Veselská panenka ( MG Jednotlivkyně ) Veselí nad Moravou 26. březen 2011 ( SK MG Veselí nad Moravou )

Kategorie Závodících
Naděje nejmladší 2003 21 1. bez náčiní  
Naděje mladší 2001 26 1. bez náčiní 2. lib. náčiní
Kadetky starší 97 5 1. stuha 2. lib. náčiní
Dorostenky 6 1. stuha 2. lib. náčiní

NADĚJE NEJMLADŠÍ 2003

1. bez náčiní  
Místo Jméno závodnice Cel. zn. Výs. D A E S
1 Putz Annemarie (Slovensko - Danubia Bratislava) 14,400   1,250 5,950 7,20  
2 Wunschová Veronika (SK MG Mantila Brno) 13,900   1,350 5,550 7,00  
3 Jurečková Anna (SK MG Havířov) 13,650   0,900 5,900 6,85  
4 Križanová Lenka (Slovensko - ŠK ŠOG Nitra) 13,500   1,350 5,400 6,75  
5 Gajárková Barbora (ASPV Brno) 13,200   0,950 5,800 6,45  
6 Kandrač Kim (SK MG Havířov) 13,150   0,750 5,400 7,00  
7 Kubíčková Běla (SK TRASKO Vyškov) 13,150   0,850 5,400 6,90  
8 Ducarová Anna (SK Provo Brno) 13,050   1,200 5,300 6,55  
9 Trnková Nela (SK MG Havířov) 12,500   0,800 5,250 6,45  
10 Opletalová Tamara (ASPV Brno) 12,450   0,800 5,300 6,35  
11 Podráská Kamila (SK MG Veselí nad Moravou) 12,350   0,600 5,400 6,35  
12 Straková Viktorie (SSK Vítkovice) 12,100   0,200 5,150 6,75  
13 Zahradníčková Hana (Slovensko - ŠK ŠOG Nitra) 12,100   0,500 5,200 6,40  
14 Maňková Barbora (SK MG Veselí nad Moravou) 11,750   0,250 5,150 6,35  
15 Špačková Barbora (Slovensko - ŠK ARGO Bratislava) 11,700   0,200 5,000 6,50  
16 Majzlíková Natália (Slovensko - ŠK ŠOG Nitra) 11,600   0,500 4,700 6,40  
17 Oselková Silvie (SK MG Veselí nad Moravou) 11,250   0,400 4,700 6,15  
18 Petkovská Eliška (ASPV Brno) 11,150   0,000 5,150 6,00  
19 Obernauerová Hana (Slovensko - ŠK ARGO Bratislava) 11,000   0,200 4,750 6,05  
20 Smiešková Ema (Slovensko - Danubia Bratislava) 10,750   0,200 4,650 5,90  
21 Baričičová Veronika (Slovensko - ŠK ARGO Bratislava) 10,250   0,200 4,900 5,15  

NADĚJE MLADŠÍ 2001

1. bez náčiní  
2. lib. náčiní  
Místo Jméno závodnice Cel. zn. Výs. D A E S Výs. D A E S
1 Ulrychová Patrície (SK MG Havířov) 31,250 15,850 2,100 6,050 7,70   15,400 3,250 5,300 6,85  
2 Ličková Barbora (SK MG Mantila Brno) 30,600 15,400 2,600 5,600 7,20   15,200 2,750 5,350 7,10  
3 Štěpánková Denisa (SK MG Mantila Brno) 30,000 14,600 2,000 5,600 7,00   15,400 2,850 5,400 7,15  
4 Bukvaldová Kateřina (SK MG Mantila Brno) 29,150 14,550 1,950 5,600 7,00   14,600 2,700 5,150 6,75  
5 Horská Natálie (SK MG Havířov) 28,775 15,200 1,850 6,150 7,20   13,575 2,075 5,150 6,35  
6 Bobulová Livia (Slovensko - ŠK Liptovský Mikuláš) 28,275 14,650 1,750 5,850 7,05   13,625 1,975 5,100 6,55  
7 Hladíková Petra (Slovensko - Danubia Bratislava) 27,625 14,700 1,650 5,700 7,35   12,925 2,125 4,750 6,05  
8 Polášková Nela (ASPV Brno) 27,525 13,850 1,300 5,550 7,00   13,675 2,025 4,850 6,80  
9 Urbancová Markéta (SK TRASKO Vyškov) 27,425 14,550 1,350 5,800 7,40   12,875 1,825 4,700 6,35  
10 Slabejová Patrícia (Slovensko - ŠK Liptovský Mikuláš) 27,400 14,450 2,050 5,350 7,05   12,950 1,950 4,700 6,30  
11 Horáčková Nikol (ASPV Brno) 26,850 13,450 1,200 5,500 6,75   13,400 2,000 4,850 6,55  
12 Topľanská Dominika (Slovensko - ŠK ARGO Bratislava) 26,725 13,850 1,350 5,500 7,00   12,875 2,075 4,700 6,10  
13 Travinská Barbora (SSK Vítkovice) 26,625 13,350 1,300 5,200 6,85   13,275 1,975 4,800 6,50  
14 Kašlová Andrea (SK MG Havířov) 26,400 13,000 0,700 5,500 6,80   13,400 2,450 4,800 6,15  
15 Hrdličková Saška (Slovensko - Danubia Bratislava) 25,725 13,750 1,900 5,450 6,40   11,975 1,925 4,350 5,70  
16 Pavková Veronika (SK MG Veselí nad Moravou) 25,325 13,500 1,500 5,250 6,75   11,825 1,975 4,300 5,95 0,4
17 Gottvaldová Denisa (SK TRASKO Vyškov) 25,275 13,400 1,150 5,300 6,95   11,875 1,775 4,650 5,85 0,4
18 Nadkanská Kristýna (SSK Vítkovice) 24,800 12,450 0,950 5,050 6,45   12,350 1,700 4,600 6,05  
19 Zbožínková Sára (TJ Spartak Přerov) 24,400 12,700 1,050 5,100 6,55   11,700 1,600 4,400 5,70  
20 Richardsonová Amy (Slovensko - TJ Sokol Bratislava) 24,225 12,800 0,950 5,200 6,65   11,425 1,325 4,300 5,80  
21 Brziaková Katka (Slovensko - ŠK Liptovský Mikuláš) 23,500 12,200 0,500 4,950 6,75   11,300 1,250 4,300 5,75  
22 Dolinská Simona (Slovensko - TJ Sokol Bratislava) 23,175 11,900 1,000 4,850 6,05   11,275 1,275 4,400 5,60  
23 Podrabská Klára (SK Provo Brno) 23,125 11,500 1,050 4,800 5,65   11,625 1,525 4,400 5,70  
24 Ribanská Ema (Slovensko - TJ Sokol Bratislava) 22,925 12,700 0,850 5,300 6,55   10,225 1,275 4,050 4,90  
25 Bogárová Mária (Slovensko - TJ Sokol Bratislava) 22,800 10,050 0,900 4,050 5,10   12,750 2,050 4,500 6,20  
26 Kocourková Dominika (SK Provo Brno) 21,275 11,300 0,800 4,950 5,55   9,975 1,025 4,200 4,75  

KADETKY STARŠÍ 97

1. stuha  
2. lib. náčiní  
Místo Jméno závodnice Cel. zn. Výs. D A E S Výs. D A E S
1 Roubalová Johana (SK MG Veselí nad Moravou) 34,200 16,400 3,050 6,450 6,90   17,800 3,750 6,950 7,10  
2 Opletalová Eliška (TJ Spartak Přerov) 32,625 16,100 3,200 6,450 6,45   16,525 3,625 6,200 6,70  
3 Kozumplíková Gabriela (SK MG Veselí nad Moravou) 31,175 15,125 2,425 6,000 6,70   16,050 2,700 6,300 7,05  
4 Nohelová Veronika (SK TRASKO Vyškov) 30,625 14,950 2,650 5,750 6,55   15,675 3,475 6,200 6,20 0,2
5 Bohuslavová Simona (SK TRASKO Vyškov) 30,100 13,300 2,200 5,550 5,75 0,2 16,800 3,450 6,500 6,85  

DOROSTENKY

1. stuha  
2. lib. náčiní  
Místo Jméno závodnice Cel. zn. Výs. D A E S Výs. D A E S
1 Štaudrová Petra (SK TRASKO Vyškov) 35,550 17,125 3,425 6,350 7,35   18,425 3,725 6,750 7,95  
2 Brunčiaková Petra (Slovensko - ŠK Liptovský Mikuláš) 35,325 17,575 3,325 6,850 7,40   17,750 3,550 6,500 7,70  
3 Trombíková Klára (Slovensko - ŠK Liptovský Mikuláš) 34,000 16,975 3,975 6,100 6,90   17,025 3,525 6,550 7,35 0,4
4 Koplíková Pavlína (TJ Spartak Přerov) 33,450 17,100 3,700 6,250 7,15   16,350 3,450 6,100 7,00 0,2
5 Buchtelová Martina (SK MG Veselí nad Moravou) 32,900 16,375 3,525 6,150 6,70   16,525 3,225 6,100 7,20  
6 Havierniková Tereza (TJ Spartak Přerov) 32,075 16,125 3,475 6,350 6,30   15,950 3,500 5,900 6,55