Oblastní přebor ve společných skladbách 2010 ( MG Společné skladby ) Vyškov 13. listopad 2010 ( SK TRASKO Vyškov )

Kategorie Závodících
Naděje mladší 6 1. provedení lib. náčiní 2. provedení lib. náčiní
Naděje starší 2 1. provedení lib. náčiní 2. provedení lib. náčiní
Juniorky 3 1. provedení 5 švihadel 2. provedení 5 švihadel
Seniorky 2 1. provedení 5 obručí 2. provedení švihadla/stuhy
Adresa haly: Sportovní hala ZŠ Purkyňova 39, Vyškov

NADĚJE MLADŠÍ

1. provedení lib. náčiní  
2. provedení lib. náčiní  
Místo Jméno závodnice Cel. zn. Výs. D1 D2 D A E S Výs. D1 D2 D A E S
1 SK TRASKO Vyškov I 30,550 15,700 2,50 5,00 3,750 6,100 5,85   14,850 2,80 4,70 3,750 5,650 5,45  
2 SKP MG Brno 29,125 14,575 1,90 4,15 3,025 5,800 5,75   14,550 2,70 3,50 3,100 5,550 5,90  
3 ASPV Brno II 24,175 11,825 0,90 4,45 2,675 4,750 4,80 0,4 12,350 1,50 3,90 2,700 4,550 5,10  
4 SK GiTy MS Brno 23,650 11,150 1,80 4,40 3,100 4,350 4,10 0,4 12,500 2,40 3,80 3,100 4,550 4,85  
5 SK TRASKO Vyškov II 23,200 10,950 1,00 2,90 1,950 5,000 4,20 0,2 12,250 1,50 3,60 2,550 5,050 4,65  
6 ASPV Brno I 20,450 10,900 1,20 3,50 2,350 4,550 4,20 0,2 9,550 0,70 2,70 1,700 4,000 3,85  

NADĚJE STARŠÍ

1. provedení lib. náčiní  
2. provedení lib. náčiní  
Místo Jméno závodnice Cel. zn. Výs. D1 D2 D A E S Výs. D1 D2 D A E S
1 SKP MG Brno 34,700 16,900 3,60 4,30 3,950 6,000 6,95   17,800 3,80 5,30 4,550 6,200 7,05  
2 SK GiTy MS Brno 23,300 12,125 2,20 3,65 2,925 4,850 4,35   11,175 1,80 3,65 2,725 4,450 4,00  

JUNIORKY

1. provedení 5 švihadel  
2. provedení 5 švihadel  
Místo Jméno závodnice Cel. zn. Výs. D1 D2 D A E S Výs. D1 D2 D A E S
1 SK GiTy MS Brno 36,100 16,425 3,80 6,15 4,975 5,850 5,60   19,675 4,90 7,75 6,325 6,450 7,10 0,2
2 SK TRASKO Vyškov 31,850 16,525 2,90 6,05 4,475 6,350 5,70   15,325 2,60 5,55 4,075 5,700 5,55  
3 TJ Tesla Brno 26,625 13,625 2,30 5,75 4,025 5,050 4,95 0,4 13,000 2,30 4,20 3,250 5,100 4,85 0,2

SENIORKY

1. provedení 5 obručí  
2. provedení švihadla/stuhy  
Místo Jméno závodnice Cel. zn. Výs. D1 D2 D A E S Výs. D1 D2 D A E S
1 TJ Tesla Brno 31,900 17,575 3,90 6,75 5,325 6,050 6,20   14,325 2,90 4,85 3,875 5,400 5,05  
2 ASPV Brno 24,100 13,650 3,10 4,60 3,850 5,150 5,05 0,4 10,450 1,80 4,30 3,050 4,000 3,80 0,4

Známky rozhodčích

ASPV Brno Seniorky - Známky rozhodčích

Sestava Známka Známka Jméno a oddíl
1. provedení 5 obručí A2 5,0 Dobšáková Petra ( SKP MG Brno )
1. provedení 5 obručí A3 4,6 Štaudrová Jana ( SK TRASKO Vyškov )
1. provedení 5 obručí A1 6,1 Kleinerová Soňa ( SK MG Mantila Brno )
1. provedení 5 obručí A4 5,3 Haranská Soňa ( SK MG Břeclav )
1. provedení 5 obručí D12 3,1 Hamžová Michaela ( Univerzita Brno )
1. provedení 5 obručí D11 3,1 Mlejnková Blanka ( SK GiTy MS Brno )
1. provedení 5 obručí I.D21 4,5 Kapounková Kateřina ( SK TRASKO Vyškov )
1. provedení 5 obručí I.D22 4,7 Červinková Jana ( TJ Tesla Brno )
1. provedení 5 obručí E4 5,1 Červinková Jaroslava ( TJ Tesla Brno )
1. provedení 5 obručí E2 5,0 Sitarová Marka ( SKP MG Brno )
1. provedení 5 obručí E3 4,7 Burišková Jana ( SK MG Mantila Brno )
1. provedení 5 obručí E1 5,4 Zapletalová Eva ( ASPV Brno )
2. provedení švihadla/stuhy A3 4,0 Štaudrová Jana ( SK TRASKO Vyškov )
2. provedení švihadla/stuhy A1 5,0 Kleinerová Soňa ( SK MG Mantila Brno )
2. provedení švihadla/stuhy A4 4,0 Haranská Soňa ( SK MG Břeclav )
2. provedení švihadla/stuhy A2 3,2 Dobšáková Petra ( SKP MG Brno )
2. provedení švihadla/stuhy D12 1,8 Hamžová Michaela ( Univerzita Brno )
2. provedení švihadla/stuhy D11 1,8 Mlejnková Blanka ( SK GiTy MS Brno )
2. provedení švihadla/stuhy II.D21 4,3 Černohlávková Eva ( SK GiTy MS Brno )
2. provedení švihadla/stuhy II.D22 4,3 Kučerová Iveta ( ASPV Brno )
2. provedení švihadla/stuhy E4 3,7 Červinková Jaroslava ( TJ Tesla Brno )
2. provedení švihadla/stuhy E3 3,8 Burišková Jana ( SK MG Mantila Brno )
2. provedení švihadla/stuhy E1 4,8 Zapletalová Eva ( ASPV Brno )
2. provedení švihadla/stuhy E2 3,8 Sitarová Marka ( SKP MG Brno )

ASPV Brno I Naděje mladší - Známky rozhodčích

Sestava Známka Známka Jméno a oddíl
1. provedení lib. náčiní A3 4,5 Štaudrová Jana ( SK TRASKO Vyškov )
1. provedení lib. náčiní A2 5,0 Dobšáková Petra ( SKP MG Brno )
1. provedení lib. náčiní A1 4,6 Kleinerová Soňa ( SK MG Mantila Brno )
1. provedení lib. náčiní A4 3,6 Haranská Soňa ( SK MG Břeclav )
1. provedení lib. náčiní D12 1,2 Hamžová Michaela ( Univerzita Brno )
1. provedení lib. náčiní D11 1,2 Mlejnková Blanka ( SK GiTy MS Brno )
1. provedení lib. náčiní II.D21 3,5 Černohlávková Eva ( SK GiTy MS Brno )
1. provedení lib. náčiní II.D22 3,5 Kučerová Iveta ( ASPV Brno )
1. provedení lib. náčiní E2 4,9 Sitarová Marka ( SKP MG Brno )
1. provedení lib. náčiní E3 4,0 Burišková Jana ( SK MG Mantila Brno )
1. provedení lib. náčiní E4 4,0 Červinková Jaroslava ( TJ Tesla Brno )
1. provedení lib. náčiní E1 4,4 Zapletalová Eva ( ASPV Brno )
2. provedení lib. náčiní A2 3,8 Dobšáková Petra ( SKP MG Brno )
2. provedení lib. náčiní A4 3,6 Haranská Soňa ( SK MG Břeclav )
2. provedení lib. náčiní A1 4,3 Kleinerová Soňa ( SK MG Mantila Brno )
2. provedení lib. náčiní A3 4,2 Štaudrová Jana ( SK TRASKO Vyškov )
2. provedení lib. náčiní D11 0,7 Mlejnková Blanka ( SK GiTy MS Brno )
2. provedení lib. náčiní D12 0,7 Hamžová Michaela ( Univerzita Brno )
2. provedení lib. náčiní I.D22 2,7 Červinková Jana ( TJ Tesla Brno )
2. provedení lib. náčiní I.D21 2,7 Kapounková Kateřina ( SK TRASKO Vyškov )
2. provedení lib. náčiní E1 3,9 Zapletalová Eva ( ASPV Brno )
2. provedení lib. náčiní E2 4,1 Sitarová Marka ( SKP MG Brno )
2. provedení lib. náčiní E3 3,8 Burišková Jana ( SK MG Mantila Brno )
2. provedení lib. náčiní E4 3,6 Červinková Jaroslava ( TJ Tesla Brno )

ASPV Brno II Naděje mladší - Známky rozhodčích

Sestava Známka Známka Jméno a oddíl
1. provedení lib. náčiní A1 4,7 Kleinerová Soňa ( SK MG Mantila Brno )
1. provedení lib. náčiní A4 5,3 Haranská Soňa ( SK MG Břeclav )
1. provedení lib. náčiní A2 4,8 Dobšáková Petra ( SKP MG Brno )
1. provedení lib. náčiní A3 4,3 Štaudrová Jana ( SK TRASKO Vyškov )
1. provedení lib. náčiní D12 0,9 Hamžová Michaela ( Univerzita Brno )
1. provedení lib. náčiní D11 0,9 Mlejnková Blanka ( SK GiTy MS Brno )
1. provedení lib. náčiní II.D21 4,4 Černohlávková Eva ( SK GiTy MS Brno )
1. provedení lib. náčiní II.D22 4,5 Kučerová Iveta ( ASPV Brno )
1. provedení lib. náčiní E3 4,0 Burišková Jana ( SK MG Mantila Brno )
1. provedení lib. náčiní E1 5,6 Zapletalová Eva ( ASPV Brno )
1. provedení lib. náčiní E2 4,6 Sitarová Marka ( SKP MG Brno )
1. provedení lib. náčiní E4 5,0 Červinková Jaroslava ( TJ Tesla Brno )
2. provedení lib. náčiní A2 4,6 Dobšáková Petra ( SKP MG Brno )
2. provedení lib. náčiní A1 4,6 Kleinerová Soňa ( SK MG Mantila Brno )
2. provedení lib. náčiní A4 4,5 Haranská Soňa ( SK MG Břeclav )
2. provedení lib. náčiní A3 4,2 Štaudrová Jana ( SK TRASKO Vyškov )
2. provedení lib. náčiní D11 1,5 Mlejnková Blanka ( SK GiTy MS Brno )
2. provedení lib. náčiní D12 1,5 Hamžová Michaela ( Univerzita Brno )
2. provedení lib. náčiní I.D21 3,8 Kapounková Kateřina ( SK TRASKO Vyškov )
2. provedení lib. náčiní I.D22 4,0 Červinková Jana ( TJ Tesla Brno )
2. provedení lib. náčiní E4 5,0 Červinková Jaroslava ( TJ Tesla Brno )
2. provedení lib. náčiní E3 5,2 Burišková Jana ( SK MG Mantila Brno )
2. provedení lib. náčiní E1 5,3 Zapletalová Eva ( ASPV Brno )
2. provedení lib. náčiní E2 4,4 Sitarová Marka ( SKP MG Brno )

SK GiTy MS Brno Naděje mladší - Známky rozhodčích

Sestava Známka Známka Jméno a oddíl
1. provedení lib. náčiní A3 4,3 Štaudrová Jana ( SK TRASKO Vyškov )
1. provedení lib. náčiní A2 4,4 Dobšáková Petra ( SKP MG Brno )
1. provedení lib. náčiní A1 4,6 Kleinerová Soňa ( SK MG Mantila Brno )
1. provedení lib. náčiní A4 4,1 Haranská Soňa ( SK MG Břeclav )
1. provedení lib. náčiní D11 1,8 Mlejnková Blanka ( SK GiTy MS Brno )
1. provedení lib. náčiní D12 1,8 Hamžová Michaela ( Univerzita Brno )
1. provedení lib. náčiní II.D22 4,3 Kučerová Iveta ( ASPV Brno )
1. provedení lib. náčiní II.D21 4,5 Černohlávková Eva ( SK GiTy MS Brno )
1. provedení lib. náčiní E2 4,2 Sitarová Marka ( SKP MG Brno )
1. provedení lib. náčiní E1 3,8 Zapletalová Eva ( ASPV Brno )
1. provedení lib. náčiní E3 4,0 Burišková Jana ( SK MG Mantila Brno )
1. provedení lib. náčiní E4 4,2 Červinková Jaroslava ( TJ Tesla Brno )
2. provedení lib. náčiní A1 4,6 Kleinerová Soňa ( SK MG Mantila Brno )
2. provedení lib. náčiní A4 4,7 Haranská Soňa ( SK MG Břeclav )
2. provedení lib. náčiní A3 4,5 Štaudrová Jana ( SK TRASKO Vyškov )
2. provedení lib. náčiní A2 4,5 Dobšáková Petra ( SKP MG Brno )
2. provedení lib. náčiní D12 2,4 Hamžová Michaela ( Univerzita Brno )
2. provedení lib. náčiní D11 2,4 Mlejnková Blanka ( SK GiTy MS Brno )
2. provedení lib. náčiní I.D21 3,7 Kapounková Kateřina ( SK TRASKO Vyškov )
2. provedení lib. náčiní I.D22 3,9 Červinková Jana ( TJ Tesla Brno )
2. provedení lib. náčiní E1 4,6 Zapletalová Eva ( ASPV Brno )
2. provedení lib. náčiní E3 4,9 Burišková Jana ( SK MG Mantila Brno )
2. provedení lib. náčiní E2 4,8 Sitarová Marka ( SKP MG Brno )
2. provedení lib. náčiní E4 5,2 Červinková Jaroslava ( TJ Tesla Brno )

SK GiTy MS Brno Juniorky - Známky rozhodčích

Sestava Známka Známka Jméno a oddíl
1. provedení 5 švihadel A4 5,8 Haranská Soňa ( SK MG Břeclav )
1. provedení 5 švihadel A3 5,6 Štaudrová Jana ( SK TRASKO Vyškov )
1. provedení 5 švihadel A2 5,9 Dobšáková Petra ( SKP MG Brno )
1. provedení 5 švihadel A1 6,1 Kleinerová Soňa ( SK MG Mantila Brno )
1. provedení 5 švihadel D11 3,8 Mlejnková Blanka ( SK GiTy MS Brno )
1. provedení 5 švihadel D12 3,8 Hamžová Michaela ( Univerzita Brno )
1. provedení 5 švihadel I.D21 6,1 Kapounková Kateřina ( SK TRASKO Vyškov )
1. provedení 5 švihadel I.D22 6,2 Červinková Jana ( TJ Tesla Brno )
1. provedení 5 švihadel E2 7,0 Sitarová Marka ( SKP MG Brno )
1. provedení 5 švihadel E1 5,4 Zapletalová Eva ( ASPV Brno )
1. provedení 5 švihadel E3 5,6 Burišková Jana ( SK MG Mantila Brno )
1. provedení 5 švihadel E4 5,6 Červinková Jaroslava ( TJ Tesla Brno )
2. provedení 5 švihadel A4 6,3 Haranská Soňa ( SK MG Břeclav )
2. provedení 5 švihadel A1 6,4 Kleinerová Soňa ( SK MG Mantila Brno )
2. provedení 5 švihadel A2 6,8 Dobšáková Petra ( SKP MG Brno )
2. provedení 5 švihadel A3 6,5 Štaudrová Jana ( SK TRASKO Vyškov )
2. provedení 5 švihadel D11 4,9 Mlejnková Blanka ( SK GiTy MS Brno )
2. provedení 5 švihadel D12 4,9 Hamžová Michaela ( Univerzita Brno )
2. provedení 5 švihadel II.D21 7,9 Černohlávková Eva ( SK GiTy MS Brno )
2. provedení 5 švihadel II.D22 7,6 Kučerová Iveta ( ASPV Brno )
2. provedení 5 švihadel E1 5,7 Zapletalová Eva ( ASPV Brno )
2. provedení 5 švihadel E3 6,9 Burišková Jana ( SK MG Mantila Brno )
2. provedení 5 švihadel E4 7,3 Červinková Jaroslava ( TJ Tesla Brno )
2. provedení 5 švihadel E2 7,5 Sitarová Marka ( SKP MG Brno )

SK GiTy MS Brno Naděje starší - Známky rozhodčích

Sestava Známka Známka Jméno a oddíl
1. provedení lib. náčiní A1 4,6 Kleinerová Soňa ( SK MG Mantila Brno )
1. provedení lib. náčiní A4 4,8 Haranská Soňa ( SK MG Břeclav )
1. provedení lib. náčiní A2 4,9 Dobšáková Petra ( SKP MG Brno )
1. provedení lib. náčiní A3 5,2 Štaudrová Jana ( SK TRASKO Vyškov )
1. provedení lib. náčiní D11 2,2 Mlejnková Blanka ( SK GiTy MS Brno )
1. provedení lib. náčiní D12 2,2 Hamžová Michaela ( Univerzita Brno )
1. provedení lib. náčiní I.D22 3,6 Červinková Jana ( TJ Tesla Brno )
1. provedení lib. náčiní I.D21 3,7 Kapounková Kateřina ( SK TRASKO Vyškov )
1. provedení lib. náčiní E3 3,1 Burišková Jana ( SK MG Mantila Brno )
1. provedení lib. náčiní E4 4,8 Červinková Jaroslava ( TJ Tesla Brno )
1. provedení lib. náčiní E2 4,6 Sitarová Marka ( SKP MG Brno )
1. provedení lib. náčiní E1 4,1 Zapletalová Eva ( ASPV Brno )
2. provedení lib. náčiní A2 4,7 Dobšáková Petra ( SKP MG Brno )
2. provedení lib. náčiní A1 4,5 Kleinerová Soňa ( SK MG Mantila Brno )
2. provedení lib. náčiní A3 4,4 Štaudrová Jana ( SK TRASKO Vyškov )
2. provedení lib. náčiní A4 4,0 Haranská Soňa ( SK MG Břeclav )
2. provedení lib. náčiní D12 1,8 Hamžová Michaela ( Univerzita Brno )
2. provedení lib. náčiní D11 1,8 Mlejnková Blanka ( SK GiTy MS Brno )
2. provedení lib. náčiní II.D22 3,4 Kučerová Iveta ( ASPV Brno )
2. provedení lib. náčiní II.D21 3,9 Černohlávková Eva ( SK GiTy MS Brno )
2. provedení lib. náčiní E4 4,0 Červinková Jaroslava ( TJ Tesla Brno )
2. provedení lib. náčiní E3 3,0 Burišková Jana ( SK MG Mantila Brno )
2. provedení lib. náčiní E1 4,8 Zapletalová Eva ( ASPV Brno )
2. provedení lib. náčiní E2 4,0 Sitarová Marka ( SKP MG Brno )

SKP MG Brno Naděje starší - Známky rozhodčích

Sestava Známka Známka Jméno a oddíl
1. provedení lib. náčiní A1 6,1 Kleinerová Soňa ( SK MG Mantila Brno )
1. provedení lib. náčiní A4 5,8 Haranská Soňa ( SK MG Břeclav )
1. provedení lib. náčiní A2 7,2 Dobšáková Petra ( SKP MG Brno )
1. provedení lib. náčiní A3 5,9 Štaudrová Jana ( SK TRASKO Vyškov )
1. provedení lib. náčiní D11 3,6 Mlejnková Blanka ( SK GiTy MS Brno )
1. provedení lib. náčiní D12 3,6 Hamžová Michaela ( Univerzita Brno )
1. provedení lib. náčiní I.D22 4,3 Červinková Jana ( TJ Tesla Brno )
1. provedení lib. náčiní I.D21 4,3 Kapounková Kateřina ( SK TRASKO Vyškov )
1. provedení lib. náčiní E1 6,9 Zapletalová Eva ( ASPV Brno )
1. provedení lib. náčiní E3 5,4 Burišková Jana ( SK MG Mantila Brno )
1. provedení lib. náčiní E4 7,0 Červinková Jaroslava ( TJ Tesla Brno )
1. provedení lib. náčiní E2 7,4 Sitarová Marka ( SKP MG Brno )
2. provedení lib. náčiní A1 6,2 Kleinerová Soňa ( SK MG Mantila Brno )
2. provedení lib. náčiní A4 6,2 Haranská Soňa ( SK MG Břeclav )
2. provedení lib. náčiní A2 6,2 Dobšáková Petra ( SKP MG Brno )
2. provedení lib. náčiní A3 6,1 Štaudrová Jana ( SK TRASKO Vyškov )
2. provedení lib. náčiní D11 3,8 Mlejnková Blanka ( SK GiTy MS Brno )
2. provedení lib. náčiní D12 3,8 Hamžová Michaela ( Univerzita Brno )
2. provedení lib. náčiní II.D22 5,2 Kučerová Iveta ( ASPV Brno )
2. provedení lib. náčiní II.D21 5,4 Černohlávková Eva ( SK GiTy MS Brno )
2. provedení lib. náčiní E4 7,0 Červinková Jaroslava ( TJ Tesla Brno )
2. provedení lib. náčiní E3 6,3 Burišková Jana ( SK MG Mantila Brno )
2. provedení lib. náčiní E1 7,1 Zapletalová Eva ( ASPV Brno )
2. provedení lib. náčiní E2 7,3 Sitarová Marka ( SKP MG Brno )

SKP MG Brno Naděje mladší - Známky rozhodčích

Sestava Známka Známka Jméno a oddíl
1. provedení lib. náčiní A1 6,0 Kleinerová Soňa ( SK MG Mantila Brno )
1. provedení lib. náčiní A3 6,0 Štaudrová Jana ( SK TRASKO Vyškov )
1. provedení lib. náčiní A2 5,6 Dobšáková Petra ( SKP MG Brno )
1. provedení lib. náčiní A4 5,6 Haranská Soňa ( SK MG Břeclav )
1. provedení lib. náčiní D11 1,9 Mlejnková Blanka ( SK GiTy MS Brno )
1. provedení lib. náčiní D12 1,9 Hamžová Michaela ( Univerzita Brno )
1. provedení lib. náčiní II.D21 4,3 Černohlávková Eva ( SK GiTy MS Brno )
1. provedení lib. náčiní II.D22 4,0 Kučerová Iveta ( ASPV Brno )
1. provedení lib. náčiní E4 5,6 Červinková Jaroslava ( TJ Tesla Brno )
1. provedení lib. náčiní E1 6,8 Zapletalová Eva ( ASPV Brno )
1. provedení lib. náčiní E3 5,0 Burišková Jana ( SK MG Mantila Brno )
1. provedení lib. náčiní E2 5,9 Sitarová Marka ( SKP MG Brno )
2. provedení lib. náčiní A1 5,9 Kleinerová Soňa ( SK MG Mantila Brno )
2. provedení lib. náčiní A3 5,7 Štaudrová Jana ( SK TRASKO Vyškov )
2. provedení lib. náčiní A2 5,4 Dobšáková Petra ( SKP MG Brno )
2. provedení lib. náčiní A4 5,4 Haranská Soňa ( SK MG Břeclav )
2. provedení lib. náčiní D12 2,7 Hamžová Michaela ( Univerzita Brno )
2. provedení lib. náčiní D11 2,7 Mlejnková Blanka ( SK GiTy MS Brno )
2. provedení lib. náčiní I.D21 3,4 Kapounková Kateřina ( SK TRASKO Vyškov )
2. provedení lib. náčiní I.D22 3,6 Červinková Jana ( TJ Tesla Brno )
2. provedení lib. náčiní E3 5,2 Burišková Jana ( SK MG Mantila Brno )
2. provedení lib. náčiní E2 5,9 Sitarová Marka ( SKP MG Brno )
2. provedení lib. náčiní E4 5,9 Červinková Jaroslava ( TJ Tesla Brno )
2. provedení lib. náčiní E1 6,1 Zapletalová Eva ( ASPV Brno )

SK TRASKO Vyškov Juniorky - Známky rozhodčích

Sestava Známka Známka Jméno a oddíl
1. provedení 5 švihadel A4 6,4 Haranská Soňa ( SK MG Břeclav )
1. provedení 5 švihadel A2 6,2 Dobšáková Petra ( SKP MG Brno )
1. provedení 5 švihadel A3 6,4 Štaudrová Jana ( SK TRASKO Vyškov )
1. provedení 5 švihadel A1 6,3 Kleinerová Soňa ( SK MG Mantila Brno )
1. provedení 5 švihadel D12 2,9 Hamžová Michaela ( Univerzita Brno )
1. provedení 5 švihadel D11 2,9 Mlejnková Blanka ( SK GiTy MS Brno )
1. provedení 5 švihadel I.D21 6,2 Kapounková Kateřina ( SK TRASKO Vyškov )
1. provedení 5 švihadel I.D22 5,9 Červinková Jana ( TJ Tesla Brno )
1. provedení 5 švihadel E3 5,4 Burišková Jana ( SK MG Mantila Brno )
1. provedení 5 švihadel E4 5,6 Červinková Jaroslava ( TJ Tesla Brno )
1. provedení 5 švihadel E2 5,8 Sitarová Marka ( SKP MG Brno )
1. provedení 5 švihadel E1 6,3 Zapletalová Eva ( ASPV Brno )
2. provedení 5 švihadel A4 5,4 Haranská Soňa ( SK MG Břeclav )
2. provedení 5 švihadel A3 6,0 Štaudrová Jana ( SK TRASKO Vyškov )
2. provedení 5 švihadel A2 5,2 Dobšáková Petra ( SKP MG Brno )
2. provedení 5 švihadel A1 6,0 Kleinerová Soňa ( SK MG Mantila Brno )
2. provedení 5 švihadel D12 2,6 Hamžová Michaela ( Univerzita Brno )
2. provedení 5 švihadel D11 2,6 Mlejnková Blanka ( SK GiTy MS Brno )
2. provedení 5 švihadel II.D21 5,7 Černohlávková Eva ( SK GiTy MS Brno )
2. provedení 5 švihadel II.D22 5,4 Kučerová Iveta ( ASPV Brno )
2. provedení 5 švihadel E3 5,7 Burišková Jana ( SK MG Mantila Brno )
2. provedení 5 švihadel E4 5,0 Červinková Jaroslava ( TJ Tesla Brno )
2. provedení 5 švihadel E2 5,4 Sitarová Marka ( SKP MG Brno )
2. provedení 5 švihadel E1 6,9 Zapletalová Eva ( ASPV Brno )

SK TRASKO Vyškov I Naděje mladší - Známky rozhodčích

Sestava Známka Známka Jméno a oddíl
1. provedení lib. náčiní A4 5,9 Haranská Soňa ( SK MG Břeclav )
1. provedení lib. náčiní A3 6,2 Štaudrová Jana ( SK TRASKO Vyškov )
1. provedení lib. náčiní A1 6,2 Kleinerová Soňa ( SK MG Mantila Brno )
1. provedení lib. náčiní A2 6,0 Dobšáková Petra ( SKP MG Brno )
1. provedení lib. náčiní D12 2,5 Hamžová Michaela ( Univerzita Brno )
1. provedení lib. náčiní D11 2,5 Mlejnková Blanka ( SK GiTy MS Brno )
1. provedení lib. náčiní II.D22 5,0 Kučerová Iveta ( ASPV Brno )
1. provedení lib. náčiní II.D21 5,0 Černohlávková Eva ( SK GiTy MS Brno )
1. provedení lib. náčiní E4 6,0 Červinková Jaroslava ( TJ Tesla Brno )
1. provedení lib. náčiní E2 5,7 Sitarová Marka ( SKP MG Brno )
1. provedení lib. náčiní E3 5,7 Burišková Jana ( SK MG Mantila Brno )
1. provedení lib. náčiní E1 6,5 Zapletalová Eva ( ASPV Brno )
2. provedení lib. náčiní A2 5,6 Dobšáková Petra ( SKP MG Brno )
2. provedení lib. náčiní A1 6,0 Kleinerová Soňa ( SK MG Mantila Brno )
2. provedení lib. náčiní A4 5,6 Haranská Soňa ( SK MG Břeclav )
2. provedení lib. náčiní A3 5,7 Štaudrová Jana ( SK TRASKO Vyškov )
2. provedení lib. náčiní D11 2,8 Mlejnková Blanka ( SK GiTy MS Brno )
2. provedení lib. náčiní D12 2,8 Hamžová Michaela ( Univerzita Brno )
2. provedení lib. náčiní I.D22 4,5 Červinková Jana ( TJ Tesla Brno )
2. provedení lib. náčiní I.D21 4,9 Kapounková Kateřina ( SK TRASKO Vyškov )
2. provedení lib. náčiní E3 6,3 Burišková Jana ( SK MG Mantila Brno )
2. provedení lib. náčiní E4 5,5 Červinková Jaroslava ( TJ Tesla Brno )
2. provedení lib. náčiní E2 5,3 Sitarová Marka ( SKP MG Brno )
2. provedení lib. náčiní E1 5,4 Zapletalová Eva ( ASPV Brno )

SK TRASKO Vyškov II Naděje mladší - Známky rozhodčích

Sestava Známka Známka Jméno a oddíl
1. provedení lib. náčiní A4 4,2 Haranská Soňa ( SK MG Břeclav )
1. provedení lib. náčiní A1 5,2 Kleinerová Soňa ( SK MG Mantila Brno )
1. provedení lib. náčiní A2 5,5 Dobšáková Petra ( SKP MG Brno )
1. provedení lib. náčiní A3 4,8 Štaudrová Jana ( SK TRASKO Vyškov )
1. provedení lib. náčiní D11 1,0 Mlejnková Blanka ( SK GiTy MS Brno )
1. provedení lib. náčiní D12 1,0 Hamžová Michaela ( Univerzita Brno )
1. provedení lib. náčiní II.D22 2,9 Kučerová Iveta ( ASPV Brno )
1. provedení lib. náčiní II.D21 2,9 Černohlávková Eva ( SK GiTy MS Brno )
1. provedení lib. náčiní E3 4,9 Burišková Jana ( SK MG Mantila Brno )
1. provedení lib. náčiní E1 4,0 Zapletalová Eva ( ASPV Brno )
1. provedení lib. náčiní E4 4,3 Červinková Jaroslava ( TJ Tesla Brno )
1. provedení lib. náčiní E2 4,1 Sitarová Marka ( SKP MG Brno )
2. provedení lib. náčiní A2 4,6 Dobšáková Petra ( SKP MG Brno )
2. provedení lib. náčiní A1 5,3 Kleinerová Soňa ( SK MG Mantila Brno )
2. provedení lib. náčiní A3 5,0 Štaudrová Jana ( SK TRASKO Vyškov )
2. provedení lib. náčiní A4 5,1 Haranská Soňa ( SK MG Břeclav )
2. provedení lib. náčiní D12 1,5 Hamžová Michaela ( Univerzita Brno )
2. provedení lib. náčiní D11 1,5 Mlejnková Blanka ( SK GiTy MS Brno )
2. provedení lib. náčiní I.D21 3,5 Kapounková Kateřina ( SK TRASKO Vyškov )
2. provedení lib. náčiní I.D22 3,7 Červinková Jana ( TJ Tesla Brno )
2. provedení lib. náčiní E1 4,0 Zapletalová Eva ( ASPV Brno )
2. provedení lib. náčiní E4 6,0 Červinková Jaroslava ( TJ Tesla Brno )
2. provedení lib. náčiní E3 4,5 Burišková Jana ( SK MG Mantila Brno )
2. provedení lib. náčiní E2 4,8 Sitarová Marka ( SKP MG Brno )

TJ Tesla Brno Seniorky - Známky rozhodčích

Sestava Známka Známka Jméno a oddíl
1. provedení 5 obručí A2 6,1 Dobšáková Petra ( SKP MG Brno )
1. provedení 5 obručí A4 6,2 Haranská Soňa ( SK MG Břeclav )
1. provedení 5 obručí A3 5,9 Štaudrová Jana ( SK TRASKO Vyškov )
1. provedení 5 obručí A1 6,0 Kleinerová Soňa ( SK MG Mantila Brno )
1. provedení 5 obručí D12 3,9 Hamžová Michaela ( Univerzita Brno )
1. provedení 5 obručí D11 3,9 Mlejnková Blanka ( SK GiTy MS Brno )
1. provedení 5 obručí I.D22 6,8 Červinková Jana ( TJ Tesla Brno )
1. provedení 5 obručí I.D21 6,7 Kapounková Kateřina ( SK TRASKO Vyškov )
1. provedení 5 obručí E4 6,2 Červinková Jaroslava ( TJ Tesla Brno )
1. provedení 5 obručí E3 6,0 Burišková Jana ( SK MG Mantila Brno )
1. provedení 5 obručí E1 6,2 Zapletalová Eva ( ASPV Brno )
1. provedení 5 obručí E2 6,2 Sitarová Marka ( SKP MG Brno )
2. provedení švihadla/stuhy A2 5,3 Dobšáková Petra ( SKP MG Brno )
2. provedení švihadla/stuhy A4 5,5 Haranská Soňa ( SK MG Břeclav )
2. provedení švihadla/stuhy A3 5,1 Štaudrová Jana ( SK TRASKO Vyškov )
2. provedení švihadla/stuhy A1 5,5 Kleinerová Soňa ( SK MG Mantila Brno )
2. provedení švihadla/stuhy D12 2,9 Hamžová Michaela ( Univerzita Brno )
2. provedení švihadla/stuhy D11 2,9 Mlejnková Blanka ( SK GiTy MS Brno )
2. provedení švihadla/stuhy II.D22 4,6 Kučerová Iveta ( ASPV Brno )
2. provedení švihadla/stuhy II.D21 5,1 Černohlávková Eva ( SK GiTy MS Brno )
2. provedení švihadla/stuhy E2 5,1 Sitarová Marka ( SKP MG Brno )
2. provedení švihadla/stuhy E1 4,5 Zapletalová Eva ( ASPV Brno )
2. provedení švihadla/stuhy E3 5,0 Burišková Jana ( SK MG Mantila Brno )
2. provedení švihadla/stuhy E4 5,2 Červinková Jaroslava ( TJ Tesla Brno )

TJ Tesla Brno Juniorky - Známky rozhodčích

Sestava Známka Známka Jméno a oddíl
1. provedení 5 švihadel A3 4,8 Štaudrová Jana ( SK TRASKO Vyškov )
1. provedení 5 švihadel A1 5,4 Kleinerová Soňa ( SK MG Mantila Brno )
1. provedení 5 švihadel A4 4,7 Haranská Soňa ( SK MG Břeclav )
1. provedení 5 švihadel A2 5,3 Dobšáková Petra ( SKP MG Brno )
1. provedení 5 švihadel D12 2,3 Hamžová Michaela ( Univerzita Brno )
1. provedení 5 švihadel D11 2,3 Mlejnková Blanka ( SK GiTy MS Brno )
1. provedení 5 švihadel I.D21 5,6 Kapounková Kateřina ( SK TRASKO Vyškov )
1. provedení 5 švihadel I.D22 5,9 Červinková Jana ( TJ Tesla Brno )
1. provedení 5 švihadel E2 5,2 Sitarová Marka ( SKP MG Brno )
1. provedení 5 švihadel E4 5,0 Červinková Jaroslava ( TJ Tesla Brno )
1. provedení 5 švihadel E3 3,9 Burišková Jana ( SK MG Mantila Brno )
1. provedení 5 švihadel E1 4,9 Zapletalová Eva ( ASPV Brno )
2. provedení 5 švihadel A1 5,5 Kleinerová Soňa ( SK MG Mantila Brno )
2. provedení 5 švihadel A2 4,9 Dobšáková Petra ( SKP MG Brno )
2. provedení 5 švihadel A4 5,3 Haranská Soňa ( SK MG Břeclav )
2. provedení 5 švihadel A3 4,7 Štaudrová Jana ( SK TRASKO Vyškov )
2. provedení 5 švihadel D11 2,3 Mlejnková Blanka ( SK GiTy MS Brno )
2. provedení 5 švihadel D12 2,3 Hamžová Michaela ( Univerzita Brno )
2. provedení 5 švihadel II.D21 4,3 Černohlávková Eva ( SK GiTy MS Brno )
2. provedení 5 švihadel II.D22 4,1 Kučerová Iveta ( ASPV Brno )
2. provedení 5 švihadel E2 4,7 Sitarová Marka ( SKP MG Brno )
2. provedení 5 švihadel E3 4,7 Burišková Jana ( SK MG Mantila Brno )
2. provedení 5 švihadel E1 5,0 Zapletalová Eva ( ASPV Brno )
2. provedení 5 švihadel E4 5,7 Červinková Jaroslava ( TJ Tesla Brno )

Rozhodčí závodu

Číslo rozhodčí Jméno a oddíl Skupina
I.D21 Kapounková Kateřina ( SK TRASKO Vyškov ) D2
I.D22 Červinková Jana ( TJ Tesla Brno ) D2
II.D21 Černohlávková Eva ( SK GiTy MS Brno ) D2
II.D22 Kučerová Iveta ( ASPV Brno ) D2
D11 Mlejnková Blanka ( SK GiTy MS Brno ) D1
D12 Hamžová Michaela ( Univerzita Brno ) D1
A1 Kleinerová Soňa ( SK MG Mantila Brno ) A
A2 Dobšáková Petra ( SKP MG Brno ) A
A3 Štaudrová Jana ( SK TRASKO Vyškov ) A
A4 Haranská Soňa ( SK MG Břeclav ) A
E1 Zapletalová Eva ( ASPV Brno ) E
E2 Sitarová Marka ( SKP MG Brno ) E
E3 Burišková Jana ( SK MG Mantila Brno ) E
E4 Červinková Jaroslava ( TJ Tesla Brno ) E