Kontrolní závod III ( MG Jednotlivkyně ) Vyškov 13. březen 2011 ( SK TRASKO Vyškov )

Kategorie Závodících
Naděje nejmladší 2004 5 1. obruč 2. bez náčiní  
Naděje nejmladší 2003 5 1. obruč 2. bez náčiní  
Přípravka výběr 6 1. bez náčiní    
Naděje mladší 7 1. švihadlo 2. bez náčiní 3. obruč
Kadetky mladší 5 1. obruč 2. švihadlo 3. míč
Kadetky starší a dorostenky 5 1. obruč 2. míč/kužely 3. stuha
Adresa haly: Sportovní hala ZŠ Purkyňova 39, Vyškov

NADĚJE NEJMLADŠÍ 2004

1. obruč  
2. bez náčiní  
Místo Jméno závodnice Cel. zn. Výs. D1 D2 D A E S Výs. D1 D2 D A E S
1 Sládková Nicol (SK TRASKO Vyškov) 22,250 11,600 1,00 2,60 1,800 3,800 6,00   10,650 1,00 0,00 0,500 3,900 6,25  
2 Trgalová Helena (SK TRASKO Vyškov) 20,400 9,250 0,50 2,20 1,350 3,200 4,70   11,150 1,20 0,00 0,600 4,100 6,45  
3 Zemanová Lucie (SK TRASKO Vyškov) 19,850 9,400 0,60 1,60 1,100 3,200 5,10   10,450 1,30 0,00 0,650 3,600 6,20  
4 Paludová Michaela (SK TRASKO Vyškov) 19,600 9,200 0,30 1,90 1,100 3,500 4,60   10,400 0,80 0,00 0,400 4,000 6,00  
5 Pauříková Karolína (SK TRASKO Vyškov) 7,450               7,450 0,10 0,00 0,050 2,800 4,60  

NADĚJE NEJMLADŠÍ 2003

1. obruč  
2. bez náčiní  
Místo Jméno závodnice Cel. zn. Výs. D1 D2 D A E S Výs. D1 D2 D A E S
1 Řehková Darina (SK TRASKO Vyškov) 21,100 11,100 1,30 2,20 1,750 4,000 5,35   10,000 0,60 0,00 0,300 3,500 6,20  
2 Hledíková Tereza (SK TRASKO Vyškov) 20,700 10,650 0,30 2,80 1,550 4,000 5,10   10,050 0,70 0,00 0,350 3,800 5,90  
3 Konečná Kateřina (SK TRASKO Vyškov) 19,400 9,050 0,10 2,20 1,150 3,300 4,60   10,350 0,20 0,00 0,100 4,200 6,05  
4 Žáčková Klára (SK TRASKO Vyškov) 19,350 8,850 0,80 2,00 1,400 3,200 4,25   10,500 1,10 0,00 0,550 4,000 5,95  
5 Kubíčková Běla (SK TRASKO Vyškov) 18,300 7,200 0,90 1,50 1,200 3,000 3,60 0,6 11,100 0,80 0,00 0,400 4,200 6,50  

PŘÍPRAVKA VÝBĚR

1. bez náčiní  
Místo Jméno závodnice Cel. zn. Výs. D1 D2 D A E S
1 Orálková Veronika (SK TRASKO Vyškov) 9,300 9,300 0,60 0,00 0,300 3,600 5,40  
2 Nováková Natálie (SK TRASKO Vyškov) 9,250 9,250 0,90 0,00 0,450 3,400 5,40  
3 Jelínková Karolína (SK TRASKO Vyškov) 9,000 9,000 0,70 0,00 0,350 3,500 5,15  
4 Hrdová Klára (SK TRASKO Vyškov) 8,900 8,900 0,40 0,00 0,200 3,500 5,20  
5 Pazderová Žaneta (SK TRASKO Vyškov) 8,800 8,800 0,30 0,00 0,150 3,400 5,25  
6 Studňařová Kateřina (SK TRASKO Vyškov) 8,350 8,350 0,00 0,00 0,000 3,400 4,95  
  Bushellová Daniela (SK TRASKO Vyškov) - Odstoupila                
  Prokopová Emma (SK TRASKO Vyškov) - Odstoupila                
  Žáková Anna (SK TRASKO Vyškov) - Odstoupila                

NADĚJE MLADŠÍ

1. švihadlo  
2. bez náčiní  
3. obruč  
Místo Jméno závodnice Cel. zn. Výs. D1 D2 D A E S Výs. D1 D2 D A E S Výs. D1 D2 D A E S
1 Šťastná Natálie (SK TRASKO Vyškov) 39,000 13,400 1,20 5,00 3,100 4,100 6,20   12,400 1,50 0,00 0,750 4,800 6,85   13,200 2,20 5,20 3,700 3,800 5,70  
2 Urbancová Markéta (SK TRASKO Vyškov) 38,550 12,850 1,70 3,00 2,350 4,200 6,30   13,050 1,70 0,00 0,850 4,800 7,40   12,650 2,00 2,90 2,450 4,200 6,00  
3 Pazderová Eliška (SK TRASKO Vyškov) 35,100 12,150 0,60 4,00 2,300 4,000 5,85   12,100 1,70 0,00 0,850 4,500 6,75   10,850 0,60 2,80 1,700 4,000 5,15  
4 Gottvaldová Denisa (SK TRASKO Vyškov) 34,400 10,650 0,80 2,60 1,700 3,500 5,45   11,800 1,50 0,00 0,750 4,500 6,55   11,950 0,90 3,60 2,250 3,700 6,00  
5 Šťastná Kristýna (SK TRASKO Vyškov) 33,250 10,650 1,40 2,30 1,850 3,300 5,50   11,850 1,20 0,00 0,600 4,800 6,45   10,750 1,00 4,30 2,650 3,000 5,50 0,4
6 Paludová Markéta (SK TRASKO Vyškov) 32,750 9,500 0,50 2,30 1,400 3,000 5,10   12,800 1,80 0,00 0,900 5,000 6,90   10,450 1,20 3,20 2,200 3,800 4,45  
7 Crhonková Adéla (SK TRASKO Vyškov) 30,700 9,700 0,70 2,30 1,500 3,000 5,20   11,250 1,30 0,00 0,650 4,500 6,10   9,750 0,50 3,20 1,850 3,300 4,60  

KADETKY MLADŠÍ

1. obruč  
2. švihadlo  
3. míč  
Místo Jméno závodnice Cel. zn. Výs. D1 D2 D A E S Výs. D1 D2 D A E S Výs. D1 D2 D A E S
1 Suchomelová Dana (SK TRASKO Vyškov) 45,450 15,900 1,80 5,90 3,850 5,300 6,75   15,250 1,10 5,30 3,200 5,500 6,55   14,300 2,00 4,40 3,200 4,900 6,20  
2 Kapounková Karolína (SK TRASKO Vyškov) 44,800 15,350 1,40 5,50 3,450 5,500 6,40   14,150 1,40 4,30 2,850 5,000 6,30   15,300 2,60 4,30 3,450 5,300 6,55  
3 Plchová Adéla (SK TRASKO Vyškov) 44,750 13,700 2,20 5,30 3,750 5,000 5,35 0,4 16,650 2,90 5,80 4,350 5,500 6,80   14,400 0,80 4,70 2,750 5,300 6,35  
4 Studňařová Tereza (SK TRASKO Vyškov) 40,250 15,200 2,90 4,60 3,750 5,200 6,25   13,600 1,10 4,30 2,700 4,900 6,00   11,450 0,50 2,40 1,450 4,800 5,60 0,4
5 Zourková Sabina (SK TRASKO Vyškov) 38,500 13,800 0,30 4,30 2,300 5,000 6,50   12,850 0,60 3,60 2,100 4,800 5,95   11,850 0,40 2,30 1,350 4,700 5,80  
  Jelínková Kristýna (SK TRASKO Vyškov) - Odstoupila                                            

KADETKY STARŠÍ A DOROSTENKY

1. obruč  
2. míč/kužely  
3. stuha  
Místo Jméno závodnice Cel. zn. Výs. D1 D2 D A E S Výs. D1 D2 D A E S Výs. D1 D2 D A E S
1 Nohelová Veronika (SK TRASKO Vyškov) 52,100 19,050 2,90 6,60 4,750 6,500 7,80   16,150 2,70 4,80 3,750 5,500 6,90   16,900 3,20 5,30 4,250 6,000 6,65  
2 Štaudrová Petra (SK TRASKO Vyškov) 49,600 17,300 2,70 6,40 4,550 5,500 7,25   17,800 2,70 5,90 4,300 5,800 7,70   14,500 3,30 3,40 3,350 5,000 6,15  
3 Trněná Eliška (SK TRASKO Vyškov) 44,950 16,900 1,90 6,30 4,100 5,800 7,00   13,250 1,80 3,90 2,850 4,500 5,90   14,800 1,00 4,70 2,850 5,500 6,45  
4 Bohuslavová Simona (SK TRASKO Vyškov) 42,200 15,450 3,40 5,50 4,450 5,000 6,00   15,200 2,50 4,30 3,400 5,200 6,60   11,550 2,70 2,60 2,650 3,500 5,40  
5 Pavlíková Michaela (SK TRASKO Vyškov) 42,150 15,550 2,30 4,60 3,450 5,000 7,10   15,200 2,10 3,40 2,750 5,500 6,95   11,400 2,00 2,60 2,300 3,500 5,60  
  Taušová Anna (SK TRASKO Vyškov) - Odstoupila                                            
  Surková Aneta (SK TRASKO Vyškov) - Odstoupila