 Bottlíková Hana ( Danubia Bratislava )
1. míč III.D21 5,0 Kapounková Kateřina ( SK TRASKO Vyškov )
1. míč III.D22 5,6 Sovová Zdena ( SK GiTy MS Brno )
1. míč II.E1 6,7 Štaudrová Jana ( SK TRASKO Vyškov )
1. míč II.E2 6,5 Šindelářová A ( T.J.SOKOL Milevsko )
1. míč II.E3 6,5 Klímová Kateřina ( SK MG Mantila Brno )
1. míč II.E4 7,5 Svobodová Hana ( TJ Žďas Žďár nad Sázavou )
2. lib. náčiní I.A1   Červinková Jaroslava ( TJ Tesla Brno )
2. lib. náčiní I.A2   Chamzina Ludmila ( ASPV Brno )
2. lib. náčiní I.A3   Burišková Jana ( SK MG Mantila Brno )
2. lib. náčiní I.A4   Ondrušková Tatiana ( TJ Rapid Bratislava )
2. lib. náčiní II.D11 3,5 Surková Iva ( SK TRASKO Vyškov )
2. lib. náčiní II.D12 2,9 Bottlíková Hana ( Danubia Bratislava )
2. lib. náčiní III.D21 6,8 Kapounková Kateřina ( SK TRASKO Vyškov )
2. lib. náčiní III.D22 7,0 Sovová Zdena ( SK GiTy MS Brno )
2. lib. náčiní II.E1 7,5 Štaudrová Jana ( SK TRASKO Vyškov )
2. lib. náčiní II.E2 6,7 Šindelářová A ( T.J.SOKOL Milevsko )
2. lib. náčiní II.E3 7,5 Klímová Kateřina ( SK MG Mantila Brno )
2. lib. náčiní II.E4 7,2 Svobodová Hana ( TJ Žďas Žďár nad Sázavou )

Pavlíková Michaela (SK TRASKO Vyškov) Kadetky starší - Známky rozhodčích

Sestava Známka Známka Jméno a oddíl
1. míč I.A1   Červinková Jaroslava ( TJ Tesla Brno )
1. míč I.A2   Chamzina Ludmila ( ASPV Brno )
1. míč I.A3   Burišková Jana ( SK MG Mantila Brno )
1. míč I.A4   Ondrušková Tatiana ( TJ Rapid Bratislava )
1. míč II.D11 2,7 Surková Iva ( SK TRASKO Vyškov )
1. míč II.D12 3,0 Bottlíková Hana ( Danubia Bratislava )
1. míč III.D21 5,5 Kapounková Kateřina ( SK TRASKO Vyškov )
1. míč III.D22 6,0 Sovová Zdena ( SK GiTy MS Brno )
1. míč II.E1 7,0 Štaudrová Jana ( SK TRASKO Vyškov )
1. míč II.E2 6,7 Šindelářová A ( T.J.SOKOL Milevsko )
1. míč II.E3 6,8 Klímová Kateřina ( SK MG Mantila Brno )
1. míč II.E4 7,2 Svobodová Hana ( TJ Žďas Žďár nad Sázavou )
2. lib. náčiní I.A1   Červinková Jaroslava ( TJ Tesla Brno )
2. lib. náčiní I.A2   Chamzina Ludmila ( ASPV Brno )
2. lib. náčiní I.A3   Burišková Jana ( SK MG Mantila Brno )
2. lib. náčiní I.A4   Ondrušková Tatiana ( TJ Rapid Bratislava )
2. lib. náčiní II.D11 2,9 Surková Iva ( SK TRASKO Vyškov )
2. lib. náčiní II.D12 2,3 Bottlíková Hana ( Danubia Bratislava )
2. lib. náčiní III.D21 5,6 Kapounková Kateřina ( SK TRASKO Vyškov )
2. lib. náčiní III.D22 6,2 Sovová Zdena ( SK GiTy MS Brno )
2. lib. náčiní II.E1 6,3 Štaudrová Jana ( SK TRASKO Vyškov )
2. lib. náčiní II.E2 6,4 Šindelářová A ( T.J.SOKOL Milevsko )
2. lib. náčiní II.E3 7,2 Klímová Kateřina ( SK MG Mantila Brno )
2. lib. náčiní II.E4 6,9 Svobodová Hana ( TJ Žďas Žďár nad Sázavou )

Trněná Eliška (SK TRASKO Vyškov) Kadetky starší - Známky rozhodčích

Sestava Známka Známka Jméno a oddíl
1. míč I.A1   Červinková Jaroslava ( TJ Tesla Brno )
1. míč I.A2   Chamzina Ludmila ( ASPV Brno )
1. míč I.A3   Burišková Jana ( SK MG Mantila Brno )
1. míč I.A4   Ondrušková Tatiana ( TJ Rapid Bratislava )
1. míč II.D11 2,2 Surková Iva ( SK TRASKO Vyškov )
1. míč II.D12 2,8 Bottlíková Hana ( Danubia Bratislava )
1. míč III.D21 4,9 Kapounková Kateřina ( SK TRASKO Vyškov )
1. míč III.D22 5,2 Sovová Zdena ( SK GiTy MS Brno )
1. míč II.E1 7,0 Štaudrová Jana ( SK TRASKO Vyškov )
1. míč II.E2 6,8 Šindelářová A ( T.J.SOKOL Milevsko )
1. míč II.E3 7,2 Klímová Kateřina ( SK MG Mantila Brno )
1. míč II.E4 7,7 Svobodová Hana ( TJ Žďas Žďár nad Sázavou )
2. lib. náčiní I.A1   Červinková Jaroslava ( TJ Tesla Brno )
2. lib. náčiní I.A2   Chamzina Ludmila ( ASPV Brno )
2. lib. náčiní I.A3   Burišková Jana ( SK MG Mantila Brno )
2. lib. náčiní I.A4   Ondrušková Tatiana ( TJ Rapid Bratislava )
2. lib. náčiní II.D11 2,5 Surková Iva ( SK TRASKO Vyškov )
2. lib. náčiní II.D12 2,4 Bottlíková Hana ( Danubia Bratislava )
2. lib. náčiní III.D21 5,3 Kapounková Kateřina ( SK TRASKO Vyškov )
2. lib. náčiní III.D22 5,9 Sovová Zdena ( SK GiTy MS Brno )
2. lib. náčiní II.E1 6,9 Štaudrová Jana ( SK TRASKO Vyškov )
2. lib. náčiní II.E2 6,6 Šindelářová A ( T.J.SOKOL Milevsko )
2. lib. náčiní II.E3 6,9 Klímová Kateřina ( SK MG Mantila Brno )
2. lib. náčiní II.E4 7,4 Svobodová Hana ( TJ Žďas Žďár nad Sázavou )

Olejárová Sára (Slovensko - Danubia Bratislava) Kadetky starší - Známky rozhodčích

Sestava Známka Známka Jméno a oddíl
1. míč I.A1   Červinková Jaroslava ( TJ Tesla Brno )
1. míč I.A2   Chamzina Ludmila ( ASPV Brno )
1. míč I.A3   Burišková Jana ( SK MG Mantila Brno )
1. míč I.A4   Ondrušková Tatiana ( TJ Rapid Bratislava )
1. míč II.D11 2,3 Surková Iva ( SK TRASKO Vyškov )
1. míč II.D12 2,7 Bottlíková Hana ( Danubia Bratislava )
1. míč III.D21 3,6 Kapounková Kateřina ( SK TRASKO Vyškov )
1. míč III.D22 3,4 Sovová Zdena ( SK GiTy MS Brno )
1. míč II.E1 6,9 Štaudrová Jana ( SK TRASKO Vyškov )
1. míč II.E2 6,7 Šindelářová A ( T.J.SOKOL Milevsko )
1. míč II.E3 6,6 Klímová Kateřina ( SK MG Mantila Brno )
1. míč II.E4 7,3 Svobodová Hana ( TJ Žďas Žďár nad Sázavou )
2. lib. náčiní I.A1   Červinková Jaroslava ( TJ Tesla Brno )
2. lib. náčiní I.A2   Chamzina Ludmila ( ASPV Brno )
2. lib. náčiní I.A3   Burišková Jana ( SK MG Mantila Brno )
2. lib. náčiní I.A4   Ondrušková Tatiana ( TJ Rapid Bratislava )
2. lib. náčiní II.D11 3,0 Surková Iva ( SK TRASKO Vyškov )
2. lib. náčiní II.D12 2,4 Bottlíková Hana ( Danubia Bratislava )
2. lib. náčiní III.D21 5,1 Kapounková Kateřina ( SK TRASKO Vyškov )
2. lib. náčiní III.D22 5,4 Sovová Zdena ( SK GiTy MS Brno )
2. lib. náčiní II.E1 6,2 Štaudrová Jana ( SK TRASKO Vyškov )
2. lib. náčiní II.E2 6,1 Šindelářová A ( T.J.SOKOL Milevsko )
2. lib. náčiní II.E3 6,7 Klímová Kateřina ( SK MG Mantila Brno )
2. lib. náčiní II.E4 6,9 Svobodová Hana ( TJ Žďas Žďár nad Sázavou )

Fořtová Denisa (T.J.SOKOL Milevsko) Kadetky starší - Známky rozhodčích

Sestava Známka Známka Jméno a oddíl
1. míč I.A1   Červinková Jaroslava ( TJ Tesla Brno )
1. míč I.A2   Chamzina Ludmila ( ASPV Brno )
1. míč I.A3   Burišková Jana ( SK MG Mantila Brno )
1. míč I.A4   Ondrušková Tatiana ( TJ Rapid Bratislava )
1. míč II.D11 2,3 Surková Iva ( SK TRASKO Vyškov )
1. míč II.D12 2,4 Bottlíková Hana ( Danubia Bratislava )
1. míč III.D21 3,7 Kapounková Kateřina ( SK TRASKO Vyškov )
1. míč III.D22 3,7 Sovová Zdena ( SK GiTy MS Brno )
1. míč II.E1 6,9 Štaudrová Jana ( SK TRASKO Vyškov )
1. míč II.E2 7,0 Šindelářová A ( T.J.SOKOL Milevsko )
1. míč II.E3 6,7 Klímová Kateřina ( SK MG Mantila Brno )
1. míč II.E4 7,8 Svobodová Hana ( TJ Žďas Žďár nad Sázavou )
2. lib. náčiní I.A1   Červinková Jaroslava ( TJ Tesla Brno )
2. lib. náčiní I.A2   Chamzina Ludmila ( ASPV Brno )
2. lib. náčiní I.A3   Burišková Jana ( SK MG Mantila Brno )
2. lib. náčiní I.A4   Ondrušková Tatiana ( TJ Rapid Bratislava )
2. lib. náčiní II.D11 1,5 Surková Iva ( SK TRASKO Vyškov )
2. lib. náčiní II.D12 1,4 Bottlíková Hana ( Danubia Bratislava )
2. lib. náčiní III.D21 4,2 Kapounková Kateřina ( SK TRASKO Vyškov )
2. lib. náčiní III.D22 3,6 Sovová Zdena ( SK GiTy MS Brno )
2. lib. náčiní II.E1 6,8 Štaudrová Jana ( SK TRASKO Vyškov )
2. lib. náčiní II.E2 6,7 Šindelářová A ( T.J.SOKOL Milevsko )
2. lib. náčiní II.E3 6,7 Klímová Kateřina ( SK MG Mantila Brno )
2. lib. náčiní II.E4 7,0 Svobodová Hana ( TJ Žďas Žďár nad Sázavou )

Bohuslavová Simona (SK TRASKO Vyškov) Kadetky starší - Známky rozhodčích

Sestava Známka Známka Jméno a oddíl
1. míč I.A1   Červinková Jaroslava ( TJ Tesla Brno )
1. míč I.A2   Chamzina Ludmila ( ASPV Brno )
1. míč I.A3   Burišková Jana ( SK MG Mantila Brno )
1. míč I.A4   Ondrušková Tatiana ( TJ Rapid Bratislava )
1. míč II.D11 2,3 Surková Iva ( SK TRASKO Vyškov )
1. míč II.D12 1,8 Bottlíková Hana ( Danubia Bratislava )
1. míč III.D21 4,2 Kapounková Kateřina ( SK TRASKO Vyškov )
1. míč III.D22 4,2 Sovová Zdena ( SK GiTy MS Brno )
1. míč II.E1 5,6 Štaudrová Jana ( SK TRASKO Vyškov )
1. míč II.E2 5,8 Šindelářová A ( T.J.SOKOL Milevsko )
1. míč II.E3 6,2 Klímová Kateřina ( SK MG Mantila Brno )
1. míč II.E4 6,8 Svobodová Hana ( TJ Žďas Žďár nad Sázavou )
2. lib. náčiní I.A1   Červinková Jaroslava ( TJ Tesla Brno )
2. lib. náčiní I.A2   Chamzina Ludmila ( ASPV Brno )
2. lib. náčiní I.A3   Burišková Jana ( SK MG Mantila Brno )
2. lib. náčiní I.A4   Ondrušková Tatiana ( TJ Rapid Bratislava )
2. lib. náčiní II.D11 2,4 Surková Iva ( SK TRASKO Vyškov )
2. lib. náčiní II.D12 2,0 Bottlíková Hana ( Danubia Bratislava )
2. lib. náčiní III.D21 4,7 Kapounková Kateřina ( SK TRASKO Vyškov )
2. lib. náčiní III.D22 4,9 Sovová Zdena ( SK GiTy MS Brno )
2. lib. náčiní II.E1 6,5 Štaudrová Jana ( SK TRASKO Vyškov )
2. lib. náčiní II.E2 6,4 Šindelářová A ( T.J.SOKOL Milevsko )
2. lib. náčiní II.E3 7,0 Klímová Kateřina ( SK MG Mantila Brno )
2. lib. náčiní II.E4 7,2 Svobodová Hana ( TJ Žďas Žďár nad Sázavou )

Mošanská Kateřina (T.J.SOKOL Milevsko) Kadetky starší - Známky rozhodčích

Sestava Známka Známka Jméno a oddíl
1. míč I.A1   Červinková Jaroslava ( TJ Tesla Brno )
1. míč I.A2   Chamzina Ludmila ( ASPV Brno )
1. míč I.A3   Burišková Jana ( SK MG Mantila Brno )
1. míč I.A4   Ondrušková Tatiana ( TJ Rapid Bratislava )
1. míč II.D11 1,3 Surková Iva ( SK TRASKO Vyškov )
1. míč II.D12 1,1 Bottlíková Hana ( Danubia Bratislava )
1. míč III.D21 3,2 Kapounková Kateřina ( SK TRASKO Vyškov )
1. míč III.D22 3,4 Sovová Zdena ( SK GiTy MS Brno )
1. míč II.E1 6,2 Štaudrová Jana ( SK TRASKO Vyškov )
1. míč II.E2 6,3 Šindelářová A ( T.J.SOKOL Milevsko )
1. míč II.E3 6,0 Klímová Kateřina ( SK MG Mantila Brno )
1. míč II.E4 7,1 Svobodová Hana ( TJ Žďas Žďár nad Sázavou )
2. lib. náčiní I.A1   Červinková Jaroslava ( TJ Tesla Brno )
2. lib. náčiní I.A2   Chamzina Ludmila ( ASPV Brno )
2. lib. náčiní I.A3   Burišková Jana ( SK MG Mantila Brno )
2. lib. náčiní I.A4   Ondrušková Tatiana ( TJ Rapid Bratislava )
2. lib. náčiní II.D11 1,4 Surková Iva ( SK TRASKO Vyškov )
2. lib. náčiní II.D12 1,6 Bottlíková Hana ( Danubia Bratislava )
2. lib. náčiní III.D21 3,1 Kapounková Kateřina ( SK TRASKO Vyškov )
2. lib. náčiní III.D22 3,2 Sovová Zdena ( SK GiTy MS Brno )
2. lib. náčiní II.E1 6,0 Štaudrová Jana ( SK TRASKO Vyškov )
2. lib. náčiní II.E2 6,3 Šindelářová A ( T.J.SOKOL Milevsko )
2. lib. náčiní II.E3 6,2 Klímová Kateřina ( SK MG Mantila Brno )
2. lib. náčiní II.E4 6,7 Svobodová Hana ( TJ Žďas Žďár nad Sázavou )

Mészárosová Dominika (Slovensko - TJ Sokol Bratislava I. Vinohrady) Kadetky starší - Známky rozhodčích

Sestava Známka Známka Jméno a oddíl
1. míč I.A1   Červinková Jaroslava ( TJ Tesla Brno )
1. míč I.A2   Chamzina Ludmila ( ASPV Brno )
1. míč I.A3   Burišková Jana ( SK MG Mantila Brno )
1. míč I.A4   Ondrušková Tatiana ( TJ Rapid Bratislava )
1. míč II.D11 1,2 Surková Iva ( SK TRASKO Vyškov )
1. míč II.D12 1,0 Bottlíková Hana ( Danubia Bratislava )
1. míč III.D21 2,7 Kapounková Kateřina ( SK TRASKO Vyškov )
1. míč III.D22 3,0 Sovová Zdena ( SK GiTy MS Brno )
1. míč II.E1 6,4 Štaudrová Jana ( SK TRASKO Vyškov )
1. míč II.E2 6,2 Šindelářová A ( T.J.SOKOL Milevsko )
1. míč II.E3 6,3 Klímová Kateřina ( SK MG Mantila Brno )
1. míč II.E4 6,2 Svobodová Hana ( TJ Žďas Žďár nad Sázavou )
2. lib. náčiní I.A1   Červinková Jaroslava ( TJ Tesla Brno )
2. lib. náčiní I.A2   Chamzina Ludmila ( ASPV Brno )
2. lib. náčiní I.A3   Burišková Jana ( SK MG Mantila Brno )
2. lib. náčiní I.A4   Ondrušková Tatiana ( TJ Rapid Bratislava )
2. lib. náčiní II.D11 1,3 Surková Iva ( SK TRASKO Vyškov )
2. lib. náčiní II.D12 1,1 Bottlíková Hana ( Danubia Bratislava )
2. lib. náčiní III.D21 1,5 Kapounková Kateřina ( SK TRASKO Vyškov )
2. lib. náčiní III.D22 1,5 Sovová Zdena ( SK GiTy MS Brno )
2. lib. náčiní II.E1 5,8 Štaudrová Jana ( SK TRASKO Vyškov )
2. lib. náčiní II.E2 6,0 Šindelářová A ( T.J.SOKOL Milevsko )
2. lib. náčiní II.E3 6,0 Klímová Kateřina ( SK MG Mantila Brno )
2. lib. náčiní II.E4 6,1 Svobodová Hana ( TJ Žďas Žďár nad Sázavou )




Štaudrová Petra (SK TRASKO Vyškov) Dorostenky - Známky rozhodčích

Sestava Známka Známka Jméno a oddíl
1. kužele I.A1   Červinková Jaroslava ( TJ Tesla Brno )
1. kužele I.A2   Chamzina Ludmila ( ASPV Brno )
1. kužele I.A3   Burišková Jana ( SK MG Mantila Brno )
1. kužele I.A4   Ondrušková Tatiana ( TJ Rapid Bratislava )
1. kužele II.D11 3,4 Surková Iva ( SK TRASKO Vyškov )
1. kužele II.D12 3,3 Bottlíková Hana ( Danubia Bratislava )
1. kužele III.D21 5,3 Kapounková Kateřina ( SK TRASKO Vyškov )
1. kužele III.D22 5,4 Sovová Zdena ( SK GiTy MS Brno )
1. kužele II.E1 7,3 Štaudrová Jana ( SK TRASKO Vyškov )
1. kužele II.E2 6,7 Šindelářová A ( T.J.SOKOL Milevsko )
1. kužele II.E3 7,5 Klímová Kateřina ( SK MG Mantila Brno )
1. kužele II.E4 7,2 Svobodová Hana ( TJ Žďas Žďár nad Sázavou )
2. lib. náčiní I.A1   Červinková Jaroslava ( TJ Tesla Brno )
2. lib. náčiní I.A2   Chamzina Ludmila ( ASPV Brno )
2. lib. náčiní I.A3   Burišková Jana ( SK MG Mantila Brno )
2. lib. náčiní I.A4   Ondrušková Tatiana ( TJ Rapid Bratislava )
2. lib. náčiní II.D11 3,4 Surková Iva ( SK TRASKO Vyškov )
2. lib. náčiní II.D12 3,0 Bottlíková Hana ( Danubia Bratislava )
2. lib. náčiní III.D21 6,1 Kapounková Kateřina ( SK TRASKO Vyškov )
2. lib. náčiní III.D22 6,4 Sovová Zdena ( SK GiTy MS Brno )
2. lib. náčiní II.E1 7,0 Štaudrová Jana ( SK TRASKO Vyškov )
2. lib. náčiní II.E2 6,8 Šindelářová A ( T.J.SOKOL Milevsko )
2. lib. náčiní II.E3 6,7 Klímová Kateřina ( SK MG Mantila Brno )
2. lib. náčiní II.E4 7,3 Svobodová Hana ( TJ Žďas Žďár nad Sázavou )

Svobodová Eliška (TJ Žďas Žďár nad Sázavou) Dorostenky - Známky rozhodčích

Sestava Známka Známka Jméno a oddíl
1. kužele I.A1   Červinková Jaroslava ( TJ Tesla Brno )
1. kužele I.A2   Chamzina Ludmila ( ASPV Brno )
1. kužele I.A3   Burišková Jana ( SK MG Mantila Brno )
1. kužele I.A4   Ondrušková Tatiana ( TJ Rapid Bratislava )
1. kužele II.D11 3,3 Surková Iva ( SK TRASKO Vyškov )
1. kužele II.D12 2,8 Bottlíková Hana ( Danubia Bratislava )
1. kužele III.D21 5,2 Kapounková Kateřina ( SK TRASKO Vyškov )
1. kužele III.D22 5,0 Sovová Zdena ( SK GiTy MS Brno )
1. kužele II.E1 6,8 Štaudrová Jana ( SK TRASKO Vyškov )
1. kužele II.E2 6,9 Šindelářová A ( T.J.SOKOL Milevsko )
1. kužele II.E3 7,4 Klímová Kateřina ( SK MG Mantila Brno )
1. kužele II.E4 7,8 Svobodová Hana ( TJ Žďas Žďár nad Sázavou )
2. lib. náčiní I.A1   Červinková Jaroslava ( TJ Tesla Brno )
2. lib. náčiní I.A2   Chamzina Ludmila ( ASPV Brno )
2. lib. náčiní I.A3   Burišková Jana ( SK MG Mantila Brno )
2. lib. náčiní I.A4   Ondrušková Tatiana ( TJ Rapid Bratislava )
2. lib. náčiní II.D11 2,3 Surková Iva ( SK TRASKO Vyškov )
2. lib. náčiní II.D12 2,4 Bottlíková Hana ( Danubia Bratislava )
2. lib. náčiní III.D21 5,0 Kapounková Kateřina ( SK TRASKO Vyškov )
2. lib. náčiní III.D22 4,9 Sovová Zdena ( SK GiTy MS Brno )
2. lib. náčiní II.E1 6,8 Štaudrová Jana ( SK TRASKO Vyškov )
2. lib. náčiní II.E2 6,8 Šindelářová A ( T.J.SOKOL Milevsko )
2. lib. náčiní II.E3 6,5 Klímová Kateřina ( SK MG Mantila Brno )
2. lib. náčiní II.E4 7,8 Svobodová Hana ( TJ Žďas Žďár nad Sázavou )

Kozáková Markéta (TJ Žďas Žďár nad Sázavou) Dorostenky - Známky rozhodčích

Sestava Známka Známka Jméno a oddíl
1. kužele I.A1   Červinková Jaroslava ( TJ Tesla Brno )
1. kužele I.A2   Chamzina Ludmila ( ASPV Brno )
1. kužele I.A3   Burišková Jana ( SK MG Mantila Brno )
1. kužele I.A4   Ondrušková Tatiana ( TJ Rapid Bratislava )
1. kužele II.D11 1,2 Surková Iva ( SK TRASKO Vyškov )
1. kužele II.D12 1,2 Bottlíková Hana ( Danubia Bratislava )
1. kužele III.D21 1,7 Kapounková Kateřina ( SK TRASKO Vyškov )
1. kužele III.D22 2,1 Sovová Zdena ( SK GiTy MS Brno )
1. kužele II.E1 6,0 Štaudrová Jana ( SK TRASKO Vyškov )
1. kužele II.E2 6,1 Šindelářová A ( T.J.SOKOL Milevsko )
1. kužele II.E3 6,5 Klímová Kateřina ( SK MG Mantila Brno )
1. kužele II.E4 6,8 Svobodová Hana ( TJ Žďas Žďár nad Sázavou )
2. lib. náčiní I.A1   Červinková Jaroslava ( TJ Tesla Brno )
2. lib. náčiní I.A2   Chamzina Ludmila ( ASPV Brno )
2. lib. náčiní I.A3   Burišková Jana ( SK MG Mantila Brno )
2. lib. náčiní I.A4   Ondrušková Tatiana ( TJ Rapid Bratislava )
2. lib. náčiní II.D11 1,2 Surková Iva ( SK TRASKO Vyškov )
2. lib. náčiní II.D12 1,7 Bottlíková Hana ( Danubia Bratislava )
2. lib. náčiní III.D21 3,2 Kapounková Kateřina ( SK TRASKO Vyškov )
2. lib. náčiní III.D22 3,1 Sovová Zdena ( SK GiTy MS Brno )
2. lib. náčiní II.E1 5,1 Štaudrová Jana ( SK TRASKO Vyškov )
2. lib. náčiní II.E2 5,6 Šindelářová A ( T.J.SOKOL Milevsko )
2. lib. náčiní II.E3 6,1 Klímová Kateřina ( SK MG Mantila Brno )
2. lib. náčiní II.E4 6,8 Svobodová Hana ( TJ Žďas Žďár nad Sázavou )




Rozhodčí závodu

Číslo rozhodčí Jméno a oddíl Skupina
I.D11 Surková Iva ( SK TRASKO Vyškov ) D1
I.D12 Kleinerová Soňa ( SK MG Mantila Brno ) D1
I.D21 Kučerová Iveta ( ASPV Brno ) D2
I.D22 Menšíková Liběna ( TJ Sokol Bedřichov ) D2
I.A1 Červinková Jaroslava ( TJ Tesla Brno ) A
I.A2 Chamzina Ludmila ( ASPV Brno ) A
I.A3 Burišková Jana ( SK MG Mantila Brno ) A
I.A4 Ondrušková Tatiana ( TJ Rapid Bratislava ) A
I.E1 Štaudrová Jana ( SK TRASKO Vyškov ) E
I.E2 Holá Mária ( ŠG Nitra ) E
I.E3 Prokešová Jana ( SK Provo Brno ) E
I.E4 Bottlíková Hana ( Danubia Bratislava ) E
II.D11 Surková Iva ( SK TRASKO Vyškov ) D1
II.D12 Bottlíková Hana ( Danubia Bratislava ) D1
II.D21 Gavrilová Jana ( ŠG Nitra ) D2
II.D22 Sovová Zdena ( SK GiTy MS Brno ) D2
II.E1 Štaudrová Jana ( SK TRASKO Vyškov ) E
II.E2 Šindelářová A ( T.J.SOKOL Milevsko ) E
II.E3 Klímová Kateřina ( SK MG Mantila Brno ) E
II.E4 Svobodová Hana ( TJ Žďas Žďár nad Sázavou ) E
III.D21 Kapounková Kateřina ( SK TRASKO Vyškov ) D2
III.D22 Sovová Zdena ( SK GiTy MS Brno ) D2