Třebíčský podzim 2010 ( MG Společné skladby ) Třebíč 20. listopad 2010 ( SK MG BAVER Třebíč )

Kategorie Závodících
0.kategorie 8 1. provedení bez náčiní  
Naděje mladší 13 1. provedení lib. náčiní 2. provedení lib. náčiní
Juniorky 11 1. provedení 5 švihadel 2. provedení 5 švihadel

0.KATEGORIE

1. provedení bez náčiní  
Místo Jméno závodnice Cel. zn. Výs. D A E S
1 Danubia Bratislava I 9,700 9,700 3,600   6,10  
2 SKP MG Brno 8,950 8,950 3,000   5,95  
3 Trasko Vyškov 8,350 8,350 3,100   5,25  
4 SK MG BAVER Třebíč I 7,750 7,750 2,750   5,00  
5 Danubia Bratislava II 7,450 7,450 2,350   5,10  
6 TJ Žďas Žďár nad Sázavou 7,300 7,300 2,400   4,90  
7 SK Jihlava 5,700 5,700 1,400   4,30  
8 SK MG BAVER Třebíč II 5,250 5,250 1,100   4,15  
  ASPV Brno - Odstoupila            
  TJ Sokol Bratislava - Odstoupila            

NADĚJE MLADŠÍ

1. provedení lib. náčiní  
2. provedení lib. náčiní  
Místo Jméno závodnice Cel. zn. Výs. D A E S Výs. D A E S
1 Trasko Vyškov I 32,875 15,800 3,400 6,100 6,30   17,075 4,025 6,450 6,60  
2 SKMG Máj České Budějovice 31,275 15,775 3,125 6,600 6,05   15,500 3,400 6,150 5,95  
3 SK MG Havířov 30,800 14,550 2,550 6,200 5,80   16,250 3,350 6,500 6,40  
4 ZŠ Hostivař Praha I 28,800 14,675 3,625 5,150 5,90   14,125 2,825 5,250 6,05  
5 ASPV Brno II 27,775 14,250 2,600 5,750 5,90   13,525 2,775 5,100 5,65  
6 SKP MG Brno 27,575 15,500 3,200 5,900 6,40   12,075 2,075 5,300 5,50 0,8
7 TJ Rapid Bratislava II 26,525 12,625 2,425 5,400 4,80   13,900 2,950 5,250 5,70  
8 TJ Rapid Bratislava I 26,025 13,550 2,250 6,100 5,20   12,475 2,125 5,300 5,25 0,2
9 Trasko Vyškov II 25,925 12,600 2,850 5,300 4,45   13,325 2,625 5,300 5,40  
10 Danubia Bratislava 25,250 13,250 2,250 5,350 5,65   12,000 1,750 5,250 5,00  
11 SK MG BAVER Třebíč 24,150 12,050 2,750 5,350 4,35 0,4 12,100 2,000 5,200 4,90  
12 SK Jihlava 23,650 12,250 2,200 5,400 4,85 0,2 11,400 2,100 5,000 4,30  
13 LEDA Zagreb I 21,375 11,800 2,400 4,950 4,45   9,575 1,175 5,100 3,70 0,4
  ASPV Brno I - Odstoupila                      
  ZŠ Hostivař Praha II - Odstoupila                      
  SK GiTy MS Brno - Odstoupila                      
  SK Motorlet Praha - Odstoupila                      
  LEDA Zagreb II - Odstoupila                      
  TJ Sokol Bratislava - Odstoupila                      

JUNIORKY

1. provedení 5 švihadel  
2. provedení 5 švihadel  
Místo Jméno závodnice Cel. zn. Výs. D A E S Výs. D A E S
1 Hungary junior team 39,025 20,300 5,750 7,500 7,05   18,725 4,575 7,250 6,90  
2 SK GiTy MS Brno 38,750 18,950 5,150 6,900 6,90   19,800 5,300 7,150 7,35  
3 Sokol Praha 7 37,900 19,925 5,825 7,450 6,65   17,975 4,925 6,850 6,20  
4 Trasko Vyškov 34,700 17,575 4,675 6,500 6,40   17,125 3,625 6,950 6,55  
5 SK MG BAVER Třebíč 34,625 16,950 4,050 6,500 6,40   17,675 4,475 6,700 6,50  
6 Reprezentační družstvo SZMG 34,425 16,725 4,025 6,700 6,00   17,700 4,400 7,000 6,30  
7 TJ Spartak Přerov 32,925 16,150 3,650 6,350 6,15   16,775 3,925 6,850 6,00  
8 TJ Tesla Brno 31,700 16,275 4,025 6,250 6,00   15,425 4,025 6,400 5,00  
9 LEDA Zagreb I 27,775 14,150 2,600 6,750 4,80   13,625 2,375 5,750 5,50  
10 SK Jihlava 23,650 11,275 1,875 5,900 3,70 0,2 12,375 2,225 5,750 4,40  
11 LEDA Zagreb II 21,625 10,200 1,450 5,100 3,65   11,425 2,225 5,700 3,50