ESG Cup II. ( ESG ) Vyškov 27. březen 2011 ( SK TRASKO Vyškov )

Kategorie Závodících
8 let a mladší 7 1. provedení 2. provedení
8 - 10 let 7 1. provedení 2. provedení
10 - 12 let 8 1. provedení 2. provedení
12 - 14 let 6 1. provedení 2. provedení
MČR ESG juniorek 3 1. provedení 2. provedení
Seniorky 3 1. provedení 2. provedení
Adresa haly: Sportovní hala ZŠ Purkyňova 39, Vyškov

8 LET A MLADŠÍ

1. provedení  
2. provedení  
Místo Jméno závodnice Cel. zn. Výs. TV AV Exe S Výs. TV AV Exe S
1 TJ Sokol Velký Týnec 25,600 12,950 4,450 2,350 6,15   12,650 4,300 2,300 6,05  
2 SK TRASKO Vyškov 23,200 11,950 4,200 2,050 5,70   11,250 3,800 1,900 5,55  
3 SK MG Břeclav 22,350 11,400 4,150 1,850 5,40   10,950 4,000 1,750 5,20  
4 TJ Gumárny Zubří 21,600 10,750 3,750 1,700 5,40 0,1 10,850 3,850 1,600 5,40  
5 SK MG Zlín 19,800 10,150 3,850 1,500 4,80   9,650 3,500 1,500 4,65  
6 SK MG Černovice Brno 17,750 8,850 3,200 1,150 4,50   8,900 3,200 1,250 4,45  
7 SK MG Bohdíkov 15,850 8,250 3,050 1,200 4,00   7,600 3,000 0,950 3,85 0,2

8 - 10 LET

1. provedení  
2. provedení  
Místo Jméno závodnice Cel. zn. Výs. TV AV Exe S Výs. TV AV Exe S
1 TJ Sokol Velký Týnec 29,000 14,650 4,850 2,450 7,35   14,350 4,650 2,500 7,20  
2 SK MG Mantila Brno 28,150 13,950 4,900 2,250 6,80   14,200 4,750 2,400 7,05  
3 SK TRASKO Vyškov 27,350 13,800 4,650 2,250 6,90   13,550 4,550 2,200 6,80  
4 SK MG Břeclav 26,250 13,000 4,650 2,100 6,25   13,250 4,750 2,200 6,30  
5 TJ Sokol Opava 25,800 13,050 4,300 2,200 6,55   12,750 4,300 2,150 6,30  
6 SK MG Zlín 22,600 11,450 3,800 1,850 5,80   11,150 3,950 1,800 5,40  
7 Sokol Brno Židenice 19,500 10,000 3,600 1,400 5,00   9,500 3,750 1,300 4,45  

10 - 12 LET

1. provedení  
2. provedení  
Místo Jméno závodnice Cel. zn. Výs. TV AV Exe S Výs. TV AV Exe S
1 TJ Sokol Velký Týnec 29,450 14,750 4,750 2,650 7,35   14,700 4,600 2,600 7,50  
2 SK MG Mantila Brno 28,450 14,200 4,500 2,600 7,10   14,250 4,550 2,600 7,10  
3 SK MG Břeclav 26,200 13,000 4,300 2,350 6,35   13,200 4,350 2,350 6,50  
4 TJ Gumárny Zubří 24,150 12,100 3,900 2,150 6,05   12,050 3,950 2,200 5,90  
5 SK MG Zlín 22,550 11,050 3,300 1,900 5,85   11,500 3,700 1,950 5,85  
6 TGK Zlín 22,100 11,200 3,650 1,950 5,60   10,900 3,700 1,900 5,40 0,1
7 Sokol Brno Židenice 20,200 10,200 3,300 1,450 5,45   10,000 3,450 1,500 5,05  
8 SK MG Černovice Brno 19,400 9,850 3,050 1,650 5,15   9,550 3,050 1,500 5,00  

12 - 14 LET

1. provedení  
2. provedení  
Místo Jméno závodnice Cel. zn. Výs. TV AV Exe S Výs. TV AV Exe S
1 TJ Sokol Velký Týnec 29,800 14,900 4,750 2,750 7,40   14,900 4,850 2,650 7,40  
2 SK TRASKO Vyškov 29,450 14,650 4,650 2,700 7,30   14,800 4,800 2,600 7,40  
3 SK MG Mantila Brno 28,150 14,050 4,500 2,550 7,00   14,100 4,650 2,400 7,05  
4 TJ Gumárny Zubří 28,100 14,100 4,650 2,750 6,70   14,000 4,700 2,750 6,55  
5 TJ Sokol Opava 25,300 12,900 4,600 2,200 6,10   12,400 4,350 2,100 5,95  
6 SK MG Zlín 23,050 11,500 3,500 2,200 5,80   11,550 3,650 2,000 5,90  

MČR ESG JUNIOREK

1. provedení  
2. provedení  
Místo Jméno závodnice Cel. zn. Výs. TV AV Exe S Výs. TV AV Exe S
1 TJ Sokol Velký Týnec 32,750 16,100 4,600 3,450 8,05   16,650 4,950 3,500 8,20  
2 SK TRASKO Vyškov 30,800 15,350 4,500 3,200 7,65   15,450 4,700 3,200 7,55  
3 SK MG Mantila Brno 29,600 14,700 4,350 2,850 7,50   14,900 4,500 2,900 7,50  

SENIORKY

1. provedení  
2. provedení  
Místo Jméno závodnice Cel. zn. Výs. TV AV Exe S Výs. TV AV Exe S
1 SK MG Mantila Brno 33,000 16,600 5,300 3,400 7,90   16,400 5,250 3,350 7,80  
2 TJ Sokol Praha 7 30,800 15,350 4,850 3,200 7,30   15,450 4,800 3,200 7,45  
3 Sokol Plzeň IV 28,450 14,200 4,300 3,000 6,90   14,250 4,300 3,050 6,90  

Známky rozhodčích

TJ Sokol Velký Týnec 8 let a mladší - Známky rozhodčích

Sestava Známka Známka Jméno a oddíl
1. provedení I.AV1 2,3 Kapounková Kateřina ( SK TRASKO Vyškov )
1. provedení I.AV2 2,6 Fleischerová Eva ( SK MG Bohdíkov )
1. provedení I.AV3 2,4 Smrkalová Vendula ( SK MG Mantila Brno )
1. provedení I.AV4 2,1 Jasparová Blanka ( SK MG Černovice Brno )
1. provedení I.TV1 4,6 Šírová Hana ( TJ Gumárny Zubří )
1. provedení I.TV2 4,2 Burdová Adéla ( TJ Sokol Opava )
1. provedení I.TV3 4,5 Šilhanová Eva ( Sokol Brno Židenice )
1. provedení I.TV4 4,4 Harťanská Soňa ( SK MG Břeclav )
1. provedení I.Exe1 6,1 Surková Iva ( SK TRASKO Vyškov )
1. provedení I.Exe2 6,2 Nováková Zuzana ( SK MG Zlín )
1. provedení I.Exe3 5,8 Šírová Jana ( TJ Gumárny Zubří )
1. provedení I.Exe4 6,3 Pernicová Kateřina ( TJ Sokol Velký Týnec )
2. provedení I.AV1 2,5 Kapounková Kateřina ( SK TRASKO Vyškov )
2. provedení I.AV2 2,5 Fleischerová Eva ( SK MG Bohdíkov )
2. provedení I.AV3 2,1 Smrkalová Vendula ( SK MG Mantila Brno )
2. provedení I.AV4 2,0 Jasparová Blanka ( SK MG Černovice Brno )
2. provedení I.TV1 4,6 Šírová Hana ( TJ Gumárny Zubří )
2. provedení I.TV2 4,1 Burdová Adéla ( TJ Sokol Opava )
2. provedení I.TV3 4,4 Šilhanová Eva ( Sokol Brno Židenice )
2. provedení I.TV4 4,2 Harťanská Soňa ( SK MG Břeclav )
2. provedení I.Exe1 6,0 Surková Iva ( SK TRASKO Vyškov )
2. provedení I.Exe2 6,1 Nováková Zuzana ( SK MG Zlín )
2. provedení I.Exe3 6,0 Šírová Jana ( TJ Gumárny Zubří )
2. provedení I.Exe4 6,5 Pernicová Kateřina ( TJ Sokol Velký Týnec )

SK TRASKO Vyškov 8 let a mladší - Známky rozhodčích

Sestava Známka Známka Jméno a oddíl
1. provedení I.AV1 2,0 Kapounková Kateřina ( SK TRASKO Vyškov )
1. provedení I.AV2 2,1 Fleischerová Eva ( SK MG Bohdíkov )
1. provedení I.AV3 2,3 Smrkalová Vendula ( SK MG Mantila Brno )
1. provedení I.AV4 1,6 Jasparová Blanka ( SK MG Černovice Brno )
1. provedení I.TV1 3,9 Šírová Hana ( TJ Gumárny Zubří )
1. provedení I.TV2 4,3 Burdová Adéla ( TJ Sokol Opava )
1. provedení I.TV3 4,4 Šilhanová Eva ( Sokol Brno Židenice )
1. provedení I.TV4 4,1 Harťanská Soňa ( SK MG Břeclav )
1. provedení I.Exe1 5,8 Surková Iva ( SK TRASKO Vyškov )
1. provedení I.Exe2 5,7 Nováková Zuzana ( SK MG Zlín )
1. provedení I.Exe3 5,0 Šírová Jana ( TJ Gumárny Zubří )
1. provedení I.Exe4 5,7 Pernicová Kateřina ( TJ Sokol Velký Týnec )
2. provedení I.AV1 2,0 Kapounková Kateřina ( SK TRASKO Vyškov )
2. provedení I.AV2 1,8 Fleischerová Eva ( SK MG Bohdíkov )
2. provedení I.AV3 2,0 Smrkalová Vendula ( SK MG Mantila Brno )
2. provedení I.AV4 1,6 Jasparová Blanka ( SK MG Černovice Brno )
2. provedení I.TV1 4,1 Šírová Hana ( TJ Gumárny Zubří )
2. provedení I.TV2 3,6 Burdová Adéla ( TJ Sokol Opava )
2. provedení I.TV3 3,8 Šilhanová Eva ( Sokol Brno Židenice )
2. provedení I.TV4 3,8 Harťanská Soňa ( SK MG Břeclav )
2. provedení I.Exe1 5,6 Surková Iva ( SK TRASKO Vyškov )
2. provedení I.Exe2 5,5 Nováková Zuzana ( SK MG Zlín )
2. provedení I.Exe3 5,3 Šírová Jana ( TJ Gumárny Zubří )
2. provedení I.Exe4 5,7 Pernicová Kateřina ( TJ Sokol Velký Týnec )

SK MG Břeclav 8 let a mladší - Známky rozhodčích

Sestava Známka Známka Jméno a oddíl
1. provedení I.AV1 1,4 Kapounková Kateřina ( SK TRASKO Vyškov )
1. provedení I.AV2 1,8 Fleischerová Eva ( SK MG Bohdíkov )
1. provedení I.AV3 2,5 Smrkalová Vendula ( SK MG Mantila Brno )
1. provedení I.AV4 1,9 Jasparová Blanka ( SK MG Černovice Brno )
1. provedení I.TV1 4,1 Šírová Hana ( TJ Gumárny Zubří )
1. provedení I.TV2 4,2 Burdová Adéla ( TJ Sokol Opava )
1. provedení I.TV3 4,5 Šilhanová Eva ( Sokol Brno Židenice )
1. provedení I.TV4 4,1 Harťanská Soňa ( SK MG Břeclav )
1. provedení I.Exe1 5,5 Surková Iva ( SK TRASKO Vyškov )
1. provedení I.Exe2 5,6 Nováková Zuzana ( SK MG Zlín )
1. provedení I.Exe3 5,3 Šírová Jana ( TJ Gumárny Zubří )
1. provedení I.Exe4 5,2 Pernicová Kateřina ( TJ Sokol Velký Týnec )
2. provedení I.AV1 1,3 Kapounková Kateřina ( SK TRASKO Vyškov )
2. provedení I.AV2 1,8 Fleischerová Eva ( SK MG Bohdíkov )
2. provedení I.AV3 2,1 Smrkalová Vendula ( SK MG Mantila Brno )
2. provedení I.AV4 1,7 Jasparová Blanka ( SK MG Černovice Brno )
2. provedení I.TV1 4,0 Šírová Hana ( TJ Gumárny Zubří )
2. provedení I.TV2 3,9 Burdová Adéla ( TJ Sokol Opava )
2. provedení I.TV3 4,1 Šilhanová Eva ( Sokol Brno Židenice )
2. provedení I.TV4 4,0 Harťanská Soňa ( SK MG Břeclav )
2. provedení I.Exe1 5,2 Surková Iva ( SK TRASKO Vyškov )
2. provedení I.Exe2 5,5 Nováková Zuzana ( SK MG Zlín )
2. provedení I.Exe3 5,2 Šírová Jana ( TJ Gumárny Zubří )
2. provedení I.Exe4 5,0 Pernicová Kateřina ( TJ Sokol Velký Týnec )

TJ Gumárny Zubří 8 let a mladší - Známky rozhodčích

Sestava Známka Známka Jméno a oddíl
1. provedení I.AV1 1,8 Kapounková Kateřina ( SK TRASKO Vyškov )
1. provedení I.AV2 1,6 Fleischerová Eva ( SK MG Bohdíkov )
1. provedení I.AV3 2,1 Smrkalová Vendula ( SK MG Mantila Brno )
1. provedení I.AV4 1,6 Jasparová Blanka ( SK MG Černovice Brno )
1. provedení I.TV1 3,9 Šírová Hana ( TJ Gumárny Zubří )
1. provedení I.TV2 3,6 Burdová Adéla ( TJ Sokol Opava )
1. provedení I.TV3 3,6 Šilhanová Eva ( Sokol Brno Židenice )
1. provedení I.TV4 3,9 Harťanská Soňa ( SK MG Břeclav )
1. provedení I.Exe1 5,5 Surková Iva ( SK TRASKO Vyškov )
1. provedení I.Exe2 5,5 Nováková Zuzana ( SK MG Zlín )
1. provedení I.Exe3 4,6 Šírová Jana ( TJ Gumárny Zubří )
1. provedení I.Exe4 5,3 Pernicová Kateřina ( TJ Sokol Velký Týnec )
2. provedení I.AV1 1,7 Kapounková Kateřina ( SK TRASKO Vyškov )
2. provedení I.AV2 1,2 Fleischerová Eva ( SK MG Bohdíkov )
2. provedení I.AV3 1,6 Smrkalová Vendula ( SK MG Mantila Brno )
2. provedení I.AV4 1,6 Jasparová Blanka ( SK MG Černovice Brno )
2. provedení I.TV1 4,0 Šírová Hana ( TJ Gumárny Zubří )
2. provedení I.TV2 3,7 Burdová Adéla ( TJ Sokol Opava )
2. provedení I.TV3 4,1 Šilhanová Eva ( Sokol Brno Židenice )
2. provedení I.TV4 3,6 Harťanská Soňa ( SK MG Břeclav )
2. provedení I.Exe1 5,4 Surková Iva ( SK TRASKO Vyškov )
2. provedení I.Exe2 5,5 Nováková Zuzana ( SK MG Zlín )
2. provedení I.Exe3 4,8 Šírová Jana ( TJ Gumárny Zubří )
2. provedení I.Exe4 5,4 Pernicová Kateřina ( TJ Sokol Velký Týnec )

SK MG Zlín 8 let a mladší - Známky rozhodčích

Sestava Známka Známka Jméno a oddíl
1. provedení I.AV1 1,6 Kapounková Kateřina ( SK TRASKO Vyškov )
1. provedení I.AV2 1,4 Fleischerová Eva ( SK MG Bohdíkov )
1. provedení I.AV3 2,1 Smrkalová Vendula ( SK MG Mantila Brno )
1. provedení I.AV4 1,4 Jasparová Blanka ( SK MG Černovice Brno )
1. provedení I.TV1 3,5 Šírová Hana ( TJ Gumárny Zubří )
1. provedení I.TV2 4,0 Burdová Adéla ( TJ Sokol Opava )
1. provedení I.TV3 4,0 Šilhanová Eva ( Sokol Brno Židenice )
1. provedení I.TV4 3,7 Harťanská Soňa ( SK MG Břeclav )
1. provedení I.Exe1 5,0 Surková Iva ( SK TRASKO Vyškov )
1. provedení I.Exe2 5,2 Nováková Zuzana ( SK MG Zlín )
1. provedení I.Exe3 4,3 Šírová Jana ( TJ Gumárny Zubří )
1. provedení I.Exe4 4,6 Pernicová Kateřina ( TJ Sokol Velký Týnec )
2. provedení I.AV1 1,6 Kapounková Kateřina ( SK TRASKO Vyškov )
2. provedení I.AV2 1,2 Fleischerová Eva ( SK MG Bohdíkov )
2. provedení I.AV3 1,7 Smrkalová Vendula ( SK MG Mantila Brno )
2. provedení I.AV4 1,4 Jasparová Blanka ( SK MG Černovice Brno )
2. provedení I.TV1 3,5 Šírová Hana ( TJ Gumárny Zubří )
2. provedení I.TV2 3,8 Burdová Adéla ( TJ Sokol Opava )
2. provedení I.TV3 3,4 Šilhanová Eva ( Sokol Brno Židenice )
2. provedení I.TV4 3,5 Harťanská Soňa ( SK MG Břeclav )
2. provedení I.Exe1 4,8 Surková Iva ( SK TRASKO Vyškov )
2. provedení I.Exe2 5,0 Nováková Zuzana ( SK MG Zlín )
2. provedení I.Exe3 4,5 Šírová Jana ( TJ Gumárny Zubří )
2. provedení I.Exe4 4,5 Pernicová Kateřina ( TJ Sokol Velký Týnec )

SK MG Černovice Brno 8 let a mladší - Známky rozhodčích

Sestava Známka Známka Jméno a oddíl
1. provedení I.AV1 1,0 Kapounková Kateřina ( SK TRASKO Vyškov )
1. provedení I.AV2 0,9 Fleischerová Eva ( SK MG Bohdíkov )
1. provedení I.AV3 2,0 Smrkalová Vendula ( SK MG Mantila Brno )
1. provedení I.AV4 1,3 Jasparová Blanka ( SK MG Černovice Brno )
1. provedení I.TV1 2,5 Šírová Hana ( TJ Gumárny Zubří )
1. provedení I.TV2 3,3 Burdová Adéla ( TJ Sokol Opava )
1. provedení I.TV3 3,8 Šilhanová Eva ( Sokol Brno Židenice )
1. provedení I.TV4 3,1 Harťanská Soňa ( SK MG Břeclav )
1. provedení I.Exe1 4,8 Surková Iva ( SK TRASKO Vyškov )
1. provedení I.Exe2 4,5 Nováková Zuzana ( SK MG Zlín )
1. provedení I.Exe3 4,5 Šírová Jana ( TJ Gumárny Zubří )
1. provedení I.Exe4 4,4 Pernicová Kateřina ( TJ Sokol Velký Týnec )
2. provedení I.AV1 0,9 Kapounková Kateřina ( SK TRASKO Vyškov )
2. provedení I.AV2 1,1 Fleischerová Eva ( SK MG Bohdíkov )
2. provedení I.AV3 1,5 Smrkalová Vendula ( SK MG Mantila Brno )
2. provedení I.AV4 1,4 Jasparová Blanka ( SK MG Černovice Brno )
2. provedení I.TV1 3,0 Šírová Hana ( TJ Gumárny Zubří )
2. provedení I.TV2 3,2 Burdová Adéla ( TJ Sokol Opava )
2. provedení I.TV3 3,3 Šilhanová Eva ( Sokol Brno Židenice )
2. provedení I.TV4 3,2 Harťanská Soňa ( SK MG Břeclav )
2. provedení I.Exe1 4,6 Surková Iva ( SK TRASKO Vyškov )
2. provedení I.Exe2 4,4 Nováková Zuzana ( SK MG Zlín )
2. provedení I.Exe3 4,4 Šírová Jana ( TJ Gumárny Zubří )
2. provedení I.Exe4 4,5 Pernicová Kateřina ( TJ Sokol Velký Týnec )

SK MG Bohdíkov 8 let a mladší - Známky rozhodčích

Sestava Známka Známka Jméno a oddíl
1. provedení I.AV1 1,2 Kapounková Kateřina ( SK TRASKO Vyškov )
1. provedení I.AV2 0,6 Fleischerová Eva ( SK MG Bohdíkov )
1. provedení I.AV3 1,3 Smrkalová Vendula ( SK MG Mantila Brno )
1. provedení I.AV4 1,2 Jasparová Blanka ( SK MG Černovice Brno )
1. provedení I.TV1 3,0 Šírová Hana ( TJ Gumárny Zubří )
1. provedení I.TV2 3,1 Burdová Adéla ( TJ Sokol Opava )
1. provedení I.TV3 3,3 Šilhanová Eva ( Sokol Brno Židenice )
1. provedení I.TV4 2,8 Harťanská Soňa ( SK MG Břeclav )
1. provedení I.Exe1 4,3 Surková Iva ( SK TRASKO Vyškov )
1. provedení I.Exe2 3,9 Nováková Zuzana ( SK MG Zlín )
1. provedení I.Exe3 3,8 Šírová Jana ( TJ Gumárny Zubří )
1. provedení I.Exe4 4,1 Pernicová Kateřina ( TJ Sokol Velký Týnec )
2. provedení I.AV1 1,2 Kapounková Kateřina ( SK TRASKO Vyškov )
2. provedení I.AV2 0,9 Fleischerová Eva ( SK MG Bohdíkov )
2. provedení I.AV3 0,8 Smrkalová Vendula ( SK MG Mantila Brno )
2. provedení I.AV4 1,0 Jasparová Blanka ( SK MG Černovice Brno )
2. provedení I.TV1 3,0 Šírová Hana ( TJ Gumárny Zubří )
2. provedení I.TV2 3,0 Burdová Adéla ( TJ Sokol Opava )
2. provedení I.TV3 3,0 Šilhanová Eva ( Sokol Brno Židenice )
2. provedení I.TV4 2,6 Harťanská Soňa ( SK MG Břeclav )
2. provedení I.Exe1 4,4 Surková Iva ( SK TRASKO Vyškov )
2. provedení I.Exe2 3,7 Nováková Zuzana ( SK MG Zlín )
2. provedení I.Exe3 3,7 Šírová Jana ( TJ Gumárny Zubří )
2. provedení I.Exe4 4,0 Pernicová Kateřina ( TJ Sokol Velký Týnec )

TJ Sokol Velký Týnec 8 - 10 let - Známky rozhodčích

Sestava Známka Známka Jméno a oddíl
1. provedení II.AV1 2,4 Kleinerová Soňa ( SK MG Mantila Brno )
1. provedení II.AV2 2,5 Jasparová Blanka ( SK MG Černovice Brno )
1. provedení II.AV3 2,4 Nováková Zuzana ( SK MG Zlín )
1. provedení II.AV4 2,5 Řezníková Denisa ( TJ Sokol Velký Týnec )
1. provedení II.TV1 4,9 Šírová Hana ( TJ Gumárny Zubří )
1. provedení II.TV2 4,8 Burišková Jana ( SK MG Mantila Brno )
1. provedení II.TV3 5,0 Harťanská Gabriela ( SK MG Břeclav )
1. provedení II.TV4 4,6 Fleischerová Eva ( SK MG Bohdíkov )
1. provedení II.Exe1 6,8 Surková Iva ( SK TRASKO Vyškov )
1. provedení II.Exe2 7,4 Pernicová Markéta ( TJ Gumárny Zubří )
1. provedení II.Exe3 7,3 Bezděková Marcela ( Sokol Brno Židenice )
1. provedení II.Exe4 7,4 Apltauerová Tereza ( TJ Sokol Opava )
2. provedení II.AV1 2,5 Kleinerová Soňa ( SK MG Mantila Brno )
2. provedení II.AV2 2,5 Jasparová Blanka ( SK MG Černovice Brno )
2. provedení II.AV3 2,5 Nováková Zuzana ( SK MG Zlín )
2. provedení II.AV4 2,4 Řezníková Denisa ( TJ Sokol Velký Týnec )
2. provedení II.TV1 5,0 Šírová Hana ( TJ Gumárny Zubří )
2. provedení II.TV2 4,6 Burišková Jana ( SK MG Mantila Brno )
2. provedení II.TV3 4,7 Harťanská Gabriela ( SK MG Břeclav )
2. provedení II.TV4 4,5 Fleischerová Eva ( SK MG Bohdíkov )
2. provedení II.Exe1 7,2 Surková Iva ( SK TRASKO Vyškov )
2. provedení II.Exe2 7,5 Pernicová Markéta ( TJ Gumárny Zubří )
2. provedení II.Exe3 7,0 Bezděková Marcela ( Sokol Brno Židenice )
2. provedení II.Exe4 7,2 Apltauerová Tereza ( TJ Sokol Opava )

SK MG Mantila Brno 8 - 10 let - Známky rozhodčích

Sestava Známka Známka Jméno a oddíl
1. provedení II.AV1 2,2 Kleinerová Soňa ( SK MG Mantila Brno )
1. provedení II.AV2 2,5 Jasparová Blanka ( SK MG Černovice Brno )
1. provedení II.AV3 2,3 Nováková Zuzana ( SK MG Zlín )
1. provedení II.AV4 2,0 Řezníková Denisa ( TJ Sokol Velký Týnec )
1. provedení II.TV1 4,7 Šírová Hana ( TJ Gumárny Zubří )
1. provedení II.TV2 5,0 Burišková Jana ( SK MG Mantila Brno )
1. provedení II.TV3 4,9 Harťanská Gabriela ( SK MG Břeclav )
1. provedení II.TV4 4,9 Fleischerová Eva ( SK MG Bohdíkov )
1. provedení II.Exe1 6,6 Surková Iva ( SK TRASKO Vyškov )
1. provedení II.Exe2 6,5 Pernicová Markéta ( TJ Gumárny Zubří )
1. provedení II.Exe3 7,0 Bezděková Marcela ( Sokol Brno Židenice )
1. provedení II.Exe4 7,2 Apltauerová Tereza ( TJ Sokol Opava )
2. provedení II.AV1 2,4 Kleinerová Soňa ( SK MG Mantila Brno )
2. provedení II.AV2 2,4 Jasparová Blanka ( SK MG Černovice Brno )
2. provedení II.AV3 2,4 Nováková Zuzana ( SK MG Zlín )
2. provedení II.AV4 2,2 Řezníková Denisa ( TJ Sokol Velký Týnec )
2. provedení II.TV1 4,4 Šírová Hana ( TJ Gumárny Zubří )
2. provedení II.TV2 4,9 Burišková Jana ( SK MG Mantila Brno )
2. provedení II.TV3 4,6 Harťanská Gabriela ( SK MG Břeclav )
2. provedení II.TV4 4,9 Fleischerová Eva ( SK MG Bohdíkov )
2. provedení II.Exe1 6,9 Surková Iva ( SK TRASKO Vyškov )
2. provedení II.Exe2 6,8 Pernicová Markéta ( TJ Gumárny Zubří )
2. provedení II.Exe3 7,2 Bezděková Marcela ( Sokol Brno Židenice )
2. provedení II.Exe4 7,2 Apltauerová Tereza ( TJ Sokol Opava )

SK TRASKO Vyškov 8 - 10 let - Známky rozhodčích

Sestava Známka Známka Jméno a oddíl
1. provedení II.AV1 1,7 Kleinerová Soňa ( SK MG Mantila Brno )
1. provedení II.AV2 2,4 Jasparová Blanka ( SK MG Černovice Brno )
1. provedení II.AV3 2,6 Nováková Zuzana ( SK MG Zlín )
1. provedení II.AV4 2,1 Řezníková Denisa ( TJ Sokol Velký Týnec )
1. provedení II.TV1 4,0 Šírová Hana ( TJ Gumárny Zubří )
1. provedení II.TV2 4,9 Burišková Jana ( SK MG Mantila Brno )
1. provedení II.TV3 4,5 Harťanská Gabriela ( SK MG Břeclav )
1. provedení II.TV4 4,8 Fleischerová Eva ( SK MG Bohdíkov )
1. provedení II.Exe1 7,0 Surková Iva ( SK TRASKO Vyškov )
1. provedení II.Exe2 5,9 Pernicová Markéta ( TJ Gumárny Zubří )
1. provedení II.Exe3 7,4 Bezděková Marcela ( Sokol Brno Židenice )
1. provedení II.Exe4 6,8 Apltauerová Tereza ( TJ Sokol Opava )
2. provedení II.AV1 2,2 Kleinerová Soňa ( SK MG Mantila Brno )
2. provedení II.AV2 2,1 Jasparová Blanka ( SK MG Černovice Brno )
2. provedení II.AV3 2,7 Nováková Zuzana ( SK MG Zlín )
2. provedení II.AV4 2,2 Řezníková Denisa ( TJ Sokol Velký Týnec )
2. provedení II.TV1 4,3 Šírová Hana ( TJ Gumárny Zubří )
2. provedení II.TV2 4,8 Burišková Jana ( SK MG Mantila Brno )
2. provedení II.TV3 4,4 Harťanská Gabriela ( SK MG Břeclav )
2. provedení II.TV4 4,7 Fleischerová Eva ( SK MG Bohdíkov )
2. provedení II.Exe1 6,8 Surková Iva ( SK TRASKO Vyškov )
2. provedení II.Exe2 6,3 Pernicová Markéta ( TJ Gumárny Zubří )
2. provedení II.Exe3 7,1 Bezděková Marcela ( Sokol Brno Židenice )
2. provedení II.Exe4 6,8 Apltauerová Tereza ( TJ Sokol Opava )

SK MG Břeclav 8 - 10 let - Známky rozhodčích

Sestava Známka Známka Jméno a oddíl
1. provedení II.AV1 1,4 Kleinerová Soňa ( SK MG Mantila Brno )
1. provedení II.AV2 2,3 Jasparová Blanka ( SK MG Černovice Brno )
1. provedení II.AV3 2,3 Nováková Zuzana ( SK MG Zlín )
1. provedení II.AV4 1,9 Řezníková Denisa ( TJ Sokol Velký Týnec )
1. provedení II.TV1 4,6 Šírová Hana ( TJ Gumárny Zubří )
1. provedení II.TV2 4,7 Burišková Jana ( SK MG Mantila Brno )
1. provedení II.TV3 5,3 Harťanská Gabriela ( SK MG Břeclav )
1. provedení II.TV4 3,8 Fleischerová Eva ( SK MG Bohdíkov )
1. provedení II.Exe1 6,3 Surková Iva ( SK TRASKO Vyškov )
1. provedení II.Exe2 6,2 Pernicová Markéta ( TJ Gumárny Zubří )
1. provedení II.Exe3 6,7 Bezděková Marcela ( Sokol Brno Židenice )
1. provedení II.Exe4 5,4 Apltauerová Tereza ( TJ Sokol Opava )
2. provedení II.AV1 2,1 Kleinerová Soňa ( SK MG Mantila Brno )
2. provedení II.AV2 2,3 Jasparová Blanka ( SK MG Černovice Brno )
2. provedení II.AV3 2,3 Nováková Zuzana ( SK MG Zlín )
2. provedení II.AV4 2,1 Řezníková Denisa ( TJ Sokol Velký Týnec )
2. provedení II.TV1 4,5 Šírová Hana ( TJ Gumárny Zubří )
2. provedení II.TV2 4,6 Burišková Jana ( SK MG Mantila Brno )
2. provedení II.TV3 5,1 Harťanská Gabriela ( SK MG Břeclav )
2. provedení II.TV4 4,9 Fleischerová Eva ( SK MG Bohdíkov )
2. provedení II.Exe1 6,1 Surková Iva ( SK TRASKO Vyškov )
2. provedení II.Exe2 6,5 Pernicová Markéta ( TJ Gumárny Zubří )
2. provedení II.Exe3 6,8 Bezděková Marcela ( Sokol Brno Židenice )
2. provedení II.Exe4 5,6 Apltauerová Tereza ( TJ Sokol Opava )

TJ Sokol Opava 8 - 10 let - Známky rozhodčích

Sestava Známka Známka Jméno a oddíl
1. provedení II.AV1 2,0 Kleinerová Soňa ( SK MG Mantila Brno )
1. provedení II.AV2 2,1 Jasparová Blanka ( SK MG Černovice Brno )
1. provedení II.AV3 2,6 Nováková Zuzana ( SK MG Zlín )
1. provedení II.AV4 2,3 Řezníková Denisa ( TJ Sokol Velký Týnec )
1. provedení II.TV1 4,3 Šírová Hana ( TJ Gumárny Zubří )
1. provedení II.TV2 4,1 Burišková Jana ( SK MG Mantila Brno )
1. provedení II.TV3 4,5 Harťanská Gabriela ( SK MG Břeclav )
1. provedení II.TV4 4,3 Fleischerová Eva ( SK MG Bohdíkov )
1. provedení II.Exe1 6,1 Surková Iva ( SK TRASKO Vyškov )
1. provedení II.Exe2 6,6 Pernicová Markéta ( TJ Gumárny Zubří )
1. provedení II.Exe3 6,5 Bezděková Marcela ( Sokol Brno Židenice )
1. provedení II.Exe4 7,4 Apltauerová Tereza ( TJ Sokol Opava )
2. provedení II.AV1 1,9 Kleinerová Soňa ( SK MG Mantila Brno )
2. provedení II.AV2 2,2 Jasparová Blanka ( SK MG Černovice Brno )
2. provedení II.AV3 2,5 Nováková Zuzana ( SK MG Zlín )
2. provedení II.AV4 2,1 Řezníková Denisa ( TJ Sokol Velký Týnec )
2. provedení II.TV1 4,4 Šírová Hana ( TJ Gumárny Zubří )
2. provedení II.TV2 4,1 Burišková Jana ( SK MG Mantila Brno )
2. provedení II.TV3 4,6 Harťanská Gabriela ( SK MG Břeclav )
2. provedení II.TV4 4,2 Fleischerová Eva ( SK MG Bohdíkov )
2. provedení II.Exe1 6,3 Surková Iva ( SK TRASKO Vyškov )
2. provedení II.Exe2 6,3 Pernicová Markéta ( TJ Gumárny Zubří )
2. provedení II.Exe3 6,2 Bezděková Marcela ( Sokol Brno Židenice )
2. provedení II.Exe4 6,8 Apltauerová Tereza ( TJ Sokol Opava )

SK MG Zlín 8 - 10 let - Známky rozhodčích

Sestava Známka Známka Jméno a oddíl
1. provedení II.AV1 1,6 Kleinerová Soňa ( SK MG Mantila Brno )
1. provedení II.AV2 1,9 Jasparová Blanka ( SK MG Černovice Brno )
1. provedení II.AV3 2,2 Nováková Zuzana ( SK MG Zlín )
1. provedení II.AV4 1,8 Řezníková Denisa ( TJ Sokol Velký Týnec )
1. provedení II.TV1 3,6 Šírová Hana ( TJ Gumárny Zubří )
1. provedení II.TV2 4,9 Burišková Jana ( SK MG Mantila Brno )
1. provedení II.TV3 4,0 Harťanská Gabriela ( SK MG Břeclav )
1. provedení II.TV4 3,2 Fleischerová Eva ( SK MG Bohdíkov )
1. provedení II.Exe1 5,6 Surková Iva ( SK TRASKO Vyškov )
1. provedení II.Exe2 5,6 Pernicová Markéta ( TJ Gumárny Zubří )
1. provedení II.Exe3 6,0 Bezděková Marcela ( Sokol Brno Židenice )
1. provedení II.Exe4 6,0 Apltauerová Tereza ( TJ Sokol Opava )
2. provedení II.AV1 1,4 Kleinerová Soňa ( SK MG Mantila Brno )
2. provedení II.AV2 1,9 Jasparová Blanka ( SK MG Černovice Brno )
2. provedení II.AV3 2,1 Nováková Zuzana ( SK MG Zlín )
2. provedení II.AV4 1,7 Řezníková Denisa ( TJ Sokol Velký Týnec )
2. provedení II.TV1 3,8 Šírová Hana ( TJ Gumárny Zubří )
2. provedení II.TV2 4,1 Burišková Jana ( SK MG Mantila Brno )
2. provedení II.TV3 4,1 Harťanská Gabriela ( SK MG Břeclav )
2. provedení II.TV4 3,4 Fleischerová Eva ( SK MG Bohdíkov )
2. provedení II.Exe1 5,3 Surková Iva ( SK TRASKO Vyškov )
2. provedení II.Exe2 5,5 Pernicová Markéta ( TJ Gumárny Zubří )
2. provedení II.Exe3 5,2 Bezděková Marcela ( Sokol Brno Židenice )
2. provedení II.Exe4 5,7 Apltauerová Tereza ( TJ Sokol Opava )

Sokol Brno Židenice 8 - 10 let - Známky rozhodčích

Sestava Známka Známka Jméno a oddíl
1. provedení II.AV1 1,1 Kleinerová Soňa ( SK MG Mantila Brno )
1. provedení II.AV2 1,8 Jasparová Blanka ( SK MG Černovice Brno )
1. provedení II.AV3 1,5 Nováková Zuzana ( SK MG Zlín )
1. provedení II.AV4 1,3 Řezníková Denisa ( TJ Sokol Velký Týnec )
1. provedení II.TV1 3,4 Šírová Hana ( TJ Gumárny Zubří )
1. provedení II.TV2 3,9 Burišková Jana ( SK MG Mantila Brno )
1. provedení II.TV3 3,8 Harťanská Gabriela ( SK MG Břeclav )
1. provedení II.TV4 2,6 Fleischerová Eva ( SK MG Bohdíkov )
1. provedení II.Exe1 5,0 Surková Iva ( SK TRASKO Vyškov )
1. provedení II.Exe2 4,1 Pernicová Markéta ( TJ Gumárny Zubří )
1. provedení II.Exe3 6,2 Bezděková Marcela ( Sokol Brno Židenice )
1. provedení II.Exe4 5,0 Apltauerová Tereza ( TJ Sokol Opava )
2. provedení II.AV1 1,0 Kleinerová Soňa ( SK MG Mantila Brno )
2. provedení II.AV2 1,5 Jasparová Blanka ( SK MG Černovice Brno )
2. provedení II.AV3 1,4 Nováková Zuzana ( SK MG Zlín )
2. provedení II.AV4 1,2 Řezníková Denisa ( TJ Sokol Velký Týnec )
2. provedení II.TV1 3,3 Šírová Hana ( TJ Gumárny Zubří )
2. provedení II.TV2 3,7 Burišková Jana ( SK MG Mantila Brno )
2. provedení II.TV3 4,0 Harťanská Gabriela ( SK MG Břeclav )
2. provedení II.TV4 3,8 Fleischerová Eva ( SK MG Bohdíkov )
2. provedení II.Exe1 4,3 Surková Iva ( SK TRASKO Vyškov )
2. provedení II.Exe2 4,0 Pernicová Markéta ( TJ Gumárny Zubří )
2. provedení II.Exe3 6,0 Bezděková Marcela ( Sokol Brno Židenice )
2. provedení II.Exe4 4,6 Apltauerová Tereza ( TJ Sokol Opava )

TJ Sokol Velký Týnec 10 - 12 let - Známky rozhodčích

Sestava Známka Známka Jméno a oddíl
1. provedení II.AV1 2,6 Kleinerová Soňa ( SK MG Mantila Brno )
1. provedení II.AV2 2,7 Jasparová Blanka ( SK MG Černovice Brno )
1. provedení II.AV3 2,6 Nováková Zuzana ( SK MG Zlín )
1. provedení II.AV4 2,7 Řezníková Denisa ( TJ Sokol Velký Týnec )
1. provedení II.TV1 4,2 Šírová Hana ( TJ Gumárny Zubří )
1. provedení II.TV2 5,1 Burišková Jana ( SK MG Mantila Brno )
1. provedení II.TV3 4,6 Harťanská Gabriela ( SK MG Břeclav )
1. provedení II.TV4 4,9 Fleischerová Eva ( SK MG Bohdíkov )
1. provedení II.Exe1 7,2 Surková Iva ( SK TRASKO Vyškov )
1. provedení II.Exe2 7,5 Pernicová Markéta ( TJ Gumárny Zubří )
1. provedení II.Exe3 7,2 Bezděková Marcela ( Sokol Brno Židenice )
1. provedení II.Exe4 7,8 Apltauerová Tereza ( TJ Sokol Opava )
2. provedení II.AV1 2,7 Kleinerová Soňa ( SK MG Mantila Brno )
2. provedení II.AV2 2,5 Jasparová Blanka ( SK MG Černovice Brno )
2. provedení II.AV3 2,5 Nováková Zuzana ( SK MG Zlín )
2. provedení II.AV4 2,7 Řezníková Denisa ( TJ Sokol Velký Týnec )
2. provedení II.TV1 4,8 Šírová Hana ( TJ Gumárny Zubří )
2. provedení II.TV2 4,4 Burišková Jana ( SK MG Mantila Brno )
2. provedení II.TV3 4,0 Harťanská Gabriela ( SK MG Břeclav )
2. provedení II.TV4 4,9 Fleischerová Eva ( SK MG Bohdíkov )
2. provedení II.Exe1 7,4 Surková Iva ( SK TRASKO Vyškov )
2. provedení II.Exe2 7,7 Pernicová Markéta ( TJ Gumárny Zubří )
2. provedení II.Exe3 7,3 Bezděková Marcela ( Sokol Brno Židenice )
2. provedení II.Exe4 7,6 Apltauerová Tereza ( TJ Sokol Opava )

SK MG Mantila Brno 10 - 12 let - Známky rozhodčích

Sestava Známka Známka Jméno a oddíl
1. provedení II.AV1 2,5 Kleinerová Soňa ( SK MG Mantila Brno )
1. provedení II.AV2 2,7 Jasparová Blanka ( SK MG Černovice Brno )
1. provedení II.AV3 2,7 Nováková Zuzana ( SK MG Zlín )
1. provedení II.AV4 2,4 Řezníková Denisa ( TJ Sokol Velký Týnec )
1. provedení II.TV1 4,4 Šírová Hana ( TJ Gumárny Zubří )
1. provedení II.TV2 4,6 Burišková Jana ( SK MG Mantila Brno )
1. provedení II.TV3 4,4 Harťanská Gabriela ( SK MG Břeclav )
1. provedení II.TV4 4,9 Fleischerová Eva ( SK MG Bohdíkov )
1. provedení II.Exe1 7,0 Surková Iva ( SK TRASKO Vyškov )
1. provedení II.Exe2 7,0 Pernicová Markéta ( TJ Gumárny Zubří )
1. provedení II.Exe3 7,4 Bezděková Marcela ( Sokol Brno Židenice )
1. provedení II.Exe4 7,2 Apltauerová Tereza ( TJ Sokol Opava )
2. provedení II.AV1 2,7 Kleinerová Soňa ( SK MG Mantila Brno )
2. provedení II.AV2 2,6 Jasparová Blanka ( SK MG Černovice Brno )
2. provedení II.AV3 2,6 Nováková Zuzana ( SK MG Zlín )
2. provedení II.AV4 2,5 Řezníková Denisa ( TJ Sokol Velký Týnec )
2. provedení II.TV1 4,5 Šírová Hana ( TJ Gumárny Zubří )
2. provedení II.TV2 4,6 Burišková Jana ( SK MG Mantila Brno )
2. provedení II.TV3 4,3 Harťanská Gabriela ( SK MG Břeclav )
2. provedení II.TV4 4,9 Fleischerová Eva ( SK MG Bohdíkov )
2. provedení II.Exe1 7,1 Surková Iva ( SK TRASKO Vyškov )
2. provedení II.Exe2 7,0 Pernicová Markéta ( TJ Gumárny Zubří )
2. provedení II.Exe3 7,4 Bezděková Marcela ( Sokol Brno Židenice )
2. provedení II.Exe4 7,1 Apltauerová Tereza ( TJ Sokol Opava )

SK MG Břeclav 10 - 12 let - Známky rozhodčích

Sestava Známka Známka Jméno a oddíl
1. provedení II.AV1 2,2 Kleinerová Soňa ( SK MG Mantila Brno )
1. provedení II.AV2 2,5 Jasparová Blanka ( SK MG Černovice Brno )
1. provedení II.AV3 2,6 Nováková Zuzana ( SK MG Zlín )
1. provedení II.AV4 2,2 Řezníková Denisa ( TJ Sokol Velký Týnec )
1. provedení II.TV1 3,5 Šírová Hana ( TJ Gumárny Zubří )
1. provedení II.TV2 4,1 Burišková Jana ( SK MG Mantila Brno )
1. provedení II.TV3 4,9 Harťanská Gabriela ( SK MG Břeclav )
1. provedení II.TV4 4,5 Fleischerová Eva ( SK MG Bohdíkov )
1. provedení II.Exe1 6,5 Surková Iva ( SK TRASKO Vyškov )
1. provedení II.Exe2 6,9 Pernicová Markéta ( TJ Gumárny Zubří )
1. provedení II.Exe3 6,2 Bezděková Marcela ( Sokol Brno Židenice )
1. provedení II.Exe4 6,0 Apltauerová Tereza ( TJ Sokol Opava )
2. provedení II.AV1 2,3 Kleinerová Soňa ( SK MG Mantila Brno )
2. provedení II.AV2 2,4 Jasparová Blanka ( SK MG Černovice Brno )
2. provedení II.AV3 2,5 Nováková Zuzana ( SK MG Zlín )
2. provedení II.AV4 2,3 Řezníková Denisa ( TJ Sokol Velký Týnec )
2. provedení II.TV1 4,0 Šírová Hana ( TJ Gumárny Zubří )
2. provedení II.TV2 4,2 Burišková Jana ( SK MG Mantila Brno )
2. provedení II.TV3 4,7 Harťanská Gabriela ( SK MG Břeclav )
2. provedení II.TV4 4,5 Fleischerová Eva ( SK MG Bohdíkov )
2. provedení II.Exe1 6,4 Surková Iva ( SK TRASKO Vyškov )
2. provedení II.Exe2 6,8 Pernicová Markéta ( TJ Gumárny Zubří )
2. provedení II.Exe3 6,6 Bezděková Marcela ( Sokol Brno Židenice )
2. provedení II.Exe4 5,9 Apltauerová Tereza ( TJ Sokol Opava )

TJ Gumárny Zubří 10 - 12 let - Známky rozhodčích

Sestava Známka Známka Jméno a oddíl
1. provedení II.AV1 2,2 Kleinerová Soňa ( SK MG Mantila Brno )
1. provedení II.AV2 2,3 Jasparová Blanka ( SK MG Černovice Brno )
1. provedení II.AV3 2,1 Nováková Zuzana ( SK MG Zlín )
1. provedení II.AV4 2,0 Řezníková Denisa ( TJ Sokol Velký Týnec )
1. provedení II.TV1 4,6 Šírová Hana ( TJ Gumárny Zubří )
1. provedení II.TV2 3,0 Burišková Jana ( SK MG Mantila Brno )
1. provedení II.TV3 4,0 Harťanská Gabriela ( SK MG Břeclav )
1. provedení II.TV4 3,8 Fleischerová Eva ( SK MG Bohdíkov )
1. provedení II.Exe1 6,0 Surková Iva ( SK TRASKO Vyškov )
1. provedení II.Exe2 5,9 Pernicová Markéta ( TJ Gumárny Zubří )
1. provedení II.Exe3 6,3 Bezděková Marcela ( Sokol Brno Židenice )
1. provedení II.Exe4 6,1 Apltauerová Tereza ( TJ Sokol Opava )
2. provedení II.AV1 2,2 Kleinerová Soňa ( SK MG Mantila Brno )
2. provedení II.AV2 2,3 Jasparová Blanka ( SK MG Černovice Brno )
2. provedení II.AV3 2,2 Nováková Zuzana ( SK MG Zlín )
2. provedení II.AV4 2,1 Řezníková Denisa ( TJ Sokol Velký Týnec )
2. provedení II.TV1 4,5 Šírová Hana ( TJ Gumárny Zubří )
2. provedení II.TV2 3,0 Burišková Jana ( SK MG Mantila Brno )
2. provedení II.TV3 3,8 Harťanská Gabriela ( SK MG Břeclav )
2. provedení II.TV4 4,1 Fleischerová Eva ( SK MG Bohdíkov )
2. provedení II.Exe1 5,8 Surková Iva ( SK TRASKO Vyškov )
2. provedení II.Exe2 5,7 Pernicová Markéta ( TJ Gumárny Zubří )
2. provedení II.Exe3 6,2 Bezděková Marcela ( Sokol Brno Židenice )
2. provedení II.Exe4 6,0 Apltauerová Tereza ( TJ Sokol Opava )

SK MG Zlín 10 - 12 let - Známky rozhodčích

Sestava Známka Známka Jméno a oddíl
1. provedení II.AV1 1,8 Kleinerová Soňa ( SK MG Mantila Brno )
1. provedení II.AV2 2,0 Jasparová Blanka ( SK MG Černovice Brno )
1. provedení II.AV3 2,3 Nováková Zuzana ( SK MG Zlín )
1. provedení II.AV4 1,6 Řezníková Denisa ( TJ Sokol Velký Týnec )
1. provedení II.TV1 3,4 Šírová Hana ( TJ Gumárny Zubří )
1. provedení II.TV2 3,2 Burišková Jana ( SK MG Mantila Brno )
1. provedení II.TV3 3,1 Harťanská Gabriela ( SK MG Břeclav )
1. provedení II.TV4 4,4 Fleischerová Eva ( SK MG Bohdíkov )
1. provedení II.Exe1 5,9 Surková Iva ( SK TRASKO Vyškov )
1. provedení II.Exe2 5,8 Pernicová Markéta ( TJ Gumárny Zubří )
1. provedení II.Exe3 5,8 Bezděková Marcela ( Sokol Brno Židenice )
1. provedení II.Exe4 6,0 Apltauerová Tereza ( TJ Sokol Opava )
2. provedení II.AV1 1,8 Kleinerová Soňa ( SK MG Mantila Brno )
2. provedení II.AV2 2,1 Jasparová Blanka ( SK MG Černovice Brno )
2. provedení II.AV3 2,2 Nováková Zuzana ( SK MG Zlín )
2. provedení II.AV4 1,5 Řezníková Denisa ( TJ Sokol Velký Týnec )
2. provedení II.TV1 3,8 Šírová Hana ( TJ Gumárny Zubří )
2. provedení II.TV2 3,2 Burišková Jana ( SK MG Mantila Brno )
2. provedení II.TV3 3,6 Harťanská Gabriela ( SK MG Břeclav )
2. provedení II.TV4 4,1 Fleischerová Eva ( SK MG Bohdíkov )
2. provedení II.Exe1 5,7 Surková Iva ( SK TRASKO Vyškov )
2. provedení II.Exe2 5,6 Pernicová Markéta ( TJ Gumárny Zubří )
2. provedení II.Exe3 6,6 Bezděková Marcela ( Sokol Brno Židenice )
2. provedení II.Exe4 6,0 Apltauerová Tereza ( TJ Sokol Opava )

TGK Zlín 10 - 12 let - Známky rozhodčích

Sestava Známka Známka Jméno a oddíl
1. provedení II.AV1 1,7 Kleinerová Soňa ( SK MG Mantila Brno )
1. provedení II.AV2 2,3 Jasparová Blanka ( SK MG Černovice Brno )
1. provedení II.AV3 2,1 Nováková Zuzana ( SK MG Zlín )
1. provedení II.AV4 1,8 Řezníková Denisa ( TJ Sokol Velký Týnec )
1. provedení II.TV1 3,5 Šírová Hana ( TJ Gumárny Zubří )
1. provedení II.TV2 3,8 Burišková Jana ( SK MG Mantila Brno )
1. provedení II.TV3 3,4 Harťanská Gabriela ( SK MG Břeclav )
1. provedení II.TV4 4,2 Fleischerová Eva ( SK MG Bohdíkov )
1. provedení II.Exe1 5,6 Surková Iva ( SK TRASKO Vyškov )
1. provedení II.Exe2 5,5 Pernicová Markéta ( TJ Gumárny Zubří )
1. provedení II.Exe3 5,6 Bezděková Marcela ( Sokol Brno Židenice )
1. provedení II.Exe4 5,7 Apltauerová Tereza ( TJ Sokol Opava )
2. provedení II.AV1 1,6 Kleinerová Soňa ( SK MG Mantila Brno )
2. provedení II.AV2 2,3 Jasparová Blanka ( SK MG Černovice Brno )
2. provedení II.AV3 2,1 Nováková Zuzana ( SK MG Zlín )
2. provedení II.AV4 1,7 Řezníková Denisa ( TJ Sokol Velký Týnec )
2. provedení II.TV1 3,5 Šírová Hana ( TJ Gumárny Zubří )
2. provedení II.TV2 3,9 Burišková Jana ( SK MG Mantila Brno )
2. provedení II.TV3 3,0 Harťanská Gabriela ( SK MG Břeclav )
2. provedení II.TV4 4,0 Fleischerová Eva ( SK MG Bohdíkov )
2. provedení II.Exe1 5,4 Surková Iva ( SK TRASKO Vyškov )
2. provedení II.Exe2 5,4 Pernicová Markéta ( TJ Gumárny Zubří )
2. provedení II.Exe3 5,4 Bezděková Marcela ( Sokol Brno Židenice )
2. provedení II.Exe4 5,5 Apltauerová Tereza ( TJ Sokol Opava )

Sokol Brno Židenice 10 - 12 let - Známky rozhodčích

Sestava Známka Známka Jméno a oddíl
1. provedení II.AV1 1,5 Kleinerová Soňa ( SK MG Mantila Brno )
1. provedení II.AV2 1,9 Jasparová Blanka ( SK MG Černovice Brno )
1. provedení II.AV3 1,4 Nováková Zuzana ( SK MG Zlín )
1. provedení II.AV4 1,4 Řezníková Denisa ( TJ Sokol Velký Týnec )
1. provedení II.TV1 3,9 Šírová Hana ( TJ Gumárny Zubří )
1. provedení II.TV2 2,6 Burišková Jana ( SK MG Mantila Brno )
1. provedení II.TV3 3,3 Harťanská Gabriela ( SK MG Břeclav )
1. provedení II.TV4 3,3 Fleischerová Eva ( SK MG Bohdíkov )
1. provedení II.Exe1 5,4 Surková Iva ( SK TRASKO Vyškov )
1. provedení II.Exe2 5,3 Pernicová Markéta ( TJ Gumárny Zubří )
1. provedení II.Exe3 6,0 Bezděková Marcela ( Sokol Brno Židenice )
1. provedení II.Exe4 5,5 Apltauerová Tereza ( TJ Sokol Opava )
2. provedení II.AV1 1,6 Kleinerová Soňa ( SK MG Mantila Brno )
2. provedení II.AV2 1,9 Jasparová Blanka ( SK MG Černovice Brno )
2. provedení II.AV3 1,4 Nováková Zuzana ( SK MG Zlín )
2. provedení II.AV4 1,3 Řezníková Denisa ( TJ Sokol Velký Týnec )
2. provedení II.TV1 3,5 Šírová Hana ( TJ Gumárny Zubří )
2. provedení II.TV2 3,0 Burišková Jana ( SK MG Mantila Brno )
2. provedení II.TV3 3,4 Harťanská Gabriela ( SK MG Břeclav )
2. provedení II.TV4 3,8 Fleischerová Eva ( SK MG Bohdíkov )
2. provedení II.Exe1 5,0 Surková Iva ( SK TRASKO Vyškov )
2. provedení II.Exe2 5,1 Pernicová Markéta ( TJ Gumárny Zubří )
2. provedení II.Exe3 6,4 Bezděková Marcela ( Sokol Brno Židenice )
2. provedení II.Exe4 5,0 Apltauerová Tereza ( TJ Sokol Opava )

SK MG Černovice Brno 10 - 12 let - Známky rozhodčích

Sestava Známka Známka Jméno a oddíl
1. provedení II.AV1 1,7 Kleinerová Soňa ( SK MG Mantila Brno )
1. provedení II.AV2 2,2 Jasparová Blanka ( SK MG Černovice Brno )
1. provedení II.AV3 1,6 Nováková Zuzana ( SK MG Zlín )
1. provedení II.AV4 1,5 Řezníková Denisa ( TJ Sokol Velký Týnec )
1. provedení II.TV1 3,3 Šírová Hana ( TJ Gumárny Zubří )
1. provedení II.TV2 2,9 Burišková Jana ( SK MG Mantila Brno )
1. provedení II.TV3 2,8 Harťanská Gabriela ( SK MG Břeclav )
1. provedení II.TV4 3,2 Fleischerová Eva ( SK MG Bohdíkov )
1. provedení II.Exe1 4,9 Surková Iva ( SK TRASKO Vyškov )
1. provedení II.Exe2 5,1 Pernicová Markéta ( TJ Gumárny Zubří )
1. provedení II.Exe3 5,2 Bezděková Marcela ( Sokol Brno Židenice )
1. provedení II.Exe4 5,3 Apltauerová Tereza ( TJ Sokol Opava )
2. provedení II.AV1 1,5 Kleinerová Soňa ( SK MG Mantila Brno )
2. provedení II.AV2 2,3 Jasparová Blanka ( SK MG Černovice Brno )
2. provedení II.AV3 1,5 Nováková Zuzana ( SK MG Zlín )
2. provedení II.AV4 1,4 Řezníková Denisa ( TJ Sokol Velký Týnec )
2. provedení II.TV1 3,2 Šírová Hana ( TJ Gumárny Zubří )
2. provedení II.TV2 2,9 Burišková Jana ( SK MG Mantila Brno )
2. provedení II.TV3 2,9 Harťanská Gabriela ( SK MG Břeclav )
2. provedení II.TV4 3,3 Fleischerová Eva ( SK MG Bohdíkov )
2. provedení II.Exe1 4,8 Surková Iva ( SK TRASKO Vyškov )
2. provedení II.Exe2 4,8 Pernicová Markéta ( TJ Gumárny Zubří )
2. provedení II.Exe3 5,2 Bezděková Marcela ( Sokol Brno Židenice )
2. provedení II.Exe4 5,3 Apltauerová Tereza ( TJ Sokol Opava )

TJ Sokol Velký Týnec 12 - 14 let - Známky rozhodčích

Sestava Známka Známka Jméno a oddíl
1. provedení III.AV1 2,5 Smějová Petra ( Sokol Plzeň IV )
1. provedení III.AV2 2,6 Šírová Hana ( TJ Gumárny Zubří )
1. provedení III.AV3 3,1 Jasparová Blanka ( SK MG Černovice Brno )
1. provedení III.AV4 2,9 Kapounková Jitka ( SK TRASKO Vyškov )
1. provedení III.TV1 5,3 Vrbová Renata ( TJ Sokol Velký Týnec )
1. provedení III.TV2 4,6 Kapounková Kateřina ( SK TRASKO Vyškov )
1. provedení III.TV3 4,7 Přikrylová Iva ( SK MG Mantila Brno )
1. provedení III.TV4 4,8 Hrbáčová Vladěna ( TJ Sokol Opava )
1. provedení III.Exe1 7,7 Kleinerová Soňa ( SK MG Mantila Brno )
1. provedení III.Exe2 7,3 Henigová Libuše ( Sokol Plzeň IV )
1. provedení III.Exe3 7,2 Bezděková Marcela ( Sokol Brno Židenice )
1. provedení III.Exe4 7,5 Pernicová Markéta ( TJ Gumárny Zubří )
2. provedení III.AV1 2,5 Smějová Petra ( Sokol Plzeň IV )
2. provedení III.AV2 2,6 Šírová Hana ( TJ Gumárny Zubří )
2. provedení III.AV3 3,0 Jasparová Blanka ( SK MG Černovice Brno )
2. provedení III.AV4 2,7 Kapounková Jitka ( SK TRASKO Vyškov )
2. provedení III.TV1 5,1 Vrbová Renata ( TJ Sokol Velký Týnec )
2. provedení III.TV2 4,9 Kapounková Kateřina ( SK TRASKO Vyškov )
2. provedení III.TV3 4,8 Přikrylová Iva ( SK MG Mantila Brno )
2. provedení III.TV4 4,7 Hrbáčová Vladěna ( TJ Sokol Opava )
2. provedení III.Exe1 7,4 Kleinerová Soňa ( SK MG Mantila Brno )
2. provedení III.Exe2 7,2 Henigová Libuše ( Sokol Plzeň IV )
2. provedení III.Exe3 7,4 Bezděková Marcela ( Sokol Brno Židenice )
2. provedení III.Exe4 7,6 Pernicová Markéta ( TJ Gumárny Zubří )

SK TRASKO Vyškov 12 - 14 let - Známky rozhodčích

Sestava Známka Známka Jméno a oddíl
1. provedení III.AV1 2,3 Smějová Petra ( Sokol Plzeň IV )
1. provedení III.AV2 2,5 Šírová Hana ( TJ Gumárny Zubří )
1. provedení III.AV3 3,0 Jasparová Blanka ( SK MG Černovice Brno )
1. provedení III.AV4 2,9 Kapounková Jitka ( SK TRASKO Vyškov )
1. provedení III.TV1 4,8 Vrbová Renata ( TJ Sokol Velký Týnec )
1. provedení III.TV2 4,5 Kapounková Kateřina ( SK TRASKO Vyškov )
1. provedení III.TV3 4,5 Přikrylová Iva ( SK MG Mantila Brno )
1. provedení III.TV4 4,9 Hrbáčová Vladěna ( TJ Sokol Opava )
1. provedení III.Exe1 7,5 Kleinerová Soňa ( SK MG Mantila Brno )
1. provedení III.Exe2 6,7 Henigová Libuše ( Sokol Plzeň IV )
1. provedení III.Exe3 7,5 Bezděková Marcela ( Sokol Brno Židenice )
1. provedení III.Exe4 7,1 Pernicová Markéta ( TJ Gumárny Zubří )
2. provedení III.AV1 2,2 Smějová Petra ( Sokol Plzeň IV )
2. provedení III.AV2 2,4 Šírová Hana ( TJ Gumárny Zubří )
2. provedení III.AV3 3,0 Jasparová Blanka ( SK MG Černovice Brno )
2. provedení III.AV4 2,8 Kapounková Jitka ( SK TRASKO Vyškov )
2. provedení III.TV1 4,8 Vrbová Renata ( TJ Sokol Velký Týnec )
2. provedení III.TV2 4,9 Kapounková Kateřina ( SK TRASKO Vyškov )
2. provedení III.TV3 4,7 Přikrylová Iva ( SK MG Mantila Brno )
2. provedení III.TV4 4,8 Hrbáčová Vladěna ( TJ Sokol Opava )
2. provedení III.Exe1 7,6 Kleinerová Soňa ( SK MG Mantila Brno )
2. provedení III.Exe2 7,0 Henigová Libuše ( Sokol Plzeň IV )
2. provedení III.Exe3 7,6 Bezděková Marcela ( Sokol Brno Židenice )
2. provedení III.Exe4 7,2 Pernicová Markéta ( TJ Gumárny Zubří )

SK MG Mantila Brno 12 - 14 let - Známky rozhodčích

Sestava Známka Známka Jméno a oddíl
1. provedení III.AV1 2,1 Smějová Petra ( Sokol Plzeň IV )
1. provedení III.AV2 2,5 Šírová Hana ( TJ Gumárny Zubří )
1. provedení III.AV3 3,0 Jasparová Blanka ( SK MG Černovice Brno )
1. provedení III.AV4 2,6 Kapounková Jitka ( SK TRASKO Vyškov )
1. provedení III.TV1 5,0 Vrbová Renata ( TJ Sokol Velký Týnec )
1. provedení III.TV2 4,4 Kapounková Kateřina ( SK TRASKO Vyškov )
1. provedení III.TV3 4,6 Přikrylová Iva ( SK MG Mantila Brno )
1. provedení III.TV4 4,2 Hrbáčová Vladěna ( TJ Sokol Opava )
1. provedení III.Exe1 7,2 Kleinerová Soňa ( SK MG Mantila Brno )
1. provedení III.Exe2 7,1 Henigová Libuše ( Sokol Plzeň IV )
1. provedení III.Exe3 6,8 Bezděková Marcela ( Sokol Brno Židenice )
1. provedení III.Exe4 6,9 Pernicová Markéta ( TJ Gumárny Zubří )
2. provedení III.AV1 2,3 Smějová Petra ( Sokol Plzeň IV )
2. provedení III.AV2 2,2 Šírová Hana ( TJ Gumárny Zubří )
2. provedení III.AV3 3,0 Jasparová Blanka ( SK MG Černovice Brno )
2. provedení III.AV4 2,5 Kapounková Jitka ( SK TRASKO Vyškov )
2. provedení III.TV1 4,8 Vrbová Renata ( TJ Sokol Velký Týnec )
2. provedení III.TV2 4,5 Kapounková Kateřina ( SK TRASKO Vyškov )
2. provedení III.TV3 4,9 Přikrylová Iva ( SK MG Mantila Brno )
2. provedení III.TV4 4,3 Hrbáčová Vladěna ( TJ Sokol Opava )
2. provedení III.Exe1 7,5 Kleinerová Soňa ( SK MG Mantila Brno )
2. provedení III.Exe2 7,0 Henigová Libuše ( Sokol Plzeň IV )
2. provedení III.Exe3 7,1 Bezděková Marcela ( Sokol Brno Židenice )
2. provedení III.Exe4 6,9 Pernicová Markéta ( TJ Gumárny Zubří )

TJ Gumárny Zubří 12 - 14 let - Známky rozhodčích

Sestava Známka Známka Jméno a oddíl
1. provedení III.AV1 2,5 Smějová Petra ( Sokol Plzeň IV )
1. provedení III.AV2 3,1 Šírová Hana ( TJ Gumárny Zubří )
1. provedení III.AV3 2,9 Jasparová Blanka ( SK MG Černovice Brno )
1. provedení III.AV4 2,6 Kapounková Jitka ( SK TRASKO Vyškov )
1. provedení III.TV1 4,9 Vrbová Renata ( TJ Sokol Velký Týnec )
1. provedení III.TV2 4,5 Kapounková Kateřina ( SK TRASKO Vyškov )
1. provedení III.TV3 4,8 Přikrylová Iva ( SK MG Mantila Brno )
1. provedení III.TV4 4,2 Hrbáčová Vladěna ( TJ Sokol Opava )
1. provedení III.Exe1 7,1 Kleinerová Soňa ( SK MG Mantila Brno )
1. provedení III.Exe2 6,1 Henigová Libuše ( Sokol Plzeň IV )
1. provedení III.Exe3 6,9 Bezděková Marcela ( Sokol Brno Židenice )
1. provedení III.Exe4 6,5 Pernicová Markéta ( TJ Gumárny Zubří )
2. provedení III.AV1 2,3 Smějová Petra ( Sokol Plzeň IV )
2. provedení III.AV2 3,1 Šírová Hana ( TJ Gumárny Zubří )
2. provedení III.AV3 2,9 Jasparová Blanka ( SK MG Černovice Brno )
2. provedení III.AV4 2,6 Kapounková Jitka ( SK TRASKO Vyškov )
2. provedení III.TV1 4,9 Vrbová Renata ( TJ Sokol Velký Týnec )
2. provedení III.TV2 4,5 Kapounková Kateřina ( SK TRASKO Vyškov )
2. provedení III.TV3 5,0 Přikrylová Iva ( SK MG Mantila Brno )
2. provedení III.TV4 4,0 Hrbáčová Vladěna ( TJ Sokol Opava )
2. provedení III.Exe1 7,0 Kleinerová Soňa ( SK MG Mantila Brno )
2. provedení III.Exe2 6,0 Henigová Libuše ( Sokol Plzeň IV )
2. provedení III.Exe3 6,7 Bezděková Marcela ( Sokol Brno Židenice )
2. provedení III.Exe4 6,4 Pernicová Markéta ( TJ Gumárny Zubří )

TJ Sokol Opava 12 - 14 let - Známky rozhodčích

Sestava Známka Známka Jméno a oddíl
1. provedení III.AV1 2,0 Smějová Petra ( Sokol Plzeň IV )
1. provedení III.AV2 2,2 Šírová Hana ( TJ Gumárny Zubří )
1. provedení III.AV3 2,9 Jasparová Blanka ( SK MG Černovice Brno )
1. provedení III.AV4 2,2 Kapounková Jitka ( SK TRASKO Vyškov )
1. provedení III.TV1 4,8 Vrbová Renata ( TJ Sokol Velký Týnec )
1. provedení III.TV2 4,1 Kapounková Kateřina ( SK TRASKO Vyškov )
1. provedení III.TV3 4,6 Přikrylová Iva ( SK MG Mantila Brno )
1. provedení III.TV4 4,6 Hrbáčová Vladěna ( TJ Sokol Opava )
1. provedení III.Exe1 7,0 Kleinerová Soňa ( SK MG Mantila Brno )
1. provedení III.Exe2 5,6 Henigová Libuše ( Sokol Plzeň IV )
1. provedení III.Exe3 6,2 Bezděková Marcela ( Sokol Brno Židenice )
1. provedení III.Exe4 6,0 Pernicová Markéta ( TJ Gumárny Zubří )
2. provedení III.AV1 2,0 Smějová Petra ( Sokol Plzeň IV )
2. provedení III.AV2 2,2 Šírová Hana ( TJ Gumárny Zubří )
2. provedení III.AV3 2,7 Jasparová Blanka ( SK MG Černovice Brno )
2. provedení III.AV4 2,0 Kapounková Jitka ( SK TRASKO Vyškov )
2. provedení III.TV1 4,4 Vrbová Renata ( TJ Sokol Velký Týnec )
2. provedení III.TV2 4,2 Kapounková Kateřina ( SK TRASKO Vyškov )
2. provedení III.TV3 4,6 Přikrylová Iva ( SK MG Mantila Brno )
2. provedení III.TV4 4,3 Hrbáčová Vladěna ( TJ Sokol Opava )
2. provedení III.Exe1 6,9 Kleinerová Soňa ( SK MG Mantila Brno )
2. provedení III.Exe2 5,7 Henigová Libuše ( Sokol Plzeň IV )
2. provedení III.Exe3 6,1 Bezděková Marcela ( Sokol Brno Židenice )
2. provedení III.Exe4 5,8 Pernicová Markéta ( TJ Gumárny Zubří )

SK MG Zlín 12 - 14 let - Známky rozhodčích

Sestava Známka Známka Jméno a oddíl
1. provedení III.AV1 1,6 Smějová Petra ( Sokol Plzeň IV )
1. provedení III.AV2 2,0 Šírová Hana ( TJ Gumárny Zubří )
1. provedení III.AV3 2,6 Jasparová Blanka ( SK MG Černovice Brno )
1. provedení III.AV4 2,4 Kapounková Jitka ( SK TRASKO Vyškov )
1. provedení III.TV1 3,7 Vrbová Renata ( TJ Sokol Velký Týnec )
1. provedení III.TV2 3,5 Kapounková Kateřina ( SK TRASKO Vyškov )
1. provedení III.TV3 3,5 Přikrylová Iva ( SK MG Mantila Brno )
1. provedení III.TV4 3,2 Hrbáčová Vladěna ( TJ Sokol Opava )
1. provedení III.Exe1 6,6 Kleinerová Soňa ( SK MG Mantila Brno )
1. provedení III.Exe2 5,7 Henigová Libuše ( Sokol Plzeň IV )
1. provedení III.Exe3 5,7 Bezděková Marcela ( Sokol Brno Židenice )
1. provedení III.Exe4 5,9 Pernicová Markéta ( TJ Gumárny Zubří )
2. provedení III.AV1 1,6 Smějová Petra ( Sokol Plzeň IV )
2. provedení III.AV2 1,9 Šírová Hana ( TJ Gumárny Zubří )
2. provedení III.AV3 2,6 Jasparová Blanka ( SK MG Černovice Brno )
2. provedení III.AV4 2,1 Kapounková Jitka ( SK TRASKO Vyškov )
2. provedení III.TV1 3,8 Vrbová Renata ( TJ Sokol Velký Týnec )
2. provedení III.TV2 3,5 Kapounková Kateřina ( SK TRASKO Vyškov )
2. provedení III.TV3 4,0 Přikrylová Iva ( SK MG Mantila Brno )
2. provedení III.TV4 3,3 Hrbáčová Vladěna ( TJ Sokol Opava )
2. provedení III.Exe1 6,7 Kleinerová Soňa ( SK MG Mantila Brno )
2. provedení III.Exe2 5,8 Henigová Libuše ( Sokol Plzeň IV )
2. provedení III.Exe3 6,0 Bezděková Marcela ( Sokol Brno Židenice )
2. provedení III.Exe4 5,7 Pernicová Markéta ( TJ Gumárny Zubří )

TJ Sokol Velký Týnec MČR ESG juniorek - Známky rozhodčích

Sestava Známka Známka Jméno a oddíl
1. provedení III.AV1 3,5 Smějová Petra ( Sokol Plzeň IV )
1. provedení III.AV2 3,4 Šírová Hana ( TJ Gumárny Zubří )
1. provedení III.AV3 3,5 Jasparová Blanka ( SK MG Černovice Brno )
1. provedení III.AV4 3,1 Kapounková Jitka ( SK TRASKO Vyškov )
1. provedení III.TV1 5,1 Vrbová Renata ( TJ Sokol Velký Týnec )
1. provedení III.TV2 4,5 Kapounková Kateřina ( SK TRASKO Vyškov )
1. provedení III.TV3 4,7 Přikrylová Iva ( SK MG Mantila Brno )
1. provedení III.TV4 4,4 Hrbáčová Vladěna ( TJ Sokol Opava )
1. provedení III.Exe1 8,4 Kleinerová Soňa ( SK MG Mantila Brno )
1. provedení III.Exe2 7,9 Henigová Libuše ( Sokol Plzeň IV )
1. provedení III.Exe3 7,8 Bezděková Marcela ( Sokol Brno Židenice )
1. provedení III.Exe4 8,2 Pernicová Markéta ( TJ Gumárny Zubří )
2. provedení III.AV1 3,5 Smějová Petra ( Sokol Plzeň IV )
2. provedení III.AV2 3,6 Šírová Hana ( TJ Gumárny Zubří )
2. provedení III.AV3 3,5 Jasparová Blanka ( SK MG Černovice Brno )
2. provedení III.AV4 3,4 Kapounková Jitka ( SK TRASKO Vyškov )
2. provedení III.TV1 5,1 Vrbová Renata ( TJ Sokol Velký Týnec )
2. provedení III.TV2 4,9 Kapounková Kateřina ( SK TRASKO Vyškov )
2. provedení III.TV3 5,0 Přikrylová Iva ( SK MG Mantila Brno )
2. provedení III.TV4 4,6 Hrbáčová Vladěna ( TJ Sokol Opava )
2. provedení III.Exe1 8,5 Kleinerová Soňa ( SK MG Mantila Brno )
2. provedení III.Exe2 8,0 Henigová Libuše ( Sokol Plzeň IV )
2. provedení III.Exe3 8,0 Bezděková Marcela ( Sokol Brno Židenice )
2. provedení III.Exe4 8,4 Pernicová Markéta ( TJ Gumárny Zubří )

SK TRASKO Vyškov MČR ESG juniorek - Známky rozhodčích

Sestava Známka Známka Jméno a oddíl
1. provedení III.AV1 2,7 Smějová Petra ( Sokol Plzeň IV )
1. provedení III.AV2 3,4 Šírová Hana ( TJ Gumárny Zubří )
1. provedení III.AV3 3,2 Jasparová Blanka ( SK MG Černovice Brno )
1. provedení III.AV4 3,2 Kapounková Jitka ( SK TRASKO Vyškov )
1. provedení III.TV1 4,7 Vrbová Renata ( TJ Sokol Velký Týnec )
1. provedení III.TV2 4,4 Kapounková Kateřina ( SK TRASKO Vyškov )
1. provedení III.TV3 4,6 Přikrylová Iva ( SK MG Mantila Brno )
1. provedení III.TV4 3,9 Hrbáčová Vladěna ( TJ Sokol Opava )
1. provedení III.Exe1 7,7 Kleinerová Soňa ( SK MG Mantila Brno )
1. provedení III.Exe2 7,6 Henigová Libuše ( Sokol Plzeň IV )
1. provedení III.Exe3 7,8 Bezděková Marcela ( Sokol Brno Židenice )
1. provedení III.Exe4 7,6 Pernicová Markéta ( TJ Gumárny Zubří )
2. provedení III.AV1 2,7 Smějová Petra ( Sokol Plzeň IV )
2. provedení III.AV2 3,4 Šírová Hana ( TJ Gumárny Zubří )
2. provedení III.AV3 3,1 Jasparová Blanka ( SK MG Černovice Brno )
2. provedení III.AV4 3,3 Kapounková Jitka ( SK TRASKO Vyškov )
2. provedení III.TV1 4,7 Vrbová Renata ( TJ Sokol Velký Týnec )
2. provedení III.TV2 4,7 Kapounková Kateřina ( SK TRASKO Vyškov )
2. provedení III.TV3 4,9 Přikrylová Iva ( SK MG Mantila Brno )
2. provedení III.TV4 4,1 Hrbáčová Vladěna ( TJ Sokol Opava )
2. provedení III.Exe1 7,5 Kleinerová Soňa ( SK MG Mantila Brno )
2. provedení III.Exe2 7,6 Henigová Libuše ( Sokol Plzeň IV )
2. provedení III.Exe3 7,5 Bezděková Marcela ( Sokol Brno Židenice )
2. provedení III.Exe4 7,6 Pernicová Markéta ( TJ Gumárny Zubří )

SK MG Mantila Brno MČR ESG juniorek - Známky rozhodčích

Sestava Známka Známka Jméno a oddíl
1. provedení III.AV1 2,8 Smějová Petra ( Sokol Plzeň IV )
1. provedení III.AV2 2,9 Šírová Hana ( TJ Gumárny Zubří )
1. provedení III.AV3 2,9 Jasparová Blanka ( SK MG Černovice Brno )
1. provedení III.AV4 2,8 Kapounková Jitka ( SK TRASKO Vyškov )
1. provedení III.TV1 4,3 Vrbová Renata ( TJ Sokol Velký Týnec )
1. provedení III.TV2 4,4 Kapounková Kateřina ( SK TRASKO Vyškov )
1. provedení III.TV3 4,5 Přikrylová Iva ( SK MG Mantila Brno )
1. provedení III.TV4 3,6 Hrbáčová Vladěna ( TJ Sokol Opava )
1. provedení III.Exe1 7,5 Kleinerová Soňa ( SK MG Mantila Brno )
1. provedení III.Exe2 7,5 Henigová Libuše ( Sokol Plzeň IV )
1. provedení III.Exe3 7,6 Bezděková Marcela ( Sokol Brno Židenice )
1. provedení III.Exe4 7,0 Pernicová Markéta ( TJ Gumárny Zubří )
2. provedení III.AV1 2,8 Smějová Petra ( Sokol Plzeň IV )
2. provedení III.AV2 3,0 Šírová Hana ( TJ Gumárny Zubří )
2. provedení III.AV3 3,0 Jasparová Blanka ( SK MG Černovice Brno )
2. provedení III.AV4 2,8 Kapounková Jitka ( SK TRASKO Vyškov )
2. provedení III.TV1 4,5 Vrbová Renata ( TJ Sokol Velký Týnec )
2. provedení III.TV2 4,5 Kapounková Kateřina ( SK TRASKO Vyškov )
2. provedení III.TV3 4,8 Přikrylová Iva ( SK MG Mantila Brno )
2. provedení III.TV4 3,9 Hrbáčová Vladěna ( TJ Sokol Opava )
2. provedení III.Exe1 7,5 Kleinerová Soňa ( SK MG Mantila Brno )
2. provedení III.Exe2 7,5 Henigová Libuše ( Sokol Plzeň IV )
2. provedení III.Exe3 7,7 Bezděková Marcela ( Sokol Brno Židenice )
2. provedení III.Exe4 6,9 Pernicová Markéta ( TJ Gumárny Zubří )

SK MG Mantila Brno Seniorky - Známky rozhodčích

Sestava Známka Známka Jméno a oddíl
1. provedení III.AV1 3,6 Smějová Petra ( Sokol Plzeň IV )
1. provedení III.AV2 3,5 Šírová Hana ( TJ Gumárny Zubří )
1. provedení III.AV3 3,3 Jasparová Blanka ( SK MG Černovice Brno )
1. provedení III.AV4 3,2 Kapounková Jitka ( SK TRASKO Vyškov )
1. provedení III.TV1 5,4 Vrbová Renata ( TJ Sokol Velký Týnec )
1. provedení III.TV2 5,4 Kapounková Kateřina ( SK TRASKO Vyškov )
1. provedení III.TV3 5,2 Přikrylová Iva ( SK MG Mantila Brno )
1. provedení III.TV4 4,6 Hrbáčová Vladěna ( TJ Sokol Opava )
1. provedení III.Exe1 8,5 Kleinerová Soňa ( SK MG Mantila Brno )
1. provedení III.Exe2 7,0 Henigová Libuše ( Sokol Plzeň IV )
1. provedení III.Exe3 7,8 Bezděková Marcela ( Sokol Brno Židenice )
1. provedení III.Exe4 8,0 Pernicová Markéta ( TJ Gumárny Zubří )
2. provedení III.AV1 3,5 Smějová Petra ( Sokol Plzeň IV )
2. provedení III.AV2 3,4 Šírová Hana ( TJ Gumárny Zubří )
2. provedení III.AV3 3,3 Jasparová Blanka ( SK MG Černovice Brno )
2. provedení III.AV4 3,1 Kapounková Jitka ( SK TRASKO Vyškov )
2. provedení III.TV1 5,3 Vrbová Renata ( TJ Sokol Velký Týnec )
2. provedení III.TV2 5,6 Kapounková Kateřina ( SK TRASKO Vyškov )
2. provedení III.TV3 5,2 Přikrylová Iva ( SK MG Mantila Brno )
2. provedení III.TV4 4,8 Hrbáčová Vladěna ( TJ Sokol Opava )
2. provedení III.Exe1 7,9 Kleinerová Soňa ( SK MG Mantila Brno )
2. provedení III.Exe2 7,4 Henigová Libuše ( Sokol Plzeň IV )
2. provedení III.Exe3 7,7 Bezděková Marcela ( Sokol Brno Židenice )
2. provedení III.Exe4 8,1 Pernicová Markéta ( TJ Gumárny Zubří )

TJ Sokol Praha 7 Seniorky - Známky rozhodčích

Sestava Známka Známka Jméno a oddíl
1. provedení III.AV1 3,2 Smějová Petra ( Sokol Plzeň IV )
1. provedení III.AV2 3,2 Šírová Hana ( TJ Gumárny Zubří )
1. provedení III.AV3 3,1 Jasparová Blanka ( SK MG Černovice Brno )
1. provedení III.AV4 3,3 Kapounková Jitka ( SK TRASKO Vyškov )
1. provedení III.TV1 5,0 Vrbová Renata ( TJ Sokol Velký Týnec )
1. provedení III.TV2 4,7 Kapounková Kateřina ( SK TRASKO Vyškov )
1. provedení III.TV3 5,2 Přikrylová Iva ( SK MG Mantila Brno )
1. provedení III.TV4 4,2 Hrbáčová Vladěna ( TJ Sokol Opava )
1. provedení III.Exe1 7,7 Kleinerová Soňa ( SK MG Mantila Brno )
1. provedení III.Exe2 6,7 Henigová Libuše ( Sokol Plzeň IV )
1. provedení III.Exe3 7,1 Bezděková Marcela ( Sokol Brno Židenice )
1. provedení III.Exe4 7,5 Pernicová Markéta ( TJ Gumárny Zubří )
2. provedení III.AV1 3,2 Smějová Petra ( Sokol Plzeň IV )
2. provedení III.AV2 3,2 Šírová Hana ( TJ Gumárny Zubří )
2. provedení III.AV3 3,1 Jasparová Blanka ( SK MG Černovice Brno )
2. provedení III.AV4 3,4 Kapounková Jitka ( SK TRASKO Vyškov )
2. provedení III.TV1 5,1 Vrbová Renata ( TJ Sokol Velký Týnec )
2. provedení III.TV2 4,7 Kapounková Kateřina ( SK TRASKO Vyškov )
2. provedení III.TV3 4,9 Přikrylová Iva ( SK MG Mantila Brno )
2. provedení III.TV4 4,5 Hrbáčová Vladěna ( TJ Sokol Opava )
2. provedení III.Exe1 7,6 Kleinerová Soňa ( SK MG Mantila Brno )
2. provedení III.Exe2 7,0 Henigová Libuše ( Sokol Plzeň IV )
2. provedení III.Exe3 7,3 Bezděková Marcela ( Sokol Brno Židenice )
2. provedení III.Exe4 7,6 Pernicová Markéta ( TJ Gumárny Zubří )

Sokol Plzeň IV Seniorky - Známky rozhodčích

Sestava Známka Známka Jméno a oddíl
1. provedení III.AV1 3,1 Smějová Petra ( Sokol Plzeň IV )
1. provedení III.AV2 3,0 Šírová Hana ( TJ Gumárny Zubří )
1. provedení III.AV3 3,0 Jasparová Blanka ( SK MG Černovice Brno )
1. provedení III.AV4 2,3 Kapounková Jitka ( SK TRASKO Vyškov )
1. provedení III.TV1 4,4 Vrbová Renata ( TJ Sokol Velký Týnec )
1. provedení III.TV2 4,2 Kapounková Kateřina ( SK TRASKO Vyškov )
1. provedení III.TV3 4,9 Přikrylová Iva ( SK MG Mantila Brno )
1. provedení III.TV4 3,3 Hrbáčová Vladěna ( TJ Sokol Opava )
1. provedení III.Exe1 7,7 Kleinerová Soňa ( SK MG Mantila Brno )
1. provedení III.Exe2 6,9 Henigová Libuše ( Sokol Plzeň IV )
1. provedení III.Exe3 6,4 Bezděková Marcela ( Sokol Brno Židenice )
1. provedení III.Exe4 6,9 Pernicová Markéta ( TJ Gumárny Zubří )
2. provedení III.AV1 3,1 Smějová Petra ( Sokol Plzeň IV )
2. provedení III.AV2 3,0 Šírová Hana ( TJ Gumárny Zubří )
2. provedení III.AV3 3,1 Jasparová Blanka ( SK MG Černovice Brno )
2. provedení III.AV4 2,7 Kapounková Jitka ( SK TRASKO Vyškov )
2. provedení III.TV1 4,3 Vrbová Renata ( TJ Sokol Velký Týnec )
2. provedení III.TV2 4,3 Kapounková Kateřina ( SK TRASKO Vyškov )
2. provedení III.TV3 4,7 Přikrylová Iva ( SK MG Mantila Brno )
2. provedení III.TV4 3,5 Hrbáčová Vladěna ( TJ Sokol Opava )
2. provedení III.Exe1 7,3 Kleinerová Soňa ( SK MG Mantila Brno )
2. provedení III.Exe2 7,0 Henigová Libuše ( Sokol Plzeň IV )
2. provedení III.Exe3 6,8 Bezděková Marcela ( Sokol Brno Židenice )
2. provedení III.Exe4 6,7 Pernicová Markéta ( TJ Gumárny Zubří )

Rozhodčí závodu

Číslo rozhodčí Jméno a oddíl Skupina
I.TV1 Šírová Hana ( TJ Gumárny Zubří ) D
I.TV2 Burdová Adéla ( TJ Sokol Opava ) D
I.TV3 Šilhanová Eva ( Sokol Brno Židenice ) D
I.TV4 Harťanská Soňa ( SK MG Břeclav ) D
I.AV1 Kapounková Kateřina ( SK TRASKO Vyškov ) A
I.AV2 Fleischerová Eva ( SK MG Bohdíkov ) A
I.AV3 Smrkalová Vendula ( SK MG Mantila Brno ) A
I.AV4 Jasparová Blanka ( SK MG Černovice Brno ) A
I.Exe1 Surková Iva ( SK TRASKO Vyškov ) E
I.Exe2 Nováková Zuzana ( SK MG Zlín ) E
I.Exe3 Šírová Jana ( TJ Gumárny Zubří ) E
I.Exe4 Pernicová Kateřina ( TJ Sokol Velký Týnec ) E
II.TV1 Šírová Hana ( TJ Gumárny Zubří ) D
II.TV2 Burišková Jana ( SK MG Mantila Brno ) D
II.TV3 Harťanská Gabriela ( SK MG Břeclav ) D
II.TV4 Fleischerová Eva ( SK MG Bohdíkov ) D
II.AV1 Kleinerová Soňa ( SK MG Mantila Brno ) A
II.AV2 Jasparová Blanka ( SK MG Černovice Brno ) A
II.AV3 Nováková Zuzana ( SK MG Zlín ) A
II.AV4 Řezníková Denisa ( TJ Sokol Velký Týnec ) A
II.Exe1 Surková Iva ( SK TRASKO Vyškov ) E
II.Exe2 Pernicová Markéta ( TJ Gumárny Zubří ) E
II.Exe3 Bezděková Marcela ( Sokol Brno Židenice ) E
II.Exe4 Apltauerová Tereza ( TJ Sokol Opava ) E
III.TV1 Vrbová Renata ( TJ Sokol Velký Týnec ) D
III.TV2 Kapounková Kateřina ( SK TRASKO Vyškov ) D
III.TV3 Přikrylová Iva ( SK MG Mantila Brno ) D
III.TV4 Hrbáčová Vladěna ( TJ Sokol Opava ) D
III.AV1 Smějová Petra ( Sokol Plzeň IV ) A
III.AV2 Šírová Hana ( TJ Gumárny Zubří ) A
III.AV3 Jasparová Blanka ( SK MG Černovice Brno ) A
III.AV4 Kapounková Jitka ( SK TRASKO Vyškov ) A
III.Exe1 Kleinerová Soňa ( SK MG Mantila Brno ) E
III.Exe2 Henigová Libuše ( Sokol Plzeň IV ) E
III.Exe3 Bezděková Marcela ( Sokol Brno Židenice ) E
III.Exe4 Pernicová Markéta ( TJ Gumárny Zubří ) E