Mezioddílový závod I. ( MG Jednotlivkyně ) Brno 27. únor 2011 ( SK MG Mantila Brno )

Kategorie Závodících
Naděje nejmladší 2005 a ml. 11 1. bez náčiní
Naděje nejmladší 2004 8 1. bez náčiní
Naděje nejmladší 2003 BN 10 1. bez náčiní
Naděje nejmladší 2003 obruč 7 1. obruč
Naděje nejmladší 2002 BN 3 1. bez náčiní
Naděje nejmladší 2002 obruč 3 1. obruč
Naděje mladší 2001 BN 7 1. bez náčiní
Naděje mladší 2001 obruč 7 1. obruč
Naděje mladší 2001 švihadlo 5 1. švihadlo
Naděje mladší 2000 BN 5 1. bez náčiní
Naděje mladší 2000 obruč 5 1. obruč
Naděje mladší 2000 švihadlo 3 1. švihadlo
Kadetky mladší 1998-1999 obruč 5 1. obruč
Kadetky mladší 1998-1999 švihadlo/míč 5 1. švihadlo
Kadetky starší a dorostenky 1994-1997 obruč 4 1. obruč
Kadetky starší a dorostenky stuha 4 1. stuha
Adresa haly: ZŠ Chalabalova 2, Brno

NADĚJE NEJMLADŠÍ 2005 A ML.

1. bez náčiní  
Místo Jméno závodnice Cel. zn. Výs. D A E S
1 Tkáčová Anuška (SK MG Mantila Brno) 11,600 11,600 0,400 5,200 6,00  
2 Hlinomazová Sofie (SK MG Mantila Brno) 11,350 11,350 0,300 5,350 5,70  
3 Pazderová Žaneta (SK TRASKO Vyškov) 10,650 10,650 0,200 4,800 5,65  
4 Janoušková Tereza (SK MG Mantila Brno) 10,350 10,350 0,250 4,600 5,50  
5 Točíková Tereza (SK MG Mantila Brno) 10,150 10,150 0,200 4,800 5,15  
6 Jelínková Karolína (SK TRASKO Vyškov) 10,100 10,100 0,300 4,750 5,05  
7 Orálková Veronika (SK TRASKO Vyškov) 10,050 10,050 0,100 4,550 5,40  
8 Studňařová Kateřina (SK TRASKO Vyškov) 9,750 9,750 0,350 4,450 4,95  
8 Jelínková Laura (SK MG Mantila Brno) 9,750 9,750 0,100 4,300 5,35  
9 Prokopová Emma (SK TRASKO Vyškov) 9,500 9,500 0,100 4,500 4,90  
10 Hrdová Klára (SK TRASKO Vyškov) 9,250 9,250 0,200 4,250 4,80  

NADĚJE NEJMLADŠÍ 2004

1. bez náčiní  
Místo Jméno závodnice Cel. zn. Výs. D A E S
1 Rákosová Eliška (SK MG Mantila Brno) 13,050 13,050 0,800 5,600 6,55  
2 Sládková Nicol (SK TRASKO Vyškov) 12,600 12,600 0,900 5,200 6,50  
3 Rešková Monika (SK MG Mantila Brno) 12,500 12,500 0,850 5,200 6,45  
4 Paludová Michaela (SK TRASKO Vyškov) 12,450 12,450 0,700 5,500 6,25  
5 Trgalová Helena (SK TRASKO Vyškov) 11,800 11,800 0,300 5,400 6,10  
6 Zemanová Lucie (SK TRASKO Vyškov) 10,700 10,700 0,400 4,900 5,40  
7 Tonerová Lucie (SK MG Mantila Brno) 9,950 9,950 0,250 4,300 5,40  
8 Pauříková Karolína (SK TRASKO Vyškov) 7,950 7,950 0,100 3,500 4,35  

NADĚJE NEJMLADŠÍ 2003 BN

1. bez náčiní  
Místo Jméno závodnice Cel. zn. Výs. D A E S
1 Tkáčová Eliška (SK MG Mantila Brno) 14,200 14,200 1,400 5,750 7,05  
2 Wunschová Veronika (SK MG Mantila Brno) 13,550 13,550 0,950 5,550 6,85  
3 Kubíčková Běla (SK TRASKO Vyškov) 13,300 13,300 1,100 5,650 6,55  
4 Žáčková Klára (SK TRASKO Vyškov) 12,600 12,600 1,100 5,450 6,05  
5 Štanglová Tereza (SK MG Mantila Brno) 12,100 12,100 0,500 5,400 6,20  
6 Zahrádková Hana (SK MG Mantila Brno) 12,050 12,050 0,500 5,400 6,15  
7 Konečná Kateřina (SK TRASKO Vyškov) 11,500 11,500 0,300 5,200 6,00  
8 Hledíková Tereza (SK TRASKO Vyškov) 11,150 11,150 0,400 5,050 5,70  
9 Smolíková Natálie (SK MG Mantila Brno) 11,050 11,050 0,450 4,950 5,65  
10 Řehková Darina (SK TRASKO Vyškov) 9,700 9,700 0,100 3,950 5,65  

NADĚJE NEJMLADŠÍ 2003 OBRUČ

1. obruč  
Místo Jméno závodnice Cel. zn. Výs. D1 D2 D A E S
1 Wunschová Veronika (SK MG Mantila Brno) 11,500 11,500 0,50 3,20   4,000 5,65  
2 Tkáčová Eliška (SK MG Mantila Brno) 11,450 11,450 0,90 3,00   4,250 5,65  
3 Kubíčková Běla (SK TRASKO Vyškov) 11,280 11,280 1,10 2,25   4,350 5,25  
4 Konečná Kateřina (SK TRASKO Vyškov) 8,975 8,975 0,55 1,40   3,550 4,65  
5 Řehková Darina (SK TRASKO Vyškov) 8,800 8,800 0,35 1,65   3,000 4,80  
7 Hledíková Tereza (SK TRASKO Vyškov) 8,650 8,650 0,30 1,70   3,300 4,35  
8 Žáčková Klára (SK TRASKO Vyškov) 8,550 8,550 0,30 1,90   3,100 4,35  

NADĚJE NEJMLADŠÍ 2002 BN

1. bez náčiní  
Místo Jméno závodnice Cel. zn. Výs. D A E S
1 Kolouchová Sabina (SK MG Mantila Brno) 14,550 14,550 1,400 6,050 7,10  
2 Šťastná Kristýna (SK TRASKO Vyškov) 14,100 14,100 1,350 5,850 6,90  
3 Crhonková Adéla (SK TRASKO Vyškov) 11,850 11,850 0,500 5,700 5,65  

NADĚJE NEJMLADŠÍ 2002 OBRUČ

1. obruč  
Místo Jméno závodnice Cel. zn. Výs. D1 D2 D A E S
1 Kolouchová Sabina (SK MG Mantila Brno) 13,800 13,800 1,20 3,70   5,300 6,05  
2 Šťastná Kristýna (SK TRASKO Vyškov) 12,630 12,630 0,30 2,85   5,300 5,75  
3 Crhonková Adéla (SK TRASKO Vyškov) 9,400 9,400 0,00 1,90   4,000 4,45  

NADĚJE MLADŠÍ 2001 BN

1. bez náčiní  
Místo Jméno závodnice Cel. zn. Výs. D A E S
1 Ličková Barbora (SK MG Mantila Brno) 14,950          
2 Bukvaldová Kateřina (SK MG Mantila Brno) 14,700          
3 Štěpánková Denisa (SK MG Mantila Brno) 14,650          
4 Urbancová Markéta (SK TRASKO Vyškov) 14,350          
5 Paludová Markéta (SK TRASKO Vyškov) 14,300          
6 Bagárová Adéla (SK MG Mantila Brno) 13,750          
7 Gottvaldová Denisa (SK TRASKO Vyškov) 12,900          

NADĚJE MLADŠÍ 2001 OBRUČ

1. obruč  
Místo Jméno závodnice Cel. zn. Výs. D1 D2 D A E S
1 Ličková Barbora (SK MG Mantila Brno) 14,480 14,480 1,75 4,50   5,350 6,00  
2 Urbancová Markéta (SK TRASKO Vyškov) 14,430 14,130 1,40 3,65   5,900 6,00  
3 Štěpánková Denisa (SK MG Mantila Brno) 14,300 14,300 0,75 4,15   5,950 5,90  
4 Bukvaldová Kateřina (SK MG Mantila Brno) 13,300 13,300 1,25 3,25   5,150 5,90  
5 Bagárová Adéla (SK MG Mantila Brno) 12,250 12,250 0,70 3,10   5,000 5,55  
6 Gottvaldová Denisa (SK TRASKO Vyškov) 11,880 11,880 0,30 2,35   5,100 5,45  
7 Paludová Markéta (SK TRASKO Vyškov) 11,450 11,450 0,50 1,90   5,000 5,25  

NADĚJE MLADŠÍ 2001 ŠVIHADLO

1. švihadlo  
Místo Jméno závodnice Cel. zn. Výs. D1 D2 D A E S
1 Bukvaldová Kateřina (SK MG Mantila Brno) 12,350 12,350 1,80 3,80   3,800 5,75  
2 Paludová Markéta (SK TRASKO Vyškov) 11,530              
3 Gottvaldová Denisa (SK TRASKO Vyškov) 9,625 9,625 0,60 2,25   3,100 5,10  
4 Urbancová Markéta (SK TRASKO Vyškov) 8,850 8,850 0,40 1,80   3,500 4,25  
5 Ličková Barbora (SK MG Mantila Brno) 8,775 8,775 0,40 2,15   3,300 4,20  

NADĚJE MLADŠÍ 2000 BN

1. bez náčiní  
Místo Jméno závodnice Cel. zn. Výs. D A E S
1 Hájková Nicole (SK MG Mantila Brno) 14,750 14,750 1,200 6,550 7,00  
2 Šťastná Natálie (SK TRASKO Vyškov) 14,700 14,700 1,150 6,450 7,10  
3 Sedláková Šárka (SK MG Mantila Brno) 14,550 14,550 1,600 6,050 6,90  
4 Pazderová Eliška (SK TRASKO Vyškov) 13,750 13,750 1,300 6,000 6,45  
5 Klímová Petra (SK MG Mantila Brno) 13,500 13,500 0,400 6,200 6,90  

NADĚJE MLADŠÍ 2000 OBRUČ

1. obruč  
Místo Jméno závodnice Cel. zn. Výs. D1 D2 D A E S
1 Hájková Nicole (SK MG Mantila Brno) 14,075 14,075 1,15 4,60   5,400 5,80  
2 Šťastná Natálie (SK TRASKO Vyškov) 13,375 13,375 1,00 3,75   5,050 5,95  
3 Klímová Petra (SK MG Mantila Brno) 12,875 12,875 0,50 3,25   5,050 5,95  
4 Sedláková Šárka (SK MG Mantila Brno) 12,650 12,650 1,00 2,70   5,000 5,80  
5 Pazderová Eliška (SK TRASKO Vyškov) 11,775 11,775 1,10 2,05   4,500 5,70  

NADĚJE MLADŠÍ 2000 ŠVIHADLO

1. švihadlo  
Místo Jméno závodnice Cel. zn. Výs. D1 D2 D A E S
1 Šťastná Natálie (SK TRASKO Vyškov) 12,750 12,750 0,95 3,55   4,750 5,75  
2 Klímová Petra (SK MG Mantila Brno) 12,380 12,380 0,40 3,75   4,550 5,75  
3 Pazderová Eliška (SK TRASKO Vyškov) 10,830 10,830 0,30 2,55   4,100 5,30  

KADETKY MLADŠÍ 1998-1999 OBRUČ

1. obruč  
Místo Jméno závodnice Cel. zn. Výs. D1 D2 D A E S
1 Plchová Adéla (SK TRASKO Vyškov) 16,030 16,030 1,95 5,00   5,700 6,85  
2 Suchomelová Dana (SK TRASKO Vyškov) 15,600 15,600 2,05 4,65   5,800 6,45  
3 Zourková Sabina (SK TRASKO Vyškov) 14,280 14,280 0,30 4,75   5,300 6,45  
4 Kapounková Karolína (SK TRASKO Vyškov) 14,000 14,000 1,50 3,60   5,300 6,15  
5 Jelínková Kristýna (SK TRASKO Vyškov) 10,130 10,130 0,10 2,05   4,500 4,55  

KADETKY MLADŠÍ 1998-1999 ŠVIHADLO/MÍČ

1. švihadlo  
Místo Jméno závodnice Cel. zn. Výs. D1 D2 D A E S
1 Plchová Adéla (SK TRASKO Vyškov) 13,830 13,830 0,55 3,50   5,200 6,60  
2 Kapounková Karolína (SK TRASKO Vyškov) 13,650 13,650 1,00 4,70   4,900 5,90  
3 Suchomelová Dana (SK TRASKO Vyškov) 13,380 13,380 0,70 3,75   4,900 6,25  
4 Zourková Sabina (SK TRASKO Vyškov) 11,230 11,230 0,30 2,95   4,400 5,20  
5 Jelínková Kristýna (SK TRASKO Vyškov) 7,700 7,700 0,00 0,80   3,400 3,90  

KADETKY STARŠÍ A DOROSTENKY 1994-1997 OBRUČ

1. obruč  
Místo Jméno závodnice Cel. zn. Výs. D1 D2 D A E S
1 Nohelová Veronika (SK TRASKO Vyškov) 18,250 18,250 2,30 5,60   6,950 7,35  
2 Trněná Eliška (SK TRASKO Vyškov) 17,080 17,080 2,70 5,45   6,200 6,80  
3 Štaudrová Petra (SK TRASKO Vyškov) 16,280 16,280 3,00 2,95   6,500 6,80  
4 Bohuslavová Simona (SK TRASKO Vyškov) 15,680 15,680 1,30 4,05   6,300 6,70  

KADETKY STARŠÍ A DOROSTENKY STUHA

1. stuha  
Místo Jméno závodnice Cel. zn. Výs. D1 D2 D A E S
1 Trněná Eliška (SK TRASKO Vyškov) 15,850 15,850 2,30 5,40   5,550 6,45  
2 Štaudrová Petra (SK TRASKO Vyškov) 15,280 15,280 2,40 4,35   5,750 6,15  
3 Nohelová Veronika (SK TRASKO Vyškov) 13,630 13,630 2,60 2,75   4,850 6,10  
4 Bohuslavová Simona (SK TRASKO Vyškov) 12,430 12,430 1,60 2,55   4,750 5,60