O pohár města Vyškova ( MG Jednotlivkyně ) Vyškov 22. květen 2010 ( SK TRASKO Vyškov )

Kategorie Závodících
I.A ročník 2004 a mladší 14 1. bez náčiní  
I.B ročník 2003 a mladší 19 1. lib. náčiní  
II. ročník 2002 24 1. bez náčiní 2. lib. náčiní
III. ročník 2001 14 1. bez náčiní 2. lib. náčiní
IV. Naděje mladší 14 1. obruč 2. švihadlo
V. Kadetky mladší 7 1. obruč 2. lib. náčiní
VI. Kadetky starší 4 1. míč 2. lib. náčiní
VII. Dorostenky 3 1. kužele 2. lib. náčiní
Adresa haly: Sportovní hala ZŠ Purkyňova 39, Vyškov

I.A ROČNÍK 2004 A MLADŠÍ

1. bez náčiní  
Místo Jméno závodnice Cel. zn. Výs. D1 D2 D A E S
1 Mokrá Simona (TJ Žďas Žďár nad Sázavou) 11,250 11,250 0,40 0,00 0,200 6,000 5,050  
2 Zemanová Lucie (SK TRASKO Vyškov) 11,100 11,100 0,70 0,00 0,350 6,100 4,650  
3 Dobešová Romana (SK MG Mantila Brno) 10,650 10,650 0,20 0,00 0,100 5,750 4,800  
3 Paludová Michaela (SK TRASKO Vyškov) 10,650 10,650 0,40 0,00 0,200 5,950 4,500  
4 Dolinská Michaela (Slovensko - TJ Sokol Bratislava I. Vinohrady) 10,600 10,600 0,60 0,00 0,300 5,800 4,500  
5 Slováčková Tereza (SK MG Mantila Brno) 10,425 10,425 0,55 0,00 0,275 5,650 4,500  
6 Nesvadbová Martina (SK Provo Brno) 10,400 10,400 0,40 0,00 0,200 5,650 4,550  
7 Sládková Nicol (SK TRASKO Vyškov) 10,200 10,200 0,30 0,00 0,150 5,350 4,700  
8 Rešková Monika (SK MG Mantila Brno) 10,100 10,100 0,20 0,00 0,100 5,750 4,250  
9 Topinková Simona (TJ Žďas Žďár nad Sázavou) 10,075 10,075 0,45 0,00 0,225 5,500 4,350  
10 Alexíková Dominika (Slovensko - TJ Sokol Bratislava I. Vinohrady) 9,950 9,950 0,30 0,00 0,150 5,600 4,200  
11 Ptáčková Karolína (TJ Žďas Žďár nad Sázavou) 9,225 9,225 0,35 0,00 0,175 5,050 4,000  
12 Trgalová Helena (SK TRASKO Vyškov) 9,175 9,175 0,05 0,00 0,025 4,900 4,250  
13 Seidlerová Kristýna (TJ Žďas Žďár nad Sázavou) 7,000 7,000 0,00 0,00 0,000 3,900 3,100  
  Obložinská Tamara (Slovensko - TJ Rapid Bratislava) - Odstoupila                
  Riegerová Viktória (Slovensko - TJ Rapid Bratislava) - Odstoupila                
  Rákosová Eliška (SK MG Mantila Brno) - Odstoupila                

I.B ROČNÍK 2003 A MLADŠÍ

1. lib. náčiní  
Místo Jméno závodnice Cel. zn. Výs. D1 D2 D A E S
1 Trnková Gabriela (SKP MG Brno) 13,050 13,050 0,95 2,45 1,700 6,650 4,700  
2 Kubíčková Běla (SK TRASKO Vyškov) 11,975 11,975 0,85 1,40 1,125 6,250 4,600  
3 Wunschová Veronika (SK MG Mantila Brno) 11,625 11,625 0,70 2,15 1,425 5,800 4,400  
4 Tkáčová Eliška (SK MG Mantila Brno) 11,375 11,375 0,60 2,65 1,625 5,750 4,000  
5 Klementová Barbora (SKP MG Brno) 11,225 11,225 0,40 1,75 1,075 5,750 4,400  
6 Ducarová Anna (SK Provo Brno) 10,925 10,925 0,45 1,70 1,075 5,500 4,350  
7 Opletalová Tamara (ASPV Brno) 10,800 10,800 0,50 1,30 0,900 5,900 4,000  
8 Matejková Miroslava (Slovensko - Danubia Bratislava) 10,750 10,750 0,55 1,65 1,100 5,600 4,050  
9 Mozgová Simona (SK TRASKO Vyškov) 10,600 10,600 0,70 1,40 1,050 5,350 4,200  
10 Hledíková Tereza (SK TRASKO Vyškov) 10,325 10,325 0,35 1,40 0,875 5,400 4,050  
11 Heldesová Alena (SKP MG Brno) 10,075 10,075 0,50 1,65 1,075 5,350 3,650  
12 Tallová Nikoleta (Slovensko - Danubia Bratislava) 9,975 9,975 0,35 1,20 0,775 5,350 3,850  
13 Petkovská Eliška (ASPV Brno) 9,925 9,925 0,25 1,20 0,725 5,300 3,900  
14 Žáčková Klára (SK TRASKO Vyškov) 9,475 9,475 0,20 1,15 0,675 5,000 3,800  
15 Konečná Kateřina (SK TRASKO Vyškov) 9,275 9,275 0,15 1,10 0,625 4,850 3,800  
16 Schwarcová Nikola (SK GiTy MS Brno) 8,950 8,950 0,35 0,55 0,450 5,150 3,350  
17 Bogárová Margaréta (Slovensko - TJ Sokol Bratislava I. Vinohrady) 8,900 8,900 0,15 0,55 0,350 4,950 3,600  
18 Hoňková Patricie (SK Provo Brno) 8,775 8,775 0,10 0,75 0,425 4,850 3,500  
19 Surovcová Viktória (Slovensko - TJ Sokol Bratislava I. Vinohrady) 8,150 8,150 0,30 0,80 0,550 4,500 3,100  
  Ptáčková Karolína (TJ Žďas Žďár nad Sázavou) - Odstoupila                

II. ROČNÍK 2002

1. bez náčiní  
2. lib. náčiní  
Místo Jméno závodnice Cel. zn. Výs. D1 D2 D A E S Výs. D1 D2 D A E S
1 Chamzina Alina (ASPV Brno) 24,700 11,875 0,95 0,00 0,475 6,350 5,050   12,825 1,40 3,15 2,275 6,000 4,550  
2 Končeková Lea (Slovensko - TJ Sokol Bratislava I. Vinohrady) 24,650 12,500 1,30 0,00 0,650 6,700 5,150   12,150 1,05 1,75 1,400 6,050 4,700  
3 Kolouchová Sabina (SK MG Mantila Brno) 24,475 11,700 1,00 0,00 0,500 6,150 5,050   12,775 0,65 2,90 1,775 5,950 5,050  
4 Timková Adriana (Slovensko - Slávia STU Bratislava) 24,150 12,200 1,50 0,00 0,750 6,150 5,300   11,950 1,20 1,60 1,400 5,500 5,050  
5 Zatloukalová Barbora (SK Provo Brno) 23,325 11,450 0,80 0,00 0,400 6,100 4,950   11,875 0,50 2,25 1,375 5,550 4,950  
6 Vítková Klára (SKP MG Brno) 23,100 11,200 0,50 0,00 0,250 6,000 4,950   11,900 0,45 2,45 1,450 5,850 4,600  
7 Dvořáková Denisa (SKP MG Brno) 22,750 11,150 0,90 0,00 0,450 5,950 4,750   11,600 0,75 2,35 1,550 5,500 4,550  
8 Šťastná Kristýna (SK TRASKO Vyškov) 22,725 11,650 0,70 0,00 0,350 6,300 5,000   11,075 0,30 2,75 1,525 5,200 4,350  
9 Svojanovská Nikol (SK Provo Brno) 22,550 11,400 1,00 0,00 0,500 6,100 4,800   11,150 0,50 2,10 1,300 5,400 4,450  
10 Kalovská Viktorie (SK MG Mantila Brno) 22,400 10,900 0,80 0,00 0,400 5,950 4,550   11,500 0,55 2,65 1,600 5,550 4,350  
11 Sitarová Klára (SKP MG Brno) 22,400 11,275 0,95 0,00 0,475 5,950 4,850   11,125 0,50 2,35 1,425 5,450 4,250  
12 Crhová Adéla (SKP MG Brno) 21,800 11,350 0,70 0,00 0,350 6,150 4,850   10,450 0,25 1,55 0,900 5,300 4,250  
13 Rothová Sandra (Slovensko - Danubia Bratislava) 21,725 11,475 0,95 0,00 0,475 6,000 5,000   10,250 0,45 1,95 1,200 5,250 3,800  
14 Vysekalová Lucie (ASPV Brno) 21,650 11,125 0,55 0,00 0,275 6,100 4,750   10,525 0,35 1,70 1,025 5,400 4,100  
15 Plachá Magdalena (SKP MG Brno) 21,625 10,625 0,45 0,00 0,225 5,900 4,500   11,000 0,55 2,05 1,300 5,450 4,250  
16 Šebestová Eva (SKP MG Brno) 21,000 10,800 0,70 0,00 0,350 6,000 4,450   10,200 0,50 1,80 1,150 5,050 4,000  
17 Hradiská Barbora (Slovensko - TJ Sokol Bratislava I. Vinohrady) 20,525 10,650 0,60 0,00 0,300 5,950 4,400   9,875 0,55 1,90 1,225 4,900 3,750  
18 Nebeská Lenka (ASPV Brno) 20,100 10,050 0,30 0,00 0,150 5,750 4,150   10,050 0,50 1,50 1,000 5,150 3,900  
19 Kunhartová Zuzana (SK TRASKO Vyškov) 20,025 10,000 0,30 0,00 0,150 5,700 4,150   10,025 0,30 2,05 1,175 4,950 3,900  
20 Špičková Lucie (ASPV Brno) 19,500 10,350 0,40 0,00 0,200 5,700 4,450   9,150 0,25 0,85 0,550 5,000 3,600  
21 Jirsáková Sára (Kalokagathia Rožnov pod Radhoštěm) 19,450 10,100 0,60 0,00 0,300 5,250 4,550   9,350 0,30 0,80 0,550 4,900 3,900  
22 Veiglerová Natálie (SK TRASKO Vyškov) 19,225 10,100 0,20 0,00 0,100 5,800 4,200   9,125 0,20 1,45 0,825 4,700 3,600  
23 Holišová Marika (Kalokagathia Rožnov pod Radhoštěm) 19,050 9,800 0,30 0,00 0,150 5,300 4,350   9,250 0,10 0,80 0,450 5,000 3,800  
24 Crhonková Adéla (SK TRASKO Vyškov) 18,600 9,650 0,30 0,00 0,150 5,200 4,300   8,950 0,25 1,45 0,850 5,050 3,450 0,4
  Novosadová Lucia (Slovensko - Danubia Bratislava) - Odstoupila                              
  Műllerová Eva (ASPV Brno) - Odstoupila                              

III. ROČNÍK 2001

1. bez náčiní  
2. lib. náčiní  
Místo Jméno závodnice Cel. zn. Výs. D1 D2 D A E S Výs. D1 D2 D A E S
1 Bukvaldová Kateřina (SK MG Mantila Brno) 25,575 12,050 0,90 0,00 0,450 6,400 5,200   13,525 1,00 3,75 2,375 5,700 5,450  
2 Horáčková Nikol (ASPV Brno) 25,500 12,150 1,10 0,00 0,550 6,500 5,100   13,350 0,90 3,90 2,400 5,650 5,300  
3 Urbancová Markéta (SK TRASKO Vyškov) 25,200 12,875 1,35 0,00 0,675 6,550 5,650   12,325 1,20 3,75 2,475 5,400 4,450  
4 Štěpánková Denisa (SK MG Mantila Brno) 25,125 11,925 0,85 0,00 0,425 6,300 5,200   13,200 0,50 4,10 2,300 5,900 5,000  
5 Polášková Nela (ASPV Brno) 24,550 12,300 1,10 0,00 0,550 6,350 5,400   12,250 0,75 3,15 1,950 5,750 4,550  
6 Liu Simona (Slovensko - Slávia STU Bratislava) 24,375 12,350 1,30 0,00 0,650 6,200 5,500   12,025 1,20 1,65 1,425 5,450 5,150  
7 Michálková Alena (SK TRASKO Vyškov) 24,000 12,125 1,35 0,00 0,675 6,250 5,200   11,875 0,70 2,85 1,775 5,200 4,900  
8 Kubáňová Adéla (Kalokagathia Rožnov pod Radhoštěm) 22,850 11,975 0,95 0,00 0,475 6,300 5,200   10,875 0,40 1,65 1,025 5,300 4,550  
9 Nohelová Klára (SK TRASKO Vyškov) 22,775 11,225 1,25 0,00 0,625 5,750 4,850   11,550 0,65 3,25 1,950 5,600 4,000  
10 Gottvaldová Denisa (SK TRASKO Vyškov) 22,750 11,125 0,65 0,00 0,325 5,950 4,850   11,625 0,60 2,65 1,625 5,550 4,450  
11 Paludová Markéta (SK TRASKO Vyškov) 22,325 11,850 1,20 0,00 0,600 6,050 5,200   10,475 0,80 2,15 1,475 4,850 4,150  
12 Podrabská Klára (SK Provo Brno) 22,275 10,800 0,50 0,00 0,250 5,750 4,800   11,475 0,40 2,05 1,225 5,400 4,850  
13 Havranová Lucie (ASPV Brno) 20,825 11,275 0,55 0,00 0,275 6,050 4,950   9,550 0,55 1,65 1,100 4,900 3,950 0,4
14 Čalkovská Klára (SK GiTy MS Brno) 19,000 9,675 0,25 0,00 0,125 5,450 4,100   9,325 0,30 0,85 0,575 4,800 3,950  
  Ličková Barbora (SK MG Mantila Brno) - Odstoupila                              
  Vašíčková Amálie (SK GiTy MS Brno) - Odstoupila                              

IV. NADĚJE MLADŠÍ

1. obruč  
2. švihadlo  
Místo Jméno závodnice Cel. zn. Výs. D1 D2 D A E S Výs. D1 D2 D A E S
1 Dorková Nikola (SK TRASKO Vyškov) 33,775 16,675 2,10 6,25 4,175 6,550 5,950   17,100 1,90 5,90 3,900 6,200 7,000    
2 Langermannová Alica (Slovensko - Slávia STU Bratislava) 32,625 16,575 1,90 5,95 3,925 6,450 6,200   16,050 1,90 4,30 3,100 6,600 6,350    
3 Plchová Adéla (SK TRASKO Vyškov) 32,275 17,125 2,05 6,70 4,375 6,450 6,300   15,150 1,75 4,55 3,150 5,750 6,250    
4 Jakičová Soňa (Slovensko - Slávia STU Bratislava) 31,250 15,875 1,95 5,40 3,675 6,550 5,650   15,375 1,35 4,10 2,725 6,450 6,200    
5 Řiháčková Barbora (SKP MG Brno) 29,525 14,575 0,95 4,40 2,675 6,050 5,850   14,950 0,90 4,40 2,650 6,000 6,300    
6 Zourková Sabina (SK TRASKO Vyškov) 28,875 14,350 1,25 4,65 2,950 5,800 5,600   14,525 1,15 4,40 2,775 5,850 5,900    
7 Blahová Berenika (SK MG Mantila Brno) 28,675 15,000 0,90 4,20 2,550 6,650 5,800   13,675 0,70 2,95 1,825 5,850 6,000    
8 Michálková Veronika (SK TRASKO Vyškov) 28,650 15,250 1,75 4,25 3,000 6,000 6,250   13,400 1,30 4,30 2,800 5,000 5,600    
9 Bojanovská Gabriela (TJ Žďas Žďár nad Sázavou) 28,475 14,275 1,50 4,15 2,825 5,700 5,750   14,200 1,65 3,45 2,550 5,450 6,200    
10 Suchomelová Dana (SK TRASKO Vyškov) 27,850 14,425 1,35 4,10 2,725 5,800 5,900   13,425 1,05 3,40 2,225 5,450 5,750    
11 Klímová Petra (SK MG Mantila Brno) 27,600 14,150 1,25 3,95 2,600 5,950 5,600   13,450 0,70 3,70 2,200 5,500 5,750    
12 Vrtišová Viktorie (SKP MG Brno) 25,825 12,900 1,10 2,50 1,800 6,100 5,000   12,925 1,00 2,35 1,675 5,750 5,500    
13 Studňařová Tereza (SK TRASKO Vyškov) 25,575 14,075 1,30 3,75 2,525 5,800 5,750   11,500 0,50 2,40 1,450 4,950 5,100    
14 Pazderová Eliška (SK TRASKO Vyškov) 25,025 13,125 0,90 3,75 2,325 5,450 5,350   11,900 0,65 2,25 1,450 5,100 5,350    
  Krausová Veronika (SK GiTy MS Brno) - Odstoupila                                
  Gregorová Gabriela (SK GiTy MS Brno) - Odstoupila                                
  Beranová Karolína (TJ Tesla Brno) - Odstoupila                                
  Hájková Nicole (SK MG Mantila Brno) - Odstoupila                                
  Šťastná Natálie (SK TRASKO Vyškov) - Odstoupila                                
  Kukučková Pavlína (Slovensko - Slávia STU Bratislava) - Odstoupila                               mimo soutěž

V. KADETKY MLADŠÍ

1. obruč  
2. lib. náčiní  
Místo Jméno závodnice Cel. zn. Výs. D1 D2 D A E S Výs. D1 D2 D A E S
1 Nohelová Veronika (SK TRASKO Vyškov) 38,475 19,375 2,05 7,20 4,625 7,100 7,650   19,100 2,30 6,60 4,450 7,050 7,600  
2 Schmiedová Eva (SK TRASKO Vyškov) 33,500 17,175 1,75 5,80 3,775 6,250 7,150   16,325 1,75 4,30 3,025 6,500 7,000 0,2
3 Kapounková Karolína (SK TRASKO Vyškov) 33,300 16,950 1,15 4,75 2,950 6,500 7,500   16,350 1,35 3,55 2,450 6,500 7,400  
4 Bohuslavová Simona (SK TRASKO Vyškov) 32,175 16,950 1,65 5,05 3,350 6,250 7,350   15,225 1,25 4,00 2,625 5,950 6,650  
5 Seidlerová Vendula (TJ Žďas Žďár nad Sázavou) 30,400 15,700 0,95 4,95 2,950 6,050 6,700   14,700 1,30 2,80 2,050 6,350 6,300  
6 Holbová Valentína (Slovensko - Slávia STU Bratislava) 30,350 15,725 1,40 3,45 2,425 6,350 6,950   14,625 1,10 3,35 2,225 5,950 6,450  
7 Tripská Tamara (Slovensko - Slávia STU Bratislava) 29,925 15,650 1,55 4,05 2,800 5,950 6,900   14,275 1,30 2,25 1,775 6,000 6,500  

VI. KADETKY STARŠÍ

1. míč  
2. lib. náčiní  
Místo Jméno závodnice Cel. zn. Výs. D1 D2 D A E S Výs. D1 D2 D A E S
1 Pavlíková Michaela (SK TRASKO Vyškov) 37,675 19,075 3,15 5,70 4,425 6,900 7,750   18,600 2,75 5,65 4,200 6,900 7,500  
2 Olejárová Sára (Slovensko - Danubia Bratislava) 35,425 16,925 2,45 3,60 3,025 6,750 7,150   18,500 2,65 5,45 4,050 6,900 7,550  
3 Trněná Eliška (SK TRASKO Vyškov) 35,300 17,925 1,80 4,95 3,375 6,950 7,600   17,375 1,90 4,75 3,325 6,550 7,500  
4 Taušová Anna (SK TRASKO Vyškov) 34,575 17,875 1,95 5,10 3,525 6,850 7,500   16,700 1,75 4,25 3,000 6,700 7,000  
  Kozáková Markéta (TJ Žďas Žďár nad Sázavou) - Odstoupila                              

VII. DOROSTENKY

1. kužele  
2. lib. náčiní  
Místo Jméno závodnice Cel. zn. Výs. D1 D2 D A E S Výs. D1 D2 D A E S
1 Štaudrová Petra (SK TRASKO Vyškov) 40,625 19,975 2,75 6,20 4,475 7,700 7,800   20,650 3,10 6,50 4,800 7,700 8,150  
2 Svobodová Eliška (TJ Žďas Žďár nad Sázavou) 38,450 18,950 2,95 5,05 4,000 7,300 7,650   19,500 2,85 5,05 3,950 7,500 8,050  
3 Kapounková Andrea (SK TRASKO Vyškov) 37,000 17,700 2,20 4,90 3,550 6,900 7,250   19,300 2,15 6,15 4,150 7,600 7,550