Kontrolní závod II. ( MG Jednotlivkyně ) Vyškov 6. březen 2011 ( SK TRASKO Vyškov )

Kategorie Závodících
2004 5 1. bez náčiní 2. obruč  
2003 4 1. bez náčiní 2. obruč  
Přípravka výběr 8 1. bez náčiní    
Naděje mladší (2000 - 2002) 7 1. bez náčiní 2. obruč 3. švihadlo
Kadetky mladší 6 1. švihadlo 2. míč 3. obruč
Kadetky starší a dorostenky 5 1. míč/kužely 2. stuha 3. obruč
Adresa haly: Sportovní hala ZŠ Purkyňova 39, Vyškov

2004

1. bez náčiní  
2. obruč  
Místo Jméno závodnice Cel. zn. Výs. D1 D2 D A E S Výs. D1 D2 D A E S
1 Paludová Michaela (SK TRASKO Vyškov) 21,700 11,200 0,90 0,00 0,450 4,900 5,85   10,500 0,70 2,30 1,500 3,900 5,10  
2 Sládková Nicol (SK TRASKO Vyškov) 20,600 11,150 0,90 0,00 0,450 5,100 5,60   9,450 0,50 1,60 1,050 3,500 4,90  
3 Trgalová Helena (SK TRASKO Vyškov) 20,200 10,850 0,00 0,00 0,000 5,300 5,55   9,350 0,00 1,90 0,950 4,000 4,40  
4 Zemanová Lucie (SK TRASKO Vyškov) 20,100 10,800 0,40 0,00 0,200 4,800 5,80   9,300 0,40 1,60 1,000 3,800 4,50  
5 Pauříková Karolína (SK TRASKO Vyškov) 13,150 6,900 0,00 0,00 0,000 3,000 3,90   6,250 0,00 0,10 0,050 3,000 3,20  

2003

1. bez náčiní  
2. obruč  
Místo Jméno závodnice Cel. zn. Výs. D1 D2 D A E S Výs. D1 D2 D A E S
1 Kubíčková Běla (SK TRASKO Vyškov) 23,650 12,100 1,10 0,00 0,550 5,500 6,05   11,550 0,60 2,60 1,600 4,500 5,45  
2 Hledíková Tereza (SK TRASKO Vyškov) 20,800 10,900 0,40 0,00 0,200 5,000 5,70   9,900 0,50 2,30 1,400 3,600 4,90  
3 Řehková Darina (SK TRASKO Vyškov) 18,500 9,200 0,60 0,00 0,300 3,500 5,40   9,300 0,40 1,60 1,000 3,500 4,80  
4 Konečná Kateřina (SK TRASKO Vyškov) 18,300 9,950 0,00 0,00 0,000 4,500 5,45   8,350 0,00 1,40 0,700 3,000 4,65  

PŘÍPRAVKA VÝBĚR

1. bez náčiní  
Místo Jméno závodnice Cel. zn. Výs. D1 D2 D A E S
1 Pazderová Žaneta (SK TRASKO Vyškov) 10,400 10,400 0,60 0,00 0,300 5,000 5,10  
2 Jelínková Karolína (SK TRASKO Vyškov) 9,700 9,700 1,10 0,00 0,550 4,000 5,15  
3 Studňařová Kateřina (SK TRASKO Vyškov) 9,250 9,250 0,00 0,00 0,000 4,200 5,05  
4 Hrdová Klára (SK TRASKO Vyškov) 9,000 9,000 0,30 0,00 0,150 3,900 4,95  
4 Nováková Natálie (SK TRASKO Vyškov) 9,000 9,000 0,50 0,00 0,250 3,700 5,05  
5 Prokopová Emma (SK TRASKO Vyškov) 8,850 8,850 0,00 0,00 0,000 4,000 4,85  
6 Orálková Veronika (SK TRASKO Vyškov) 8,500 8,500 0,20 0,00 0,100 3,700 4,70  
7 Bushellová Daniela (SK TRASKO Vyškov) 8,200 8,200 0,20 0,00 0,100 3,700 4,40  
  Žáková Anna (SK TRASKO Vyškov) - Odstoupila                

NADĚJE MLADŠÍ (2000 - 2002)

1. bez náčiní  
2. obruč  
3. švihadlo  
Místo Jméno závodnice Cel. zn. Výs. D1 D2 D A E S Výs. D1 D2 D A E S Výs. D1 D2 D A E S
1 Šťastná Natálie (SK TRASKO Vyškov) 39,600 13,900 1,80 0,00 0,900 6,200 6,80   12,600 1,90 4,30 3,100 5,000 4,90 0,4 13,100 1,40 4,20 2,800 4,700 5,60  
2 Urbancová Markéta (SK TRASKO Vyškov) 36,200 14,750 2,40 0,00 1,200 6,500 7,05   12,550 1,40 2,50 1,950 5,000 5,60   8,900 0,20 1,60 0,900 4,000 4,00  
3 Gottvaldová Denisa (SK TRASKO Vyškov) 34,600 13,100 1,00 0,00 0,500 6,000 6,60   12,050 0,50 2,20 1,350 5,200 5,50   9,450 0,50 1,80 1,150 4,300 4,00  
4 Šťastná Kristýna (SK TRASKO Vyškov) 34,450 12,650 0,90 0,00 0,450 6,300 5,90   11,300 0,50 2,70 1,600 4,800 4,90   10,500 0,90 2,30 1,600 4,300 4,60  
5 Pazderová Eliška (SK TRASKO Vyškov) 34,400 12,950 1,90 0,00 0,950 5,600 6,40   11,700 0,50 3,20 1,850 4,600 5,25   9,750 0,20 2,60 1,400 3,900 4,45  
6 Paludová Markéta (SK TRASKO Vyškov) 33,600 13,250 0,30 0,00 0,150 6,300 6,80   11,050 0,00 2,30 1,150 5,000 4,90   9,300 0,30 1,50 0,900 4,000 4,40  
7 Crhonková Adéla (SK TRASKO Vyškov) 25,900 10,550 0,90 0,00 0,450 5,000 5,10   6,250 0,50 1,40 0,950 3,000 3,10 0,8 9,100 0,60 2,30 1,450 3,900 3,75  

KADETKY MLADŠÍ

1. švihadlo  
2. míč  
3. obruč  
Místo Jméno závodnice Cel. zn. Výs. D1 D2 D A E S Výs. D1 D2 D A E S Výs. D1 D2 D A E S
1 Suchomelová Dana (SK TRASKO Vyškov) 37,000 12,200 0,40 3,10 1,750 4,800 5,65   11,150 1,40 3,40 2,400 3,600 5,15   13,650 1,30 3,50 2,400 5,300 5,95  
2 Plchová Adéla (SK TRASKO Vyškov) 36,150 13,450 1,70 3,50 2,600 4,800 6,05   9,150 0,80 1,60 1,200 3,300 4,65   13,550 1,60 4,50 3,050 5,500 5,40 0,4
3 Kapounková Karolína (SK TRASKO Vyškov) 35,150 12,600 0,90 4,40 2,650 4,300 5,65   9,400 0,70 2,80 1,750 3,000 4,65   13,150 1,10 4,60 2,850 5,000 5,30  
4 Studňařová Tereza (SK TRASKO Vyškov) 33,250 11,150 0,50 3,10 1,800 4,400 4,95   8,800 0,70 1,80 1,250 3,200 4,35   13,300 0,70 4,50 2,600 5,000 5,70  
5 Zourková Sabina (SK TRASKO Vyškov) 33,000 9,950 0,40 2,20 1,300 4,200 4,45   9,600 0,80 1,80 1,300 3,900 4,40   13,450 0,80 4,10 2,450 5,200 5,80  
6 Jelínková Kristýna (SK TRASKO Vyškov) 19,850 7,750 0,00 2,00 1,000 3,000 3,75   5,950 0,00 0,50 0,250 2,400 3,30   6,150 0,10 1,20 0,650 2,900 2,60  

KADETKY STARŠÍ A DOROSTENKY

1. míč/kužely  
2. stuha  
3. obruč  
Místo Jméno závodnice Cel. zn. Výs. D1 D2 D A E S Výs. D1 D2 D A E S Výs. D1 D2 D A E S
1 Štaudrová Petra (SK TRASKO Vyškov) 50,000 17,500 3,20 6,30 4,750 5,700 7,05   13,650 1,10 5,10 3,100 5,000 5,55   18,850 4,00 4,90 4,450 6,800 7,60  
2 Trněná Eliška (SK TRASKO Vyškov) 47,200 14,450 2,10 3,60 2,850 5,400 6,20   14,850 2,40 5,60 4,000 5,100 5,75   17,900 2,20 5,40 3,800 6,700 7,40  
3 Pavlíková Michaela (SK TRASKO Vyškov) 43,000 14,800 2,80 4,00 3,400 5,300 6,10   12,400 2,30 2,90 2,600 4,400 5,40   15,800 2,50 4,20 3,350 6,000 6,45  
3 Nohelová Veronika (SK TRASKO Vyškov) 43,000 13,200 1,60 4,00 2,800 5,000 5,40   11,100 3,00 1,80 2,400 4,000 4,70   18,700 3,10 6,40 4,750 6,800 7,15  
4 Bohuslavová Simona (SK TRASKO Vyškov) 38,450 12,200 0,40 3,10 1,750 5,100 5,35   10,050 1,20 2,20 1,700 3,900 4,45   16,200 3,00 5,00 4,000 5,900 6,30  
  Surková Aneta (SK TRASKO Vyškov) - Odstoupila                                            
  Taušová Anna (SK TRASKO Vyškov) - Odstoupila