Mezioddílový závod 11.4.2010 ( MG Jednotlivkyně ) Brno 11. duben 2010 ( SKP MG Brno )

Kategorie Závodících
Naděje nejmladší 2003 bez náčiní 10 1. bez náčiní    
Naděje nejmladší 2004 bez náčiní 7 1. bez náčiní    
Naděje nejmladší 2003 lib. náčiní 8 1. lib. náčiní    
Naděje nejmladší 2004 lib náčiní 4 1. lib. náčiní    
Naděje nejmladší 2002 14 1. bez náčiní 2. lib. náčiní  
Naděje nejmladší 2001 6 1. bez náčiní 2. lib. náčiní  
Naděje mladší 2000 4 1. bez náčiní 2. švihadlo 3. obruč
Naděje mladší 1999 6 1. bez náčiní 2. švihadlo 3. obruč
Adresa haly: Srbská

NADĚJE NEJMLADŠÍ 2003 BEZ NÁČINÍ

1. bez náčiní  
Místo Jméno závodnice Cel. zn. Výs. D1 D2 D A E S
1 Trnková Gabriela (SKP MG Brno) 7,400 7,400 0,70       7,05  
2 Hledíková Tereza (SK Trasko Vyškov) 7,050 7,050 0,50       6,80  
2 Randulová Jolana (SKP MG Brno) 7,050 7,050 0,90       6,60  
3 Kubíčková Běla (SK Trasko Vyškov) 6,850 6,850 0,60       6,55  
4 Heldesová Alena (SKP MG Brno) 6,375 6,375 0,65       6,05  
5 Mozgová Simona (SK Trasko Vyškov) 6,350 6,350 0,40     0,00 6,15  
6 Klementová Barbora (SKP MG Brno) 6,175 6,175 0,25       6,05  
7 Popelová Leona (SKP MG Brno) 5,950 5,950 0,20       5,85  
8 Konečná Kateřina (SK Trasko Vyškov) 5,300 5,300 0,30       5,15  
9 Žáčková Klára (SK Trasko Vyškov) 5,050 5,050 0,20       4,95  

NADĚJE NEJMLADŠÍ 2004 BEZ NÁČINÍ

1. bez náčiní  
Místo Jméno závodnice Cel. zn. Výs. D1 D2 D A E S
1 Paludová Michaela (SK Trasko Vyškov) 5,825 5,825 0,55       5,55  
2 Zemanová Lucie (SK Trasko Vyškov) 5,350 5,350 0,20       5,25  
3 Sládková Nicol (SK Trasko Vyškov) 5,100 5,100 0,00       5,10  
4 Trgalová Helena (SK Trasko Vyškov) 4,650 4,650 0,10       4,60  
5 Anýžová Lucie (SKP MG Brno) 4,300 4,300 0,00       4,30  
6 Musilová Julie (SKP MG Brno) 4,150 4,150 0,10       4,10  
7 Dokulilová Jana (SKP MG Brno) 2,850 2,850 0,00       2,85  

NADĚJE NEJMLADŠÍ 2003 LIB. NÁČINÍ

1. lib. náčiní  
1. lib. náčiní  
Místo Jméno závodnice Cel. zn. Výs. D1 D2 D A E S Výs. D1 D2 D A E S
1 Trnková Gabriela (SKP MG Brno) 6,700 6,700 0,85 1,75     5,40                
2 Kubíčková Běla (SK Trasko Vyškov) 6,450 6,450 0,60 1,40     5,45                
3 Mozgová Simona (SK Trasko Vyškov) 6,225 6,225 0,05 1,90     5,25                
4 Hledíková Tereza (SK Trasko Vyškov) 5,950 5,950 0,35 1,05     5,25                
5 Klementová Barbora (SKP MG Brno) 5,650 5,650 0,20 1,30     4,90                
6 Heldesová Alena (SKP MG Brno) 5,525 5,525 0,00 1,45     4,80                
7 Žáčková Klára (SK Trasko Vyškov) 4,675 4,675 0,20 1,05     4,05                
8 Konečná Kateřina (SK Trasko Vyškov) 4,500 4,500 0,05 0,25     4,35                

NADĚJE NEJMLADŠÍ 2004 LIB NÁČINÍ

1. lib. náčiní  
1. lib. náčiní  
Místo Jméno závodnice Cel. zn. Výs. D1 D2 D A E S Výs. D1 D2 D A E S
1 Paludová Michaela (SK Trasko Vyškov) 5,425 5,425 0,50 0,85     4,75                
2 Sládková Nicol (SK Trasko Vyškov) 4,575 4,575 0,05 0,90 0,000   4,10                
3 Zemanová Lucie (SK Trasko Vyškov) 4,575 4,575 0,10 0,85     4,10                
4 Trgalová Helena (SK Trasko Vyškov) 3,950 3,950 0,00 0,30     3,80                

NADĚJE NEJMLADŠÍ 2002

1. bez náčiní  
2. lib. náčiní  
Místo Jméno závodnice Cel. zn. Výs. D1 D2 D A E S Výs. D1 D2 D A E S
1 Šťastná Kristýna (SK Trasko Vyškov) 14,550 7,200 0,70       6,85   7,350 0,70 1,90     6,05  
2 Plachá Magdalena (SKP MG Brno) 13,100 6,550 0,30       6,40   6,550 0,95 2,25 0,000   4,95  
3 Bajnogová Natálie (SKP MG Brno) 12,850 7,025 0,75       6,65   5,825 0,30 1,25     5,05  
3 Dvořáková Denisa (SKP MG Brno) 12,850 6,375 0,65       6,05   6,475 0,65 1,60     5,35  
4 Sitarová Klára (SKP MG Brno) 12,675 6,575 0,45       6,35   6,100 0,40 1,50     5,15  
5 Šebestová Eva (SKP MG Brno) 12,050 6,575 0,35       6,40   5,475 0,10 1,25     4,80  
6 Kunhartová Zuzana (SK Trasko Vyškov) 11,900 6,325 0,65       6,00   5,575 0,50 0,75     4,95  
7 Vítková Klára (SKP MG Brno) 11,600 6,675 0,75       6,30   4,925 0,30 1,15     4,20  
8 Crhová Adéla (SKP MG Brno) 11,525 6,400 0,50       6,15   5,125 0,35 1,30     4,30  
9 Pešlová Daniela (SKP MG Brno) 11,125 6,250 0,50       6,00   4,875 0,25 1,10 0,000   4,20  
10 Veiglerová Natálie (SK Trasko Vyškov) 10,725 6,225 0,15       6,15   4,500 0,10 0,80     4,05  
11 Crhonková Adéla (SK Trasko Vyškov) 10,600 5,900 0,30       5,75   4,700 0,00 0,60     4,40  
12 Mittagová Barbora (SKP MG Brno) 9,250 5,500 0,20       5,40   3,750 0,10 0,40     3,50  
13 Klečková Linda (SKP MG Brno) 5,850 5,850 0,40       5,65   0,000 0,00 0,00     0,00  

NADĚJE NEJMLADŠÍ 2001

1. bez náčiní  
2. lib. náčiní  
Místo Jméno závodnice Cel. zn. Výs. D1 D2 D A E S Výs. D1 D2 D A E S
1 Papadopoulu Dimitra (SKP MG Brno) 17,250 7,850 1,10       7,30   9,400 1,30 3,10     7,20  
2 Urbancová Markéta (SK Trasko Vyškov) 16,225 7,500 1,00       7,00   8,725 1,00 2,95     6,75  
3 Michálková Alena (SK Trasko Vyškov) 14,925 7,375 0,65       7,05   7,550 0,70 1,50     6,45  
4 Nohelová Klára (SK Trasko Vyškov) 14,750 7,200 0,90       6,75   7,550 0,50 1,80     6,40  
5 Paludová Markéta (SK Trasko Vyškov) 14,125 6,875 0,55       6,60   7,250 1,00 1,30     6,10  
6 Gottvaldová Denisa (SK Trasko Vyškov) 13,800 6,900 0,30       6,75   6,900 0,30 1,50     6,00  

NADĚJE MLADŠÍ 2000

1. bez náčiní  
2. švihadlo  
3. obruč  
Místo Jméno závodnice Cel. zn. Výs. D1 D2 D A E S Výs. D1 D2 D A E S Výs. D1 D2 D A E S
1 Řiháčková Barbora (SKP MG Brno) 25,350 7,950 1,80       7,05   8,800 1,00 2,80     6,90   8,600 0,90 2,40     6,95  
2 Šťastná Natálie (SK Trasko Vyškov) 23,925 8,450 1,50       7,70   8,000 0,70 3,05     5,55   7,475 1,00 1,55     6,20  
3 Vrtišová Viktorie (SKP MG Brno) 23,150 7,525 0,95       7,05   7,525 0,90 3,05     5,55   8,100 1,10 2,80     6,15  
4 Pazderová Eliška (SK Trasko Vyškov) 21,175 7,400 1,70       6,55   6,325 0,60 1,05     6,32   7,450 0,95 1,95     7,45  

NADĚJE MLADŠÍ 1999

1. bez náčiní  
2. švihadlo  
3. obruč  
Místo Jméno závodnice Cel. zn. Výs. D1 D2 D A E S Výs. D1 D2 D A E S Výs. D1 D2 D A E S
1 Šalamounová Barbora (SKP MG Brno) 30,150 9,850 3,40       8,15   11,475 2,90 5,35     7,35   8,825 2,70 1,15     6,90  
2 Waldsbergerová Anna (SKP MG Brno) 26,900 8,850 2,60       7,55   8,625 0,90 3,15     6,60   9,425 1,20 3,05     7,30  
3 Plchová Adéla (SK Trasko Vyškov) 26,525 8,300 1,30       7,65   8,625 1,60 2,35     6,65   9,600 1,50 3,40     7,15  
4 Zourková Sabina (SK Trasko Vyškov) 23,875 8,150 1,50       7,40   7,825 1,40 2,25     6,00   7,900 1,15 1,75     6,45  
5 Heldesová Sylva (SKP MG Brno) 22,725 6,750 0,50       6,50   8,200 0,45 3,05     6,45   7,775 0,60 2,15     6,40  
6 Studňařová Tereza (SK Trasko Vyškov) 22,075 7,650 1,30       7,00   6,950 0,60 1,30     6,00   7,475 1,20 1,95     5,90