Přebor JM oblasti naděje nejmladší 2010 ( MG Jednotlivkyně ) Brno 6. červen 2010 ( ASPV Brno )

Kategorie Závodících
Naděje nejmladší 2004 6 1. bez náčiní 2. lib. náčiní
Naděje nejmladší 2003 16 1. bez náčiní 2. lib. náčiní
Naděje nejmladší 2002 17 1. bez náčiní 2. lib. náčiní
Naděje nejmladší 2001 23 1. bez náčiní 2. lib. náčiní

NADĚJE NEJMLADŠÍ 2004

1. bez náčiní  
2. lib. náčiní  
Místo Jméno závodnice Cel. zn. Výs. D A E S Výs. D1 D2 D A E S
1 Zemanová Lucie (SK TRASKO Vyškov) 20,400 9,950 0,300 4,200 5,45   10,450 0,10 1,30   4,300 5,45  
2 Slováčková Tereza (SK MG Mantila Brno) 20,375 10,725 0,225 4,400 6,10   9,650 0,10 1,60   4,050 4,75  
3 Dobešová Romana (SK MG Mantila Brno) 19,825 10,450 0,100 4,550 5,80   9,375 0,05 1,00   0,400 4,65  
4 Nesvadbová Martina (SK Provo Brno) 19,100 9,325 0,225 4,300 4,80   9,775 0,15 1,00   4,500 4,70  
5 Paludová Michaela (SK TRASKO Vyškov) 18,775 9,750 0,250 4,100 5,40   9,025 0,50 0,95   4,200 4,50 0,4
6 Trgalová Helena (SK TRASKO Vyškov) 17,975 9,800 0,050 4,250 5,50   8,175 0,10 0,85   3,600 4,10  

NADĚJE NEJMLADŠÍ 2003

1. bez náčiní  
2. lib. náčiní  
Místo Jméno závodnice Cel. zn. Výs. D A E S Výs. D1 D2 D A E S
1 Trnková Gabriela (SKP MG Brno) 26,275 13,375 0,775 5,350 7,25   12,900 1,05 2,75   4,800 6,20  
2 Tkáčová Eliška (SK MG Mantila Brno) 23,475 11,450 0,200 4,750 6,50   12,025 0,25 2,50   4,500 6,15  
3 Klementová Barbora (SKP MG Brno) 23,050 11,450 0,400 4,850 6,35   11,450 0,50 1,60   4,450 5,95  
4 Wunschová Veronika (SK MG Mantila Brno) 22,850 11,700 0,250 4,900 6,55   11,150 0,35 1,95   4,450 5,55  
5 Kubíčková Běla (SK TRASKO Vyškov) 22,725 11,225 0,325 4,550 6,35   11,500 0,50 2,00   4,200 6,05  
6 Opletalová Tamara (ASPV Brno) 22,550 10,900 0,400 4,450 6,05   11,650 0,60 2,00   4,500 5,85  
7 Schwarcová Nikola (SK GiTy MS Brno) 22,125 10,675 0,175 4,500 6,00   11,450 0,30 2,20   4,500 5,70  
7 Heldesová Alena (SKP MG Brno) 22,125 10,875 0,275 4,300 6,30   11,250 0,50 1,80   4,450 5,65  
9 Ducarová Anna (SK Provo Brno) 21,875 10,625 0,225 4,550 5,85   11,250 0,40 1,80   4,550 5,60  
10 Petkovská Eliška (ASPV Brno) 21,125 10,200 0,250 4,050 5,90   10,925 0,40 0,85   4,500 5,80  
11 Mozgová Simona (SK TRASKO Vyškov) 21,025 10,000 0,100 4,400 5,50   11,025 0,25 1,80   4,450 5,55  
12 Hledíková Tereza (SK TRASKO Vyškov) 20,900 10,050 0,200 4,200 5,65   10,850 0,40 1,80   4,200 5,55  
13 Hoňková Patricie (SK Provo Brno) 19,375 9,975 0,075 4,300 5,60   9,400 0,10 1,40   4,050 4,60  
14 Žáčková Klára (SK TRASKO Vyškov) 19,075 9,950 0,150 4,200 5,60   9,125 0,30 1,15   3,700 4,70  
15 Konečná Kateřina (SK TRASKO Vyškov) 18,800 9,650 0,150 4,000 5,50   9,150 0,05 0,95   3,900 4,75  
16 Opálková Klára (SK Provo Brno) 17,975 8,875 0,075 4,750 4,05   9,100 0,10 0,90   4,000 4,60  

NADĚJE NEJMLADŠÍ 2002

1. bez náčiní  
2. lib. náčiní  
Místo Jméno závodnice Cel. zn. Výs. D A E S Výs. D1 D2 D A E S
1 Kolouchová Sabina (SK MG Mantila Brno) 24,575 11,525 0,275 4,850 6,40   13,050 0,60 3,40   4,950 6,10  
2 Chamzina Alina (ASPV Brno) 24,425 12,200 0,500 5,100 6,60   12,225 1,00 2,35   4,500 6,05  
3 Zálešáková Sabina (SK MG Veselí nad Moravou) 24,075 11,250 0,450 4,550 6,25   12,825 0,45 3,70   4,650 6,10  
4 Chabičová Magdaléna (SK MG Veselí nad Moravou) 23,650 10,950 0,400 4,350 6,20   12,700 0,50 3,80   4,600 5,95  
5 Kalovská Viktorie (SK MG Mantila Brno) 23,500 11,200 0,250 4,800 6,15   12,300 0,30 3,40   4,400 6,05  
6 Vysekalová Lucie (ASPV Brno) 22,525 11,400 0,450 4,700 6,25   11,125 0,95 1,30   4,500 5,50  
7 Dvořáková Denisa (SKP MG Brno) 22,150 10,725 0,475 4,350 5,90   11,425 0,75 2,00   4,350 5,70  
8 Crhová Adéla (SKP MG Brno) 21,950 10,900 0,300 4,600 6,00   11,050 0,60 2,30   4,350 5,25  
9 Šťastná Kristýna (SK TRASKO Vyškov) 21,875 10,750 0,250 4,600 5,90   11,125 0,50 2,15   4,600 5,20  
10 Zatloukalová Barbora (SK Provo Brno) 21,700 11,150 0,300 4,750 6,10   10,550 0,60 1,80   4,450 5,30 0,4
11 Pešlová Daniela (SKP MG Brno) 21,175 10,425 0,425 4,250 5,75   10,750 0,50 1,90   4,100 5,45  
12 Bajnoková Natálie (SKP MG Brno) 21,000 11,000 0,400 4,600 6,00   10,000 0,50 1,30   4,150 5,15 0,2
13 Tesařová Veronika (SKP MG Brno) 20,025 10,050 0,250 4,200 5,60   9,975 0,50 1,55   4,000 4,95  
14 Špičková Lucie (ASPV Brno) 19,275 9,825 0,275 4,250 5,30   9,450 0,40 0,70   3,900 5,00  
15 Kunhartová Zuzana (SK TRASKO Vyškov) 19,150 10,000 0,200 4,150 5,65   9,150 0,35 1,65   3,950 4,20  
16 Holišová Marika (Kalokagathia Rožnov pod Radhoštěm) 18,625 9,600 0,100 3,900 5,60   9,025 0,00 0,95   3,700 4,85  
17 Jirsáková Sára (Kalokagathia Rožnov pod Radhoštěm) 18,475 9,800 0,150 4,200 5,45   8,675 0,20 1,15   3,700 4,30  
  Svojanovská Nikol (SK Provo Brno) - Odstoupila                          
  Nebeská Lenka (ASPV Brno) - Odstoupila                          

NADĚJE NEJMLADŠÍ 2001

1. bez náčiní  
2. lib. náčiní  
Místo Jméno závodnice Cel. zn. Výs. D A E S Výs. D1 D2 D A E S
1 Urbancová Markéta (SK TRASKO Vyškov) 26,175 12,625 0,475 5,150 7,00   13,550 1,10 3,60   5,000 6,20  
2 Ličková Barbora (SK MG Mantila Brno) 25,700 12,100 0,300 5,300 6,50   13,600 0,80 3,70   5,150 6,20  
3 Bukvaldová Kateřina (SK MG Mantila Brno) 25,600 12,500 0,350 5,300 6,85   13,100 0,60 3,90   4,950 5,90  
4 Papadopoulu Dimitra (SKP MG Brno) 25,325 12,300 0,750 5,000 6,55   13,025 1,55 3,10   4,800 5,90  
5 Štěpánková Denisa (SK MG Mantila Brno) 25,275 11,925 0,475 5,200 6,25   13,350 0,50 3,90   4,850 6,30  
6 Pavková Veronika (SK MG Veselí nad Moravou) 23,925 11,650 0,400 4,950 6,30   12,275 0,25 3,30   4,750 5,75  
7 Polášková Nela (ASPV Brno) 23,700 12,650 0,750 5,250 6,65   11,050 1,00 1,50   4,250 5,55  
8 Můčková Sabrina (SK MG Veselí nad Moravou) 23,100 11,600 0,400 5,150 6,05   11,500 0,40 2,80   4,250 5,65  
9 Paludová Markéta (SK TRASKO Vyškov) 22,875 11,500 0,450 4,750 6,30   11,375 0,70 3,35   4,300 5,25 0,2
10 Horáčková Nikol (ASPV Brno) 22,500 11,100 0,250 4,600 6,25   11,400 0,85 2,35   4,550 5,25  
11 Nohelová Klára (SK TRASKO Vyškov) 22,100 10,900 0,350 4,450 6,10   11,200 0,70 2,50   4,250 5,35  
12 Bagárová Adéla (SK MG Mantila Brno) 21,925 10,625 0,225 4,350 6,05   11,300 0,35 2,75   4,250 5,50  
13 Michálková Alena (SK TRASKO Vyškov) 21,900 10,600 0,300 4,300 6,00   11,300 0,40 2,10   4,250 5,80  
14 Podrabská Klára (SK Provo Brno) 21,825 10,400 0,250 4,450 5,70   11,425 0,50 2,35   4,550 5,45  
15 Kubáňová Adéla (Kalokagathia Rožnov pod Radhoštěm) 21,800 10,750 0,250 4,600 5,90   11,050 0,40 2,50   4,300 5,30  
16 Gottvaldová Denisa (SK TRASKO Vyškov) 21,400 10,175 0,325 4,400 5,45   11,225 0,45 2,70   4,350 5,30  
17 Havranová Lucie (ASPV Brno) 21,325 10,350 0,200 4,450 5,70   10,975 0,50 2,15   4,050 5,60  
18 Vašičková Amálie (SK GiTy MS Brno) 21,325 10,300 0,100 4,300 5,90   11,025 0,25 2,00   4,300 5,60  
19 Vondráčková Veronika (ASPV Brno) 20,425 9,850 0,200 4,150 5,50   10,575 0,60 2,15   4,300 4,90  
20 Prusenovská Nela (ASPV Brno) 20,225 9,900 0,250 4,050 5,60   10,325 0,30 1,75   4,200 5,10  
21 Skýbová Kateřina (SK Provo Brno) 20,150 10,000 0,100 4,400 5,50   10,150 0,30 1,50   4,300 4,95  
22 Kocourková Dominika (SK Provo Brno) 19,400 9,725 0,175 4,450 5,10   9,675 0,35 1,10   4,050 4,95  
23 Čalkovská Klára (SK GiTy MS Brno) 18,025 9,400 0,100 4,000 5,30   8,625 0,20 1,35   3,650 4,20