Oblastní přebor kadetek a dorostenek 2011 ( MG Jednotlivkyně ) Vyškov 10. duben 2011 ( SK TRASKO Vyškov )

Kategorie Závodících
Kadetky mladší 9 1. švihadlo 2. obruč 3. míč
Kadetky starší 10 1. obruč 2. míč 3. stuha
Dorostenky 8 1. obruč 2. kužele 3. stuha
Adresa haly: Sportovní hala ZŠ Purkyňova 39, Vyškov

KADETKY MLADŠÍ

1. švihadlo  
2. obruč  
3. míč  
Místo Jméno závodnice Cel. zn. Výs. D1 D2 D A E S Výs. D1 D2 D A E S Výs. D1 D2 D A E S
1 Suchomelová Dana (SK TRASKO Vyškov) 50,392 17,267 1,65 4,75 3,200 6,500 7,567   17,575 1,40 5,35 3,375 6,500 7,700   15,550 0,85 3,45 2,150 6,267 7,133  
2 Plchová Adéla (SK TRASKO Vyškov) 49,375 16,875 1,85 4,70 3,275 6,333 7,267   18,375 1,85 5,50 3,675 6,867 7,833   14,125 1,40 3,45 2,425 5,733 6,367 0,4
3 Kapounková Karolína (SK TRASKO Vyškov) 47,767 16,175 1,65 4,70 3,175 6,133 6,867   16,609 1,15 5,20 3,175 6,267 7,167   14,983 0,95 4,15 2,550 5,433 7,000  
4 Kaprelová Soňa (SKP MG Brno) 45,350 14,508 2,00 2,95 2,475 5,900 6,133   16,792 2,15 4,50 3,325 6,100 7,367   14,050 2,00 2,50 2,250 5,500 6,300  
5 Studňařová Tereza (SK TRASKO Vyškov) 44,359 15,342 0,80 3,95 2,375 6,200 6,767   15,725 1,00 4,65 2,825 6,067 6,833   13,292 1,00 2,45 1,725 5,200 6,367  
6 Horáková Natálie (TJ Tesla Brno) 43,343 15,267 1,15 3,45 2,300 5,800 7,167   13,967 1,20 3,40 2,300 5,600 6,467 0,4 14,109 0,40 3,15 1,775 5,767 6,567  
7 Heldesová Silva (SKP MG Brno) 41,158 14,075 1,30 3,25 2,275 5,500 6,300   14,625 1,90 2,35 2,125 5,667 6,833   12,458 1,20 1,65 1,425 4,933 6,100  
8 Zourková Sabina (SK TRASKO Vyškov) 38,926 13,500 0,60 3,00 1,800 5,133 6,567   13,992 0,60 3,05 1,825 5,400 6,767   11,434 0,55 1,45 1,000 4,567 5,867  
9 Jelínková Kristýna (SK TRASKO Vyškov) 31,008 10,383 0,55 1,75 1,150 4,700 4,533   10,892 0,35 1,90 1,125 4,900 4,867   9,733 0,20 1,00 0,600 4,533 4,600  

KADETKY STARŠÍ

1. obruč  
2. míč  
3. stuha  
Místo Jméno závodnice Cel. zn. Výs. D1 D2 D A E S Výs. D1 D2 D A E S Výs. D1 D2 D A E S
1 Nohelová Veronika (SK TRASKO Vyškov) 59,976 20,534 3,40 6,60 5,000 7,267 8,267   20,450 3,50 6,00 4,750 7,500 8,200   18,992 3,05 4,80 3,925 6,967 8,100  
2 Pavlíková Michaela (SK TRASKO Vyškov) 56,049 18,833 3,15 5,45 4,300 6,833 7,700   19,275 3,45 5,30 4,375 6,700 8,200   17,941 2,95 4,80 3,875 6,733 7,333  
3 Roubalová Johana (SK MG Veselí nad Moravou) 52,858 17,542 3,30 3,45 3,375 6,267 7,900   18,850 3,20 4,50 3,850 6,967 8,033   16,466 2,10 3,30 2,700 6,333 7,433  
4 Trněná Eliška (SK TRASKO Vyškov) 50,342 16,609 2,05 4,90 3,475 6,267 6,867   18,075 2,95 5,00 3,975 6,367 7,733   15,658 1,95 4,10 3,025 5,700 6,933  
5 Bohuslavová Simona (SK TRASKO Vyškov) 49,142 18,075 1,65 5,90 3,775 6,933 7,367   15,808 1,60 3,75 2,675 6,200 6,933   15,259 1,50 3,75 2,625 5,867 6,767  
6 Taušová Anna (SK TRASKO Vyškov) 47,708 15,483 1,20 4,10 2,650 5,900 6,933   16,525 1,45 5,00 3,225 6,267 7,033   15,700 1,20 4,20 2,700 5,867 7,333 0,2
7 Tomášková Veronika (ASPV Brno) 46,267 15,008 1,05 4,10 2,575 5,833 6,600   15,650 2,00 3,10 2,550 6,067 7,033   15,609 1,85 3,10 2,475 6,267 6,867  
8 Kleinová Nicole (ASPV Brno) 38,634 12,650 0,50 2,40 1,450 5,200 6,000   12,942 0,90 2,25 1,575 5,400 5,967   13,042 1,20 1,95 1,575 5,200 6,267  
9 Kozumplíková Gabriela (SK MG Veselí nad Moravou) 37,400 16,475 1,85 4,90 3,375 6,067 7,033   5,892 0,55 1,10 0,825 2,167 3,300 0,4 15,033 1,35 2,85 2,100 6,100 6,833  
10 Surková Aneta (SK TRASKO Vyškov) 22,800 11,792 0,40 2,45 1,425 4,867 5,500                 11,008 1,00 1,55 1,275 4,733 5,000  
  Vašínová Karolína (TJ Tesla Brno) - Odstoupila                                            

DOROSTENKY

1. obruč  
2. kužele  
3. stuha  
Místo Jméno závodnice Cel. zn. Výs. D1 D2 D A E S Výs. D1 D2 D A E S Výs. D1 D2 D A E S
1 Štaudrová Petra (SK TRASKO Vyškov) 60,099 20,816 3,30 6,20 4,750 7,333 8,733   19,775 3,00 5,55 4,275 7,300 8,200   19,508 3,10 5,05 4,075 7,200 8,233  
2 Dobšáková Lucie (SKP MG Brno) 54,924 18,917 3,55 5,35 4,450 6,800 7,667   18,416 3,00 4,90 3,950 6,833 7,633   17,591 2,75 3,70 3,225 6,733 7,633  
3 Buchtelová Martina (SK MG Veselí nad Moravou) 52,208 16,625 1,95 4,10 3,025 6,233 7,367   17,791 2,30 4,55 3,425 6,833 7,533   17,792 2,40 4,25 3,325 6,867 7,600  
4 Střechovská Barbora (TJ Tesla Brno) 49,493 16,459 1,85 4,00 2,925 6,267 7,267   16,117 1,30 4,20 2,750 6,367 7,000   16,917 1,60 3,90 2,750 6,667 7,500  
5 Votoupalová Barbora (ASPV Brno) 45,567 15,542 0,85 3,90 2,375 6,200 6,967   15,008 1,05 3,10 2,075 6,333 6,600   15,017 1,35 3,15 2,250 6,300 6,467  
6 Dobšáková Petra (SKP MG Brno) 45,067 15,191 2,25 3,00 2,625 5,833 6,733   15,092 2,05 2,60 2,325 5,900 6,867   14,784 1,35 2,95 2,150 5,967 6,667  
7 Vejmělková Pavla (ASPV Brno) 43,625 14,400 1,15 3,85 2,500 5,767 6,133   15,109 0,90 3,05 1,975 6,267 6,867   14,116 1,00 2,70 1,850 5,933 6,333  
8 Brázdová Lucie (ASPV Brno) 40,408 14,317 0,80 3,50 2,150 5,800 6,367   13,183 0,75 1,95 1,350 5,633 6,200   12,908 0,85 1,70 1,275 5,600 6,033