Oblastní přebor kadetek a dorostenek 2010 ( MG Jednotlivkyně ) Brno 17. duben 2010 ( ASPV Brno )

Kategorie Závodících
Kadetky mladší 8 1. švihadlo 2. obruč 3. míč
Kadetky starší 10 1. švihadlo 2. míč 3. stuha
Dorostenky 7 1. obruč 2. míč 3. kužele

KADETKY MLADŠÍ

1. švihadlo  
2. obruč  
3. míč  
Místo Jméno závodnice Cel. zn. Výs. D1 D2 D A E S Výs. D1 D2 D A E S Výs. D1 D2 D A E S
1 Nohelová Veronika (SK Trasko Vyškov) 51,675 16,125     2,675 6,80 6,65   18,000     3,300 7,10 7,60   17,550     3,200 7,00 7,35  
2 Roubalová Johana (SK MG Veselí nad Moravou) 44,675 15,200     2,150 6,40 6,65   14,025     2,025 6,15 5,85   15,450     1,700 6,75 7,00  
3 Bohuslavová Simona (SK Trasko Vyškov) 43,975 15,500     2,100 6,30 7,10   15,200     2,850 6,05 6,30   13,275     1,575 5,90 5,80  
4 Schmiedová Eva (SK Trasko Vyškov) 43,450 14,775     2,075 6,20 6,50   15,725     2,425 6,40 6,90   12,950     1,350 5,90 5,70  
5 Kapounková Karolína (SK Trasko Vyškov) 42,275 14,200     2,150 6,10 5,95   15,550     2,650 6,40 6,50   12,975     1,325 5,85 5,90 0,1
6 Sekavová Petra (SKP MG Brno) 42,000 13,825     2,175 5,95 5,70   14,650     2,100 6,10 6,45   13,525     1,775 6,25 5,50  
7 Vlašínová Denisa (SK Trasko Vyškov) 39,825 13,150     1,650 5,55 5,95   13,625     1,375 5,80 6,45   13,050     1,050 5,80 6,25 0,0
8 Kozumplíková Gabriela (SK MG Veselí nad Moravou) 36,575 12,625     1,475 5,35 5,80   11,125     1,275 5,05 4,80   12,825     1,025 5,90 5,90  

KADETKY STARŠÍ

1. švihadlo  
2. míč  
3. stuha  
Místo Jméno závodnice Cel. zn. Výs. D1 D2 D A E S Výs. D1 D2 D A E S Výs. D1 D2 D A E S
1 Pavlíková Michaela (SK Trasko Vyškov) 51,875 18,075     3,575 6,95 7,55   17,725     3,175 6,90 7,65   16,075     2,625 6,60 6,85  
2 Trněná Eliška (SK Trasko Vyškov) 47,350 15,775     2,275 6,40 7,10   16,250     2,300 6,55 7,40   15,325     1,925 6,70 6,70  
3 Taušová Anna (SK Trasko Vyškov) 47,200 16,775     2,875 6,75 7,15   17,025     2,875 6,75 7,40   13,400     1,450 6,05 5,90  
4 Votoupalová Barbora (ASPV Brno) 47,025 15,500     2,000 6,40 7,10   16,125     2,475 6,45 7,20   15,400     2,000 6,65 6,75  
5 Holešová Natálie (SKP MG Brno) 45,600 15,450     2,600 6,25 6,60   15,525     2,375 6,40 6,75   14,625     2,325 6,20 6,10  
6 Tomášková Veronika (ASPV Brno) 44,200 15,400     2,150 6,30 6,95   14,725     1,325 6,30 7,10   14,075     1,325 6,55 6,20  
7 Hynková Tereza (SKP MG Brno) 42,575 14,400     2,200 6,10 6,10   14,775     2,125 6,15 6,50   13,400     1,550 5,95 5,90  
8 Buchtelová Martina (SK MG Veselí nad Moravou) 42,525 15,375     2,425 6,15 6,80   14,025     1,625 6,05 6,80   13,125     1,275 5,85 6,00  
9 Kleinová Nicole (ASPV Brno) 38,550 13,450     1,350 5,70 6,40   12,825     1,025 5,80 6,00   12,275     0,925 5,75 5,60  
10 Brázdová Lucie (ASPV Brno) 37,600 14,375     1,275 6,20 6,90   10,300     0,800 4,90 5,00 0,4 12,925     1,375 5,65 5,90  

DOROSTENKY

1. obruč  
2. míč  
3. kužele  
Místo Jméno závodnice Cel. zn. Výs. D1 D2 D A E S Výs. D1 D2 D A E S Výs. D1 D2 D A E S
1 Roubalová Eliška (SK MG Veselí nad Moravou) 55,675 18,750     3,550 7,20 8,00   18,750     3,450 7,20 8,10   18,175     3,475 7,30 7,40  
2 Dobšáková Lucie (SKP MG Brno) 53,775 17,575     3,675 6,90 7,00   18,625     3,425 7,35 7,85   17,575     3,425 7,10 7,05  
3 Kapounková Andrea (SK Trasko Vyškov) 52,375 17,625     3,475 6,90 7,25   17,225     3,075 6,90 7,45 0,2 17,525     3,325 6,95 7,25  
4 Štaudrová Petra (SK Trasko Vyškov) 51,625 16,400     3,800 6,60 6,40 0,4 19,025     3,825 7,15 8,05   16,200     3,200 6,75 6,25  
5 Přečková Nicol (TJ Tesla Brno) 42,575 14,425     1,425 6,35 6,65   14,225     1,425 6,30 6,50   13,925     1,225 6,10 6,60  
6 Vejmělková Pavla (ASPV Brno) 41,075 12,800     1,500 5,85 6,00 0,2 13,900     1,100 6,20 6,60   14,375     1,525 6,25 6,60  
  Sitarová Lucie (SKP MG Brno)   15,700     2,350 6,60 6,95 0,2 15,650     2,200 6,55 6,90                
  Parolková Alena (SKP MG Brno) Odstoupila