Žďárská sněženka ( MG Jednotlivkyně ) Žďár nad Sázavou 26. březen 2011 ( TJ Žďas Žďár nad Sázavou )

Kategorie Závodících
Kadetky mladší 27 1. míč 2. lib. náčiní
Kadetky starší 31 1. stuha 2. lib. náčiní

KADETKY MLADŠÍ

1. míč  
2. lib. náčiní  
Místo Jméno závodnice Cel. zn. Výs. D A E S Výs. D A E S
1 Lozej Lana (Slovinsko - KRG Narodny dom Slovinsko) 38,650 18,700 3,850 7,350 7,50   19,950 5,400 7,300 7,25  
2 Jerman Aja (Slovinsko - KRG Narodny dom Slovinsko) 35,400 17,500 3,650 6,850 7,00   17,900 3,900 7,000 7,00  
3 Lesyk Yana (Ukrajina - SC Bagira Ukrajina) 32,600 15,000 2,400 6,200 6,40   17,600 3,950 6,850 6,80  
4 Turčiaková Karolína (Slovensko - ŠK Liptovský Mikuláš) 32,000 15,825 2,225 6,550 7,05   16,175 3,075 6,600 6,50  
5 Plchová Adéla (SK TRASKO Vyškov) 32,000 14,950 3,000 5,950 6,00   17,050 4,000 6,650 6,40  
6 Ukhova Darie (Ukrajina - Perlina Ukrajina) 31,325 15,950 2,600 6,650 6,70   15,375 3,225 6,350 5,80  
7 Pritzová Kristýna (Slovensko - TJ Sokol Bratislava) 31,300 15,125 2,275 6,200 6,65   16,175 3,425 6,400 6,35  
8 Strnadová Hana (TJ Sokol Písek) 30,875 15,775 2,525 6,400 6,85   15,100 3,100 6,000 6,00  
9 Suchomelová Dana (SK TRASKO Vyškov) 30,050 14,450 2,650 5,900 5,90   15,600 3,400 6,450 5,75  
10 Bojanovská Gabriela (TJ Žďas Žďár nad Sázavou) 29,575 14,325 1,975 6,050 6,30   15,250 2,850 6,450 5,95  
11 Horáková Natálie (TJ Tesla Brno) 29,100 13,975 1,575 6,000 6,40   15,125 2,875 6,200 6,05  
12 Gettová Barbora (Slovensko - ŠK Liptovský Mikuláš) 28,425 14,525 1,825 6,100 6,60   13,900 2,650 6,000 5,45 0,2

KADETKY STARŠÍ

1. stuha  
2. lib. náčiní  
Místo Jméno závodnice Cel. zn. Výs. D A E S Výs. D A E S
1 Borovcová Karin (TJ Sokol Praha 7) 34,500 16,925 3,825 6,250 6,85   17,575 3,525 6,750 7,30  
2 Kašpaříková Veronika (TJ Slavoj Bruntál) 33,100 16,675 3,675 6,450 6,55   16,425 2,925 6,700 6,80  
3 Stog Lorena (Rumunsko - C.S.M Arad ) 32,350 15,450 3,400 5,750 6,30   16,900 3,400 6,800 6,70  
4 Hanušová Kateřina (GSK Ústí nad Labem) 31,800 15,925 3,625 6,150 6,15   15,875 2,675 6,300 6,90  
5 Pavlíková Michaela (SK TRASKO Vyškov) 31,600 14,375 3,625 5,250 5,50   17,225 4,075 6,350 6,80  
6 Koucká Alice (TJ Sokol Sportcentrum Jablonec) 30,925 13,925 2,075 5,900 5,95   17,000 3,750 6,350 6,90  
7 Matsakyanová Victorie (TJ JM Chodov Praha) 30,400 14,300 3,000 5,650 5,65   16,100 2,900 6,450 6,75  
8 Volfová Kateřina (TJ Sokol Praha 7) 30,375 15,125 3,275 5,750 6,10   15,250 2,900 6,150 6,40 0,2
9 Kozhushok Ruslana (Ukrajina - Perlina Ukrajina) 30,000 14,475 3,225 5,300 5,95   15,525 2,575 6,600 6,35  
10 Vernerová Nikola (TJ Sokol Sportcentrum Jablonec) 29,900 13,450 2,400 5,400 5,65   16,450 3,100 6,400 6,95  
11 Vališová Veronika (GSK Tábor) 29,375 13,600 2,150 5,500 5,95   15,775 2,575 6,300 6,90  
12 Sajtlová Tereza (TJ Sokol Písek) 29,375 13,225 2,175 5,350 5,70   16,150 2,900 6,500 6,75  
14 Trněná Eliška (SK TRASKO Vyškov)