Kontrolní závod IV ( MG Jednotlivkyně ) Vyškov 19. březen 2011 ( SK TRASKO Vyškov )

Kategorie Závodících
Přípravka výběr 6 1. bez náčiní    
Naděje nejmladší 2004 6 1. obruč 2. bez náčiní  
Naděje nejmladší 2003 5 1. obruč 2. bez náčiní  
Naděje mladší 2000-2002 7 1. švihadlo 2. obruč 3. bez náčiní
Kadetky mladší 6 1. švihadlo 2. míč 3. obruč
Kadetky starší a dorostenky 6 1. obruč 2. stuha 3. míč/kužely
Adresa haly: Sportovní hala ZŠ Purkyňova 39, Vyškov

PŘÍPRAVKA VÝBĚR

1. bez náčiní  
Místo Jméno závodnice Cel. zn. Výs. D1 D2 D A E S
1 Pazderová Žaneta (SK TRASKO Vyškov) 9,500 9,500 0,80 0,00 0,400 4,000 5,10  
2 Jelínková Karolína (SK TRASKO Vyškov) 9,350 9,350 0,90 0,00 0,450 4,000 4,90  
3 Orálková Veronika (SK TRASKO Vyškov) 8,900 8,900 0,90 0,00 0,450 3,900 4,55  
4 Hrdová Klára (SK TRASKO Vyškov) 8,850 8,850 0,70 0,00 0,350 3,900 4,60  
5 Studňařová Kateřina (SK TRASKO Vyškov) 8,200 8,200 0,40 0,00 0,200 3,800 4,20  
6 Bushellová Daniela (SK TRASKO Vyškov) 7,900 7,900 0,50 0,00 0,250 3,700 3,95  
  Prokopová Emma (SK TRASKO Vyškov) - Odstoupila                

NADĚJE NEJMLADŠÍ 2004

1. obruč  
2. bez náčiní  
Místo Jméno závodnice Cel. zn. Výs. D1 D2 D A E S Výs. D1 D2 D A E S
1 Paludová Michaela (SK TRASKO Vyškov) 21,550 10,950 1,20 2,50 1,850 4,200 4,90   10,600 0,90 0,00 0,450 4,500 5,65  
2 Sládková Nicol (SK TRASKO Vyškov) 21,400 11,350 0,80 2,70 1,750 3,900 5,70   10,050 0,90 0,00 0,450 4,000 5,60  
3 Zemanová Lucie (SK TRASKO Vyškov) 20,350 10,300 0,90 3,00 1,950 4,000 4,35   10,050 1,10 0,00 0,550 4,000 5,50  
4 Trgalová Helena (SK TRASKO Vyškov) 19,450 10,100 0,60 2,90 1,750 3,900 4,45   9,350 0,20 0,00 0,100 4,000 5,25  
5 Nováková Natálie (SK TRASKO Vyškov) 17,950 8,950 0,40 2,00 1,200 3,800 3,95   9,000 0,40 0,00 0,200 3,800 5,00  
6 Pauříková Karolína (SK TRASKO Vyškov) 16,650 8,200 0,40 1,10 0,750 3,600 3,85   8,450 0,60 0,00 0,300 3,500 4,65  

NADĚJE NEJMLADŠÍ 2003

1. obruč  
2. bez náčiní  
Místo Jméno závodnice Cel. zn. Výs. D1 D2 D A E S Výs. D1 D2 D A E S
1 Žáčková Klára (SK TRASKO Vyškov) 22,200 11,350 0,70 3,60 2,150 4,000 5,20   10,850 1,30 0,00 0,650 4,200 6,00  
2 Kubíčková Běla (SK TRASKO Vyškov) 21,700 11,200 1,30 3,10 2,200 3,500 5,50   10,500 1,00 0,00 0,500 4,200 5,80  
3 Hledíková Tereza (SK TRASKO Vyškov) 20,150 10,350 0,70 3,30 2,000 3,800 4,55   9,800 1,20 0,00 0,600 4,000 5,20  
4 Řehková Darina (SK TRASKO Vyškov) 19,600 10,100 1,00 2,40 1,700 3,800 4,60   9,500 0,80 0,00 0,400 3,800 5,30  
5 Konečná Kateřina (SK TRASKO Vyškov) 19,450 9,700 0,80 1,90 1,350 3,500 4,85   9,750 0,90 0,00 0,450 3,800 5,50  

NADĚJE MLADŠÍ 2000-2002

1. švihadlo  
2. obruč  
3. bez náčiní  
Místo Jméno závodnice Cel. zn. Výs. D1 D2 D A E S Výs. D1 D2 D A E S Výs. D1 D2 D A E S
1 Šťastná Natálie (SK TRASKO Vyškov) 39,200 13,600 1,70 4,40 3,050 4,500 6,05   13,000 2,00 4,80 3,400 4,200 5,40   12,600 2,50 0,00 1,250 4,500 6,85  
2 Urbancová Markéta (SK TRASKO Vyškov) 38,200 11,250 1,40 2,30 1,850 4,200 5,20   14,300 1,70 5,20 3,450 4,500 6,35   12,650 2,00 0,00 1,000 4,500 7,15  
3 Paludová Markéta (SK TRASKO Vyškov) 37,100 12,200 1,00 4,50 2,750 4,200 5,25   12,950 1,80 4,60 3,200 4,300 5,45   11,950 1,60 0,00 0,800 4,200 6,95  
4 Šťastná Kristýna (SK TRASKO Vyškov) 36,250 11,100 1,60 2,30 1,950 4,000 5,15   12,900 1,70 5,40 3,550 4,200 5,15   12,250 2,10 0,00 1,050 4,300 6,90  
5 Gottvaldová Denisa (SK TRASKO Vyškov) 35,900 11,500 1,40 2,90 2,150 4,500 4,85   12,550 1,70 3,70 2,700 4,300 5,55   11,850 2,00 0,00 1,000 4,500 6,35  
6 Pazderová Eliška (SK TRASKO Vyškov) 35,550 11,400 1,20 3,70 2,450 4,000 4,95   12,750 1,60 5,10 3,350 4,200 5,20   11,400 2,20 0,00 1,100 4,300 6,00  
7 Crhonková Adéla (SK TRASKO Vyškov) 29,750 9,300 1,00 2,60 1,800 3,500 4,00   10,300 0,90 4,30 2,600 3,800 3,90   10,150 1,20 0,00 0,600 4,000 5,55  

KADETKY MLADŠÍ

1. švihadlo  
2. míč  
3. obruč  
Místo Jméno závodnice Cel. zn. Výs. D1 D2 D A E S Výs. D1 D2 D A E S Výs. D1 D2 D A E S
1 Plchová Adéla (SK TRASKO Vyškov) 45,150 14,900 2,30 5,70 4,000 4,800 6,10   13,650 1,50 4,50 3,000 4,300 6,35   16,600 2,40 7,60 5,000 5,000 6,60  
2 Suchomelová Dana (SK TRASKO Vyškov) 44,250 14,850 2,50 5,50 4,000 4,700 6,15   12,750 2,00 3,20 2,600 4,200 5,95   16,650 2,80 6,80 4,800 5,000 6,85  
3 Kapounková Karolína (SK TRASKO Vyškov) 42,300 14,600 1,80 5,40 3,600 4,500 6,50   13,700 2,10 4,10 3,100 4,100 6,50   14,000 2,40 3,30 2,850 5,000 6,15  
4 Studňařová Tereza (SK TRASKO Vyškov) 41,400 13,450 2,40 4,60 3,500 4,500 5,45   12,200 1,70 3,30 2,500 4,000 5,70   15,750 3,20 6,60 4,900 5,000 5,85  
5 Zourková Sabina (SK TRASKO Vyškov) 35,550 11,400 1,60 3,80 2,700 4,000 4,70   9,150 0,70 1,80 1,250 3,200 4,70   15,000 1,90 6,30 4,100 4,800 6,10  
6 Jelínková Kristýna (SK TRASKO Vyškov) 30,550 9,550 0,70 2,60 1,650 3,500 4,40   8,450 0,70 0,40 0,550 3,500 4,40   12,550 1,30 3,90 2,600 4,500 5,45  

KADETKY STARŠÍ A DOROSTENKY

1. obruč  
2. stuha  
3. míč/kužely  
Místo Jméno závodnice Cel. zn. Výs. D1 D2 D A E S Výs. D1 D2 D A E S Výs. D1 D2 D A E S
1 Trněná Eliška (SK TRASKO Vyškov) 49,750 17,150 2,90 7,10 5,000 5,400 6,75   15,000 3,30 5,90 4,600 5,000 5,40   17,600 3,20 7,00 5,100 5,200 7,30  
2 Nohelová Veronika (SK TRASKO Vyškov) 48,350 17,750 4,20 6,60 5,400 5,500 6,85   13,850 3,30 3,20 3,250 5,000 5,60   16,750 3,40 5,40 4,400 5,000 7,35  
3 Štaudrová Petra (SK TRASKO Vyškov) 44,900 15,950 2,50 6,80 4,650 5,000 6,70 0,4 13,600 2,80 4,00 3,400 5,000 5,20   15,350 2,40 5,00 3,700 5,200 6,45  
4 Pavlíková Michaela (SK TRASKO Vyškov) 42,950 12,050 3,10 3,00 3,050 4,500 4,90 0,4 15,100 4,00 5,00 4,500 5,200 5,40   15,800 2,00 6,10 4,050 4,900 6,85  
5 Bohuslavová Simona (SK TRASKO Vyškov) 40,850 15,650 2,50 6,60 4,550 4,500 6,60   11,900 1,80 3,40 2,600 4,200 5,10   13,300 1,90 4,20 3,050 4,500 5,75  
6 Taušová Anna (SK TRASKO Vyškov) 30,650 16,550 2,80 6,60 4,700 5,400 6,45   14,100 2,10 5,10 3,600 4,800 5,70