Kontrolní závod I. ( MG Jednotlivkyně ) Vyškov 19. únor 2011 ( SK TRASKO Vyškov )

Kategorie Závodících
2004 5 1. bez náčiní 2. obruč  
2003 4 1. bez náčiní 2. obruč  
Přípravka výběr 8 1. bez náčiní    
Naděje mladší (2000-2002) 7 1. švihadlo 2. obruč 3. bez náčiní
Kadetky mladší 5 1. míč 2. švihadlo 3. obruč
Kadetky starší a dorostenky 7 1. stuha 2. míč/kužely 3. obruč
Adresa haly: Sportovní hala ZŠ Purkyňova 39, Vyškov

2004

1. bez náčiní  
2. obruč  
Místo Jméno závodnice Cel. zn. Výs. D1 D2 D A E S Výs. D1 D2 D A E S
1 Paludová Michaela (SK TRASKO Vyškov) 12,210 6,530 0,60 0,00 0,300   6,23   5,680 0,90 1,80 1,350   4,33  
2 Sládková Nicol (SK TRASKO Vyškov) 11,810 6,030 0,40 0,00 0,200   5,83   5,780 0,70 1,40 1,050   4,73  
3 Zemanová Lucie (SK TRASKO Vyškov) 11,280 6,350 0,70 0,00 0,350   6,00   4,930 0,40 1,20 0,800   4,13  
4 Trgalová Helena (SK TRASKO Vyškov) 10,420 5,870 0,00 0,00 0,000   5,87   4,550 0,00 1,10 0,550   4,00  
5 Pauříková Karolína (SK TRASKO Vyškov) 6,930 3,700 0,00 0,00 0,000   3,70   3,230 0,00 0,60 0,300   2,93  

2003

1. bez náčiní  
2. obruč  
Místo Jméno závodnice Cel. zn. Výs. D1 D2 D A E S Výs. D1 D2 D A E S
1 Kubíčková Běla (SK TRASKO Vyškov) 12,740 7,020 0,90 0,00 0,450   6,57   5,720 0,50 1,60 1,050   4,67  
2 Hledíková Tereza (SK TRASKO Vyškov) 10,550 5,470 0,40 0,00 0,200   5,27   5,080 0,30 1,80 1,050   4,03  
3 Žáčková Klára (SK TRASKO Vyškov) 10,520 6,370 0,60 0,00 0,300   6,07   4,150 0,30 0,80 0,550   3,60  
4 Řehková Darina (SK TRASKO Vyškov) 9,540 5,320 0,10 0,00 0,050   5,27   4,220 0,20 1,10 0,650   3,57  

PŘÍPRAVKA VÝBĚR

1. bez náčiní  
Místo Jméno závodnice Cel. zn. Výs. D1 D2 D A E S
1 Pazderová Žaneta (SK TRASKO Vyškov) 5,070 5,070 0,00 0,00 0,000   5,07  
2 Hrdová Klára (SK TRASKO Vyškov) 4,950 4,950 0,10 0,00 0,050   4,90  
3 Jelínková Karolína (SK TRASKO Vyškov) 4,750 4,750 0,10 0,00 0,050   4,70  
4 Nováková Natálie (SK TRASKO Vyškov) 4,670 4,670 0,00 0,00 0,000   4,67  
4 Prokopová Emma (SK TRASKO Vyškov) 4,670 4,670 0,00 0,00 0,000   4,67  
5 Žáková Anna (SK TRASKO Vyškov) 4,550 4,550 0,30 0,00 0,150   4,40  
6 Studňařová Kateřina (SK TRASKO Vyškov) 4,430 4,430 0,00 0,00 0,000   4,43  
7 Orálková Veronika (SK TRASKO Vyškov) 4,150 4,150 0,30 0,00 0,150   4,00  
  Bushellová Daniela (SK TRASKO Vyškov) - Odstoupila                

NADĚJE MLADŠÍ (2000-2002)

1. švihadlo  
2. obruč  
3. bez náčiní  
Místo Jméno závodnice Cel. zn. Výs. D1 D2 D A E S Výs. D1 D2 D A E S Výs. D1 D2 D A E S
1 Pazderová Eliška (SK TRASKO Vyškov) 21,420 6,550 0,40 2,90 1,650   4,90   7,220 0,80 3,10 1,950   5,27   7,650 1,70 0,00 0,850   6,80  
2 Šťastná Natálie (SK TRASKO Vyškov) 21,200 7,370 0,30 4,10 2,200   5,17   6,180 0,50 2,40 1,450   4,73   7,650 1,10 0,00 0,550   7,10  
3 Paludová Markéta (SK TRASKO Vyškov) 21,000 6,050 0,30 3,00 1,650   4,40   7,080 0,60 2,90 1,750   5,33   7,870 1,40 0,00 0,700   7,17  
4 Urbancová Markéta (SK TRASKO Vyškov) 20,800 4,480 0,00 1,70 0,850   3,63   8,020 1,00 3,90 2,450   5,57   8,300 1,80 0,00 0,900   7,40  
5 Šťastná Kristýna (SK TRASKO Vyškov) 19,990 5,200 0,60 2,00 1,300   3,90   7,220 0,70 3,20 1,950   5,27   7,570 1,60 0,00 0,800   6,77  
6 Gottvaldová Denisa (SK TRASKO Vyškov) 18,050 4,600 0,00 1,20 0,600   4,00   6,530 0,30 2,50 1,400   5,13   6,920 1,70 0,00 0,850   6,07  
7 Crhonková Adéla (SK TRASKO Vyškov) 17,150 5,050 0,60 2,10 1,350   3,70   6,030 0,50 2,50 1,500   4,53   6,070 0,80 0,00 0,400   5,67  

KADETKY MLADŠÍ

1. míč  
2. švihadlo  
3. obruč  
Místo Jméno závodnice Cel. zn. Výs. D1 D2 D A E S Výs. D1 D2 D A E S Výs. D1 D2 D A E S
1 Plchová Adéla (SK TRASKO Vyškov) 26,060 6,620 1,00 2,70 1,850   4,77   9,970 2,20 5,00 3,600   6,37   9,470 1,80 4,60 3,200   6,27  
2 Suchomelová Dana (SK TRASKO Vyškov) 24,280 7,750 1,80 1,70 1,750   6,00   8,230 0,60 3,80 2,200   6,03   8,300 1,10 3,50 2,300   6,00  
3 Kapounková Karolína (SK TRASKO Vyškov) 24,030 7,430 0,70 3,50 2,100   5,33   8,380 0,20 4,30 2,250   6,13   8,220 0,50 4,80 2,650   5,57  
4 Studňařová Tereza (SK TRASKO Vyškov) 19,120 5,720 0,30 1,20 0,750   4,97   6,420 0,90 2,60 1,750   4,67   6,980 0,50 3,00 1,750   5,23  
5 Zourková Sabina (SK TRASKO Vyškov) 18,320 5,400 0,80 2,00 1,400   4,00   5,550 0,40 1,90 1,150   4,40   7,370 0,40 3,80 2,100   5,27  
  Jelínková Kristýna (SK TRASKO Vyškov) - Odstoupila                                            

KADETKY STARŠÍ A DOROSTENKY

1. stuha  
2. míč/kužely  
3. obruč  
Místo Jméno závodnice Cel. zn. Výs. D1 D2 D A E S Výs. D1 D2 D A E S Výs. D1 D2 D A E S
1 Nohelová Veronika (SK TRASKO Vyškov) 30,110 9,970 3,80 4,60 4,200   5,77   9,420 2,20 5,10 3,650   5,77   10,720 2,30 5,60 3,950   6,77  
2 Pavlíková Michaela (SK TRASKO Vyškov) 28,870 9,220 2,60 3,90 3,250   5,97   8,180 2,20 3,10 2,650   5,53   11,470 3,40 6,20 4,800   6,67  
3 Štaudrová Petra (SK TRASKO Vyškov) 28,200 9,580 1,80 5,10 3,450   6,13   9,270 2,00 4,00 3,000   6,27   9,350 2,00 3,70 2,850   6,50  
4 Trněná Eliška (SK TRASKO Vyškov) 27,890 9,030 2,10 4,50 3,300   5,73   9,480 2,10 4,80 3,450   6,03   9,380 2,00 3,90 2,950   6,43  
5 Taušová Anna (SK TRASKO Vyškov) 27,870 9,870 2,60 5,00 3,800   6,07   7,950 1,50 3,00 2,250   5,70   10,050 2,70 4,20 3,450   6,60  
6 Bohuslavová Simona (SK TRASKO Vyškov) 21,590 7,220 1,30 3,80 2,550   4,67   6,070 0,90 2,10 1,500   4,57   8,300 1,50 3,10 2,300   6,00  
7 Surková Aneta (SK TRASKO Vyškov) 17,980 5,400 0,20 1,60 0,900   4,50   6,130 0,40 1,80 1,100   5,03   6,450 0,50 2,60 1,550   4,90