Přebor JM oblasti Naděje mladší ( MG Jednotlivkyně ) Brno 1. květen 2010 ( SK GiTy MS Brno )

Kategorie Závodících
Naděje mladší 24 1. švihadlo 2. obruč 3. bez náčiní

NADĚJE MLADŠÍ

1. švihadlo  
2. obruč  
3. bez náčiní  
Místo Jméno závodnice Cel. zn. Výs. D A E S Výs. D A E S Výs. D A E S
1 Kobylková Denisa (SK GiTy MS Brno) 55,250 19,175         19,350         16,725        
2 Svobodová Aneta (SK GiTy MS Brno) 53,650 18,375         18,275         17,000        
3 Šalamounová Barbora (SKP MG Brno) 50,050 17,250         16,250         16,550        
4 Dorková Nikola (SK TRASKO Vyškov) 47,925 16,250         16,575         15,100        
5 Paschová Nikola (SK GiTy MS Brno) 47,675 14,575         16,825         16,275        
6 Plchová Adéla (SK TRASKO Vyškov) 47,425 15,875         16,625         14,925        
7 Waldsbergerová Anna (SKP MG Brno) 45,275 15,550         15,225         14,500        
8 Blahová Berenika (SK MG Mantila Brno) 43,625 15,500         14,550         13,575        
9 Suchomelová Dana (SK TRASKO Vyškov) 43,225 14,550         14,875         13,800        
10 Vrtišová Viktorie (SKP MG Brno) 41,950 14,100         13,850         14,000        
11 Řiháčková Barbora (SKP MG Brno) 41,600 14,475         12,950         14,175        
12 Michálková Veronika (SK TRASKO Vyškov) 41,500 13,975         14,275         13,250        
13 Krausová Veronika (SK GiTy MS Brno) 41,325 14,575         13,400         13,350        
14 Klímová Petra (SK MG Mantila Brno) 39,025 12,850         13,975         12,200        
15 Šťastná Natálie (SK TRASKO Vyškov) 38,500 13,725         12,200         12,575        
16 Studňařová Tereza (SK TRASKO Vyškov) 38,275 12,575         12,700         13,000        
17 Hájková Nicole (SK MG Mantila Brno) 38,225 12,700         13,825         11,700        
18 Heldesová Sylva (SKP MG Brno) 37,950 13,350         12,650         11,950        
19 Lepková Martina (ASPV Brno) 37,325 12,650         12,575         12,100        
20 Gregorová Gabriela (SK GiTy MS Brno) 37,125 12,875         11,900         12,350        
21 Beranová Karolína (TJ Tesla Brno) 36,800 13,250         11,950         11,600        
22 Zourková Sabina (SK TRASKO Vyškov) 36,275 11,300         12,750         12,225        
23 Pazderová Eliška (SK TRASKO Vyškov) 33,650 11,625         10,725         11,300        
24 Horáková Barbora (ASPV Brno) 33,575 10,650         11,475         11,450